Prywatyzacja w Dystrykcie Polin...a w Rosji ziemię rozdają...

Obrazek użytkownika trybeus
Świat

 

Kto pamięta jak miała wyglądać w Polsce prywatyzacja? Prywatyzacja, czyli rozdanie majątku narodowogo w prywatne ręce Polaków miała wyglądać tak, że każdy obywatel z polskim obywatelstwem miał dostać za darmo kawałek ziemi, kawałek lasu, udziały w fabryce itd.

 

Cel był szczytny, mogło to skonsolidować członków rodziny (na przykład) i stworzyć tzw. firmy rodzinne, na zasadzie spółek...każdy wniósłby swój kapitał, który mógłby być pomnażany, a co za tym idzie miałby zostać w polskich rękach. Podniosły się głosy, że Polacy tego nie udźwigną, bo oprócz majątku narodowego są jeszcze długi, więc niech sobie uważają co biorą na swóje barki. Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle, szabesgoje majątek rozdały obcym, a długi pozostały...Polakom.

 

W zamian polskim gojom zrobiono spektakl pod tytułem "Prywatyzacja"...czyli zaproponowano im kupno Powszechnych Świadectw Udziałowych, które Polak miał prawo sprzedać dowolnemu podmiotowi lub zamienić na akcje narodowych funduszy inwestycyjnych. Na tym papierze makulaturowym Polak mógł się "obłowić"...kupował urzędowo za 20 złotych, a mógł sprzedać za 60 złotych...a jeśli tego nie zrobił, to mógł sobie zrobić "gustowny kapelusik" przydatny do ochrony głowy podczas malowania pomieszczeń farbami “Śnieżka”... jak można było wtedy oglądnąć w telewizyjnej reklamie.

Tyle informacji pamiętam z mojej młodości...dziś widzę jak Polacy dali się nabrać (czytaj wyciulać)...jak już wspomniałem majątek rozkradli obcy, a długi pozostawili, zachłyśniętym Zachodem Polakom.

 

Dziś znów próbuje się wmówić Polakom (jak przy akcesji do Unii, kiedy forsowano hasło "jak nie Unia to Białoruś"), że Rosja, to ciemnogród i pragnie zachodniego "dobrobytu” jak kania dżdżu...można to zauważyć teraz, kiedy nad Niemcowem wylewane są krokodyle łzy, kiedy ponoć na tą okoliczność demokracja w stylu zachodnim oddaliła się od Rosji na odległość przynajmniej księżyca, a niewiem, czy nie Marsa.

A jednak na Białorusi życie jest lżejsze niż w Dystrykcie Polin.

 

No i mamy zagwozdkę...w Rosji zwariowali, bo chcą oddać ziemię rosyjską w rosyjskie ręce.

No można zwariować, jak można oddać ziemię ruskom...przecież kurna tak pięknie można by ją było "sprywatyzować" na żydowskie kopytko, czyli tak, jak w Polsce i tak jak próbuje się to robić na Ukrainie...

 

 

Rosjanie od pierwszego marca tego roku mogą wskazać ziemię, którą by mogli osiedlić i tą ziemię dostaną. Nie wchodzę w szczegóły kto posiądzie tą ziemie i jak. Ważne, że jest taka możliwość i co ciekawe właśnie w państwie “największego bandziora na świecie”, a nie w zachodnim świecie “słodkiego dobrobytu” i nie w Dystrykcie Polin.

 

Cytuję :

 

"W czerwcu br Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej przyjęła ustawę która daje prawo otrzymania ziemi dla obywatela Rosyjskiego BEZPŁATNIE i WIECZYŚCIE! To zupełnie inna polityka zarządzania Państwem niż proponują Zachodnie kraje, w tym Polska. W Polsce nie otrzymamy ziemi od Rządu bezpłatnie, bo zawsze musimy ją kupić. Ale fakt… mamy jej mniej. Ale co nie zmienia faktu że jest wiele terenów w naszym kraju gdzie Polacy błagają o własny kawałek ziemi i nie mogą kupić, a sprzedawana jest zagranicznym firmom które stać ich na wydanie dużych pieniędzy.

Wracając do tematu, złożenie prośby o otrzymanie działki w wytyczonych przez siebie rozmiarach, będzie możliwe dopiero po 1 marca 2015 roku i wyznaczyć przy pomocy serwisu kartograficznego: http://maps.rosreestr.ru/portalonline/

, może wybrać DOWOLNY i WOLNY zakątek Rosji, który nie jest wpisany w rejestr działek. Państwo nie będzie przeprowadzać żadnych aukcji, chyba że kilka osób będzie chciało ten sam teren, ale przy tak dużym obszarze jest wątpliwe i także Państwo najpierw oceni czy faktycznie nie ma tam żadnego właściciela oraz czy nie jest to teren strategiczny (np. baza wojskowa), oraz po przeprowadzeniu badań katastrofalnych czy teren nadaje się do zamieszkania. Teren obywatel otrzyma w formie nieodpłatnej lub w formie dzierżawy, a po 5 latach użytkownik terenu otrzyma dowód, w formie wpisu do ksiąg wieczystych że jest jedynym właścicielem wybranej przez siebie działki i może robić co chce (zgodnie z prawem i moralnością ludzką).”

 

http://wolnipolacy.pl/jak-putin-gnebi-swoich-obywateli-rozdawaniem-za-darmo-ziemi/

 

Wiadomość pierwotna ukazała się na stronie : http://vk.com/wall-4051472_76655

 

Oczywiście można polemizować, że Rosja duży kraj, to sobie mogą. Polska też jest dużym krajem i można by rozdać ziemię Polakom. Wystarczy zobaczyć ile ciuciuńków z partii pono “chłopskiej” PSL nabyło gruntów za przysłowiową złotówkę i żyją se tłuściutko z dopłat jak Pan na Śmiłowie, albo jak pączusie w maśle...ta ziemia miała być dla Polaków ramach prywatyzacji za darmo !!! A tak, już za rok wszelakiej maści niemieckie, holenderskie, francuskie bauery będą mieć możliwość wydarcia za nic niewarte papierki tysiące hektarów polskiej ziemi, której polskojęzyczni oligarchowie nie zdążyli ukraść...ups, pardą...sprywatyzować. Przy “bandyckiej” Rosji wyglądamy dosyć bladawo...

