Atak na Grupę Towarzyską ?

Obrazek użytkownika Realista777
Kraj

Wygląda na to że po wygranej PO w wyborach, różne grupy towarzyskie operujące w Krainie Miłości re-definiują na nowo swoje terytoria na następne 4 lata. Czy aresztowanie generała Gromosława przykrywa tylko szerszy atak na pewną grupę towarzyską ?

Fajerwerk medialny na temat generala-celebryty Gromoslawa i jednego z jego domniemanych wspolnikow, zlapanego w Poznaniu w przebraniu à la Anna Grodzka, przycmil nieco informacje na temat innych osob zatrzymanych podczas akcji CBA.

Jedna z nich jest Piotr Dubno, byly doradca i rzecznik Leszka Balcerowicza, czlowiek ktory przewijal sie w ostatniej dekadzie przez wiele kluczowych spolek Skarbu Panstwa, jako m.in: dyrektor departamentu inwestycji w PZU NFI Management, wiceprezes LOTu, członek RN Gieldy Papierow Wartosciowych, wiceprezes PKO TFI i członek RN Totalizatora Sportowego.

Kariera Piotra Dubno pokazuje jak gigantyczne są ciągle wpływy służb w polskim biznesie.

Zatrzymanie takich gentelmenów jak general Gromoslaw czy tez Piotr Dubno to poważne i dokładnie przemyślane działanie. Ale jest watpliwe ze jest to dzialanie dyktowane czysta troska o prawo i sprawiedliwosc.

Afer korupcyjno-prywatyzacyjnych w III RP nie brakowalo, wiekszosc spraw i postepowan jest "zamrozonych".

Jak wiemy, ABW i CBA nic nie zrobilo w tych sprawach przez cala pierwsza kadencje Tuska. Zlapano tylko na pokaz kilku drugorzednych bandziorow szmuglujacych narkotyki oraz pania wojt gminy Kleszczow.

Ale aktualne uderzenie w bylego doradce Leszka Balcerowicza i bylego wspolpracownika Wieslawa Rozluckiego wskazuje na mozliwy atak na Grupe Towarzyska, ktora dzielnie wspierala w przeszlosci ITI

Kto wie, byc moze odzyje teraz instytucjonalne zainteresowanie cudownym dzieckiem polskiej bankowosci, Wojciechem Kostrzewa, bylym doradca Leszka Balcerowicza i aktualnym prezesem ITI ?

Do tej pory, prezes ITI Wojciech Kostrzewa byl osoba cudownie nietykalna.

Oprocz ITI, aresztowanie generala Gromoslawa przysparza tez klopotow samej stacji TVN24, jako ze stracila ona w ciagu kilku tygodni az dwoch kluczowych celebrytow: najpierw ksiadz Boniecki, a teraz general Gromoslaw.

Jak to mawiaja: nieszczęścia chodzą parami.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

stacji tvn24 przydałaby się nie tylko para nieszczęść, ale przynajmniej 7 lat chudych

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203385