Cechy charakterystyczne leminga. Kontynuacja

Obrazek użytkownika KP
Kraj

6. Strach. Odczuwany przez leminga strach jest ściśle sprzężony z nienawiścią i jest uczuciem nienawiść uzupełniającym. Leming boi się tego czego nienawidzi i nienawidzi tego czego się boi. Tak samo jak nienawiść, strach jest u lemingów uczuciem całkowicie bezsensownym, irracjonalnym i oderwanym od rzeczywistości. Leming w samobójczy sposób olewa prawdziwe zagrożenia, ale za to boi się zmyślonych bzdur. Leming boi się rzeczy na tyle abstrakcyjnych i idiotycznych, że bardzo trudno jest je udowodnić. Doskonałym przykładem strachu którym kierują się lemingi jest książka Grzegorza Kucharczyka "Strachy z Gazety". Książka opisuje czym przez ostatnie 20 lat straszyła lemingów ich ulubiona gazeta, i okzauje się że dosłownie wszystkie "strachy" były wymyślone i bzdurne. Nacjonalizm, enedcki ciemnogród, panstwo wyznaniowe, lustracja, antysemityzm, to tylko wybrane "strachy z gazety". Tego wszystkiego bał się przez ostatnie lata polski leming, i oczywiście dodać trzeba że były to bzdury wyssane z palca, żadnego niebezpieczenstwa opisywanewgo przez ulubioną gazetę limingów nigdy nie było. Dziś leming boi się "zagrożenia demokracji" które niesie ze sobą Kaczyński, wypowiedzenia wojny Rosji jeśli udowodi się zamach w Smoleńsku, oraz bardzo boi się tego że w Europie będą się z nas śmiać.

7. Tchórzostwo. Sciśle powiązane ze strachem (patrz wyżej), ale mające bardzo praktyczne skutki w życiu codziennym leminga i jego decyzjach wyborczych. Leming bowiem podświadomie boi się zarówno Niemców jak i Ruskich. Do tego strachu nigdy nie przyzna się publicznie, ale kieruje się nim w swoich decyzjach. Tchórzostwo polskiego leminga znakomicie opisują Rafał Ziemkiewicz i Marcin Wolski w numerze 37 "Uwarzam Rze": leming wie że w Smoleńsku kacapy zamordowały naszego prezydenta, najwyższych dowódców wosjkowych i całą delegację, ale właśnie dlatego że wie że to był zamach, głosuje na Tuska. No bo Tusk przynajmniej nie będzie kacapom podskakiwał i może dadzą nam spokój. Tchórzostwo leminga polskiego jest także związane z jego dążeniem do świętego spokoju (patrz niżej). Jest to o tyle niebezpieczne, że może doprowadzić na przykład do tchórzliwej rezygnacji z wydobycie gazu i ropy naftowej z łupków. Wystraczy leminga polskiego nastraszyć, a ten natychmiast schowa głowę w piasek, i ugnie kark, w imię bardzo prostej tchórzliwej zasady "skoro Ruscy zakazują nam wydobycia gazy i ropy z łupków, to co wojnę im wypowiemy?". Nie wypowiemy, więc lepiej - według tchórzliwych lemingów - dać sobie spokój i może wtedy Ruscy się odczepią. Tchórzostwo leminga jest także motorem jego najbardziej podłych, zwierzęcych i debilnych zachowan.

8. Święty spokój. Leming niczego tak nie pragnie jak świętego spokoju. Niestety jest to dla leminga nieosiągalny stan umysłu i ducha, ze względu na wszystkie poprzednie cechy. Nienawiść, strach, infantylne zachowanie, ignorancja i tchórzostwo powodują ciągłę napięcia emocjonalne u leminga, a niemożność osiągnięcia upragnionego świętego spokoju powoduje frustrację i dodatkowo napędza nienawiść i strach. Święty spokój to cel do którego dąży leming polski, ale którego nigdy nie osiągnie. Lemingi o tym nie wiedzą, ale my wiemy, że właśnie o to obecnej władzy chodzi. Lemingi mają bowiem pragnąc czegoś, czego nigdy nie dostaną, ponieważ wtedy ich pragnienie będzie cały czas aktualne i cały czas będzie można się do tego pragnienia odwołać. Obecy rząd wielokrotnie sam burzył poczucie świętego spokoju lemingów, jeśli akurat opozycja nie dawała do tego powodów, na przykład wypowiadając wojnę handlarzom dopalaczami, pedofilom, ulicznym sprzedawcom, smoleńskim wdowom, krzyżowi, czy kibicom. Jak widać repertuar możliwości jest bardzo duży. Święty spokój jest złudzeniem do którego dąży leming polski, a dzieki temu że to tylko złudzenie można skłonić lemiinga żeby do niego dążył do urs...ej śmierci.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Patrz.
Przyjdzie rozbudować Twoje opracowanie .
Nastąpił podział -
1.Leming zadowolony (uśmiechnięty luzak)
2.Leming oburzony (luzak inaczej )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#192519