 

Mało tego, wpierw trzaby było pooddawać ziemię skradzioną Polakom ...oddać ziemię skradzioną w Tatrzańskim Parku Narodowym, a nie jak paser sprzedawać grunty obcym, o które od dawna upominają się prawowici właściciele...ale to temat na osobny wpis...

 

Kto zatrzyma w Polsce to szaleństwo ? Na pewno nie Komorowski i na pewno nie Duda...i na pewno nie Korwin, który pięknie się wypatroszył zapytany o prywatyzacje polskich lasów.

Janusz Korwin Mikke, zapytany o akcję obrony polskich lasów, która "knuta była pod dachami kościołów" zasugerował, że Polskie Lasy powinny być sprzedawane całymi połaciami, bo podzielenie na małe działki spowoduje, że właściciele zjedzą całą zwierzynę...jak jeden nie zje, to na pewno zje sąsiad. Sugeruje, że polskie lasy powinny trafić do multimiliarderów, a takich w Polsce jeszcze nie ma...zresztą Korwin jak sam mówi nie wie, co to jest polski interes narodowy...a co ja tam, sami oglądnijcie. Ten facet według mnie kompletnie odleciał...albo forsuje żydowską rację stanu :

 

https://www.youtube.com/watch?v=B7QUQiT-pyc

 

Wiele oskarżeń pod adresem Putina wysłuchuję prawie każdego dnia...że morderca i bandzior. Pewnie jest w tymś jakaś racja, bo w zasadzie jest bandziorem dla tych, którzy ośmielają się wtargnąć na jego ziemię. A my dzięki tym, którzy zrobili nam kiedyś “prywatyzację” za dwie dychy od łepka teraz “pozałatwiali” nam na cacy potężne wschodnie rynki zbytu na polskie towary...zostaliśmy bez gaci, bez możliwości zarobienia na nowe gacie i rozpajerzeni na konflikt z Rosją. C'est la vie ???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:17)

Komentarze

Pamiętaj Trybeusie, że od deklaracji i stanowienia prawa daleko jest od praktyki. Ocenę pomysłowi Putina wystawi czas. Oczywiście pomysł jest genialny, tak ideowo jak i propagandowo. Wcześniej podobną akcję zapoczątkowała Szwecja.
Wracając do praktyki, to Rosja akurat tak samo szanuje prawo do własności jak PRL w czasach stalinizmu, więc mamy drugą próbę czasu dotyczącą pomysłu Putina.
Natomiast Białoruś...cóż, jak na razie Polacy tam nie migrują ( choć migrują do Chin czy Tajlandii), więc chyba lepiej jeszcze nie jest, co nie oznacza, że nie będzie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

              

#1468927

Rozdaje ruskim ziemię, bo nikt zachodu nie chce, bo z bandyta nigdy nie wiadomo co mu odbije.

Nikt nie będzie inwestował, bo kacap może zabrać, i nie będzie mówił dla czego.

Możesz sprzedać majątek w Polsce, i tam pojechać jak tak zachwalasz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1468929

//bo kacap może zabrać//
...a żyd nie ?:))
//Możesz sprzedać majątek w Polsce, i tam pojechać jak tak zachwalasz.//
..nie mogę, ziemie mogą nabyć tylko Rosjanie...ja mieszkam w Dystrykcie Polin...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1468931

.... Trybie, jest mi tak przykro...co ten  "Pomidorowy Debil" zrobił z Twoim mózgiem ? i dlaczego pozwoliłeś na to ?

Całe szczęście Twoi ziomale z Nowego Targu.... pogonili tego żyrandolowego Buraka.

M.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1468933

http://www.ziemiamielecka.pl/?p=50274

 

W tle można dostrzec znanego nam tu rusofila :-))))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1468934

pozwolę sobie wkleić linki do pstów Izabeli Brodackiej Falzmann, która właśnie wiele razy była na Białorusi...nasze wyobrażenie o Bałorusi może być skażone ...polecam

 

 

http://izabela.neon24.pl/post/97195,bialorus-i-ochotnica

http://izabela.neon24.pl/post/97255,konie-na-bialorusi

http://izabela.neon24.pl/post/97655,porownania

http://izabela.neon24.pl/post/97751,podroz-sentymentalna-bialorus

http://izabela.neon24.pl/post/97794,bialorus-pomniki-niechlubnej-przeszlosci

http://izabela.neon24.pl/post/97837,bialorus-zwykle-zycie

 

..poczytaj...my naprawde mamy nikłe wyobrażenie o Białorusi...pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1468937

której możemy tylko pomarzyć.

http://pl.novabelarus.com/bialorus-dzis/bialoruskie-wojsko/

Są także poza zasięgiem "banksterów" w odróżnieniu od Polski.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1468939

Bibrusie z tą potężna armią białoruska toś odpalił .....bombe

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1468944

      Jak mawiał mój  szef kompanii "Mylicie Józef przyrodzenie z ogórkiem". 

      Białoruś ma bardzo sprawną i świetnie wyposażoną armię. W obecnej chwili tylko kilka państw w Europie może się taką armią pochwalić. Ale o tym trzeba mieć pojęcie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

              

#1468958

Irak w 199o roku miał czwartą armie swiata wyposażona wówczas w najnowocześniejszy sprzet produkcji ZSRR, amerykanie strzepali im dupe w 100 godzin - wystarszy szwejku

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1468960

    "Irakijczycy" czyli Szyici, Sunnici etc wcale nie mieli zbytniej chęci do brony Iraku to raz, dwa- Białoruś nie jest krajem położonym na pustyni, trzy- Amerykanie nie dokonali tego sami, do tego korzystali z pomocy państw ościennych, więc różnice są gigantyczne. Jak sobie Amerykanie radzą w mniej sprzyjających okolicznościach widać po Afganistanie czy Iraku obecnie. 

    Dodać tez należy, że dysproporcja Twojego przykładu jest rażąca. Białoruś jest mniejsza od przeciętnego stanu w USA. To maleńki kraj. Podając taki przykład bardziej ośmieszasz siebie, aniżeli wnosisz coś do dyskusji.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

              

#1468962

Do dyskusji ????? o czym ????

W wpisie Trybeusa za nic nie moge znalez nic a nic o uzbrojeniu armi Białoruskiej, sprytnie przechodzicie do tematu zastepczego, a ja go juz kilka razy pytałem jaki ma cel wklejać totalne bzdury nie poparte ani faktami ani odnośnikami do tych bzdur

A wy o armii, za chwile może o żydach w armi Białoruskiej napiszecie co ? - tys byłoby na temat notki ???

