Uchodźcy: Zdrada Polaków przez rząd PO-PSL! Zdrada Grupy Wyszehradzkiej!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Tylko krótko, bo tu nie ma co się rozwodzić...

 

Dzisiaj rząd E. Kopacz zdradził Polskę, zdradził Polaków, zdradził państwa grupy Wyszehradzkiej. Haniebna zdrada naszej Ojczyzny powinna uzmysłowić wszystkim, że od 8 lat suwerennie nie rządzi w Polsce tak naprawdę rząd polski, ale rząd niemiecki i oczywiście zniemczona UE.

 

Wcześniej D. Tusk a teraz E. Kopacz są bezwolnymi wykonawcami decyzji Berlina i brukselskiej zlewicowanej wierchuszki. Każdy rozkaz płynący stamtąd jest potulnie realizowany w Polsce, oczywiście w odpowiedniej oprawie propagandowej rządu i mainstreamowych mediów.

 

Chyba dzisiaj dotarło nawet do fanatycznych zwolenników PO i przeciwników PiS, że od 8 lat rządzenie w Polsce oparte jest na kłamstwie i zwrócone jest przeciw naszemu państwu i Polakom a przedstawiciele rządzących są właśnie zdrajcami lub zwykłymi świniami (nie ujmując nic świniom) chcącymi być i utrzymać się "przy korycie". Polska dla nich nic nie znaczy, co przecież winno być przez wszystkich zauważone od dawna. Wszystkie afery PO, nie realizowanie przedwyborczych obietnic, zadłużanie państwa, likwidacja polskiego przemysłu (m.in. stoczni i kopalni), nepotyzm, korupcja, wprost prymitywne i lekceważące Polaków słowa uwiecznione na "taśmach prawdy" i wiele innych faktów, zdarzeń, działań i wypowiedzi nie powinny zostawiać w tym obszarze żadnych wątpliwości.

 

Ponadto Polska dziś straciła jakiekolwiek znaczenie międzynarodowe. Jesteśmy bezwolnym krajem, którego nie stać na własne zdanie w żadnej dziedzinie. Aspirowaliśmy podobno na lidera Europy Wschodniej, lidera Grupy Wyszehradzkiej a jak wręcz naszym obowiązkiem była solidarność z nimi utwierdzająca nasze przywództwo to... skuliliśmy ogon przed A. Merkel i zdradziliśmy te kraje. Nie dziwię się, że teraz prawdopodobnie już Grupa Wyszehradzka się rozpadnie lub zostanie zmniejszona o Polskę... chyba, że nowy propolski rząd wraz z naszym prezydentem sprawią zaczną realizować nasze - jak i państw Europy Wschodniej - cele. Gratuluję postawy Czechom, Słowacji, Węgrom i Rumunii, którew zagłosowały przeciw i nawet Finlandii, która się wstrzymała. .

 

Dzisiaj jednak straciliśmy też szansę na potwierdzenie wcześniej werbalnie składanej Polakom i państwom Grupy Wyszehradzkiej obietnicy, że rząd polski nie zgodzi się na kwotowy podział imigrantów na poszczególne kraje UE. Jeszcze nawet dzisiaj przed głosowaniem głosami infantylnej "naszej" szefowej MSW zapewnialiśmy, że nasze stanowisko jest niezmienne... a po konsultacji z premierową jednak zagłosowaliśmy na tak... Przykre to i smutne tym bardziej, że E. Kopacz cały czas zapewniała, że nie zgodzi się na dyktat Niemiec i zniemczonej UE. Mówiła, że jesteśmy w stanie przyjąć 2-2,2 tys. uchodźców. Po raz kolejny nas okłamała, okłamała i - powtarzam - zdradziła nas wszystkich i naszą Polskę.

 

Warto w tym miejscu jeszcze uściślić informacje podawane przez media, gdzie przekaz jest taki, iż zgodziliśmy się na te 5 tysięcy (7 tysięcy) ze względu na to, że propozycja ta jest pewnym consensusem i udało nam się wynegocjować tylko 5 tys. (7 tys.) a nie 12 tys. jak chciała A. Merkel i Bruksela. Otóż - pomijając fakt, że nie stać nas nawet na te 5 tys. (7 tys.) a de facto (po sprowadzeniu przez islamskich mężczyzn swoich rodzin) od 50 tys. wzwyż - jest to kolejne kłamstwo i propaganda medialna!

