NeOn24.ru, czyli legendowanie przekazu

Obrazek użytkownika Mind Service
Blog
 
 
 
motto: "Gdy nie wrócę, niechaj wiosną rolę moją sieje brat" /Jarek Ruszkiewicz SL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
]]>]]>

W naszym środowisku dość głośno komentuje się ostatnie wydarzenia na znanym przez nas portaliku NeOn24.ru, m.in. usunięcie Jinksa:

]]>http://astra.neon24.pl/post/120137,poszukiwany-bloger-jinks#comment_1134545]]>
http://niepoprawni.pl/polecanka/zydostwo-opanowalo-neon-24

Również dotychczasowy (de facto) redaktor naczelny Spirito Libero vel Jarek Ruszkiewicz został usunięty z tego stanowiska za - oględnie mówiąc - doprowadzenie portalu do upadku. Setki banów, znikające notki i komentarze, zwłaszcza stek wyzwisk jakie stosował wobec swoich przeciwników Ruszkiewicz. To wreszcie zostało "zauważone' przez Oparę, a i lecąca na łeb , na szyje, klikalność spowodowała taką a nie inną reakcję. No i te kliki, kółka wzajemnej adoracji i intrygi ciągłe intrygi. Więc facet walnął pięścią w stół i zrobił porządek. - To opinia Józia z Londynu.

Różne są spekulacje odnośnie przyczyn i przebiegu tej zmiany, ale, mam wrażenie, że w większości dość powierzchownie przedstawia się przyczyny wylania SL. Nie dostrzega się np. wcześniejszego przyznania się przez niego do dokonania przestępstwa kryminalnego, jakie popełnił kilka lat temu we Włoszech - handlu żywym towarem. Co zauważył Jazgdyni i nagłośnił. Jednak z jakiś nie znanych mi powodów postanowił go chronić i nie powiadamiać organów ścigania.

Przy okazji odkryłem intrygę - planowany zamach na moją osobę. Po wcześniejszych groźbach karalnych kierowanych przez SL pod moim adresem, oraz wynajęciu przez niego wraz z Wrzodakiem na mnie aż dziesięciu adwokatów wraz z całą kancelarią adwokacką, był najprawdopodobniej szykowany zamach na mnie na ul. Gen. Okulickiego w Gdańsku. Drobny szczegół w numeracji mieszkania, jaki dostrzegłem uchronił mnie zapewne przed utratą życia.

Doskonale wiem, że jestem na celowniku służb specjalnych FR, które starają się mnie dopaść. Udział w spisku SL jest od dawna mi znany. Dopowiem tylko (dla tych, którzy nie wiedzą), za co mnie tak bardzo nienawidzi SL - ujawniłem bowiem jego związki z żydowską hasbarą, z którą kiedyś próbował nawiązać współpracę jako płatny zadaniowiec. Było to przed jego wstąpieniem do służby rosyjskiej. To moje upublicznienie ciemnych spraw SL (on do dzisiaj się tego bardzo wstydzi, a nawet publicznie próbuje wypierać) poskutkowało zbanowaniem mnie w styczniu 2014 na NeOnie24.ru na którym pełnił on funkcję naczelnego cenzora.

Od mojego odejścia z tego neonowego ścierwomedium (to ja uknułem tę nazwę, która powszechnie się przyjęła) zaczął SL banować, usuwać i cenzurować kolejnych niewygodnych jemu osobiście blogerów, na co otrzymał wolną rękę od Opary, który przymykał oczy na prowadzenie przez niego osobistych porachunków, za cenę przekształcania przez SL tego portalu w ruską tubę propagandową.

Problemy finansowe NeOnu24.ru uwidoczniły się wraz z odejściem grupy AdNovum. Wszystko wskazuje na to, że Rosjanie stracili zaufanie i przestali finansować pro-ruskich trolli na Neonie, a SL jako delegat Kremla popadł w niełaskę u Opary, który w nim pokładał nadzieję na finansowe wydźwignięcie.

Jego złość zapewne sięgnęła zenitu kiedy odkrył oszustwo SL, który okłamywał go co do ilości odsłon i nawet publicznie chwalił się coraz większymi wskaźnikami. Nie wiem jak te odsłony były przez niego sztucznie pompowane, że Alexa wskazywała coraz większy wzrost; jednak rzeczywistość okazała się brutalna: NeOn24.ru przebił kolejne dno i jako portal jawnie pro-rosyjski, anty-polski i anty-katolicki stał się niewiarygodny, nieatrakcyjny i źle rokujacy na przyszłość.

