Ojciec rozstrzelał laptop córki z powodu notki na Facebooku

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Zły to ptak, co własne gniazdo kala. Zobaczycie video na którym ojciec "rozstrzelał laptopa swojej 16-to letniej córki która "obsmarowała" rodziców na Facebooku.

Zły to ptak, co własne gniazdo kala......

Tommy Jordan umieścił na YouTube sam to video które zatytułował " Wychowywanie na Facebooku. Dla kłopotliwych nastolatków". W ciągu dwóch dni obejrzało ten film ponad dwa miliony osób.

Nagranie ujrzało światło dzienne gdy ojciec wymierzył sprawiedliwość po tym w jego ręce wpadła notka jego 16 letniej córki umieszczona na Facebooku. Nastolatka  miała pretensje do rodziców że każą jej "harować w domu a nie kupują jej gadżetów które ona chciałby posiadać.

Jak opowiada ojciec poprzedniego dnia spędził on osobiście 6 godzin i 130 dolarów na software wlaśnie na podniesienie jakości laptopa niewdzięcznicy. Ojciec wyjaśnia też jak to w domu jest naprawdę.

Na Facebooku dziewczyna napisała opowieść z której wynikało że tyra w domu jak niewolnica Isaura. Zmywa, sprząta ścieli łóżka , troszczy się o higienę rodziców. Tyra tak strasznie że opadła z sił musi iść spac o 10-tej , ledwie powłócząc nogami i nie mogąc zrobić już nic więcej. Ubliża ojcu mówiąc że gdy już będzie stary i nie będzie mógł podetrzeć sobie "tyłka" to niech na nia nie liczy.To w dużym skrócie. Aha. Córeczka stwierdza że w domu zatrudnia się sprzątaczkę, więc nie powinno się jej (córce) zlecać prac porządkowych w domu.Wydawało się jej że rodzice powinni jej płacić za to co robi.

Teraz ojciec. Wyjaśnia że osoba która wykonuje prace w domu jest jak domownik i nikt nie ma prawa nazywać ją sprzątaczką. Po drugie najtrudniejszym zadaniem córki w ciągu dnia jest to aby rano nie zaspać i zdążyć na szkolny autobus. Jej domowe obowiązki to : po powrocie ze szkoly przetrzeć podłogę w kuchni co zajmuje trzy minuty, wytrzeć blat stolu jeśli jest brudny, wyjąc ze zmywarki naczynia jeśli sa już umyte lub wstawić do niej brudne, ścielić swoje łózko oraz czasem łóżko w pokoju gościnnym, zadbać o upranie swoich rzeczy. Nie żąda się od niej sprzątania pokoi rodziców, prania ich rzeczy ani niczego innego szczególnego.

Takie sa fakty. Wcześniej dziewczyna już coś "nabroiła" i  " została "uziemiona" na  trzy miesiące czyli bez dostępu do komputera i wiedziała że następnym razem kara będzie bardziej dotkliwa. Ale kto by w tym wieku wierzył rodzicom tym bardziej że wiadomo iz nastolatki sa od rodziców mądrzejsze.

 

Dziewczyna "zablokowała" ten list na facebooku aby rodzice nie mogli go przeczytać, ale ojca nie przechytrzyla.

Ojciec opowiada jakie miał życie w jej wieku.Zarabiał na szkołę, ciągnął dwie roboty, byl ochotnikiem w straży pożarnej, sam się utrzymywał i zaczął studia gdy jeszcze był w szkole średniej ( w USA to możliwe bo maturę mozna zdać wcześniej ).

Czytając publicznie list córki ojciec nie narusza tajemnicy korespondencji bowiem list nosil tytuł : "Do moich rodziców".

 List był publiczny więc i ojciec odpowiedź umieścił na "Facebook wall",  tak aby inne dzieci którym wydaje się że jest "cool" zbuntowanie się przeciw rodzicom zobaczyły co może się zdarzyć.

Wideo wywołało lawinę komentarzy potępiających ojca ale i przyznających mu rację.