 

Według doniesień prasowych i medialnych, które potwierdzili  urzędnicy unijni, dzisiaj przyjęto do podziału przyszłą "kwotę" 120 tys. tzw. "uchodźców". W takim przypadku nasze zaangażowanie kwotowe w wysokości 5 tys. stanowiłoby 4,3% i byłoby znacznie mniejsze niż zakładane wcześniej 7-8%. Z tym, że prawda jest raczej chyba zupełnie inna. Tak naprawdę dzisiaj realnie rozdzielono tylko część z tych "uchodźców" a mianowicie 66 tys. osób. Odnosząc się do tej ostatniej wielkości nasze kwotowe 5 tysięczne zaangażowanie wynosi 7,6% (zgodne z rozkazem A. Merkel i Brukseli). Jeżeli tak jest, to w sytuacji rozdzielenia imigrantów w liczbie 120 tys. Polska będzie musiała przyjąć 9,12 tys. (0,076x120 tys.), czyli tak naprawdę tyle ile rozkazali nam Niemcy i Bruksela. Ponadto realnie liczba imigrantów oscylowała będzie prawdopodobnie w okolicach 7 tys. osób, czyli 10,6% a więc przy rozdziale 120 tys. przyjmiemy ostatecznie 12,73 tys. imigrantów. Tak więc - jeżeli dobrze zrozumiałem dzisiejsze informacje - dokładnie zgodziliśmy się na wcześniejszy dyktat i ustalone przez Niemcy i Brukselę wartości w granicach 10-12 tys. osób! i lawinowe ich narastanie w przyszłości.

 

Niezależnie jednak od powyższych szacunków jedno pozostaje pewne. E. Kopacz po raz kolejny okłamał Polaków i zdradziła nas. Mówiła co innego a zrobiła co innego - uległa rozkazom zwiększając tak naprawdę liczbę uchodźców z deklarowanych przez nią 2-2,2 tys aż do 5 tys. osób, przy czym nawet 2 tys. było liczbą nierealną...

 

I na koniec przytoczę ciekawy komentarz z wyliczeniami szacunkowej liczby islamistów w Polsce, który umieścił w "naszych blogach" pod moim ostatnim tekstem Józef  Darski:

 

"12 tys. a każdy ma minimum 6 braci i sióstr czyli 6 x 12.000 to 72 tys. Każda siostra sprowadzi męża to kolejne 36 tys. (jeśli wśród 12 tys. nie będzie kobiet), a każdy brat powiedzmy tylko 2 żony to następne 72 tys. razem mamy już z początkowymi 12 tys. - 192 tys. plus rodzice powiedzmy do równego rachunku - 38 tys., bo nie wszyscy mogą żyć, to 230 tys.. Każda para będzie miała 7 dzieci w ciągu 10 lat co daje 84 tys. par x 7 - 588 tys., razem - 818 tys. muzułmanów w ciągu 10 lat, jeśli osiedlą się w Polsce. To zaś oznacza getta szariatu w dużych miastach, notoryczne gwałty na niemuzułmankach, bandytyzm, napady itp., itd.Jeśli pozostaniemy przy mitycznych 2 tys. to 2 x 6 - 12 tys. plus 2 - 14 tys. plus małżonkowie 3 tys. 17 tys. plus 14 x 7 - 98 tys. razem 115 plus rodzice".

(http://naszeblogi.pl/57330-uchodzcy-12-tysiecy-100

 

Ogólnie... 25 października mamy wybór... Czy znów wybierzemy zdrajców, których miejscem jest raczej więzienie a nie ławy rządowe? Wierzę, że nie...

