Pierwsza ofiara neostalinizmu pod rządami jedynie słusznej PełO.

Obrazek użytkownika pavo
Kraj

To ,że sądy są niezależne w Polsce można włożyć na półkę z opowiadaniami braci Grimm. Nie przypadkiem w kampanii wyborczej na trzy dni przed jej finałem prokuratura również „niezależna” rzuca zarzuty M. Kamińskiemu . Przypadek ,czy świadome działanie? Ale co w tej sprawie jest istotne, „niezależny” sąd i prokuratura wyraża zgodę na prowadzenie akcji wydając odpowiednie zezwolenia na zakładanie podsłuchów. Teraz oskarża się byłego szefa CBA o przekroczenie uprawnień.
Link: http://www.trybunalscy.pl/node/2740
Niech nam żyje” wolny kraj” prawie wolnych ludzi.

Proszę Państwa dnia dzisiejszego wchodzimy w erę G. Orwella. Prokuratura oskarża człowieka , któremu wydała zezwolenie na prowadzenie działań operacyjnych! A że sprawa wypłynęła na trzy dni przed wyborami ,PO daje nam wyraźny sygnał w jakim kierunku idzie polska demokracja. Stawiam 50 do jednego ,że następnym oskarżonym zostanie Jarosław Kaczyński

Brak głosów

Komentarze

Był wzywany do prokuratur w różnych miejscach w Polsce.Co z tych osklarżeń zostało?.Takie działanie to propaganda nie licząca się z niczym.A czym  są występy Owsika?Występy Bronka sugerujące powielanie  pozwolenia na głosowanie w każdym miejscu?To jawne nawoływanie do oszustwa chociaż ukrytym tekstem.Nawet jak cię złapią nasz  "ciepłty sąd" orzeknie  "o małej szkodliwości czynu.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#69110

Dlatego też mają się czego bać. Może się okazać, że ktoś zacznie ich rozliczać z tych kryminalnych zagrywek.

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#69129

Zapewniam cię Pavo, że nie pierwsza. I nie ostatnia. Tonąc, będą chcieli wykorzystac WSZYSTKIE komórki państwa, pozostające pod bezpośrednim i pośrednim wpływem agentury. W odwecie na narodzie, który śmiał nie kochać ich tak bardzo jak tego sobie życzyli.

Pozdrawiam Cię i innych myślących

Vote up!
0
Vote down!
0
#69130

Prokuratura jeszcze nie oskarża. Na razie, na potrzeby kampanii wyborczej, informuje, że zamiaruje oskarżyć ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#69252

bezpośredniego związku Panem Ziobrą, ale tutaj:
http://wsercupolska.org/joomla/index.php/wiadomoci/7-wiadomosci/2972-niewygodna-strona-zablokowana.html
dowiecie się, że nie tylko środowisko PiSu jest zwalczane. Blokowanie stron, cenzura, państwo orwellowskie jest JUŻ w Polsce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#69253