Co najgorsze SL zabetonował neonowe środowisko i spowodował de facto utworzenie kółka wzajemnej adoracji dla paru miłośników Putlera. Opara doszedł więc do wniosku, że czas najwyższy to zmienić, i ...wykopał Spiritusa.

Nowa administracja w lot pojęła przyczyny upadku Neonu (dawniej Nowego Ekranu) i postanowiła ratować co się da. Nowe otwarcie zostało zaprezentowane bardzo odważnie poprzez zmianę szaty graficznej i reorganizację ekranu głównego. Utworzono grupy tematyczne dla zamieszczanych artykułów i w sprytny sposób usunięto monotematyczną prorosyjskość. Nowy RedNacz napisał: Wszystkie serwisy informacyjne (nawet telewizyjne) mają tzw. "działy", bo dzięki nim ludzie mogą wybierać co ich interesuje. Jeśli dla kogoś sensem życia jest religia to będzie przeglądać przede wszystkim taki dział. Innego z kolei pasjonują relacje międzynarodowe, więc zajrzy do "świata", a jeszcze inni wolą skandale rodzimej polityki, więc żyją tym co wydarzyło się w Polsce. Dlaczego zmuszać ludzi by na siłę czytali wszystko, by znaleźć jeden czy dwa interesujących ich artykuły?

To była oczywista potwarz dla Spiritusa, bo cała budowana przez niego od dwóch lat linia programowa legła w gruzach. Czas na refleksję. Po czasach słowa (Parol) i ducha (Spiryt) czas na słowo z ducha, które stało się ciałem. /Carcinka

Kim jest nowy redaktor naczelny, Piotr Korczarowski - Reinert? Z wykształcenia jestem dziennikarzem - napisał o sobie - dlatego tutaj redaguję jedynie "wydarzenia". Natomiast moja notka z listopadowej nocy pojawiła się na prośbę szefa - Ryszarda Opary, który wiedział, ze tego dnia relacjonowałem wydarzenie z centrum zamieszek i chciał, abym opisał swe refleksje na NEonie.
 

]]>]]>

  
    źródło: ]]>http://www.filmweb.pl/user/Reinert]]>

Na wyjaśnienie zasługuje kontrowersyjna i niejednoznaczna osoba Trybeusa, który poprzez założenie tam klubu dla ograniczonych umysłowo o nazwie Kurnik i sprowadzenie poziomu dyskusji do infantylnych odzywek ostatecznie skompromitował to miejsce. Jeżeli zrobił to celowo, to może okazać się, że jest podwójnym agentem.   

Co teraz stanie się z kółkiem wzajemnej adoracji, tzw. "desantowcami z NeOnu24.ru?" Zapewne przeniosą się na autorski blog S.L. bo i sam Ruszkiewicz stał sie zwykłym szeregowym blagierem. Dymisja spodziewana lecz do jego zakłutego łba nie docierało to co tu wielokrotnie pisałem. Nie na darmo Trybek przeniósł sie na Neon, pisałem ża za kilka-kilkanaście tygodni to on przejmie "szefostwo" nie tylko w własnym klubie A.A. I co sprawdziło się? /Józio z Londynu.

Czy można sobie w ogóle wyobrazić normalne funkcjonowanie NEON-u bez Jarka Ruszkiewicza?'/JaPos

No nie, nie można, braknie tlenu, słońce przestanie świecić, a krowy dwać mleko. Ze Spirito sympatyzowałem, zwłaszcza na początku, bo wydawało mi się, że ma dobre serce, ale na pewno nie warsztat. Pod tym względem jest nieokrzesany:). Zawsze tanie, prymitywne chwyty, do dezawuowania przeciwnika, zawsze jakieś najgorsze zdjęcie... Inwektywy itd. Stąd przynależność klasowo-intelektualną Jarka Ruszkiewicza określiłbym, aby nie stracić pod nogami słusznego gruntu naukowej krytyki literackiej, jako LUMPENBLOGERIAT. - Jestem autorem tego określenia, które wymyśliłem specjalnie na cześć SL:). Oczywiście, niech sobie pisze, ja go i tak nie czytam, bo po pierwsze, nie lubię lumpenblogeriuszy, a po drugie, podobne treści mogę znależć gdzieindziej, np. u Lotnej, ale u Lotnej jest jeszcze klasa i styl, czego nie staje [sic!] niestety u SL. A tak naprawdę, to przestałem sympatyzować z SL, kiedy jego politparanoja doprowadziła go na dno upadku moralnego, kiedy zaczął się modlić do skrytobójcy Niewiadomskiego. Obłęd też musi się trzymać pewnych granic. /Lord of Admiralty 