 

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

  -  "  Miałeś  chamie  złoty  róg,  ostał  ci  się  jeno  sznur"  .  Groby  naszych  dziadów  i  ojców   pozapadają  się  ze  wstydu  i  hańby  jaka  spadła  na  Polskę. Tyle  pokoleń  przelewało  krew  za  Ojczyznę  ,  pokolenie  po  stanie  wojennym  nie  potrafiło  upilnować  Polski.  Jak  to  możliwe,  by  to  społeczenstwo  ogłupiałe , wybiera  dwukrotnie  na  prezydenta  Polski  pijaka  żydowskiego  Sztolzmana-  Kwaśniewskiego ?  Jak  to  możliwe  ,  by  to  społeczeństwo   dwukrotnie  wybierało  czerwonych  zaprzańców  ?  Mleko  zostało  rozlane.  Tylko  nadzieja  w  panu  Kaczyńskim.  Ciekawe  jak    ta  walka  się  rozstrzygnie.  Jest  to  ostatni  bój    o  Polskę.  Czy  to  społeczenstwo  chce  Polski  zdrajcy  Tuska,  czy  Polski  patrioty  pana  Kaczyńskiego ?  Czy  nad  Polską  zbierają  się  czarne  chmury  ?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1494080

rozsadnie i mądrze Kamila, masz ode mnie 4 pkt.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1494192

Tlukli inteligencje polska od Katynia po Smolensk a w miedzyczasie gdzie sie dalo, upychali swoich sprzedajnych agentow pod polskimi nazwiskami, rozwalali co sie dalo. Solidarnosc nas zjednoczyla ale Solidarnosc tez sprofanowali i rozwalili swoimi agentami. Teraz musimy sie zorganizowac i postawic zdecydowane vetum! Nic bez Nas o Nas.Narod jest najwyzszym suwerenem panstwa a politycy maja robic to czego chce narod a nie sprzedawac nas i zdradzac na kazdym kroku za nasze wlasne pieniadze. A jak sie im nie podoba to von! Trzeba zlikwidowac gruba kreske i wywalic na zielona trawke a tych co sie sprzeniewierzyli Polsce - do  wiezienia!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1494101

Bo jak to  mozna inaczej nazwac. Ich trzeba wieszac bez pardonu. Zycze zdrajcom jeszcze na ziemi piekla. Modlic sie bede o to az do smierci chocby mnie kara Boska sroga  spotkala.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casey

#1494104

Skoro my obywatele po tym co wczoraj zrobił  kłamliwy  NIErząd  dalej siedzimy spokojnie i czekamy na wybory to jesteśmy wobec przyjaciół Słowian i własnego kraju  takimi samymi zdrajcami jak oni.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1494108

Nie-rząd Tuska- Kopacz to zdrajcy od pierwszego dnia w 2007 roku. To tylko niemieccy lokaje, zdrajcy za pieniądze służacy obcym...ich nawet w więzieniu szkoda trzymać - trzeba pomysleć jesienia o przywróceniu kary śmierci...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1494109

Przepraszamy Was Czesi, Słowacy, Węgrzy, Rumuni  i Grupę Wyszehradzką za zdradę naszego nie-rządu POlszewickiego na czele z botoksową Kopaczką na metr, bydlakiem (przepraszam zwierzęta) herrThuskiem z Eurokołchozu, dziczy żydowsko-bolszewickiej-to najgorsza banda która z dziką satysfakcją okradła doszędnie ojczyznę, doprowadza do eksterminacji społeczeństwa, zamordowała z zimną krwią Prezydenta L.Kaczynskiego i 95 Polskich patriotów pod Smoleńskiem. Ale bądzcie pewni, bohaterskie narody Czesi, Słowacy, Rumuni i kwiat Europy Węgrzy, że ich rozliczymy po październikowych wyborach jak na to zasługują za zdradę ojczyzny, czyli kara śmierci i kula w łeb.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1494116

Kopaczka, Tusk i Platforma za nic mając honor i Ojczyznę, zdradziła Polaków ale także sojuszników z grupy wyszehradzkiej.

To idiotyzm że pomoc dla Syryjczyków i innych nacji ma polegać na tym, że oni muszą zamieszkać w Polsce i być przez Polaków utrzymywani. Polski rząd zdradził swoich obywateli i to koniec dla Platformy. Jak można podejmować takie decyzje wiedząc ze większość Polaków nie chce tej szarańczy u siebie.