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1468965

...racja...i zostawili burdel na tysiąc lat...gdzie szyici i sunnici wyrzynają się w pień...zamysł został osiągnięty..
na Ukrainie wykrwawiają się Ukraińcy zachodni i Ukraińcy wschodni...cel osiągnięty
Libia, Syria, Jugosławia...
wystarczy szwejku ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1468963

A może "sowiecki" znawco tematów wszelakich odpowiesz merytorycznie na stek bzdur i kłamstw w tytułowej notce - co ?

zabrakło argumentów to o Białorusi piszecie !!!!

Może podasz te fakty o PRYWATYZACJI w sowieckim imperium - fachowcu

Na neonie możesz robić "baranów w durnia" tu ta manipulacja i oszustwo ci nie wyjdzie, przykro mi że tak sie na drobne rozmieniłeś.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1468964

...nigdzie nie ma napisane, że Józef z Londynu musi czytać blog trybeusa...powtarzam jeszcze raz ...nie ma przymusu...spocznij i poluzuj majty :))

...co do wątku o białoruskiej armii, to acan pierwszyś zaczepił :))..dziękuję za uwagę

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1468966

Wiec na koniec - NIE PISZ IDIOTYZMÓW  bo to świadczy tylko o tym jak nisko już upadłeś, co wiecej nawet nie wiesz jak z tego bagna wyjść , a może "pomidorowy alfons" ma na to recepte ?, ale nie sądze,  to ta sama klasa BLAGIERSKA jaką Ty teraz własnie  tym wpisem "reprezentujesz'

Dobranoc 

pozdrów "partyzanta" to twój najlepszy kumpel - nieprawdaż

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1468969

i niech ci się nie czka i nie zrywaj się w nocy zlany potem widząc we śnie darmowe działki syberyjskie:))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1468974

Może kiedyś odwiedze cie tam na dalekim wschodzie - mam nadzieje że ubierzesz sie ciepło,jedzenia tam ci dostatek, jagody,grzybki a i jakiego niedzwiadka ustrzelisz - dasz sobie rade. Skoro twój ociec ci obiecoł to masz jak w banku- ruskim banku

Ja ma swoje areały i na sowiecką jałmużne nie licze, w przeciwieństwie do ciebie

Спокойной ночи петух

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1468977

Już tej jesieni powołania do odbycia zasadniczej służby wojskowej mogą się spodziewać osoby z nadciśnieniem, wrzodami żołądka czy skrzywieniem kręgosłupa. Bo Ministerstwo Obrony rozluźniło kryteria dla poborowych w ostatnich latach 25-30 proc. poborowych zwalniano z obowiązku służby wojskowej z powodu złego stanu zdrowia, jednak wcześniej nie był to dla ministerstwa żaden problem. Sytuacja zmieniła się, kiedy przyszedł czas na młodzież z niżu demograficznego, urodzoną w początku lat 90. XX w. Białoruska armia liczy 65 tys. żołnierzy, z czego niewiele ponad 20 proc. stanowią kontraktowi, reszta pochodzi z poboru. Każdy mężczyzna między 18. a 27. rokiem życia musi odbyć trwającą 18 miesięcy służbę zasadniczą (pobór odbywa się wiosną i jesienią, studenci mają zwolnienie na czas nauki). Tej jesieni do 30 listopada wezwanie do odbycia służby otrzyma ponad 9 tys. mężczyzn. Ci o słabszym zdrowiu trafią do jednostek czołgowych, obrony przeciwlotniczej czy rakietowych. Nie będą kierowani do wojsk pogranicznych i wewnętrznych, które wymagają większej sprawności fizycznej. Były minister obrony gen. Paweł Kazłouski jest pesymistą: - Chorzy, słabi poborowi nie będą w stanie wykonywać ciężkich zadań fizycznych, co może nawet doprowadzić do tragedii. W rezultacie zostaną obniżone wymagania wobec wszystkich żołnierzy, a to źle wpłynie na gotowość bojową całego wojska. Inaczej ocenia sytuację gen. Frałou: - W czasach ZSRR często mieliśmy manewry, wojsko było w ruchu, żołnierze musieli się fizycznie natrudzić, a teraz nawet strzelanie ćwiczą rzadko. Nie widzę więc żadnego zagrożenia. Wręcz odwrotnie - przebywanie na świeżym powietrzu i ruch dobrze im zrobią. Białoruskie władze lubią chwalić się wojskiem. Aleksander Łukaszenka co roku 3 lipca z okazji Święta Niepodległości odbiera uroczystą defiladę wojskową z udziałem najważniejszych wojsk. Ma to przekonać krajową i międzynarodową opinię o potędze jego armii.

Jednak w zetknięciu z rzeczywistymi problemami często wypada ona blado. Tak było 4 lipca tego roku, kiedy z Litwy nielegalnie przyleciała nad Białoruś awionetka pilotowana przez szwedzkich PR-owców ze Studia Total, rozrzucając kilkaset pluszowych misiów z ulotkami żądającymi wolności słowa dla Białorusinów. Nie zauważyła go żadna jednostka przeciwlotnicza, o akcji dowiedziały się ze szwedzkich mediów. Łukaszenka zdymisjonował wówczas szefów wojsk pogranicznych i obrony przeciwlotniczej. 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1468961

   Trybeusie, mi chodziło raczej o kwestie statusu materialnego, o których autorka ( nie wliczając koni) nie wspomina. Białoruś spokojnie kroczy swoją drogą dzięki temu, że demokracja w tym kraju jest bardzo ograniczona, a Łukaszenka sceduje władzę na syna.

   Pamiętam z opowieści moich wykładowców (sprzed 15 lat), którzy często podróżowali przez Białoruś na Ukrainę i bardzo sobie Białoruś chwalili. Poza oczywiście jednym wyjątkiem, milicji białoruskiej bardzo często i obficie domagającej się wziątek na trasie i nie sądzę aby coś się w tej kwestii zmieniło. Jednak ich opinie o Ukrainie i Ukraińcach były dla nich miażdżące. 

   Ja nie wątpię, że Białorusini są bardzo miłymi i sympatycznymi ludźmi, natomiast, to Białorusini nadal przyjeżdżają do Polski w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy i towarów na Białorusi "deficytowych". Aczkolwiek, nie jest powiedziane, iz kiedyś ten trend się zmieni. Tak się składa, że gdy Polska się zwija, to Białoruś systematycznie idzie do przodu.

