Dlaczego nie podpiszę petycji "NIE dla zakazu edukacji seksualnej w Polsce!"

Obrazek użytkownika maciej1965
Idee

Właśnie dostałem ze strony zarządzającej petycjami Change.org propozycję podpisania petycji "NIE dla zakazu edukacji seksualnej w Polsce!" dotyczącej ustawy "STOP PEDOFILII". Ustawa ta realizujące zapewnienie prawnej ochrony dzieci i młodzieży przed deprawacją seksualną i demoralizacją, i wprowadza penalizację publicznego propagowania lub pochwalania podejmowania przez dzieci obcowania płciowego.

Dotychczas dostawałem z tej strony propozycje petycji dotyczących dobrych spraw. Podpisywałem, bo dobre petycje warto popierać. Ale dzisiejsza propozycja to kuriozum. Niestety, nie da się przesłać protestu przeciwko petycji do jej autorów. Dlatego na serwisie Niepoprawni zamieszczam uzasadnienie, dlaczego tego typu petycji na pewno nigdy nie podpiszę. 

Nie poprę tej petycji, ponieważ całym sercem jestem za zakazem promowania ideologii LGBT i związanej z nią deprawacją seksualną dzieci i młodzieży. Nieprawdą jest, że ustawa ta uniemożliwi prowadzenie zajęć z edukacji seksualnej, ale na szczęście pomoże w postawieniu tamy prowadzonym pod jej pretekstem zajęciom propagującym wczesne podejmowanie inicjacji seksualnej, a co za tym idzie deprawację dzieci i młodzieży oraz przygotowującym dzieci jako łatwy łup dla pedofilów.

Projekt tej ustawy poparło ponad 280 tyś. Polaków zatroskanych o wychowanie swoich dzieci i powinna ona stać się obowiązującym prawem.

Dodatkowo autorzy petycji wprost kłamią, sugerując, że za prowadzenie edukacji seksualnej będą groziły kary 3 lub 5 lat więzienia. Straszą, że przepisy ustawy uderzą w nauczycieli, psychologów, pielęgniarki, położne i lekarzy. A niby w jaki sposób? Prowadzona uczciwie edukacja seksualna nie może wręcz promować zachęcania dzieci i młodzieży do podejmowania obcowania płciowego. Ma wyjaśniać, na czym ono polega, jak wiąże się z własnym ciałem i psychiką człowieka, ale powinno wręcz przestrzegać przed jego przedwczesnym podejmowaniem. Kary mają być dla propagatorów rozwiązłości, a nie dla uczciwych nauczycieli. Dlatego też chyba zakaz samego promowania wczesnego obcowania płciowego tak bardzo kłuje organizacje, które pod pretekstem edukacji seksualnej chciały by wprowadzić do szkół ideologię LGBT, kłamstwa o multipłciowości, pochwałę rozwiązłości, a w konsekwencji choćby przygotować materiał do obróbki przez wszelkiej maści pedofilów.

Ciekawi są również autorzy petycji. Są nimi "Edukacja w Działaniu", o której w sieci mogłem dowiedzieć się tylko z jej strony na Facebooku, czyli nic, bo owszem, publikuje posty antyPiS-owskie i antykościelne, z których wynika jawnie lewacki światopogląd, ale nie podaje nic na temat swojego programu czy twórców. Udało mi się namierzyć jedną z organizatorek - panią Beatę Zwierzyńską, która jednak na swoim blogu niewiele mówi o swoich poglądach, a w każdym razie nie tak ostro, jak widzimy na stronie facebookowej stworzonej przez nią grupy. Innych autorów nie miałem już siły szukać. Wyjątkowo obłudne jest poparcie dla protestu wobec ustawie "Stop pedofilii" zdjęciem i cytatem z Papieża Franciszka: "Musimy wprowadzić edukację seksualną w szkołach. Seks jest darem od Boga". Tyle, że edukacja seksualna jest już obecna w polskich szkołach, ale jej programy w zasadzie nie propagują rozwiązłości seksualnej lecz odpowiedzialną miłość, a Papież Franciszek mówił raczej o takiej edukacji, a nie o jej zwyrodniałym lewackim wyobrażeniu. 