Za miesiąc Polacy pokażą że honor mają i podziękują Platformie za tę hańbę.

http://www.zbierak.pl/static/img/gotowe/724ce0e9bf78badd1fe2858cd650b436.gif

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1494121

Szkoda gadać to co się dzieje przechodzi wszelkie pojęcie.. To co robi Kopacz to najwidoczniej kpina z polaków i z ich zdania na temat "uchodźców". Z drugiej strony jaki mamy wybór w październiku?? Nie jestem za PO, ale również PiS mi śmierdzi tym samym.. mieli swoje 5 minut i dali ciała. Może jednak ktoś nowy? W tym kraju raczej ciężko o dobrych polityków :/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Dawid Rudzki

#1494128

Nie jestem pewien Krzysztofie, czy słowo zdrada jest adekwatne, by działania tej WSIowej, antyPOlskiej POtuskiej swołoczy tym mianem określać. oni, te "rządzące", zorganizowane grupy przestępcze, ta mafia POstkomusza, te bandy łotrów i łajdaków  ta POtuska, komoruska kamaryla,

NIGDY !!!

nie reeprezentowała żadnych POLSKICH interesów. Od zawsze występowała przeciwko POLSCE i od zawsze działania tych przestępców, farbowanych lisów były antypolskie, niszczycielskie, destrukcyjne i POzostawiły za sobą tylko ogrom zniszczeń i zrujnowane doszczętnie państwo, co jeden z tych s....synów określił mianem 

h.....j dupa i kamieni kupa !

Zdają sobie doskonale sprawę wszyscy ci zbrodniarze ze swoich dokonań i mówienie tutaj o zdradzie nie oddaje rzeczywistego stanu rzeczy. Za całokształt powinni wisieć wszyscy bez wyjątku. W ten sposób TEN rak toczący Naszą Tysiącletnią Ojczyznę Polskę, zostałby wycięty raz na zawsze i zacząłby się proces odbudowania Suwerennej Naszej Wspaniałej Ojczyzny na tych zgliszczach, a ta kupa kamieni, posłużyłaby do umocnień fundamentów 

POLSKI, KTÓRA POLSKĄ BĘDZIE !

Trzeba to badziewie wyciąć w pień i POwywieszać bez najmniejszej litości ! to gangrena, cholera i dżuma i syf !

Trzeba nam to uczynić w imię TYCH wymordowanych i wybitych Naszych Braci, którzy od zawsze walczyli i Oddawali Swe Życie za Wolną Polskę. Trzeba nam TO uczynić w imię Tych Przyszłych Pokoleń, które nastaną po nas. Trzeba to uczynić i wprowadzić nowe prawa, a jednym z tych praw o fundamentalnym, KARDYNALNYM znaczeniu, ma być Pochodzenie, i Korzenie Polskie, zweryfikowane do Trzech Pokoleń wstecz. 

KAŻDEGO !

Kto ubiega się o jakąkolwiek funkcje publiczną.

Żaden aj waj, nie śmie nigdy zajmować jakichkolwiek ważnych funkcji państwowych ! Byłynieżyjący już premier Bronisław Geremek  vel .......... , wystarczająco dobitnie zabrał głos w tej materii mówiąc o swej nienawiści do Polaków.

Pamiętamy słowa prof bez matury Bartoszewskiego vel........, który mowiąc o Polakach używał określenia - bydło. Ostatnio wstrętna kreatura, niejaki Gross, też po raz kolejny dał głos, na lamach niemieckiej prasy. Obrzydliwość, stek kłamstw, zmyśleń i chorych insynuacji tego padalca pozostawię bez komentarza. 

Długo możnaby wymieniać tych wszystkich obcych, którzy za cel postawili sobie zniszczenie i unicestwienie Polski, by na jej gruzach ustanowić jakiś swój Polin, a Polaków zamienić na niewolników, przeklętych gojów, którzy mają im wysiłkiem swoich rąk i swą niewolniczą pracą, ten Polin zamienić w krainę mlekiem i miodem płynacą.

A won ! stąd ! 

Macie swoją świętą górę Synaj i tam wasze miejsce. Dość ! zniszczeń w Naszej Polsce uczyniliście i czynicie nadal.

A na dziś usunąć trzeba i powywieszać te zbrodnicze sitwy, które uczyniły TO, co uczyniły.

Osądziły ich już dokonane czyny. Wykonanie wyroku należy do NARODU POLSKIEGO !