   Kiedyś wspomniany przez Ciebie JKM napisał, iż najlepszym lekarstwem na chęć wprowadzenia zmian proeuropejskich dla Białorusinów, są filmy pokazujące Polskę. To wystarczy. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

              

#1468946

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Porównanie potencjałów Polski i Białorusi

RP - 38,5 mln obywateli, Białoruś - 8,5 mln obywateli. PKB RP 525 mld, Białoruś 72 mld USD. Białoruś ma więc w teoretycznie prawie 4-krotnie mniejsze zasoby strategiczne i mobilizacyjne od Polski. Mogłoby się więc wydawać, że nie stanowi ona poważnego przeciwnika. Jest to jednak błędne myślenie. Białoruś posiada znaczne zasoby przeszkolonej rezerwy w siłach lądowych (służba nadal jest poborowa). U nas to około 25-30 tys. NSR. Dodatkowo Białoruś graniczy z FR oraz ma bardzo blisko do Obwodu Kaliningradzkiego. W przypadku konfliktu zbrojnego ma codzienny i nieograniczony dostęp do zasobów Wielkiego Brata. Polska graniczy natomiast od południa z Czechami, Słowakami oraz ma blisko do Węgrów, którzy prowadzą jawną politykę pro-rosyjską.

Ścisłe powiązanie Mińska z Kremlem 

- prowadzi poniekąd do braku samodzielności Sił Narodowych Białorusi. Wspólna współpraca w ramach WNP i Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym pozwoliło oddziałom rosyjskim na swobodne poruszanie się po terytorium białoruskim.

Rosyjskie siły ofensywne na Białorusi

Baza myśliwców jest pierwszą rosyjską jednostką o zdolnościach ofensywnych na terenie Białorusi. Jest to uważane za odpowiedź na rozszerzenie współpracy wojskowej między Polską a USA (w ramach Aviation Detachment) oraz na przedłużenie misji Air Policing w państwach bałtyckich.

W paradzie z okazji 70 rocznicy wyzwolenia Białorusi w 2014-m roku wzięły udział m. in. rosyjskie wyrzutnie rakiet balistycznych Iskander-M i przeciwlotniczych S-400 „Triumf”, oraz bombowiec strategiczny Tu-160, które po jej zakończeniu w większości pozostały w tym kraju w dyspozycji dowództwa rosyjskiego.

Doktryna wojenna Białorusi

W dokumentach doktrynalnych Białorusi widoczny jest wyraźnie sentyment do czasów zimnej wojny, czego najlepszym przykładem jest subiektywne odczucie zagrożenia ze strony państw wysokorozwiniętych oraz korporacji transnarodowych. Podkreśla się również dążenie wielu państw do zapewniania sobie dominującej roli w kształtowaniu globalnego bezpieczeństwa bez uwzględnienia wszystkich podmiotów stosunków międzynarodowych.

Mińsk wyraźnie akcentuję agresywną w ostatnich latach politykę USA oraz NATO , które w ocenie decydentów nabierają ekspansjonistycznego charakteru i demonstrują groźbę użycia siły również poza obszarem własnych interesów.

Zagrożenie dla Polski

Wszystkie te wymienione aspekty białoruskiej wojskowości wskazują na ścisłą integrację militarną Białorusi i Rosji pod przewodnictwem Kremla, co wzmaga znacznie zagrożenie dla Polski ze strony Federacji Rosyjskiej.

- czyt dalej: http://1do10.blogspot.com/2015/03/zagrozenie-dla-polski-ze-strony-biaorusi.html

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468983

Co jeszcze wymiślisz, żeby poszczuć Polaków przeciwko wszelkim słowiańskim narodom dookoła; wszystkim, oprócz banderowców, ma się rozumieć?

Niedobrze mi się robi od tej waszej projewropejskiej i antyrosyjskiej, a przede wszystkim, antypolskiej propagandy 24/7.

Nie dość, że stosunki z Rosją i Litwą są napięte, że Węgrzy nagle przestali być naszymi bratankami, to jeszcze teraz mamy się bać... Białorusi. Tylko czekać na Czechy i Słowację, bo pewnie też knują coś przeciwko Polsce, a wtedy biada nam, przyjdzie się skryć pod skrzydła kanclerzycy, z drugiej strony zaleje nas ukraińsko- banderowska hołota, a w Warszawie zainstalują na stałe Polin i kneset.

O to ci chodzi, Mind Service?

Dla kogo ten twój service, pytam się?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Lotna

 

#1468989

A czym sie róznia sowieckie kanalie od banderowców, a czym się różnią Łukaszenka od Putina ?

znajdz choć jedną zasadniczą różnice w tych jakze przyjaznym nam słowiańskich "przyjaciołach"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1468990

i zacznij wreszcie czytać ze zrozumieniem.

Nie "szczuję" Polaków przeciwko Słowiańskim Narodom, tylko nawołuję do zjednoczenia Słowian i wspólnego wystąpienia przeciwko najazdowi mongolskiej dziczy wysyłanej przez Putlera.

W obliczu wojny na Ukrainie czas na nowy, silny sojusz przeciwko Rosji - Międzymorze.

Z najnowszej analizy amerykańskiego centrum wywiadu geopolitycznego Stratfor – nazywanego cieniem CIA wynika, że światowi przywódcy coraz częściej rozważają powrót do proponowanej przez marszałka Józefa Piłsudskiego koncepcji Międzymorza.

Gen. Ben Hodges, dowódca armii USA w Europie, podczas swojej ostatniej wizyty w Kijowie obiecał, że zrobi wszystko, aby na Ukrainie pojawiła się mała liczba amerykańskich instruktorów, mających stanowić wsparcie wobec nasilającego się konfliktu. Jednocześnie dowódca armii USA w Europie zapowiedział, że Stany Zjednoczone przygotowują się do rozlokowania części sprzętu logistycznego i uzbrojenia na terenie Litwy, Łotwy, Estonii, Polski, Rumunii i Bułgarii. Część jednostek ma również stacjonować w Niemczech.

- czytaj dalej: http://niezalezna.pl/63628-stratfor-w-obliczu-wojny-na-ukrainie-czas-na-nowy-silny-sojusz-przeciwko-rosji-miedzymorze

A jeżeli chodzi o Żydów, to już pisałem niedawno, że brzydzą mnie KGB-owskie trolle wykorzystujące antysemityzm przeciwko Polakom.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468991

Według badań genetyków, waciaki tyle mają wspólnego ze słowianami, co palmy bananowe z Kamczatką.

