Oscary po polsku...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kultura
]]>Interia.pl]]> podaje, że premier Kopacz postanowiła wylansować się na polskich filmach nominowanych do Oscara. Wystąpiła w klipie, w którym ogrzewa się w świetle nominacji do tej nagrody.
Przed wyborami, niezależnie od antypolskiej wymowy niektórych z tych filmów, bezcenne...
 

 
23 lutego 2015 godz. 10:45
 
No, i stało się... Kopaczowa "załatwiła" Oscara dla "idy" :-(
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (17 głosów)

Komentarze

Kopacz-ka wystąpi rónież w stroju kosmonauty albo płetwonurka jeśli jej "doradcy" uznaja to za korzystne...plastikowa atrapa to i plastikowy przekaz...mogłaby wystapić w filmie "Smoleńsk" w roli samej siebie...

Vote up!
10
Vote down!
-1

Yagon 12

#1466770

 

http://www.poloniatube.com/?p=3635

Vote up!
7
Vote down!
0

Poloniatube

#1466771

Każda forma autodestrukcji jesli jest odpowiednio stosowana prowadzi bezapelacyjnie do celu.Oczywiscie kopaczka w swoim rozumowaniu odbiera to odwrotnie ale jaki poziom IQ taki efekt.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1466772

Konia kują a żaba nogę podstawia.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1466777

To raczej, jak mi sie zdaje, jest widziane jako dodatkowa zaleta przy lansowaniu, takie przyjemne z pozytecznym. Lansowanie moze odbyc się w oczach lemingów lub srodowisk okololemingowych. Takie grupy absolutnie nie dostrzegają antypolonizmu, a jak dostrzegą, uznają za uzasadniony.

Ostatnie zdanie Autora byloby więc zasadne, gdyby chciała sie lansować w oczach tych co dostrzegą antypolonizm i ich to zniechęca, czyli w oczach jakichś moherów czy oszołomów jak ja. A na trafienie do serc takich wyborców, to pani premiera/jej doradcy raczej chyba nie liczą...

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1466781

Obawiam się, że większość Polaków, szczególnie takich, którzy nie chodzą do kina, nie orientuje się w szkodliwości "Idy" dla polskiej racji stanu. Ale kiedy dowiedzą się, że polski film zdobył nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej, uznają to za sukces Polski. Niestety, z promocji tego filmu cieszyć się będą nie tylko lemingi, ale i wielu nieświadomych wymowy tego filmu.

Vote up!
6
Vote down!
0

M-)

#1466784

Wystarczy nakręcić film z Żydem w roli głównej, który jest ciemiężony przez Polaka. Sukces murowany!
Hochsztapler Szindler ze swoją listą został hollywoodzkim bohaterem, a naszym Henryku Sławiku cicho sza.
Ale co się dziwić skoro 90%Polaków o nim nie słyszało... 
Amerykańscy Żydzi potrafią dbać o swoje, my ciągle tylko pawiem i papugą narodów jesteśmy.

Tylko dzięki zdecydowanej postawie i odmowie syna rtm W.Pileckiego, żydowska diaspora nie nakręciła filmu o Pileckim jako ... dzielnym Żydzie!

 

A durni Polacy łażą na kinową "Idę", zachwycają się, cmokają i w "achy" wszelakie wpadają.
Omal się nie posikają z atencji!

Tfu!

Vote up!
6
Vote down!
0

Kriss66

#1466788

proponuje propagować ów film

 

https://www.youtube.com/watch?v=NSErQFWJC9o

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1466797

Najlepsze to chyba z dziadkami. Facet mowi do dziewczyny ze Oni tego nie mowili.

Vote up!
3
Vote down!
-2

casey

#1466815

niepotrzebny jest zwrot "niezaleźnie od antyploskiej wymowy",  bo antypolskość wymowy nie zostanie dostrzeźona przez wspomnianych widzów, a ponadto jest ona (ta wymowa) tak "sluszna" :), że ludzie z "elit", nie będą popierac filmu "niezaleznie od wymowy", tylko jak najbardziej: -z powodu jego wymowy.

