Halo! Dyżurny! To na prawdę coś ważnego

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz
Świat

Nie za często, powiedzmy od czasu do czasu, chcę Szanownym Czytelnikom przekazać coś autentycznie ważnego, ponad zalewające media śmieci i co może bardzo wpłynąć na dalsze życie, nie tylko nas, ale przede wszystkim na nasze dzieci i wnuki. Tymczasem dyżurny administrator właśnie smarował masłem bułeczkę, moim tekstem się nie zainteresował i uznał go za nieważny, więc spuścił go do piwnicy.

Chyba nikt już nie ma najmniejszych wątpliwości, że jesteśmy w przełomowym, krytycznym momencie dla całego świata.

Lewactwo odkryło ponownie i zakochało się do prawdziwego szaleństwa w ideach ojców komunizmu, Karolu Marksie i Altiero Spinellim, wyznając nową religię - libertyński neomarksizm i usiłuje zakończyć cywilizację łacińską z jej szlachetnymi filarami i zasadami.

Bill Gates i jego obrzydliwie bogaci kumple zdecydowali zresetować nasze mózgi (nie tylko twój, czy mój, lecz całej ludzkości) i stworzyć jakąś utopijną karykaturę orwellowskiego "Roku 1984" , albo "Folwark zwierzęcy". I to już; dzisiaj.

A podstępny, nie wiecie nawet jak bardzo, a możecie się o tym przekonać po paru miesiącach, a nawet latach, jeżeli się cieszycie, że udało wam się przejść atak SARS CoV-2, zwanego koronawirusem, bezobiawowo, ma tak ogromne implikacje na cały świat i nasze życie, że nic już nigdy nie będzie tak samo. Na przykład znikną z obiegu materialne pieniądze. Albo wysoko postawiona w światowej hierarchii idiotka z Chile wymusi obowiązkowe działania zdrowotne, jak przymusowe szczepionki dla wszystkich.

Więc Proszę Państwa - nie jest wesoło, choć wkrótce zapewne będziemy się cieszyć, jak już powalimy tę pandemię, a Bruksela po zobaczeniu środkowego palca od Kaczyńskiego i Orbana odczepi się od nas. Czeka nas wiele niespodzianek. Niekoniecznie miłych i dobrych.

Więc po to, by ostrzec, powtarzam mój ostatni felieton. każdy ma prawo go przeczytać. M.in. na niepoprawni.pl

 

 

********************

 

Wiecie już, co to jest WIELKI RESET? Nie?

No to zapnijcie pasy i trzymajcie się fotela.

Sam jestem marzycielem i lubię pofantazjować. Ale tak tylko niewinnie. I owszem, chciałbym bardzo, by świat był lepszy. Nie tylko dla mnie – dla wszystkich lepszy.
Ale utopistą nigdy nie byłem i nie będę. NIGDY!

Czy ludzi, którzy są utopistami; którzy są zafiksowani na jakiejś idiotycznej, nieprawdopodobnej idei, mogę nazwać kretynami? Albo jakoś podobnie?
A jeśli na dodatek są obrzydliwie bogaci, albo mają dostęp do potężnej władzy, to kim wówczas są? Potworami?

Patrzcie kto staje się nagle twarzą tej tradycyjnej bzdury, której się obawiamy i od lat zwalczamy – NWO – Nowy Porządek Świata.
A ponieważ ta idea wq*wia wielu rozsądnych ludzi na całym świecie, to teraz nazwano to – Wielki Reset.
Ten, który daje swą gębę dla projektu, to 70 chłystek, wieczny nieudacznik, którego nawet matka ledwo toleruje, książę Karol. Tenże sam "mądry" człowiek, którego doradczynią w sprawie planety jest szwedzkie durne dziecko, Greta Thunberg.

Następca brytyjskiego tronu książę Karol wygłosił przemówienie w trakcie wirtualnych obrad Światowego Forum Gospodarczego. Mówił o tym, że wyzwania po koronawirusie mogą stać się przyczynkiem do zbudowania lepszego, bardziej sprawiedliwego świata. [1]

Gdyby to tylko komiczny synek, jednakże następca tronu Zjednoczonego Królestwa gadał bzdury, machnąłbym ręką i zrzuciłbym to na karb częstych dewiacji zdrowotnych, występujących nagminnie w starych, arystokratycznych rodach.
Ale nie, za Wielkim Resetem stoją murem między innymi Klub Rzymski, Gorbaczow, ONZ, IMF i Światowe Forum Ekonomiczne.