To potomkowie ruryka i czyngiz chana, z bardzo tylko niewielką domieszką słowiańskiej krwi.

Próbował temu zaradzić stalin, porywając dzieci z podbitej Europy Środkowej i umieszczając w sierocińcach,

gdzie miały być "ułożone na dobrych komunistów".

Nie pisz więc o Słowianach, bo sam stalin wymordował ich 200000, w osobach mniejszości Polskiej,

zamieszkałej na terenie sowieckiego sojuza.

Dzieło to wspomógł stepan bandera, a szkoda tylko, że już nam nie powie, kto go sponsorował i

szczuł na Polaków.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1468996

Gdyby nie te "bandeowskie'" barwy to byłem przekonany że to  wpis jakiegoś "Kononowicza.. Większej takiej bzdury nikt poza nim by nie napisał,

Ale po koleji żeby nikt nie miał wątpliwości że znany rusofil Trybeus chce nam wcisnąć kit jakich mało. nie dość że w tekscie powołuje się na wpis ze strony "Wolni Polacy"(sic) który z koleji odsyła do strony sowieckiej strony internetowej, więc  obszerny komentarz już wydaje sie tu zbyteczny.

Jeśli chodzi o to sowieckie "eldorado" to o ile wcześniej Stalin tam ludzi pod przymusem wywoził, to teraz jego spadkobierca w prostej lini zachęca by tam rosjanie jechali.......... ale na włany koszt. To cudowne "eldorado' to 1h (słownie jeden hektar) na dalekimwschodzie a z propozycja tą "wyskoczył" pełnomocnik Putina na ten region niejaki Jurji Trutniew.

Tu cyt z Echa Moskwy -

Putin zaakceptował propozycję swojego pełnomocnika w Dalekowschodnim Okręgu Federalnym, by bezpłatnie rozdawać ziemię mieszkańcom regionu.

i dalej :

 

//Pełnomocnik prezydenta w Dalekowschodnim Obwodzie Federalnym Jurij Trutniew poinformował, że projekt zakłada przekazanie każdemu chętnemu hektara ziemi na pięć lat. Ma być wykorzystana w celach rolniczych lub biznesowych. Jeśli w ciągu pięciu lat będzie efektywnie używana, działka zostanie przepisana na użytkownika. Jeśli ziemia nie będzie wykorzystywana, zostanie odebrana. Państwo posiada prawa do 614 milionów hektarów ziemi w tamtym rejonie.Pełnomocnik prezydenta podkreślił, że ograniczone zostaną "możliwości obrotu wtórnego pozyskaną ziemią z punktu widzenia sprzedaży// 

I kolejny cytat z Echa  Moskwy by pokazać stek kłamstw "Autora" tego genialnego wpisu - szkoda że nie pisanego cyrylicą 

 

// Daleki Wschód jest nieco opóźniony w rozwoju w stosunku do europejskiej części Rosji. W pierwszej kolejności związane jest to z faktem, że infrastruktura w regionie jest słabiej rozwinięta. Niezależnie od tego, mamy tam wiele perspektyw – podkreślił Trutniew podczas narady z prezydentem Rosji.

Chęć współpracy z władzami regionu wyraziły wcześniej przedstawiciele Przemysłowego Banku Korei. Chcą inwestować w infrastrukturę Dalekiego Wschodu. Zaproponowali też stworzenie wspólnego funduszu na rzecz "rozwoju stosownych projektów".

Szczegóły programu mają zostać podane w ciągu najbliższych tygodni.obywatelom obcych państw, jak i firmom"//

A wiec Stalin wywiózł i kazał im sobie wybudować obóz koncentracyjny, ten jest bardziej humanitarny i każe im jechać samemu ale jest jeden problem, tam nie  ma żadnych dróg, a gęstośc zaludnienia to 0.002 człowieka na kilometr kwadratowy,

 

                                                     

 

Jednym słowem "prywatyzacja" na 5 lat, póki co i tylko 1h bo gdyby wiecej to mógłby juz zostać obszarnikiem albo i pewnie oligarchą.

Nastepny genialny plan Ojca Narodu to przekazanie działek na ...............księżycu

Chłopie ty już w rusofili prześcigłeś swoich kolegów - partyzanta,lorenco,trojanke, że o pomidorowym debilu nie wspomne

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1468932

//jednym słowem "prywatyzacja" na 5 lat, póki co i tylko 1h//

...w Dystrykcie Polin nawet takiej propozycji nie było...:)) czyli jesteśmy sto lat za "kacapami" :)))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1468935

Cyt: "W czerwcu br Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej przyjęła ustawę która daje prawo otrzymania ziemi dla obywatela Rosyjskiego BEZPŁATNIE i WIECZYŚCIE! To zupełnie inna polityka zarządzania Państwem niż proponują Zachodnie kraje, w tym Polska. W Polsce nie otrzymamy ziemi od Rządu bezpłatnie, bo zawsze musimy ją kupić. Ale fakt… mamy jej mniej. Ale co nie zmienia faktu że jest wiele terenów w naszym kraju gdzie Polacy błagają o własny kawałek ziemi i nie mogą kupić, a sprzedawana jest zagranicznym firmom które stać ich na wydanie dużych pieniędzy. Wracając do tematu, złożenie prośby o otrzymanie działki w wytyczonych przez siebie rozmiarach, będzie możliwe dopiero po 1 marca 2015 roku i wyznaczyć przy pomocy serwisu kartograficznego: http://maps.rosreestr.ru/portalonline/ (link is external) , może wybrać DOWOLNY i WOLNY zakątek Rosji, który nie jest wpisany w rejestr działek. Państwo nie będzie przeprowadzać żadnych aukcji, chyba że kilka osób będzie chciało ten sam teren, ale przy tak dużym obszarze jest wątpliwe i także Państwo najpierw oceni czy faktycznie nie ma tam żadnego właściciela oraz czy nie jest to teren strategiczny (np. baza wojskowa), oraz po przeprowadzeniu badań katastrofalnych czy teren nadaje się do zamieszkania. Teren obywatel otrzyma w formie nieodpłatnej lub w formie dzierżawy, a po 5 latach użytkownik terenu otrzyma dowód, w formie wpisu do ksiąg wieczystych że jest jedynym właścicielem wybranej przez siebie działki i może robić co chce (zgodnie z prawem i moralnością ludzką).” //

 

Ty jako wytrawny znawca rosji i putina, znający swietnie rosyjski w mowie i pismie to teraz pokaż nam tą strone internetową Dumy Narodowej i wpis ( nr. ustawy )o tym wielkopomnym wydarzeniu, jeśli tego nie robisz to mam prawo powiedzieć że wiekszego sowieckiego agitatora to na tym portalu nigdy nie było - podaj FAKTY i tylko fakty a nie w prostacki sposób manipuluj bo ośmieszasz się do cna

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1468936

przed ekspansją Rosji.