Kluczowym pytaniem, na które musieliśmy odpowiedzieć był fakt, że na portalu spada liczba nowych użytkowników. Innymi słowy z grona zainteresowanych - kto miał założyć konto - już to uczynił. Jak zatem dotrzeć do innych? Przede wszystkim trzeba zrozumieć dlaczego się tu nie rejestrują. (...) Ludzie, którzy z takim oburzeniem reagowali na zmiany, to przede wszystkim grupa wzajemnej adoracji, która zrobiła sobie z NEonu prywatne forum wymiany poglądów. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie zaczęli odgradzać portalu betonowym murem niczym Izrael odgradzający się od Palestyny. Wedle tej zasady każdy imigrant (nowy użytkownik) był na celowniku, każdy na cenzurowanym, wszyscy podejrzani, bo to nigdy nie wiadomo, czy nie przyjdzie ktoś, kto zburzy dotychczasowy ład. Taką postawę utrwalał wychwalany tu przez wszystkich "Spirit", czyli kol. Jarek. On to niczym samozwańczy władca z "Jądra Ciemności" - J.C. ustalał własne prawa dżungli. Publicznie pisał kogo nie lubi, z kim ma na pieńku, a jak ktoś mu się postawił - no to ban. Dla nas - bądź co bądź - ludzi z praktyką dziennikarską w innych redakcjach taka postawa nie tylko była nie do zaakceptowania, ale wręcz była szokiem! /Reinert

Co dalej z NeOnem24.ru? - Cóż, nie liczył bym na definitywne porzucenie pro-ruskiej linii programowej, odwrócenie trendu i powrót do rodziny portali prawicowych i patriotycznych. Jedno jest pewne: dotychczasowa propaganda Rosji poniosła w Polsce porażkę. Już prawie nikt nie łapie się na głupawe hasła o banderowcach na Ukrainie (co to niby chcą wymordować znowu Lachów i zająć Przemyśl) i żeby im nie pomagać; nie trafia już do Polaków wymyślony przez Rosjan slogan "Noworosja"; ludzie wiedzą, że Rosja jest agresorem i na Ukrainie nie ma jakiejś "bratobójczej wojny" ani "zielonych ludzików", a tzw. separatyści to terroryści i zwykli bandyci; zbyt fantastycznie brzmią powtarzane od dziesięcioleci opowieści, że Żydzi chcą zrobić z Polski Judeopolonię (skutek jest mizerny); albo że Rosjanie nagle stali się Słowianami. Wymagana jest więc nowa strategia propagandowa.

Piotr Korczarowski - Reinert  pisze: portal nie jest bunkrem nie do ruszenia. Stanowi on elastyczną formułę, którą możemy dowolnie modyfikować wedle potrzeb. Dotychczasowe płatne trolle i pożyteczni idioci powtarzający bezmyślnie napisane w wytycznych słowa-klucze stali się niepotrzebni. Dzisiaj Rosjanie potrzebują w Polsce bardziej subtelnej propagandy; takiej która nie będzie już odstraszała.
 

]]>]]>


To co tu było nie przystawało do tego w którą stronę zmierza świat (...), natomiast szata graficzna i totalny bałagan to był głęboki archaizm. (...)jeśli chcemy docierać do coraz szerszych kręgów z naszym przekazem to jedynym rozwiązaniem jest otwarcie na nowe. chyba że wolimy się kisić we własnym sosie i przytakiwać sobie nawzajem. /Miksa

Neon to powinien być Wirtualny Parlament, a nie ideowy monolit jedynie słusznej linii. /Jeznach

Zmiana jakości portalu to nie tylko obrazki. Chciałbym, aby NEon stał się poważnym ośrodkiem opiniotwórczym. Nie zamierzam zatem tolerować słownego rynsztoku, nawet w komentarzach. Rozumiem, że każdego ponoszą nerwy, ale od tego są wiadomości prywatne! Mam nadzieję, że praktyki uskuteczniane przez kol. Ruszkiewicza, gdzie każdy mógł obrażać i grozić każdemu zaczną powoli odchodzić do historii. (...) Jeśli ktoś nie potrafi wysłowić się bez personalnych wycieczek (często na poziomie dzieci z podstawówki) niech najlepiej w ogóle się nie odzywa, bo tylko wstyd przynosi. /Reinert

Na NeOnie24.ru najbardziej prawdopodobne wydaje się obranie kierunku na legendowanie przekazu. Nowoczesny troll jest duzo bardziej medrkowaty niz jego przodkowie, dlatego umie przetrwac tam gdzie raki zimuja, dzisiejsza generacja trollingu odczuwa potrzebe bycia w organizacji, co znaczy, ze zapisuje sie do klubu samookreslonych, potem jest wspinanie po drabinie. Szefem klubu samookreslonych jest ten najbardziej uczony lub ten, ktory ma najwieksza pale, a pospolity troll jest gleboko oddany ideologii paskudzenia. /Navy Tumbler.