A ten wyrok może być tylko jeden:

 

 I POLSKA POLSKĄ BĘDZIE !

Obudź się POLSKO !

Jeszcze Polska nie Zginęła !

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1494142

oni sobie nic z tego nie robia. Dokad sie da beda sie karmic nasza krwia. A rozne sprzedajne osobniki za "miske soczewicy" im pomagaja. Tu trzeba cudu!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1494152

Więcej wiary Medardo.
Będzie cud. Zobacz na przestrzeni wieków co się wyrabiało. Zajrzyj głęboko w Historię Naszej Ojczyzny. Jak siły złego wciąż i wciąż próbowały JĄ unicestwić najeżdżając i z lewa i z prawa i z północy i z południa . A ONA, Krwawiąca Trwała i wciąż Trwa.
Czy TE miliony ofiar jej Obrońców na przestrzeni długich wieków mają pójść na marne ?
Czy ta Miłość Do Polski demonstrowana przez JEJ Obrońców, Rycerzy, Wojów, Żołnierzy. Przez Dzieci Warszawy i Orlęta Lwowskie i tylu tylu innych ma pójść na marne ?
Czy TE Kamienie rzucane na szaniec były daremne ?
 
Tak się nie stanie. Polska przetrwa i zaistnieje. Od morza do morza. 
Jak jest w wielu przepowiedniach. 
Zdarzy się Cud. 
Bogurodzica, Królowa Polski, nie Pozwoli, tak jak nie Pozwalała w przeszłości, by JEJ Królestwo zostało unicestwione !
 
BÓG HONOR OJCZYZNA !

 

http://joannalichocka.salon24.pl/513065,od-morza-do-morza-wywiad-z-jaroslawem-markiem-rymkiewiczem
 
 
Więcej Wiary:
 
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1494160

Wierze mocno ze stanie sie Cud. Dlategopisalem ze nie wystarczy powiedziec won. Trzeba rozsadnie dzialac i modlic sie. Mysle ze ta nasza krwawa historia byla poterzebna zeby nas przygotowac do ostatecznej rozgrywki. Dzieki tym ciezkim czasom przetrwaly w nas wartosci ktorych ze sieca szukac w innych krajach. Po cos to bylo potrzebne wiec ofiary zlozone przez naszych przodkow nie pojda na marne.Ale ze ciezko bedzie to inna sprawa. Kazda dogorywajaca bestia jest wyjatkowo niebezpieczna, i o tym nalezy pamietac! Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1494172

W sumie mam podobne refleksje. Tak naprawdę nawet A. Merkel jest tylko pacynką w grze wielkich tego świata albo za wielkich się uważają. Natomiast ona chce wielkich Niemiec, aby być znacącymi w nowym podziale świata. Ogólnie nacja uzurująca sobie prawo do decydowania o tym podziale chce rozwalić Europę. Nienawidzi jej za długą historię państwowości poszczególnych państw (sami wędrowali jeno po śświecie przez 2000 lat by dopiero po wojnie mieć namiastkę swojewgo państwa. Teraz chcą rozwalić system europejskich wartości islamskimi rękami. Chcą chaosu, który ma dać im władzę na Europą. Szczególnie zaś chrześcijaństwo jest dla nich wrogiem numer 1 i własnie Polska jest obiektem ich nienawiści. Kiedyś Kazimiewrz Wielki zrobił duży błąd qwpuszczając na tereny Polski to plemię uciekające przewd całą Europą. Daliuśmy palec a dziś chcą całą rękę. Nigdy nam nawet nie podziękowali, ala taka ich mentalność... Dużo by o tym mówić...

P{ozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1494168

martwić utratą dodatkowych kilku procent głosów, gdy  można zademonstrować - chyba nazwałbym to tak: uległość i lizusostwo wobec wielkich tego świata.

Zaraz tam niemiecki i zniemczona:), a przynajmniej: zaraz tam wyłącznie niemiecki i zniemczona. Nie ma tu interesów jakiejś innej nacji, dość potęznej?

Bo K. MacDonald w "Fenomenie.." twierdzi m. in.:

"Pogląd, że każdy rodzaj myślenia, który zakłada wykluczenie, jeżeli pojawia się wśród jakiejś części Amerykanów – a zwłaszcza wśród tych pochodzenia europejskiego ? nieubłaganie prowadzi do Holocaustu, nie jest dla Żydów jedynym powodem , dla którego organizacje żydowskie popierają masową imigrację.

