Początek kampanii wyborczej do PE?

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

W grudniu napisałem krótki tekst na temat powstałej właśnie koalicji RN+Partia Wolność, przestrzegając narodowców przed przedwyborczymi szusami Korwina, a zwłaszcza wówczas jak sondaże przedwyborcze Jego partii niebezpiecznie zbliżą się do bariery 5% poparcia. Jak uczy doświadczenie, właśnie wówczas Korwin epatuje opinię publiczną swymi "mądrymi" wypowiedziami, po których poparcie dla partii spada. http://niepoprawni.pl/blog/traczew/nowa-koalicja

No i nie pomyliłem się. W odpowiedzi na idiotyczne zakazy używania petard i fajerwerków w Sylwestra które wydali niektórzy z prezydentów miast oraz w odpowiedzi na apele organizacji obrońców zwierząt aby nie witać Nowego Roku petardami, bo się zwierzęta boją, Korwin zaprezentował w necie filmik pokazujący jak Jego pies nie boi się petard hukowych którymi obrzuca go jego właściciel. Starszego pana zrugali internauci a jakiś poseł zagroził, że zawiadomi prokuraturę.

Można by tylko wzruszyć ramionami i słusznie uznać całą sprawę za niewartą zainteresowania, ale ja chciałbym zapytać najbardziej znanego polityka wśród brydżystów po co ta demonstracja? Pies myśliwski huku się nie boi, to oczywiste, ale nie wszystkie psy w Polsce były szkolone do polowań. Jak zwykle Korwin chciał coś zademonstrować i zamiast słownie zgromić głupotę, zapragnął filmowego przekazu dla swej mądrości i wygłupił się kolejny raz. Cóż wybory do PE zbliżają się więc naszemu ekscentrykowi odbija szajba. 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)