Przeprowadźmy zatem eksperyment myślowy - może warto rozważyć złożenie propozycji państwom bałtyckim skierowania na ich terytorium np. po batalionie Sił Lądowych Wojska Polskiego.

Uważam, że warto to rozważyć - szczególnie, że na tym etapie oferując państwom bałtyckim realne wsparcie w istocie nie narażalibyśmy życia naszych żołnierzy - wiele za to moglibyśmy zyskać.

http://mojeszyfrogramy.salon24.pl/635759,czy-bedziemy-umierac-za-narwe

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1469006

co prawda Kołodko nie jest z mojej bajki lecz tu mówi całkiem do rzeczy i jeszcze dodatkowo nie zostawia suchej nitki na

Aaronie Bucholzu.

http://chart.neon24.pl/post/119969,zemsta-za-wolyn

Przy tej ekipie jaka teraz rozdaje karty to o własności i należnej nam ziemi możemy zapomnieć.

Natomist zaklepana jest już prawie na 100% podmianka Bronka.

Będzie to zamiana siekierki na kijek do...obijania Polaków.

"Piwnica" rządzi.5.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1468938

//Natomist zaklepana jest już prawie na 100% podmianka Bronka.//
...no właśnie, tak mi cosik chodzi po kościach, że pewnie muszą spuścić znów powietrze z tego nadętego balona polskiego gniewu...i znów une będą mieli czas ze 25 lat na ostateczne spacyfikowanie Dystryktu Polin...pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9

http://trybeus.blogspot.com/

#1468941

Kurak Tryb miał wszystko, ojciec chrzestny kochał go jak własnorodzonego syna, oddałby mu ostatnią koszulę i ostatnie buty...Kurak był bardzo chuderlawy, politycznie nie był w stanie przeżyć...potrzebował ojcowskiej dłoni, aby być kimś.
Kiedy został już kimś, ojciec bardzo się cieszył, że młody, odchowany, o rumianym licu, miał dom, a co najważniejsze szeroko otwarte okno na świat, mógł objąć każdą posadę, którą by se zamarzył...wystarczyło, aby tylko napomknął ojcu chrzestnemu...ojciec chrzestny był gotów w stanie przychylić nieba, aby tylko Kurak był zadowolony...

Zadufał się w sobie Kurak...marzył, aby sam zostać takim ojcem chrzestnym, postanowił, że sam spróbuje sił w politycznym życiu...pewnego dnia stanął przed ojcem chrzestnym i zażądał, aby ten oddał mu część politycznego majątku jaki się jemu należy.

Ojciec chrzestny był zdruzgotany, tłumaczył Kurakowi, aby przemyślał, aby ochłonął...przecież sam nic nie osiągnie, trzeba być razem...błagał, aby tego nie robił, gdyż politycznie się może stoczyć.
Na nic tłumaczenia, Kurak zawiązał sobie szmaciany węzełek na kiju z politycznym majątkiem i poszedł w świat, szukając szczęścia... ale nie wiodło się mu za bardzo, ojciec chrzestny miał rację... Kurak roztrwonił polityczny majątek z nierządnicami.

Pewnego dnia, kiedy Kurak dosięgnął już politycznego dna i trupioblady czekał na autobus, który wiózł politycznych synów marnotrawnych w kierunku politycznego śmietnika...zapragnął jeść choćby strąki, którymi żywiły się świnie ojca chrzestnego......pomyślał sobie, że wróci do ojca i poprosi go o to, aby ten zrobił go choćby swoim najemnikiem...wiedział dobrze, że ojciec więcej płacił najemnikom, więc powrót dobrze był wykalkulowany.

Ojciec, gdy zobaczył zbliżającego się syna marnotrawnego uradował się niezmiernie ...szybko odnalazł najlepszą suknię, sandały, oraz pierścień na palec i pognał w kierunku Tryba...gdy wybiegał z domu zawołał do domowników, aby zabili utuczone ciele, gdyż syn był umarły, a odnalazł się...

Kurak, gdy tylko pojadł potrawki z cielęcia, zaczął rozglądać sie po domu, a potem zaczął przestawiać meble po swojemu...stwierdził, że ma pewne warunki, którymi powinien kierować się ojciec podejmując go w domu... ojcu chrzestnemu opadła kopara, stwierdził, że są to "warunki zaporowe".

Morał z tego taki, że nawet największy grzesznik i syn marnotrawny ma szanse nawrócenia.

/Znalezione w sieci/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468997

Bo jak u as coś takiego zastosują, to może się dowiemy dlaczego tak dużo mieszkańcw pewnego kraju nad morzem Sródziemnym wystapiło o/otrzymało polskie obywatelstwo....:) I dla kogo ziemia będzie, a dla kogo nie.

No ale bardziej serio, dokładnie nie wiemy na czym to polega, może chodzi o zagospodarowanie i opodatkowanie nieużytków, może w miarę atrakcyjne ziemie przechwycili ci bliżej góry,  w tym ci nierosyjskiego pochodzenia....

No ale fakt lepiej to jakoś wygląda niż:

"Radni Rady Miejskiej we Wrocławiu zgodzili się ostatnio na sprzedaż działki o powierzchni 118 mkw. Chodzi o teren przy ul. św. Antoniego, tuż obok synagogi Pod Białym Bocianem. Z 99-procentową bonifikatą kupi go Gmina Żydowska. Grunt w centrum miasta będzie kosztował 1817,71 zł . Aleksander Gleichgewicht, przewodniczący wrocławskiej Gminy Żydowskiej, w takim traktowaniu nie widzi niczego specjalnego. - Ten teren nam się po prostu należał i tyle - mówi Gleichgewicht. Na razie Gmina nie ma konkretnego planu na zagospodarowanie działki."
 