Ustaliłem jeszcze dwa inne: przekonanie, że większa różnorodność etniczna zapewnia Żydom większe bezpieczeństwo i głębokie poczucie historycznej urazy i żalu w stosunku do tradycyjnej kultury Europy i Stanów Zjednoczonych oraz kultywujących ją ludzi.

Te dwa odczucia ilustrują także żydowski partykularyzm moralny, ponieważ w rozważaniach nad polityką imigracyjną nie chcą oni brać pod uwagę etnicznych interesów pozostałych obywateli."

"Widzimy tutaj moralny partykularyzm w połączeniu z głębokim poczuciem historycznej urazy – mówiąc wprost, nienawiścią – w stosunku do cywilizacji europejskiej, oraz pragnienie upadku Europy jako cywilizacji chrześcijańskiej z jej tradycyjną bazą etniczną. "
 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1494150

Przedstawiciele rządzących na czele z Ewą Kopacz są właśnie ZDRAJCAMI !!! Zdrada Polaków, Polski , zdrada państw grupy Wyszehradzkiej TO SKANDAL !!! To nie jest rząd polski , ale sługusy Niemiec i UE - tych zniemczonych socjalistycznych państw UE . My Naród pragniemy , aby rządzili nami Polacy Patrioci i dlatego CZAS NA ZMIANY , jeśli nie można NATYCHMIAST to 25 pażdziernika w wyborach parlamentarnych !!! Wszyscy do urn wyborczych , każdy kto czuje się Polakiem , głosuje na Prawo i Sprawiedliwość !!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1494158

Witaj

Moją pierwszą myślą po uzyskaniu tej informacji było to :

http://historia.org.pl/2013/01/19/sztyletnicy-tajni-likwidatorzy-w-sluzbie-rzadu-narodowego/

Datę Wyborów traktuję jako graniczną.

Koniec gadania.

I niech mi nikt nie opowiada o miłosierdziu.

Nie było ani skruchy ani zadośćuczynienia.

Nie dam się sprowadzić do roli rzeźnego barana, jako ceny za brukselskie lizaki dla zdrajców.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1494165

Przecież ani to polski rząd, ani premier, ani sejm, ani senat. popatrzcie na ustawy i głosowania na stronach sejmu... również "naszych" z PIS.
NIE ZDRADA TYLKO RZĄDY OBCEJ AGENTURY  -  z reguły czerwonej.
 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1494194

Brukselska targowica XXI w.

Stanowisko polskiego rządu, który głosem Teresy Piotrowskiej, szefowej MSW, zdradził polskich obywateli i partnerów z Grupy Wyszehradzkiej, zapisze się na najczarniejszych kartach naszej historii. Głosując razem z Berlinem, czyli godząc się na zalew Polski przez islamskich imigrantów, Donald Tusk, Ewa Kopacz i cała ferajna z PO stanęli w jednym szeregu z targowiczanami.

Donald Tusk jawi się jako mentalny potomek przedrozbiorowego zdrajcy, marszałka sejmu Adama Ponińskiego, z jedną różnicą – Poniński był stale opłacany przez ambasadora rosyjskiego, Tusk przez Niemców via kasa z Brukseli.

(...)

Dorota Kania

Cytowane za: http://m.niezalezna.pl/71233-brukselska-targowica-xxi-w

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1494245

Europa tonie, a jej władze kombinują jedynie, jak sprawić, by tonęła równo, rozprowadzając zarazę islamskich najeźdźców

 

Przyszłość staje się dzisiaj (link is external)

Nikt nigdy nie słucha Kasandr! Córka króla Priama daremnie przestrzegała przed wprowadzeniem w mury Troi drewnianego konia. Kiedy Mongołowie w 1347 r. odstąpili od oblężenia krymskiej Kaffy, wrzucili tam za pomocą katapult zwłoki wcześniej obłożone lodem, przywiezione z Azji. Też byli tacy, co wołali – nie dotykać! Zwłoki spalono, ale wcześniej obdarto z kosztowności… W następnych dwóch latach dżuma, czyli Czarna Śmierć, zabiła 1/3 populacji Europy…

W XV w. ostrzegano Montezumę, kiedy pojawili się Hiszpanie. Bogowie czy nie – należy wytłuc te garstkę. Nie posłuchał. Ten sam błąd popełnił Atahualpa w Peru. Nie pamiętam już którego cesarza należy obwiniać za zgodę na przyjmowanie barbarzyńców do służby w legionach.

