A ostrzegałem: zagłada czeka. Wirusy ospy na wolności

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Kolekcjonują i przechowują zabójcze wirusy. Tworzą wirusy jak H1N5 żartując:" jeśli wirus grypy ewoluuje do wirusa H1N5, będziemy gotowi  produkować szczepionki". I zostawiają ten majdan w miejscu skąd byle łachmyta może je wziąć i rozsiać śmierć. 

Fiolki z wirusem, który powoduje ospę zostały znalezione w budynku National Institutes of Health obiekcie który był niepryzgotowany a więc i niezatwierdzony do przechowywania śmiertelnego patogenu, odkryło Centrum Kontroli i Prewencji Chorób.

A jeszcze w poniedziałek ostrzegałem :

NWO wykończy nas hodowlanym wirusem i szczepionką.

http://niepoprawni.pl/blog/3142/nwo-wykonczy-nas-hodowlanym-wirusem-i-szczepionka

Napisałem :  " Istnieje wiele innych przykładów ucieczki czynników zakaźnych  z laboratorium. Wirus ospy uciekł z Birmingham Medical School w 1978 i zabił fotografa medycznego, Janet Parker, ostatnią osobę która umarła na ospę. Wirus pryszczycy uciekł w 2007 roku z laboratorium weterynaryjnego w Surrey a w 2004 r. wirus SARS  uciekł z laboratorium w Pekinie, zakażając dziewięć osób, zanim został zatrzymany."

Teraz otrzymujemy informacje że agenda państwowa USA - o ironio- Narodowy Instytut Zdrowia naraża ludzi na śmiertelne niebezpieczeństwo zakażenia ospą i innymi niezindetyfikowanymi, jak dotychczas substancjami.

     

 Wirus ospy jest tak zaraźliwy, że jest uważany za zagrożenie bioterroryzmem i przechowywanie go jest dozwolone tylko w dwóch laboratoriach na świecie: jedno mieści się w Atlancie w siedzibie CDC a drugie w Instytucie VECTOR w Rosji. Nowo odkryte fiolki naruszają międzynarodowe porozumienia osiągnięte w 1979 roku, których celem jest  wyeliminowana wszelkiego dostępu do śmiertelnego wirusa, pozwalając jedynie niektórym naukowcy nadal go studiujować.

Na fiolki natknięto się w chłodni budynku badawczego  w Bethesda w Maryland. Nie wiadomo, jak długo były w magazynie, w którym temperatura przechowywania wynosi 5 stopni Celsjusza. Pudełka w ktorych je znaleziono maja daty z 1950 roku, mówi rzecznik CDCTom Skinner. " Przez  cały dzień nie ustaliliśmy w jaki sposób  [fiolki] się pokazały," Skinner powiedział, dodając, że próbki nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia publicznego. Taki wesołek z pana rzecznika.

Naukowcy odkryli w chłodni sześć liofilizowanych fiolek oznakowanych jako zawierające wirus ospy, oraz 10 innych fiolek z niejasnymi informacjami na etykietach. Chłodnia, jest własnością firmy  Food and Drug Administration, znajduje się na kampusie w Bethesda w laboratorium przygotowywanym do przeprowadzki do głównego kampusu FDA.

"On dość dobrze zachowuje żywotność, szczególnie w stanie liofilizowanym," mówi Steven Monroe z Centum zapobiegania Chorobom o wirusie ospy. "To z pewnością może przedłużyć żywotność." Fiolki leżaly w kartonie,razemz bawełnianymi wacikami i kartami katalogowymi, powiedział Monroe, dodając, że nic nie wie o żadnych dokumentach towarzyszących fiolkom.

Pomieszczenie chłodnicze nie posiadało własnego dodatkowego zabezpieczenia, choć budynek miał strażników dozorujących całą dobę.

CDC poinformowano o odkryciu 1 lipca. Natychmiast wysłano samolot rządowy i trzy osobowy zespół do transportu fiolek z Betshedy do Atlanty gdzie zostana zbadane. Pośród 16 fiolek, które  były oznakowane jako wietrzna ospia został potwierdzone pozytywnie badaniem DNA. Zawartość pozostałych fiolek jest obecnie testowana w drodze hodowli komórkowej w celu ustalenia, czy którekolwiek próbki wirusa są wciąż zakaźne. Po zakończeniu testów, zostaną one poddane zniszczeniu.

           

Wirus ospy w ciagu 3000 zabił jedna trzecią  osób, które sie z nim zetknęły. Wreszcie w roku 1979 został uznany jako globalnie wytępiony dzięki rutynowym szczepieniom. Tak twierdzi Światowa Organizacja Zdrowia. Od tego czasu nie prowadzi się szczepień.

Gdy już raz uznano że wirus został wykorzeniony, Światowe Zgromadzenie Zdrowia zgodziło się, że wszystkie laboratoria albo zniszczą swoje zapasy wirusa lub wyślą je do jednego z dwóch laboratoriów do celów badawczych badania.

Na początku tego roku na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia, naukowcy postanowili nie zniszczyć pozostałych zapasów wirusa ospy.  Ciekawe dla jakich powodów?