 
Niestety ;)))) i u nas występuje zjawisko -które można chyba by określić   jako "antysemizm poprzez skąpstwo":)))) Państwo/gminy  "zwracają" nieruchomosci i po zwróceniu ...... nie chcą później utrzymywać:)) Skandal:))))

"Gmina Wyznaniowa Żydowska przejmuje kolejne obiekty, związane z historią Żydów w regionie śląskim. Lista ta się wydłuża, jednak pieniędzy na ich utrzymanie brakuje. Państwo nie dotuje w żaden sposób GWŻ. Jedynym rozwiązaniem jest zatem porozumienie się z lokalnymi władzami. A z tym bywa różnie."

Teoretycznie mieszkanscy budynku wielolokalowego, zorganizowani w formie wspólnoty czy spółdzielni, płacą czynsz z którego jest opłacane m. in. sprzątanie powierzchni wspólnych. No ale jak mieszkańcy nie chcą sprzątać to będzie lepiej?:)))))))) Może powinni płacić czynsz i sprzątac:))))

"Anioł ... Bo widzi pan, lokatorzy się opierają, nie chcą sprzątać. No i niech mi pan powie, że jak oni nie chcą sprzątać, czy od tego będzie czyściej?     Furman Chyba nie.     Anioł A jak nie będzie czyściej, to jak będzie? Brudniej tak? No i kto na tym ucierpi?     Furman Chyba wszyscy."
 
 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1468952

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kazek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nie są w stanie ogarnąć takiej informacji.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Kazek

#1468953

...nie są...pełna zgoda...wpierw muszą sie ogarnąć z wątkiem "Orbana jako ruskiego agenta"...dopiero jak dysonans poznawczy w tej dziedzinie przestanie uwierać to może zaczną ogarniać :))pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1468968

Wydało się? Orban to ruski agent? Ludobójstwo za energię? Tak handluje Orban, który "Boga" wymienia w konstytucji? O jakiego boga mu chodzi? Orban jest wyznania ewngelicko-reformowanego? To może dlatego na Ukrainie grasują rosyjskie szwadrony śmierci? 

Orban jeżeli podjął współpracę, to na pewno z tzw. ciężkim sercem. Natomiast my jako państwo musimy zachować rezerwę, żeby nie zdradzić tych co zginęli. Trzeba z tym żyć, chociaż sytuacja jest skomplikowana i Lucyfer też ma uciechę.

Może lepiej poczekać, aż ruski niedźwiedź sam zdechnie?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1469004

A w Erewaniu rowerów nie rozdają?

Pod panowaniem Jelcyna rozmawiałem z waciakiem.

Opowiadał mi, że włast rozdaje sowchozową ziemię.

Dają po 20h, ale nie można kupić nawet łopaty, a za nieuprawienie odbierają.

Dlatego odpowiem za ciebie na pytanie o rowerach.

Nie rozdają.

Kradną.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1468971

naprawdę ???

...a szkoda, bo łopaty moglibyśmy eksportować, ale nie da się, bo pewne lobby "załatwiło" nam wschodnie rynki na cacy...boszszsz, czy ja muszę się powtarzać ?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1468972

Ależ nie.

Ilość powtórzeń nie spowoduje, że w Twoim tekście pojawi się więcej sensu.

A odnośnie "wymiany handlowej" z waciakami, to odradzam.

Możemy się wyłącznie wymieniać na gorsze barachło - nic lepszego nie mają.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1468984

Piszesz:

//łopaty moglibyśmy eksportować//

- A czym kacapy mieli by za te łopaty zapłacić? Widziałeś jak kurs rubla przebija kolejne dno; wiesz o tym, że rosyjskie banki utraciły płynność finansową?

A wiesz o tym, że jak Putler ruszy dalej na zachód na Ukrainie, co ma się lada moment wydarzyć, bo koncentruje wojska w celu dokonania ataku, to na Rosję spadną kolejne sankcje i ten kraj pogrąży się w jeszcze większym chaosie?

Już obecnie wiarygodność Rosji osiagnęła poziom śmieciowy i kapitał ucieka. Nikt rozsądny nie chce handlował z rosyjskimi firmami, które znajdują sie na krawedzi upadku i kolejny już miesiąc nie wypłacają swoim pracownikom pensji...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468994

Jeszcze pare lat temu jeden z geniuszy obiecał moim rodakom po 100 mln zł, wiesz o kim pisze, to TW.Bolek, czym to sie skonczyło to wiemy. Jeśli chodzi o tą medialną wrzutke sowieckich "mendiów" to miała być w zamiarze propozycja dla Rosjan co uciekli z Ukrainy tu cytat z jednego z portali

//Jesienią rosyjskie "mendia" pisały, że do Rosji przybyło wielu uchodźców z Donbasu. Mieli trafić przede wszystkim do obwodu rostowskiego, położonym przy granicy ze wschodnimi obwodami Ukrainy. Szybko jednak okazało się, że liczba uchodźców przewyższa możliwości obwodu.

Wielu z uchodźców, według informacji podawanych przez ukraińskie media i użytkowników portali społecznościowych, trafiło do takich miast jak Machaczkała w Dagestanie, Jekaterynburg na Uralu czy Magadan na Dalekim Wschodzie. Zamieszkali w akademikach lub wynajmują pokoje przy rodzinach. Wielu rodzinom skończyły się pieniądze, nie mają też własnych zimowych ubrań - wszystko dostają z darów. Część uchodźców zdecydowała się z tego powodu na powrót na Donbas.

Możliwe, że bezpłatna ziemia ma ich przyciągnąć na Daleki Wschód, a jednocześnie zapewnić ożywienie gospodarcze w regionie.//

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1468976

//Możliwe, że bezpłatna ziemia ma ich przyciągnąć na Daleki Wschód, a jednocześnie zapewnić ożywienie gospodarcze w regionie.//

...powtarzam pytanie: co w tym złego, że ktoś za darmo posiądzie ziemię i państwo skorzysta na "ożywieniu w regionie"

...takie nerwy na takie propozycje  mają tylko żydki, którzy się wqrwiają na okoliczność nie skorzystania z geszeftu :))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1468978

Widzisz BLOGERZE z bożej łaski , ja cytuje z sieci to co jest propozycją dotyczącą problemu z uchodzcami. Ty natomiast wkleiłes idiotyzmy z idiotycznego bloga nie poparte żadnymi sprawdzonymi faktami. robisz klasyczny magiel jak wielu na Neonie i wydaje ci sie ze tu tez tak będzie.Ale masz odpowiedz od tego co jednego zdania "nigdy nie napisał" ( wiec policz tylko dzisiejsze) i nie dam się nabrac tak, jak tamtejsze sowieckie trole łącznie z Gruchą.