" uważam twoja reakcję na postępek córki jako powodowana nieopanowanymi reakcjami, których to rodzice powinni unikać a także niezrozumiałą , nieadekwatna karę"napisał ktoś.

Ale inny czytelnik pochwala strzelca:

" Proszę pana, uczynił pan cudownie.... i do tych co myslą że to było coś nie z tego świata ... hmm niech oni to zostawią... proszę dalej być dobrym ojcem... proszę się postarać aby pana córka  mogla zobaczyć wszystkie komentarze i to jak wielu rodziców mysli tak samo jak pan"

W końcówce ojciec wyraźnie stwierdza że to co dziewczyna zrobiła było wyrazem pogardy nie tylko dla rodziców ale też dla niej samej. Mówi też tak : możesz miec nowy laptop jeśli sobie kupisz ale też musisz mi zwrócić 130 dolarów które wydałem na modernizację tego który użyłaś (przeciw niemu).Doliczył także koszt naboi użytych do egzekucji, po dolarze za sztukę.

Mój komentarz .

Mamy okazję zobaczyć do czego zmierza NWO. Uczą młodzież braku szacunku do wszystkiego nawet dla rodziców . Wmawia  się im że wszystko się im należy i władza rozbijając więzy rodzinne stawia się jako obrońca i rozjemca namawiając dzieci aby wzywały policje gdy rodzice usiłują egzekwować swoje prawa. Im wolno działać w/g dewizy " róbta co chceta" ale rodziców karze się za brak nadzoru nie pozwalając nawet dać klapsa.

PS To jednak zostało już zapisane u Marka,13 : "Brat wyda brata na śmierć i ojciec swoje dziecko; powstaną dzieci przeciw rodzicomi o śmierć ich przyprawią......A gdy ujrzycie ohydę spustoszenia, zalegającą tam, gdzie być nie powinna - kto czyta, niech rozumie" 

Czyż nie jest to odpowiedź na pytanie apostołów:" "Powiedz nam, kiedy to nastąpi? I jaki będzie znak, gdy to wszystko zacznie się spełniać?"

Ciekaw jestem  Waszych opinii.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Głupia nastolatka (bo nastolatka), ale tatuś nie lepszy - sorry za tę niepoprawną opinię.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#224777

Trezba jednak brać poprawkę na mentalność konserwatywnego południa USA zupełnie inną niz w Europie.

Tam to standard dlatego wiele osób poparło ojca.Ja też.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#224782

A takich nastolatków niestety tysiące ~~~~~~~~
szkoda tylko, ze rozsądnych i egzekujących
swoje prawa rodziców coraz mniej.
Sądzę ze to video i słowa ojca robi wrażenie
i zmusza zarówno nastolatków jak i rodziców do
pewnych przemyśleń. Napewno o to właśnie
chodziło ojcu tej nastolatki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#224784

Jako, że kara powinna być dotkliwa, uważam że rozstrzelanie laptopa było lepsze niż strzaskanie po pysku smarkuli.
Dodatkowym jej ukaraniem było zamieszczenie tego filmiku na FB.
Kto sieje wiatr ...
I u nas obecnie nie stawia się dzieci do kąta, nie karze się klęczeniem na grochu ale stosuje się zakazy dostępu do komputera. Bo kara musi być odczuwalna.
Zdecydowanie popieram rozstrzelanie i opublikowanie filmu.

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#224787

Dokładnie. Świetnie to ujęłaś.

pozdr...
/benjamin

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#224791

Umiescil film na facebooku dla przestrogi małolatom ale też aby inni rodzice nie strzelali smarkaczom w d*pę.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#224794

A ja bym powiedział tak: słuszne oburzenie Ojca, natomiast postępowanie i jego i córki - wysoce niestosowne i niesmaczne. Rozstrzeliwanie komputerów nie przywróci maszyn do pisania ani nie polepszy relacji rodzinnych, natomiast pozostawi ukryte zadry emocjonalne i długotrwałe pretensje.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#224799

