Szanowni blogerzy Niepoprawnych!

Obrazek użytkownika Piter1
Kraj

Piszcie rzadziej ale bardziej konkretnie i krócej. Nie jestem prymitywem spod budki z piwem jak Sławomir N. i w miarę ogarniam rzeczywistość. Odzywam się raz na jakiś czas ale w sprawach ważnych.

To jest apel (z szacunkiem) do Zetjot i Krzysztofajaw. Walczymy oczywiście z trollami. - to jest inny temat.

Pozdro,

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:6)

Komentarze

Całym sobą do apelu się przyłączam.

Pisanie pod publikę nie zawsze jest pisaniem mądrym.

 

Ponadto - to jest moja prywatna opinia - autor, który publikuje codziennie, a nawet więcej, nie ma szacunku dla siebie, a dodatkowo powoduje, że czytelnicy zaczynają się nudzić i zniechęcać.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606002

Z zasady jestem przeciwnikiem tego co widzę na portalach - bieżączki politycznej i histerii komentatorskiej po wystąpieniu jakiegokolwiek polityka. Robię wyjątki, gdy zobaczę potwora takiego jak pani Jachira.

Dawno temu postawiłem sobie zadanie - jeden tekst dziennie  Ale tematów godnch uwagi jest znacznie więcej.

Prawdę powiedziawszy, to tematów godnych uwagi jest wbród. Miliony ludzi, miliony problemów, a wśród nich wiele wartych opisania i interpretacji, potrzebna więc selekcja. W związku z tym ograniczam się do opisywania procesów, organizacji dużych systemów i trendów cywilizacyjnych, a drobniejsze wydarzenia usiłuję interpretować jako elementy większych procesów lub systemów. Niestety z uszczerbkiem dla wzroku i to mnie hamuje..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1606041