Dlaczego nie odpowiedziałeś na choćby jeden mój zarzut że wkleiłeś  IDIOTYZMY, piszę ci to po raz enty, a ty co ? trolujesz na swoim blogu i wijesz sie jak piskorz. Naprawdę stajesz sie wiecej niż żenujący

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1468981

Ja sądzę, że bardziej możliwa jest chęć putasa, aby zasiedlić Daleki Wschód waciakami, zanim to

zrobią chinole...

Bo z tego, co w publikatorniach piszczy, to już teraz waciaki będą tam mniejszością.

Tak to jest, kiedy satrapie pozostało 120 mln zahivionych, rozpitych degeneratów.

Putas nie ma wyjścia - albo branki w podbitych państwach, albo rurykowe plemie wymrze.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1468982

W trudnej sytuacji gospodarczej, w jakiej znalazła sie Rosja dzięki swej imperialnej polityce: siłowemu przejęciu Krymu i agresji na wschodnią Ukrainę Chiny wykorzystują jej trudne położenie do intensyfikacji ekspansji finansowej na ten kraj. Federacja Rosyjska nie mając wyjścia gotowa jest przekazać Chinom jeszcze większy dostęp do złóż gazu. 

Media doniosły, że Rosjanie zdecydowali o oddaniu swoich zasobów i ziem w zamian za pomoc finansową ze strony Chin. W tej chwili Chiny mają wyjątkową możliwość pomocy Rosji, która znalazła się w trudnej sytuacji gospodarczej. Kreml zdecydował, że pozwoli chińskim kompaniom kupować większość akcji w rosyjskiej energetyce.

Wicepremier Rosji Arkadij Dworkowicz oznajmił, że Moskwa gotowa jest pozwolić chińskim akcjonariuszom na skupowanie ponad 50 % akcji rosyjskich złóż gazowych. Zauważył, że o ile wcześniej istniała w tym zakresie „psychologiczna bariera, to teraz Rosja zainteresowana jest maksimum inwestycji”, pisze komentator. 

Do tej pory chińska kompania państwowa kupiła od Rosji duże ilości ropy naftowej i gazu w zamian za porozumienie o swapie walutowym, które pozwoliło by Federacji Rosyjskiej odzyskać płynność finansową. 

źródło: Sputnik

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468987

Tak naprawde gdyby tylko Trybeus chciał, to odnalazł by w sieci link do Rosyjskiej Dumy i zobaczyłby że nigdy ale to nigdy takiej uchwały(jak to po rosyjsku zwał to zwał) nie było !!!!! , wiecej w tym steku bzdur opiera sie na wpisach sowieckich troli w sieci a przecież setki razy tu twierdził ze jest bardzo rzetelnym blogerem. To co teraz soba reprezentuje to niech osadzą ci co go znali czy znają.

To że wkleja sowieckie agitki to nic, mozna sie z nimi zgadzać lub nie, ale nie ma prawa wciskać ciemnoty nie popartej żadnymi faktami i tym samym udawać zatroskanego o los naszego kraju. faktem jest że na sowieckim portalu znajduje chętnych do "polemiki" ale są to tego samego sortu osobniki co on sam.

Jaka tam trolnia jest uprawiana niech swiadczy fakt że epilogiem tejże "polemiki" było stwierdzenie że G.Braun to przygłup !!!

Widzisz jak sprytnie przechodza z tematu "prywatyzacji" do innych tematów, co ma wspólnego Braun z rozdawaniem ziemi w sowieckiej Rosji, co ma wspólnego armia białorusi z prywatyzacjaw rosji. Własnie na tym polega cwaniactwo Trybeusa i jego klakierów. 

Coraz bardziej pogrąża sie i tylko krok od tego by sam sobie popatrzył w lustro i zadał sobie jedno pytanie - czy aby nie pora iśc do doktora.

Polecam mu -  zrób to jak najszybciej, bo cie szkoda nizniny gorolu, szkoda

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1468988

Skoki od tematu, wykorzystywanie wygodnych wątków, absolutne ignorowanie faktów

i powoływanie się na pozornie wiarygodne żródła (tworzone specjalnie na takie okazje),

to sposoby od dziesiątków lat rozwijane przez kgb, aby "profilować" myślenie rozmówców.

Między nimi wdzięcznie nazywane mozgajobstwem.

Kiedy w trzeciej kolejnej odpowiedzi widzę skoki tematyczne, wtedy

rozpoznaję granty gazproma.

Czy to krzywdzące?

Być może.

Ale jakże skuteczne...

https://www.youtube.com/watch?v=-exPJdU4_kU

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1468992

To nie jedyny jego wpis w ostatnich tygodniach nie poparty żadnymi faktami. Wzorem swoich kolezanek od pewnego czasu robi magiel, wklejając nie swoje teksty (lekko je przerabiając) i jak wszyscy to zauważyli zazwyczaj są to teksty antypolskie, prosowieckie, jak z nieodległych czasów żydokomuny. Świetnie to opisał Jazgdyni  w wpisie dotyczący własnie jego sposobu działania

http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/najgorszy-antysemita-self-hating-jew

Jest takie powiedzenie - kto najbardziej krzyczy łapać złodzieja ? jakże adekwatne jest to do jego pisania o żydach, neobanderowcach,banksterach itd,itp.

Kilkanascie godzin temu pisałem mu by zmienił tematyke, no ale wtedy byłoby ryzyko że nikt z nim by jednego zdanie nie zamienił. Takim przykrym dowodem na to  jest przyklad naszej byłej blogerki Rebeliantki , która to jescze pare tyg. temu toczyła dyskusje godzinami, broniąc skutecznie lub nie swoich racji i zamieszczała to średnio kilkanaście komentarzy dziennie. Dzis Jej komentarze mozna znależ (1-2) na dobe i to na portalach o ktorych nikt tu jeszcze nie słyszał. Na ale to Jej wybór.Na szczęście ja pamietam o naszej koleżance i jak znajde jakiś Jej wpis to daje tu w polecankach bo naprawde warto.

Raczej nie ma co juz drążyc tego tematu bo i tak żadnej merytorycnej odpowiedzi od niego nie otrzymamy bo niby co ? przyzna sie że to kolejny jego blamaż

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1468995

Od razu widać z jakich "źródeł" korzysta. 

Tym samym potwierdza to co sam publicznie ogłosił: że jest platnym trollem Kremla. - Bo rewelacje wyssane z palca, jakie on powtarza znaleźć można jedynie w ruskich wytycznych. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468993