Historię tworzą przeważnie głupcy. Jak ten wizygocki władca, który poprosił o pomoc w dynastycznych przepychankach wodza Maurów Tarika. W pół wieku islam dotarł do Loary. Nikt w 1933 r. po dojściu Hitlera do władzy nie słuchał Piłsudskiego proponującego wojnę prewencyjną.

Dziś nie jest lepiej, a gorzej. Europa tonie, a jej władze kombinują jedynie, jak sprawić, by tonęła równo, rozprowadzając zarazę islamskich najeźdźców tam, gdzie jeszcze nie dotarli. Orbana, który próbuje naśladować Sobieskiego, odsądza się od czci i wiary. Niedawni ateusze powołują się na wartości chrześcijańskie, żądając otwarcia serc i drzwi własnej zagładzie. Nie utrudnia im sprawy stary, zagubiony człowiek w Watykanie.

Argumenty zdroworozsądkowe, że najpierw należy chronić dzieci własne, a dopiero potem obce, giną pod stosami epitetów i pomówień.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/europa-tonie-a-jej-wladze-kombinuja-jedynie-jak-sprawic-by-tonela-rowno

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Przyszłość staje się dzisiaj

Marcin Wolski

(...)

Europa tonie, a jej władze kombinują jedynie, jak sprawić, by tonęła równo, rozprowadzając zarazę islamskich najeźdźców tam, gdzie jeszcze nie dotarli.

Orbana, który próbuje naśladować Sobieskiego, odsądza się od czci i wiary. Niedawni ateusze powołują się na wartości chrześcijańskie, żądając otwarcia serc i drzwi własnej zagładzie. Nie utrudnia im sprawy stary, zagubiony człowiek w Watykanie.

Argumenty zdroworozsądkowe, że najpierw należy chronić dzieci własne, a dopiero potem obce, giną pod stosami epitetów i pomówień.

Jakże chciałbym się mylić, jak chciałbym dostać konkretne dowody, że islam ewoluuje, staje się naprawdę religią pokoju i tolerancji. Przestaje dyskryminować kobiety, odstępuje od szariatu i dżihadu. Że w Arabii Saudyjskiej budują chrześcijańskie kościoły, a Biblia (po arabsku) jest do kupienia na każdym bazarze.

Chciałbym raportów o asymilacji kolejnych fal uchodźców, o ich wkładzie w rozkwit nowych ojczyzn, o zasługach gospodarczych i intelektualnych. W ciągu pół wieku napłynęły miliony. Ilu z nich naprawdę czuje się Francuzami, Brytyjczykami, Niemcami... Ilu kocha swoją nową ojczyznę i jest z niej dumnych, a ilu nią gardzi?

Ale o to nie wolno nawet pytać! I nie można porównywać wcześniejszych migracji w ramach naszego kręgu kulturalnego. Polscy, irlandzcy, rosyjscy emigranci wnosili do nowych ojczyzn ręce, mózgi, serca. Tworzyli amerykańską, kanadyjską czy australijską prosperity, nie garnęli się na garnuszek socjalu, nie chcieli narzucać swojej wiary czy tradycji.

Ciekawe, że nie dostarczają problemów także Chińczycy czy Hindusi. Asymilują się, wnoszą cenny wkład, stając się symbolem pracy, a nie destrukcji.

Lewackie pięknoduchy, ogłuszone własnymi frazesami, usiłują skłonić do rozmowy tych, co nie chcą rozmawiać, zapraszać w gościnę tych, którzy nie uznają praw gospodarzy, i traktować wściekłe psy jak troszkę zestresowane kundelki. I naprawdę nie jest wielką pociechą, że kiedy już ich protegowani osiągną wystarczająca moc, poderżną im gardła jako pierwszym.

Marcin Wolski

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1494199