I tym sposobem portalik zamienia się w ogłoszenia dla ciepłych Wacków, albo jak to woli, kochających inaczej. Ciekawi mnie czy dla Gruchy dadzą posadkę burdel mamy? /Jestem jaki jestem

Legendowanie (technika pracy agentury) - zachodzi wtedy, gdy agenci Putina, krytykują go w swoich krajach (nastroje są antyputinowskie, więc aby utrzymać się w siodle, trzeba - werbalnie - się do tego dostroić) i z tych pozycji dalej robią swoje. /Witold Gadowski.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (15 głosów)

Komentarze

Witaj

 

 

"...Co zauważył Jazgdyni i nagłośnił. Jednak z jakiś nie znanych mi powodów postanowił go chronić i nie powiadamiać organów ścigania."

Chcesz zadzierać ze służbami, to zadzieraj. Myślisz, że sędzia Tuleya cię wybroni?

Fakt - Grucha to smark. Ale Opara już nie. Wilecki już nie. Wachowski już nie. Dziadki jeszcze mają moc. Choć to czarna strona mocy.

 

Poza tym, jak widzisz, to jest towar tak wybrakowany i infantylny, że sami się wykończą.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Zastanawiam się, czy znowu tam nie wpaść i pomóc młodym z tymi demencjami w pieluchach. Lecz chyba nie... to zawsze jest obciach.

Vote up!
7
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1469747

Januszu zapewne zadzieranie dziś z ludzmi o szemranej przeszłości i to w sytuacji takiej jaką mamy w sądownictwie to niemalże samobójstwo. Chyba że ma się pieniądze, spore pieniądze bo to tylko jest "argument" w sądzie.

Zajmowanie się dziś "bytem" jakim pozostał Ruszkiewicz i jego "ego" to naprawde sprawa drugorzędna, niemniej tylko przyklasnąć nowej administracji tego portalu, że nie ma już tam świetych krów i to że zrobiono z Ruszkiewicza tylko szeregowego lumpelblogera świadczy jakim on jest naprawde.Wiem jedno, znając jego charakter, to ta kanalia nie odpuści i teraz dopiero będzie robił wszystko by skłócić wszystkich ze wszystkim, pytanie czy mu na to pozwolą, raczej nie i wszystko wskazuje na to że skończy tak jak Jinks. A wtedy Trybeus otworzy dawno już mrożonego szampana

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1469762

Piszesz: "przyklasnąć nowej administracji tego portalu"

Nie sądzę, by warto było przyklaskiwać.

Portal musi pozostać putinowską tubką propagandową - bo w przeciwnym przypadku nie ma ŻADNEJ racji dla swojego istnienia! Przypomnij sobie kto stoi za plecami i finansami Opary...

Zwolennicy miłości do płk. KGB tow. Putina wyrzucili teraz tego spirytusowego menela, bo całkowicie rozłożył im portal.

A także i zniszczył do końca jakąkolwiek renomę portalu, czyli to, co przecież sami zaczęli - przestając płacić ludziom przez siebie zatrudnionym, a więc tym wyrzucając na bruk poprzednich niezłych przecież dziennikarzy.

Bo jednak gdy naczelnym był Tomasz Parol - nie był to portal zdecydowanie prorosyjski... Albo powielający bolszewicko-rosyjską, a przy tym mocno antypolską propagandę putinowskich politruków...

Vote up!
5
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1469766

W zasadzie to się mogę z Tobą zgodzić, ale też patrząc na to z drugiej strony decyzja by postawic do pionu Ruszkiewicza i zdegradowanie go do roli zwykłego lumpenblagiera jest i słuszna i wobec tych wszystkich których w przeszłości potraktował tak a nie inaczej - sprawiedliwa. Niech wreszcie na własnej skórze przekona się jak to jest być poniżanym, wyzywanym czy wreszcie zbanowanym.