 

No, ale - by już nie dzielić, nomen omen, talmudycznie włosa na czworo, - zgadzam sIę, że wytresowani odbiorcy będą się wręcz cIeszyć. A gdy ktoś bardziej świadomy, nawet w prywatnej rozmowie za granicą, zaprotestuje przeciw wymowie filmu, uslyszy zapewne coś w stylu:  przecieź sami Polacy zrobili taki film..  I tak będzie dalej,  bo z reguly nie osmielamy się snuć wywodow, na temat etniczności twórców ( nawet "prawicowi" blogerzy i media, bo wszak o mediach głównych i lemingach, nie wspomnę)..

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1466789

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1466855

Piszesz:

"Ale kiedy dowiedzą się, że polski film zdobył nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej, uznają to za sukces Polski. Niestety, z promocji tego filmu cieszyć się będą nie tylko lemingi, ale i wielu nieświadomych wymowy tego filmu."
 
 
Do tego dodam - dla wielu Oskar, zwłaszcza dla oślepionych blaskiem ekranu i tego co z niego wylewa,  łatwiej asymilujących przekaz obrazkowy od literowego, jest gwarancją, że "Ida"  to od A do Z prawdziwa historia na podstawie prawdziwego faktu historycznego i   takiej historii Polski będą uczyć swe dzieci.
Pozdrawiam.
 
Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1466965

antypolskiej partii, lansuje antypolskie filmidła. 

Nic dodać, nic ująć.

Vote up!
7
Vote down!
0

Kriss66

#1466787

 

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1466790

powinna zostać uhonorowana

nagrodą szczególną

a jest nią

OSKARd - narzędzie składające się z obucha w kształcie pojedynczego ostrza (żeleźca), oraz styliska, na którego końcu ten obuch jest osadzony. Wykorzystywane najczęściej do robót ziemnych i odłupywania skał...

 

tylko nie wiadomo jak wręczyć jej tę nagrodę czy potraktować tę panią owym narzedziem, czy też wręczyć jej żeby przekopała na metr głeboko to o czym łże od pamiętnego dnia...

Vote up!
6
Vote down!
0
#1466794

obuchem w suchą d......

 

wiadomo przecież nie od dziś:

 

przez d....

PO rozum do głowy

z braku styliska obuchem tego co zostało:

Vote up!
2
Vote down!
0
#1466798

Ten film jest anty-polski. Nie moglo byc inaczej. Wiadomo kto go zrobil i kto zaplacil. Tylko duren ma problem z polaczeniem faktow.

Vote up!
5
Vote down!
-2

casey

#1466813

powstal w lasnie w tym momencie zeby wygrac oskara i dokopac Polakom, za to ze
sie nie spiesza z characzem dla Zydow.
Ponizanie Polakow na kazdym kroku przez Zydostwo nabiera rozmachu.
Ida w 100% wygra Oskara bo juz o to Zydzi sie postaraja.
Zreszta cala ta holywoodska akademia to zydoska promocja klamstwa za pomoca ruchomych obrazkow i dziwku najlatwiej docierajacego pod kopuly lemingow.

Polacy powinni olac ten film oraz aktorow co sie sprzedali za marne grosze i napewno juz nie cieszyc sie z nagrod jaki ten paszkwil dostaje.
Ale to nie jedyny policzek wymierzony Polakom nominacje i nagrody zebral film Imitatiom Game, w ktorym powiela sie klamstwo na temat Enigmy,zreszta te klamstwo jest propagowane od dawna bez zadnego skutecznego kontrdzialania rzada polskiego. Nawet Elzbieta II w tuszowaniu udzialu Polakow w rozwiklaniu Enigmy bierze udzial.
Dodam ze w rozwiklanie Enigmy i zbudowanie tzw.bomby swiat zawdziecza Polakom i tym Polakom zawdzieczaja setki tysiecy ludzi swoje zycie, w tym paradoksalnie tez i Niemcy.

Czy nastepny film, ktory dostanie Oskara bedzie o tym jak Polacy napadli na Niemcow w 39 roku,albo moze jeszcze jak to Polacy przed wejsciem Niemcow sami wybudowali obozy dla Zydow i ich wymordowali w nich?
Zydostwo znowu nam zrobilo MYKWE.

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1466814

koniec komentarza z wręczania Oskarów, "prawie na żywo"

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1466817

niiektorzy "prawicowcy" skomentują oskara? Zrezygnują z komentarza, pominą tylko etniczność czy pominą etniczność a przyczyny nadania oskara zanajdą w .... lewactwie?:)

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1466819