Po przetoczeniu się zaplanowanej epidemii obecnie Klub Rzymski, Gorbaczow, ONZ, IMF i Światowe Forum Ekonomiczne wezwały, by wykorzystać nadarzającą się okazję i dokonać od dekad planowanego Resetu. Do tej globalistycznej grupy obecnie dołączył książę Karol.
[2]

A to już teraz jest bardzo, bardzo poważne.

Jeszcze nie tak dawno miałem nadzieję, że NWO to taki fajny temat do snucia przy alkoholu, pijanych i znudzonych miliarderów, posiadających, w parę osób, połowę majątku całego świata.
Jednak nie, najstraszliwsza z teorii uważanej za spiskową, własnie w tych dniach, chyba nie jako prezent gwiazdkowy dla ludzkości, właśnie ujrzała światło dzienne.

Nie będę się wgłębiał w szczegóły tego ich, bodajże pięciopunktowego planu, bo to wymaga poważnego, dogłębnego opracowania.
Zaznaczę tylko takie cymesy:

Wszyscy ludzie na Ziemi, w imię braterstwa ludzkości MUSZĄ zostać zaszczepieni przeciwko SARS CoV-2

Niech żyje wolność i demokracja! Co na to protestujące macice?!

„Aby zabezpieczyć naszą przyszłość i produktywność, musimy rozwinąć nasz model ekonomiczny i postawić ludzi i planetę w centrum globalnego tworzenia wartości. Jeśli trzeba wyciągnąć jedną krytyczną naukę z tego kryzysu, musimy postawić naturę w centrum naszego działania. Po prostu nie możemy tracić więcej czasu”. [2]
To Karol peroruje.

„Mamy tylko jedną planetę i wiemy, że zmiana klimatu może być kolejną globalną katastrofą o jeszcze bardziej dramatycznych konsekwencjach dla ludzkości. Musimy dekarbonizować gospodarkę i ponownie dostosować nasze myślenie i zachowanie do natury ” [2]
A to Klaus Schwab (w dowolnym tłumaczeniu – niemiecki błazen), prezes Światowego Forum Ekonomicznego (Davos). I jeszcze dodał:

„Konieczny jest wielki reset, aby zbudować nową umowę społeczną, która będzie szanować godność każdego człowieka. Światowy kryzys zdrowotny ujawnił brak stabilności naszego starego systemu pod względem spójności społecznej. Nie możemy też odwrócić się od zła rasizmu i dyskryminacji. Musimy wbudować w tę nową umowę społeczną naszą odpowiedzialność międzypokoleniową, aby zapewnić, że sprostamy oczekiwaniom młodych ludzi. ” [2]

A Evening Standard radośnie podsumowuje:

"Globalne media i sieci społecznościowe zmobilizują miliony ludzi, umożliwiając im dzielenie się swoim wkładem, a także zapewniając im dostęp do dyskusji na dorocznym spotkaniu w Davos." [3]

Czy Państwo czujecie to co ja? Może się mylę?
Orban z Kaczyńskim i kto tam jeszcze się do nich przyłączy, mają chociaż 0,001% szansy, by przeciwstawić się już prawie, prawie nowym władcom świata?

A na koniec, żeby jeszcze odebrać resztki dobrego humoru, jesli ktoś jeszcze go ma, poinformuję Drogich Czytelników, że przeobrażanie świata ma być przeprowadzane według reguł masońskich.

.

[1] ]]>https://www.money.pl/gospodarka/pandemia-szansa-na-reset-swiatowej-gospo...]]>(link is external)
[2] ]]>https://globalna.info/]]>2020/07/06/ksiaze-karol-oglasza-plan-wielkiego-resetu-ktory-ma-uratowac-swiat-po-pandemii/(link is external)
[3] ]]>https://www.standard.co.uk/news/uk/prince-of-wales-announces-great-reset...]]>(link is external)

[Linki aktywne w poprzedniej publikacji]

Brak głosów