Drugim autorem petycji jest "Protest z Wykrzyknikiem" - grupa na Facebooku zawiązana na tle wiosennego strajku ZNP w szkolnictwie. Totalnie lewackie poglądy skierowane do nauczycieli. To mówi samo za siebie. Zresztą obie grupy facebookowe są bliźniaczo do siebie podobne, zawierają identyczne często wpisy, co może sugerować wspólnych twórców i animatorów. 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

Tak lewactwo atakuje i teraz będzie test dla PiS-u i zobaczymy co zrobi z tą ustawą (do której także ja osobiście pozyskiwałem podpisy).

Ps. dziś pod pomnikiem AK w Warszawie lewactwo zrobiło konferencje prasową i protestowali przeciwko tej ustawie z wielkim oburzeniem, że wtedy nie będą mogły 15 latki uprawiać seksu - oni już wprost do kamer pokazują, ze są pedofilami i protestują przeciwko ustawie zakazującej pedofilii.

Vote up!
8
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606476

Serwus maciej1965. Wielkie dzięki za ten wpis. Zepsucie społeczeństwa tzw. Zachodu jest besprzecznym faktem ale nie należy tego mylić czasem z ich słabością. Otóż w Wielkiej Bratanii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Italii, w krajach Niderlandii, w Niemczech, w Kanadzie i naturalnie w USA po prostu nieustannie posiłkują się od wieków emigracją, która zapewnia im świeżą, zdrową krew. To zaś wciąż zapewnia im siły witalne! W starzejącej się Polsce też w otatnich latach zaimplikowano nam dwa lub więcej miliona Ukraińców. I tak oto ten cyrk się kręci: bogaci żyją, gzią się na lewo i prawo, a potem bezpotomnie wymierają, a nowi wyrobnicy (niewolnicy zarobkowi) zapierdzielają w pocie czoła na tzw. wysokie status quo całej reszty.

Jednakowż by jeszcze poprawić samopoczucie wykolejeńcom, którzy już nawet nie rozeznają swojej tożsamości (narkotyki, przestępczość, przemoc domowa, samobójstwa), miast leczyć ich psychikę, czy poranione emocje, wymyślono na uniwersytetach USA w latach 70-tych tzw. ideologię gender. Znaczy, że możesz oto w tym postępowym świecie być tym czym się akkurat czujesz. Dosłownie i bez przenośni! To nie jest poezja, to nagie fakty! Możesz zmienić dla przykładu naturalny porządek, choćby swoją płeć. Dla przykładu czujesz się burkiem podwórkowym, to nie ma sprawy kupujesz sobie smycz pieska, ubranko i zaczynasz szczekać, trzeba jeszcze tylko przekonać mamę, lub  brata, by wychodzili z tobą na spacerek. To nie żarty! To się naprawdę dzieje. Drogą do tego wariatkowa jest właśnie demoniczna ideologia gender, a jej sztandarowym hasłem i realnym programem właśnie owa edeukacja znaczy deprawacja seksualna już w szkołach i już tych najmłodszych. To jednak prowadzi naturalnie do totalnego chaosu w rodzinach, w społeczeństwach, w Kościołach i w końcu na całej ziemi! Dlatego trzeba to koniecznie zatrzymać, jeśli naprawdę nie chcemy wkrótce piekła na ziemi! Raz jeszcze zatem dzIękuję maciej1965 za wpis i pozdrawiam b. serdecznie

Vote up!
12
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1606491

Dobry tekst. W którymś ze swoich postów napisałem, że dziś w Europie walka nie toczy się na sztucznej granicy: prawica, lewica. Dziś mamy do czynienia z walką cywilizacji, walką o przetrwanie tej naszej, łacińskiej.  Celem jest utrata przez nas jakichkolwiek więzów: rodzinnych, patriotycznych, oparytch na wierze, itd. co ma skutkować budową nowego człowieka, człowieka poddanego idei NWO. Na Polskę - jako największą ostoję chrześciajństwa - wrzucono ogromne środki na nasze unicestwienie i odejście od wiary. To widać i czuć. Dlatego też nigdy Bym Takiej Petycji Nie Podpisał. 

