Wykryto radioaktywność nad Europą, nowy pierwiastek - Merkelonium

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Wiadomość jest prawdziwa. Nie jest to Czernobyl II ale faktycznie wykryto nad Europą nieznanego pochodzenia promieniowanie.

Niemieckie władze poinformowały, że w Europie Zachodniej i Środkowej wykryto skok radioaktywności, ale nie ma zagrożenia dla zdrowia ludzkiego.

Federalny Urząd Ochrony Przed Promieniowaniem stwierdził we czwartek, że w Niemczech, Włoszech, Austrii, Szwajcarii i Francji od 29 września wykryto podwyższone poziomy izotopu Ruthenium-106 .

Rzecznik prasowy Jan Henrik Lauer powiedział Associated Press, że źródło pochodzenia Ruthenium-106 nie jest znane, ale może pochodzić z Europy Wschodniej. Nie powiedziano że to rząd PiS na rozkaz dyktatora Kaczora truje Brukselę

Ruthenium-106 stosuje się w radioterapii do leczenia nowotworów oczu, a czasami jako źródło energii do zasilania satelitów.

A może skoro Ruthenium-106 leczy oczy to jest to jego izotop Merkelenium które ma pomóc Niemcom zobaczyć zagrożenie jakie niesie w sobie AfG.....!!!

Spike in Airborne Radioactivity Detected in Europe

A może skoro Ruthenium-106 stosuje się do radioterapii nowotworów oczu to ponieważ Niemcy i Francuzi są całkowicie ślepi i nie widzą do tego, co robią z niekontrolowanym napływem uchodźców do ich krajów, okaże się  że ruthenium-106 które wyciekło z klinik optometrystycznych w tych krajach pozwoli usunąć przyczynę ich ślepoty.

BTW. Czy ktoś wie jaki jest czas połowicznego rozpadu tego specyfiku i czy powinniśmy jednak popijać jodynę?

Bo to może towarzysze Putin i Łukaszenka puścili jakiegoś "bąka"w powietrzu w trakcie manewrów a nad Niemcy znowu doleciały tylko resztówki?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

bo pierwiastek "Ruthenium-106" nie istnieje...

Owszem mamu Ruten o  liczbie atomowej  44 (metal), mamy  Seaborg - o liczbie atomowej  106- ale podlega on polrozpadowi w ciagu 2 minut...

Zapis: "Ruthenium- 106" jest niepoprawny - bo umieszczona po nazwie liczba - to liczba atomowa.

Poprawnie winno sie zapisac izotop "106Ru", ktorego czas polrozpadu wynosi 373 dni

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1549811