Od czasu umowy z 1979 żadne inne fiolki z ospą nigdzie się nie pojawiły. "Nie możemy mieć 100% pewności że innych fiolek jak te nie ma ", powiedzial  pan Monroe .WHO zostało otym odkryciu powiadomione i wyśle ​​przedstawicieli którzy będą świadkami zniszczenia wirusa.

         

PS. Co sądzicie o takim komentarzu pod artykułem NBC News na ten temat:

" Nie jestem idiotą. Faktem jest że obozy FEMA (centra mieszkaniowe) pojawiają się wszędzie, policjanci są zmilitaryzowani, gotowe są przepisy o deklaracji stanu wojennego na wypadek niepokojów społecznych, epidemii, itp.,  stan wojenny jest testowany w miejscach takich jak Boston itd. .. Wyglada na to, że jest to tylko kwestia czasu, a wirusy dopadną ludzi. Wszystko fajnie.  Wiem, wiem. Media powtarzaja to ciagle: rząd ma tylko twoje dobro na sercu, musisz więc ignorować wszelkie zinsynuacje o zagrożeniach. Oni ci krzywdy nie zrobią ... prawda?"

I inny komentarz:

" Czy nie ​​zastanawiasz się, ile i gdzie inne fiolki leżą czekając na jakiś idiota rządowy znajdzie je, aby je otworzyć. Tylko Bóg wie, jak blisko my, jako ludzie,nasza planet jesteśmy od katastrofy. Najgorsze jest to  że nie możemy nic zrobić aby temu zapobiec. A rząd nie potrafi nawet głupiej fiolki upilnować"

A nasz rząd wcale nie mądrzejszy i zupełnie, przed nikim nie odpowiedzialny.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:8)

Komentarze

tym swiatowym naukowca wciaz pewnie maja susz tych bakteri gdyz to jest gorsze od atomu.

Poza tym zeby zrobic szczepionke potrzebna jest wlasnie ta bakteria na, ktora sie robi szczepionke.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1430665

Własnie tym że ruskie mają ospę więc nie mozna pozostać bezbronnym.

Ale to że tak grozna broń bakteriologiczna jest rokladana po katach - to skandal.

Lepsze pytanie jest takie: dlaczego w 1979 nie zinwentaryzowano WSZYSKICH zapasów wirusa? Nikt nie wie nie tylko gdzie jescze może być ale też nie wiadomo ile go było i czego szukać.

Chcialbym sie mylic, ze ta informacja to nie jest 'przygrywka " do czegoś co sie szykuje. Zwracam uwagę że Amerykanie zaostrzyli kontrole na lotniskach na świecie przy samolotach zmierzajacych do USA.

Ja to czniam po po pierwsze swoje lata juz mam a po drugie jestem od ospy ZASZCZEPIONY. (ale moje dzieci i wnuki juz nie)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1430668

W telewizji kiedys pojawiła się reklama mająca zachęcić do szczepień zwanych "ochronnymi".

Straszy się młode mamy, że ospa wietrzna może wywołać wysypkę skutkującą bliznami.

W scence rodzajowej przeciwstawia się zdanie babci stwierdzającej, że ospę po prostu trzeba przejść z opinią postępowej mamusi, która stwierdza, że wcale nie i możliwe jest dzieciństwo bez ospy. Trudno klasyfikować taki przekaz inaczej, niż jako propagandę.

Nalegają na dokonywanie szczepień "ochronnych" przypominając, że są one zalecane przez Ministerstwo Zdrowia i obowiązkowe.

Ci sami autorzy stwierdzają, że na ospę i półpasiec chorują głównie dzieci do 9 roku życia.

Propagandyści sugerują, że przejście ospy może skutkować poważnymi skutkami.

Wymienia się między innymi kłopoty neurologiczne, jakie rzekomo wywołuje ospa.

Jako jeden z nich wymienia się nawet drgawki gorączkowe. Jest to jednak całkowicie normalny objaw wysokiej gorączki nie wspomina się przy okazji o możliwych powikłaniach neurologicznych, jakie mogą wystąpić po podaniu szczepionki.

Czy osoba, która nie jest pewna czy w dzieciństwie przechorowała ospę może się zaszczepić tym preparatem?

Dla biznesu nie ma nic lepszego niż kolejny klient i gorąco poleca się takie szczepienie każdemu sugerując wręcz, że nawet, jeśli zachorują na ospę to będą mieli lżejsze objawy.

Jak jest ze skutecznością tego preparatu?

Od 1990 roku nastąpił 1000% wzrost autyzmu.

Wzrost ten przez większość lekarzy jest połączony z podawaniem rtęci i aluminium w szczepionkach. W Polsce dane dotyczące składu chemicznego szczepionek są tajne i p. prof. Bucholc nawet po telewizyjno-publicznej deklaracji udostępniania tych danych zakazała wpuszczania do budynku nawet osób z którymi dzień wcześniej się umawiała. Badania wykazały bowiem, że dzieci z autyzmem miały 210% więcej rtęci aniżeli dzieci zdrowe.

Ospa wietrzna definicja: http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/ospa-wietrzna-wikipedia/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1430760

 

Szczepionki będą nietykalne.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1430770