Ja jednak podchodze do tego nieco inaczej i tak naprawdę to jestem Ruszkiewiczowi wdzięczny, tak wdzięczny. Bo kto jak nie on sam, wypromował "budke z londynu" ????. Kto jak nie on, robi nam darmową reklame odsyłając wszystkich na nasz portal. Kto by wiedział na NEon-ie o naszej akcji "Ratuj Lasy" gdyby nie sam Ruszkiewicz.

A więc nie bądzmy aż tak surowi, i oddajmy mu to co mu należne,licząc że o nas nigdy nie zapomni:-)))))))))

ps.

a może i wróci do nas (chciałbym)

Vote up!
6
Vote down!
0
#1469767

także bym liczył na to, że ten spirytusowy menel nie zapomni...

Nawet występując w roli "roli zwykłego lumpenblagiera"...

i pewnie tak będzie, bo tacy tępi menele mają bardzo długą pamięć... :-)

Vote up!
6
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1469771

A nich tam życze mu wytrwałości w tropieniu rzydka z londynu:-)))))))))

 

http://trybeus.neon24.pl/post/120200,nigeryjczycy-opanowali-neon24#comment_1135915

http://trybeus.neon24.pl/post/120200,nigeryjczycy-opanowali-neon24#comment_1135901

http://trybeus.neon24.pl/post/120200,nigeryjczycy-opanowali-neon24#comment_1135921

http://trybeus.neon24.pl/post/120200,nigeryjczycy-opanowali-neon24#comment_1135932

Vote up!
7
Vote down!
0
#1469775

// Wszystko wskazuje na to, że Rosjanie stracili zaufanie i przestali finansować pro-ruskich trolli na Neonie, a SL jako delegat Kremla popadł w niełaskę u Opary, który w nim pokładał nadzieję na finansowe wydźwignięcie.// Wiele na temat finansowania prosowieckich portali oraz sposobu działania troli znajdziesz Mindzie tu na naszym portalu w polecankach http://niepoprawni.pl/polecanka/internetowe-trolle-kochaja-putina-za-pieniadze-spowiedz-bylej-pracownicy-ministerstwa zacytuje dwa dość istotne fragmenty: // Niezła pensja za trollowanie Obecni i byli pracownicy niechętnie dzielą się wspomnieniami o pracy w "ministerstwie prawdy" z mediami. Radiu Swoboda udało się porozmawiać z Tatianą, która przez pół roku "kochała Putina za pieniądze". Dostała pracę bez problemu, dostawała niezłą pensję - ok. 40 tys. rubli (ok. 3,5 tys. złotych).- Nie zostałam tam zatrudniona oficjalnie. Nie miałam oficjalnej umowy o pracę, nigdy nie poznałam żadnego z szefów - tylko swojego bezpośredniego przełożonego, tzw. teambuildera - wspomina Tatiana, która nie chciała podawać swojego nazwiska do publicznej wiadomości. - Nie wiedziałam, czy to jest agencja informacyjna, portal informacyjny czy coś innego. Podczas przyjmowania do pracy musiałam wyrazić swoją opinię na temat newsa, odwołując się do historii - opowiada kobieta. Gdy została przyjęta do pracy, jej głównym zajęciem było komentowanie wiadomości na portalach m.in. Echa Moskwy czy innych mediów, uznawanych za opozycyjne wobec Kremla.// Ciężka praca trolla // Radio Swodoba podkreśla, że "kremlowskie trolle" pracują przez całą dobę. Piszą zarówno jako "syberyjski inwalida", jak i pani domu z Riazania. Zadaniem trolli było napisanie co najmniej 126 komentarzy po postami, napisanymi przez inne trolle, by wywołać wrażenie ożywionej dyskusji. Pod postami, napisanymi przez innych internautów, trzeba było zostawić co najmniej 25 komentarzy podczas 12-godzinnego dyżuru. Działają na Ukrainie Niedawno grupa hakerów "Anonimowy internacjonał" poinformowała, że dokonała włamania na konta kierownictwa "ministerstwa prawdy" i znalazła dowody na finansowanie przez "kremlowskiego kucharza" nie tylko agencji "Badania internetowe", ale też ukraińskich blogerów i analityków, pracujących dla "Agencji Informacyjnej Charkowa". Finansowanie 21 pracowników kosztuje miesięcznie ponad 222 tys. rubli (ok. 20 tys. zł).// Ile pieniędzy przeznaczanych jest na "promowanie" Putina na NEon.24 r.u nie wiem, wiem jedno i to nie podlega żadnej dyskusji że są tam płatne trole, którzy potrafią wkleić dziennie ponad 100 komentarzy (vide "partyzant")  i kilku innych których nie warto tu przytaczac. Są oni bardzo "pożytecznymi debilami" z dwóch powodów, jeden to sztucznie nabijana klikalnośc i robienie wrażenia olbrzymiego "zainteresowania' portalem a tak naprawde to ponad 90%  wszystkich komentarzy, wiec zadanie jest wykonywane perfekcyjne.