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za literówki, ale piszę z telefonu, czego nie znoszę. 

Vote up!
10
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1606495

że opozycja totalna staje się opozycją skrajnie totalitarną i podejmuje eskalację antyrządowej agresji budowanej na kłamstwie i wrogiej nienawiści. Jedną z metod totalitarnej agresji zawsze było budowanie racjonalizacji irracjonalnego i emocjonalnego wsparcia najniższych instynktów ciemnej strony natury ludzkiej. 

Esencją tej racjonalizacji jest posługiwanie się logicznymi wywodami budowanymi na kłamstwie, insynuowaniu podłości intencji atakowanej strony, która jest atakowana pogardą, zniewagą i nienawiścią uzasadnianą wspomnianymi wyżej kłamstwami. Podkreślam - totalitaryzm zawsze posługiwał się tymi samymi metodami, które choć literalnie brzmiały różnie, to jednak zawsze były homeomorficzne co do swojej metody. I tak:

  1. Bolszewizm posługiwał się nienawiścią do "kontrewolucji" i wykluczeniem przeciwników politycznych ze społeczności ludzi uprawnionych do korzystania z praw człowieka i obywatela, co uprawniało "bolszewików" do wykluczania i nawet mordowania "mieńszewików" i zawsze do pogardy i nienawiści.
  2. Hitlerowski rasizm posługiwał się nienawiścią do "Żydów, Polaków i innych podludzi" i wykluczeniem wszystkich podludzi a więc i ludzi o żydowskim pochodzeniu rasowym ze społeczności ludzi uprawnionych do korzystania z praw człowieka i obywatela, co uprawniało "hitlerowskich rasistów" do wykluczania i nawet mordowania "Żydów" i zawsze do pogardy i nienawiści.
  3. Neokomunizm posługuje się nienawiścią do "polskiej chrześcijańskiej tradycji i kultury" i wykluczeniem przeciwników politycznych ze społeczności ludzi uprawnionych do korzystania z praw człowieka i obywatela, co uprawnia "neokomunistów" do wykluczania "polskich chrześcijan" i zawsze do pogardy i nienawiści.

Od pierwszych dni po wyborach akcja przeciwko ochronie dzieci polskich podludzi przez pedofilią jest drugim albo może już trzecim przejawem zastosowania metod określonych w preambule do niniejszego tekstu, w celu praktycznego rozwinięcia totalitarnej opozycji. Pozbawienia naszych dzieci prawa do ochrony przed pedofilią, jest tego dowodem. Dlatego nie poprę żadnego protestu przeciwko ustawie o ochronie naszych dzieci  przed ich pedofilią.

PS:
Na razie jeszcze nie widać przykładów aktualnego mordowania polskich podludzi, ale przyszłość jest przed nami.

Vote up!
9
Vote down!
0

michael

#1606497

Witam serdecznie

Masz rację. Każdy totalitaryzm musi mieć wroga i logicznie przedstawia nielogiczność ataku na tego wroga. Wszystko jest dozwolone żeby tego wroga zniszczyć i wyeliminować go z życia i wpływu na nie. Tak jest w każdej warstwie społecznej: od jednostki i gospodarstwa domowego (totalitaryzm na poziomie zwykłego człowieka przejawiający się np. atakiem na tego człowieka, psychicznym i ostatecznie fizycznym) aż do państwa czy też określonych grup.

Polska jest europejską ostoją chrześcijaństwa. Niesiemy ten Krzyż w Europie i jeżeli np. już w kejach europejskich niektórzy zaczęli się buntować przeciw totalitaryzmowi lewackich ideologii mając za wzór  Polskę i Węgry to tam się ich pacyfikuje (Niemcy, Francja) a atak musiał być skierowany na Polskę i tak jest teraz. 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1606517

Problemów z edukacją seksualną jest kilka. Najważniejszy to problem logiczny. Prawidłowy program edukacyjny wymaga przecież skladnika ćwiczeń praktycznych, co automatycznie wskazuje na idiotyzm pomysłu takiej edukacji.  

