Teksas.- zabójca to ateista który uważa że chrześcijanie to głupki.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

No i proszę. Kolejna "ofiara" lewackiego prania mózgów wspomaganego marihuaną.

Kreatura która w niedzielę postrzeliła i zabiła 26 osób w kościele w Teksasie, jest podobno zdziczały, szalonym niezrównoważonym  wyrzutkiem, który głosił ateizm w Internecie.

Były kolega ze szkoły, Devin Patrick Kelley, powiedział, że zabójca był ateistą i wyrzutkiem, który uważał, że chrześcijanie są głupi - podał Daily Mail.

"Zawsze mówił o tym, jako ludzie, którzy wierzą w Boga, jesteśmy głupi i starał się głosić jego nowa wiarę ateizm", stwierdziła była koleżanka Nina Rose Nava z New Braunfels High School na Facebooku. Powiedziała, że była "kompletnie zszokowana" po tym, jak dowiedziała się, że to Kelley jest zabójcą. "niedawno usunęłam go z mojego facebooka bo nie mogłem znieść jego postów."

Ze swoich kont usunęło go wielu jego byłych kolegów i znajomych.

Zgodnie z ostatnio obowiązującą modą podły czyn ateisty zostanie przypisany chorobie psychicznej - a nie jako efekt propagowanej nienawiści do chrześcijan.

Jako współwinny, przez liberalne media głównego nurtu które nie lubią chrześcijaństwa i propagują ateizm, wskazany zostanie szatan. Na dokładkę ta tragedia zostanie wykorzystana przez media i lewicę do rozpętania kolejnej akcji i zmiany ustawodawstwa w kierunki ograniczenia posiadania i kontroli broni.

Można nazywać go ateistą, ale on miał swojego "boga", któremu postanowił służyć, jest nim Szatan. On wybrał na boga szatana zamiast , ponieważ nie wybrał Chrystusa.

Dziś ten nieudacznik zajął swoje miejsce w piekle obok rzeźników dzieci z fabryk aborcyjnych w Demokratycznej Republice Szatana. Ci sami leftokraci potępiają bandytę z bronią palną choć bronią masowych bandytów posługujących sie takim sprzętem:

Zamachy na kościoły są po aby je na AMEN pozamykać.

New World Order zakłada stworzenie nowej religii - ateizmu. Dlatego zwalcza się Kościół. To cichociemni właściciele świata już doprowadzili do dwóch kataklizmów. Organizując kradzieże w świątyniach doprowadzili do ich zamykania w ciągu dnia. Piorąc mózgi młodzieży i wyjaławiając je marihuaną, dopalaczami i twardymi narkotykami wprowadzają ateizm.

Teraz po zamachu w Teksasie już nam mówią:

Churches may need security at the door

Tak. Przed wejściem do kościoła chcą postawić "goryli" a wkrótce tak jak na lotnisku zrobią z nas bandytów i każą nam zdejmować buty, zabiorą nam pasek od gaci i zaczną prześwietlać w specjalnych klatkach w których oglądają delikwentów nago.

Tymczasem terroryści ani nie chodzą na co dzień do kościoła tak jak nie latają samolotami. Upodla się zwykłych ludzi.

Wszystko to zmierza do zniechęcenia chodzących na msze święte i zamknięcia Kościołów. Potem z meczetami poradzą sobie łatwo.

PS. Tak jak przewidywałem amerykańscy propagandziści odwracają "kota ogonem" objawiając:

Texas Church Shooting Not Motivated by Race or Religion, ‘There Was a Domestic Situation’

Wmawiają nam że otępiały ateista wystrzelał 26 osób tylko dlatego że pokłócił się z teściową.

""To bezsensowne przestępstwo. Ale możemy powiedzieć, że w tej rodzinie było wewnętrzne nieporozumienie. Teściowa podejrzanego uczęszczała do tego kościoła. Wiemy, że jej groził - otrzymała od niego groźne SMS. Nie możemy zagłębiać się w szczegóły tego rodzinnego konfliktu, który jest wciąż sprawdzany i dokładnie badany. Ale chcemy powiedzieć, że nie była to motywowane rasowo. Nie było to związane z wierzeniami religijnymi. W rodzinie miał miejsce konflikt z teściową".

Chciał ukarać teściową i ta powieliła mu się 26 krotnie w oczach? Kto uwierzy w ten "bull shit".

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (6 głosów)

Komentarze

Oczywiście masz rację, ten niby konflikt z teściową jako przyczyna tej masakry to zbyt grubymi nićmi szyte kłamstwo.

Nawet Szeryf z Las Vegas teraz wymyślił, że ten morderca co zastrzelił 58 ludzi i setki postrzelił, to powodem tego był fakt przegrywania dużych sum pieniędzy w kasynie.

Czyżby oni wszyscy byli w jakiś sposób szantażowani przez kogoś? Czy nie ma już uczciwych policjantów, agentów FBI, czy tak trudno spotkać uczciwego szeryfa?

 

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jerzy

#1552059

Powiada:

cyt. W DNIACH OSTATNICH WZROŚNIE BEZPRAWIE I OZIĘBNIE MIŁOŚĆ WIELU.....koniec cytatu

Vote up!
3
Vote down!
0
#1552066

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

to nie wierzysz, że jest wiele osób chorych psychicznie?

czy każdy czyn musi byc terroryzmem a do tego tajnym spiskiem nwo?

typ, zdaje się (bo nie czytam), był w środowisku baptystów, bodaj i kiedyś nauczycielem szkółki neidzielnej a do tego ewidentnie zaburzony i przemocowy.

zresztą jakie to koscioły bez sacrum, czesto to zwyczajne salki jak u nas parafialne, przecietna grupa wyznaniona w stanach ma ok 30 osób bo tyle może utrzymac swojego pastora. w Polsce też mamy takich świrów tylko nie ma takiej kultury przemocy i naśladownictwa.

mając takie dziwaczne przekonania mozna sobie dowolnie-wygodnie wytłumaczyć dowolne zdarzenie, niezaleznie czy świadczy na korzyśc czy niekorzyść.

nie lepiej ogarnąć sie, zlapać za jajca i cos z tym zrobić zamiast pleść androny? 

Vote up!
0
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1552102