Po drugie jest to grupa 5-6 osób z wykształceniem na poziomie "szkoły specjalnej" świadczy niesamowita ilość błedów ortograficznych, ilośc wyzwisk, a komentarz w zasadzie jeden i ten sam wklejany we wszystkich notkach jakie aktualnie są na forum.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1469751

Tak jak Mind Service "nie bał" sie powrotu na NEon tak i raczej należy się spodziewac powrotu na nasz portal jednego z najwybitniejszych lumpenblogerów  J.Ruszkiewicza.

ZAPRASZAMY

Vote up!
5
Vote down!
0
#1469957

Nie chcąc "zaśmiecać" i słusznie wpisu "elig - odpisuje Ci stary "warsiawiaku" że namiary  na Ciebie mam , tak że uprzedz Cie w stosownym czasie. Pierwsze podchody już są, coraz częściej nasi koledzy i nasze koleżanki logują sie na nasz portal i lada dzień moga sie pojawić jakieś wpisy czy komentarze. Moje zdanie w tej sprawie wielokrotnie już wyrażałem ( i powtórze ) miejsca tu sporo i dla każdego, byle nie odbywało sie to na zasadzie oni nas - my ich. Dla niektórych jedynym problemem jest to że tu jakby nie było nie da się bezkarnie wyzywać, pisać wulgarnie czy publikować rynsztokowe wpisy. (http://spiritolibero.neon24.pl/post/120231,jinks-szukam-i-nie-znajduje)

Ale generalnie powrót do Rebeliantki,Lju,Tadmana,Leopardy, byłby wskazany zwłaszcza dla nich samych, bo na dziś to takie internetowe "sieroty" a własciwie bezdomni/e

Ale zdanie o Trybeusie to wiekszośc ma tam wyrobione i nie kryją sie z tym wcale :

http://renastarska.neon24.pl/post/120226,przyszedl-czas-by-sie-pozegnac#comment_1136328

Vote up!
6
Vote down!
0
#1469822

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Drewniane ucho nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niedługo wróci na rodzinne łono Lord of Admiralty, szykujcie komentarze powitalne!
PS. Dobrze, że tak pilnie czytacie NE, wiedzy nigdy za dużo.
Ruszkiewicz pisze sensownie więc nie wiem o co biega, przerasta niektórych czy jakieś prywatne animozje?

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1469973

czekamy z utęsknieniem - a co ?

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1469978

Mów za siebie, jak ci pilno do Gruchy, to się zapisz na kacapski NEon24, to se poczytasz i popiszesz z Gruchą, jak ci kacapskie brednie odpowiadają.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1469980

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Drewniane ucho został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Co taki nerwowy jesteś i kto to jest ten "Grucha" bo nie param się nowomową.

Vote up!
3
Vote down!
-8
#1469983

Grucha to Jarosław Ruszkiewicz

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1469984

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Drewniane ucho został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

No to teraz już wiem.
Mam jeszcze pytanie...
Ponieważ to mój pewnie 5 post więc nie jestem zorientowany
Jakie są prądy na tym forum, co jest w dobrym tonie a co nie.
Zdążyłem się już zorientować że "kacapstwo" nie jest cool i trendy
A jak jest ż USraelem?, Banderowcami? i innymi nosicielami wolności i demokracji?
Pytam bo nie chcę popełnić gafy

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1469985

Czytaj dużo komentarzy, i sam wyciągaj wnioski, nie będę ci sugerował, bo sam musisz dojść do tego.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1469986

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Drewniane ucho został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nc tkg, pmylł prtl wlczy...
Vote up!
2
Vote down!
-8
#1469981

Cieszy mnie niezmiernie to spiritusowe wycie do księżyca"

//gdy zgłosiłem p.Oparze tendencję zniżkową statystyk spowodowaną złą administracją tekstów na Stronie Głównej przez nowy "nabytek" portalu to odpowiedział mi, że: "To twoja wina bo piszesz źle o Sakiewiczu i jazgdyni". Jakie konotacje towarzysko/intelektualne/ideologiczne czy biznesowe ma p.Opara z tymi zaprzańcami to nie wiem...
Wstrzymałem się od komentarzy i rzuciłem słuchawką..
.