Rzekłbym, że sytuacja klasyczna. Rodzice, tu ojciec, zapierdalał ciężko przez całe życie, a dziecku wydaje się, że kasiorka to rośnie na drzewach i wystarczy zerwać i się ma. No więc kasiorka nie rośnie niczym banany w murzynowie na drzewach. trzeba się ciężko naharować, żeby kupić laptopa, komórkę i inne gadżety, które owszem ułatwiają i umilają życie, ale nie są sensem życia.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#224801

Gdy na wycieczce dostałem od nauczyciela kilka klapsów w tyłek przy innych uczniach oraz reprymendę to nawet nie miałem odwagi poskarżyć się rodzicom bo wiedziałem że to była moja wina i w domu by druga bura była.
Dziś bezstresowe wychowanie powoduje że uczniowie nie mają szacunku ani dla nauczycieli ani rodziców ani do siebie nawzajem.
Dobry przykład dał ten ojciec że na gadżety trzeba sobie zasłużyć lub zapracować.
Popieram.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#224811

Rozumiem oburzenie ojca ale...
Tu wykazał swoją bezsilność!
Jeżeli wychował smarkatą bezstresowo, niech będzie konsekwentny, i pogłaszcze ją po główce za obsmarowywanie publicznie rodziców. Bo na karę cielesną w nastoletnim wieku nieco za późno.

Gdyby smarkata została strzelona w odpowiednim wieku raz dobrze w tyłek (tak, żeby zapamiętała "na całe życie"), to strzelania do komputera by nie było.

A teraz to może powiedzieć:

Jeśli nie przeprosisz za to co zrobiłaś, nie przyrzekniesz poprawy, to wynoś się dziś z domu.

A laptop oddaję innemu dziecku, którego na niego nie stać.

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#224817

Nie tak jak ją wychowal ojciec ale tak jak uczą media i NWO.

Nie tak dawno pisałem o sędzi który pasem pobił swoja córkę, ona nagrała sprowokowana przez siebie sytuacje kamerą z ukrycia. Po paru latach zemścila się na ojcu umieszczając to w internecie. PO PARU LATACH kiedy już wyciagnęła z ojca ile mogla.On jej tak nie wychował.

NWO rozbija rodzinę gzdie może jak może aby umozliwić adopcję gejom .To do tego zmierza.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#224828

z metod wychowawczych Sowietów, kiedy Pawka Morozow za denuncjację swojego ojca został nagrodzony. W tym kierunku zmierza cały program wychowawczy globalnych wariatów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#224890

Moim zdaniem było to symboliczne "rozstrzelanie" laptopa. Pomijając juz wiele innych rzeczy, przypuszczam, ze córeczka nie zarobiła na ów laptop, a więc ojciec poprostu skasował własną rzecz, jako, ze córeczka była tylko tymczasowym uzytkownikiem maszyny, a poniewaz przestała wywiązywać się z umowy....Sprawa jasna.

__________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#224995

w Polsce gdyby wszyscy mogli mieć broń

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#224838

Pokazano już kilka przypadków, gdzie zabranie komputera [lub dostępu do niego] małolatowi kończyło się śmiercią rodziców zadaną przez ukaranego. Dużo facet ryzykował mając w domu broń... Ale generalnie popieram.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zdumiona

#224945

Dopiero to bydlę podniosło mi ciśnienie.

Akcja ostra ale robiąca wrażenie. Umieszczenie tego na jej profilu - majstersztyk.

Chociaż z drugiej strony - dziewczyna może zostać starą panną. Nie wiem kto się odważy przyjść i poprosić o rękę ryzykując czy przypadkiem ojciec nie wyciągnie swojej .45 ; )))
Żartuje oczywiście - myślę, że to jej wyjdzie na zdrowie bo łachudry będą się trzymać od niej z daleka.
Tak na wszelki wypadek : )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#224957

Najprzyjemniejsze dziecko świata. A ten "aparat' Nadaję się do hord owsiaka.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#224991

... mógłby stać na wystawie i dawać się szczuć na faszystów.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#225132