Drugim elementem kontra jest kwestia procesu rozwojowego dzieci i dopasowywania przekazywanej wiedzy do ich poziomu.

Trzecim elementem kontra jest fakt , że sfera życia seksualnego jest zarezerwowana dla dorosłych i jest sprawą prywatną, wręcz intymną, co z automatu wyklucza zajmowanie się nią w instytucjach publicznych, jak szkoły i przedszkola.

Systemowo więc patrząć edkuacja seksualna jest idiotyzmem.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1606506

Systemowo więc patrząc edukacja seksualna jest mordowaniem ludzkości w wymiarze duchowym i cielesnym, odzieraniem godności i sfery intymnej. Spodziewam się, że w pewnym momencie dojdzie do przesilenia i będą się odbywały uliczne rozliczenia tych piewców wolności seksualnej. Żywię też nadzieję, iż służby powołane do pilnowania porządku nie będą gorliwie broniły zboczeńców.

Vote up!
4
Vote down!
-1

...

#1606508

Edukacja seksualna powinna być oddzielona od deprawacji i od ćwiczeń praktycznych. Ale jest potrzebna, bo odpowiedzialnie i mądrze prowadzona, uczy szacunku do drugiego człowieka, miłości i odpowiedzialności. Może nazwa, ze względu na wciskanie się lewackich "sex edukatorów",  stała się już kontrowersyjna, ale przecież taką edukację prowadzi od lat Kościół w formie kursów przedmałżeńskich. Z jednej strony człowiek powinien znać swoje ciało i swoją płciowość, żeby móc ją przeżywać odpowiedzialnie. I tu potrzebna jest rzetelna wiedza. A praktyka dopiero po ślubie. Tyle, że lewacka idea edukacji seksualnej taką wiedzę wyklucza, wyśmiewając choćby zasady wynikające z kalendarzyka małżeńskiego czy naprotechnologii. I tu lewacy chcą wcisnąć swoją edukację z kondomami, aborcją, zmianami partnerów czy ostatecznie z całym bagażem LGBT. I takiej "edukacji" nie potrzebujemy i nie chcemy.

Jako elektryk, uczę między innymi o przyczynach, skutkach i zapobieganiu porażeniom elektrycznym. Ale przecież nikogo w ramach swojego procesu dydaktycznego nie namawiam do empirycznego sprawdzenia, jak takie porażenie wygląda! Edukacja w tej dziedzinie jest konieczna, ale odpowiedzialna i bez "praktyki". Podobnie uważam jest z edukacją seksualną.

Vote up!
1
Vote down!
0

M-)

#1606618

   Witam! Tu nawet nie powinniśmy dyskutować nad tą chorą antyspołeczną paplaniną pokręconych idiotów. Nikt, nie będzie deprawował naszych dzieci.

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1606516

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mrówka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tak na początek pytając...

Wyjdziesz w pierwszym szeregu naprzeciw?

Vote up!
0
Vote down!
-2

...

#1606565

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mrówka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zapytam wprost, choć nie oczekuję prawdziwej odpowiedzi.

Jesteś żydem? Tak tylko pytam...

Vote up!
1
Vote down!
-3

...

#1606584

 Tak, jak ty kosmitą. To chore pytanie.

Vote up!
3
Vote down!
-1

ronin

#1606668

- korwinistami, eseldowcami, platfusami -

- prawdziwy podział jest na "głębszym" poziomie - i dzielimy się na mądrych i głupków których inni zręcznie napuszczają na siebie nawzajem aby podzielić Polskę a mogą to zrobić tylko za pomocą otumanionego narodu.

Już Kisiel przed laty odkrył tę wielką tajemnicę którą trzeba wciąż przypominać.

Vote up!
8
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1606519

Vote up!
2
Vote down!
0
#1607365