Jarek Ruszkiewicz SL 16.03.2015 14:36:44
 
//Mi osobiście dobrze zawsze współpracowało się z p.Oparą.
Zawsze były ostre tarcia ale zawsze udawało się nam znaleźć jakiś złoty środek porozumienia. Ostatnio jakaś palma mu odbiła ale to przejściowe... :)))
 
Jarek Ruszkiewicz SL 16.03.2015 15:10:07

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1470014

Raz Ci jeszcze kolego powtarzam a wiem to z bardzo,bardzo dobrych żródeł że może tydzień może dwa a wszystkie posty i komentarze Ruszkiewicza zostaną usunięte.

Już prawie 3 m-ce temu tu na naszym portalu pisałem żę Trybeus ma do wyrównania rachunki z dawną gwardią Neonu, i nie po to klękał na kolanach przed S.L, by teraz nie dokończyć "słodkiej zemsty". Jest to człowiek bez skrupułów wiec zapewniam Cię że to on lada moment a dostanie "propozycje" zostania adminem. I wtedy żegnaj "przyjacielu" S.L

Ja wiem co piszę bo jak wiesz to że S.L przegrał pojedynek w "samo południe" pisałem jako pierwszy, a to dlatego że miałem taką wiedze. 

Tu wklejam link , z pamiętnym wpisem pod kapitalnym tytułem - NEON24...OBÓZ KONCENTRACYJNY DLA BLOGERÓW..

http://trybeus.prawynurt.pl/spoleczenstwo/neon24oboz-koncentracyjny-dla-blogerow,1540.htm

Ale wiesz tak naprawdę to trzymam kciuki za Trybeusa, wiem że w maskowaniu jest genialny a i zarazem w myśl zasady - wróg mojego wroga jest  (na dziś) moim przyjacielem

 

ps.

wkleił ten wpis S.L na swoim blogu ale wcześniej go ocenzurował i nie dał linku do wpisu Trybeusa że Neon to obóz koncentracyjny

Vote up!
7
Vote down!
0
#1470016

Trybeus to postać niejednoznaczna i bardzo kontrowersyjna. Dla mnie ta osoba całkowicie się skompromitowała w momencie podpisania umowy o płatny pro-ruski trolling. Późniejsza działalność anty-polska i anty-katolicka nie może być usprawiedliwiona jakimiś wyższymi celami. To co pisał tutaj i na tym NeOnie24.ru ukazało jego prawdziwe oblicze. To, że znowu może zmienić poglądy o niczym nie świadczy. Mdli mnie jak czytam to jego łaszenie się do tej mendy spiritusowej. 

Że też mnie podkusiło aby tam sie zalogować... Te prymitywy tam występujące nie wiedzą na czym polega dyskusja na argumenty. Ruszkiewicz przyzwyczaił ich do wulgarnych odzywek i ataków personalnych. Zero kultury. 

Ktoś nawet Lotnę zachwalał, że jest bardziej na poziomie od Ruszkiewicza, bo ten to dno i pięć metrów mułu. A wystarczy poczytać jakim rynsztokowym językiem ona się posługuje.

Bibrus - uchodzi tutaj za kulturalnego, rzeczowego blogera. A tam wciela się w prostaka, cenzora i gbura. 

I wracając do Trybeusa - jemu takie prymitywne towarzystwo odpowiada. Więcej te głupawe Kurniki, to już całkowita kompromitacja, a ten jeszcze uważa że to zabawne...

A to, że ten Ruszkiewicz jest tam skończony to widać po tym jak Opara go traktuje. Tylko, że to indywiduum nie ma za grosz honoru i wstydu. Każdy poprzedni admin żegnał się honorowo i z powagą a nie jak świnia właził od tyłu tam gdzie go nie chcą...

Vote up!
4
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1470030

Sam dobrze wiesz, że kacapstwo niema honoru, jako dzicz ze stepów Akermańskich, umią tylko zabijać wszystko co się rusza, gwałcić, rabować i palić, a podbite ziemie włączać do Rosji.

A pachołki i sługusy tacy jak z NEłonu, liczą na Judaszowe rubelki, im wszystko jedno komu służą, byle płacili, gotowi sprzedać wszystko, włącznie z Ojczyzną.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1470035

nie zasługuje na współczucie. To mentalna dzicz, która nie wie co to moralność i jest niezdolna do uczuć wyższych. A ginąć będą już niedługo, bo sami sobie gotują taki los. 

Vote up!
5
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1470039

Na temat honoru S.L lepiej sie nie wypowiadać - nie warto. Podziwiam Cie ze ponownie jestes na Neon-ie i  że pierwsze Twoje komentarze wywołały szok. Stałeś sie mimowolnie tematem nr.1 i wczoraj i dziś, a brak możliwości bana jakiego zapewne natychmiast byś otrzymał od S.L powoduje że ta niemoc a właściwie wściekłosc dopadła i pozostałych naszych znajomych.

Ja pewnie zauważyłes, o czym zreszta piszesz, że poziom komentarzy sięga tam najgłębszego szamba, za które tu brakło by taryfikatora kar. A lista naruszeń liczyła by pewnie wiele setek. To tylko za skrajne wulgaryzmy stoją za banem Jinksa, widać że młode wilczki nie pozwola juz na takie coś. Mam ochotę coś napisać o "postawie" Bibrusa ale pomińmy to milczeniem, zenująca postawa, zważywszy że Twój wpis jest w całości zamieszczony przez Ruszkiewicza na jego blogu. Co do Trybka to jak wiesz jego tłumaczenia są jakie są, przeciez nie powie nikomu a tym bardziej S.L że to on jest częścia intrygi jaka tam ma miejsce, chyba aż taki głupi to on nie jest. Moje komentarze też sa natychmiast wklejane na Neonie i tylko dziwne jest to że  tak skrajnie cenzurowane.

Generalni to podsumowując -  to co sie obecnie dzieje to jest wiecej niz żenujące

Vote up!
5
Vote down!
0
#1470036

- ze względów higienicznych. Może od czasu do czasu zamieszczę jakiś kontrowersyjny komentarz aby kacapstwo podrażnić, ale dopóki NeOn24.ru nie stanie sie na nowo portalem patriotycznym a nie ruską tubą propagandową to pisanie merytorycznych komentarzy odradzam każdemu kto choć trochę szacunku do siebe czuje. 

To menelstwo: Spiritus i jego gwardia to żenada i wstyd się przyznać, że kiedyś się wymieniało z kimś takim poglądy. Taki Bibrus tylko cenzurować potrafi. A poza tym ani be ani me ani kukuryku. Jakby był niedorozwinięty na tym Neonie. To środowisko tak na niego tam wpływa czy te prymitywy z którymi obcuje?

A co Ty cały czas z tym Trybeusem wyjeżdżasz, że niby jakaś tajna intryga? Nie wierzę w nawrócenie Tryba, choć to Wielki Post...

Vote up!
5
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1470041

Masz racje najwyższy czas konczyć temat tych SB-eckich Lumpenblagrów, sami się wykończą czego im szczerze życze, a na koniec o kurniku i jego właścicielu nie tylko ja mam wyrobione zdanie o tej bądz co bądz skonczonej postaci. Tu masz tylko kilka z kilkudziesięciu opini o tym cuś

http://renastarska.neon24.pl/post/120226,przyszedl-czas-by-sie-pozegnac#comment_1136328

a tu cała reszta - kapitalna oceny

http://goschotelowy.neon24.pl/comments/

Vote up!
5
Vote down!
0
#1470045

i powiem Ci, że mi się przykro zrobiło. Bo to był kiedyś fajny chłop. I wierzący i praktykujący. Patrota. A po podpisaniu papierów zmienił się w hienę. I zgłupiał do reszty. Ma też zaniki pamięci.

Pyta np. czy wyszukam jego lojalkę? 

- A po co ja sie pytam, skoro sam się przyznał. Publicznie. Mam screenshots. Widać, że był po cytryńcówce chyba. Ten Wojtas ich tam wszystkich rozpija, więc bełkoczą, ale przy tym stają się rozmowni i przyznają sie do najcięższych zbrodni. 

Przypuszczam, że Spiritus tez był pod wpływem jak się przyznał do ciężkiego przestępstwa, za co ponoć jest ścigany przez włoską policję. 

Vote up!
5
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1470048

Super to napisał, tą swoją notkę na NEłonie, poszło im w pięty aż miło.

A ten co ma awatara Rasputina, Bibrus czy jak mu tam, taki święty że lada moment porwą żywcem go do nieba, a cie banował, a tu klub antypałkarski zakładał.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1470040

Ja takich mentalnych mongołów wyczuwam z daleka. 

Vote up!
6
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1470042

Dziwię się Wam, panowie ! Za długo było normalnie na NP.PL?

:-/

Vote up!
6
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1469990

Na Niepoprawnych.pl - zawsze było normalnie :-))))))))),

jest też teraz i dalej tak będzie

Vote up!
6
Vote down!
0
#1469992

To ja gapa, Józef go spławił

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1469994