Rządy PiS-u i czy będę na tą partię głosować?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Tak, będę głosować i to mimo, że mam do tej partii dużo zastrzeżeń, ale jestem realistą i chcę głosować na tych, co choć w skrytości ducha mają polskość na pierwszym miejscu. Na dzień dzisiejszy nie ma po prostu alternatywy: albo partia polska, albo antypolska. Tylko taki podział jest słuszny i wedle tego podziału winniśmy wybierać swoich przedstawicieli do sejmu i senatu.

 

ZP z PiS-em na czele po raz pierwszy od 1989 roku realizuje swoje obietnice wyborcze. Tak nie było nigdy lub zabrakło czasu jak w przypadku haniebnie odwołanego przez Bolka rządu J. Olszewskiego i też przez specsłużby pierwszego rządu PiS. Teraz ta partia miała większość parlamentarną i mogła zrealizować to, co zapowiadała. Nie ma większej wiarygodności dla partii jak jej program i jego późniejsze wdrażanie w życie. A tak PiS czynił od samego początku.

 

Jednakże napisałem, że wiele z obietnic mimo wszystko nie zostało do końca spełnionych. Zawsze pisałem, że jeżeli coś będzie mi się nie podobało, to będę pisać o tym otwarcie.

 

Chodzi mi głównie o veta prezydenta A. Dudy w sprawach dotyczących sądownictwa. To zahamowało reformy "tej nadzwyczajnej kasty ludzi" i nie wiem na jak długo. Nie uwolniono też zawodów prawniczych o co onegdaj zabiegał Z. Ziobro. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego?

 

Nie podoba mi się też to, że nie ujawniono Aneksu do Raportu z likwidacji WSI, o co prawa strona internetu zabiegała od dawna. Co tam jest w tym aneksie, że nawet PiS nie zdecydował się go ujawnić?

 

Kolejnymi niespełnionymi obietnicami prezydenta są: brak wystarczającej pomocy dla kredytobiorców zaciągających pożyczki we frankach szwajcarskich oraz brak inicjatywy ustawodawczej likwidującej sławetną ustawę 1066 o bratniej pomocy. Z tą ostatnią też nie wystąpił PiS, czemu się naprawdę dziwię.

 

Nie wprowadzono też podatku obrotowego dla wielkich sieci handlowych, choć w tym zakresie trwają prace, ale jak się potoczą... któż to wie.

 

Inną - dla mnie ważną - jest ustawa zakazująca aborcji i eutanazji. Są w sejmie projekty takich ustaw, ale PiS odkłada je w nieskończoność. Wiem, że temat jest trudny, ale warto podkreślić nasze chrześcijaństwo, o którym mówił ś.p. święty Jan Paweł II, który uważał, że to właśnie z naszego kraju popłynie ozdrowieńczy i chrześcijański powiew powrotu Europy do korzeni własnego istnienia.

 

Warte jest też podkreślenie, że PiS jednoznacznie nie potępił amerykańskiej ustawy 447 JUST. Były tylko werbalne zapowiedzi, że nic nikomu się nie należy, ale to nam jako ofiarom II WŚ. Więc pytam: Dlaczego odłożono w zakamarkach sejmu projekty w tej sprawie, które uwypukliły ten temat? Dlaczego wybory są 13 października? Czyżby dlatego, że do końca października przedstawiciel USA ma przedstawić raport z realizacji w Polsce tej ustawy? To też wzbudza u mnie niepokój i dlatego ciszyłbym się, gdyby do sejmu dostała się Konfederacja, która pełniłaby rolę podobną jak Jobbik na Węgrzech.

 

I jeszcze jedna i to bardzo wrażliwa sprawa. Uważam, że PiS za mało ściga przestępców z czasów PO-PSL, ale też wcześniejszych rządów. Są Komisje Śledcze, jest CBA i inne służby. Czyżby na złodziei i antypolaków nie było paragrafów. Są i trzeba z nich korzystać najmocniej jak potrafimy, bo nie możemy tolerować zdrajców polskiej racji stanu.

 

Zdaję sobie sprawę,że cztery lata rządzenia to za mało, aby wszystko zrobić, ale w niektórych sprawach wcale nie trzeba wielkiego wysiłku i mam nadzieję, że ten wysiłek zostanie podjęty w następnej kadencji ZP z PiS-em na czele.

 

Ale też zdaję sobie sprawę z kłopotów jakie PiS musiał pokonać i zrobił to wyśmienicie. Potrzeba było niezwykłego wyczucia, aby przetrwać te cztery lata. Zakładanie partii i organizacji, które miały obalić rząd na ulicach, pucz w sejmie, nawoływania do przelewu polskiej krwi, wołanie o pomoc zewnętrzną (UE) to tylko niektóre posunięcia totalsów z opozycji. Nic na szczęście im się nie udało, bo PiS nie dał się "wkręcić" w narrację drugiej Targowicy dbając o spełnienie obietnic wyborczych. I tak trzymać dalej, bo Polacy są naprawdę mądrzy i widzą kto jest ich wrogiem a kto przyjacielem!

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:22)

Komentarze

Najśmieszniejsze jest to, że hejt potępia szczujnia TVN siejąca hejt i nienawiść 24/24 i 7 dni w tygodniu, nazywając to "całą prawdą"... T

Jak jak stara, wysłużona i zasłużona prostytutka krytykująca gimnazjalistkę za nieskromną, bo zbyt krótką spódniczkę...

 

8-))))))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1600316

gimnazjalistka bierze sobie za wzór tą prostytutkę?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1600322

A jaka jest różnica między jednym, a drugim? Czy nie jest najwyższy czas, aby zacząć eliminować obce śmieci z polskiego języka? Swoich śmieci mamy dosyć, są to wulgaryzmy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1600393

   Witaj Dla mnie hejt, to jest sztucznie pompowane kłamstwo, lub część prawdy krzykliwie zmanipulowana, aby odbiorca miał wrażenie innej niż prawda rzeczywistości. Uprawianie tego procederu przez polityków, jest oszustwem i powinno być ścigane prawem.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1600404

poruszyłeś bardzo ważny temat. Mam styczność z osobami, które uległy propagandzie takich mediów jak TVN24, "Gaz Wyb" czy "Polityka". Nie tylko te zresztą. Planują głosować na kogokolwiek, byle nie na PiS. To pokłosie sowiecko-platformerskiej propagandy "antypisowskiej". Im serdecznie lata kto będzie rządził. To jest taki rodzaj selekcji negatywnej. Dzięki takim ludziom w mojej ukochanej Warszawie na wysokim stanowisku siedzi niejaki Rabiej, obok niejakiego Trzaskowskiego. Ale ich to nie rusza. "Wszystko byle nie PiS". To tak jakby w dawnych czasach głosowali na NSDAP, byle przeciw prawicy czy komunistom. Do nich nic logicznego nie dociera, nie ma dyskusji, dominują emocje. 

Być może podobne zjawisko pozwoliło w Niemczech lat trzydziestych zwyciężyć NSDAP w demokratycznych wyborach. A potem było to co było. Dlatego postaram się robić co będę mógł. Ale nie jestem dziennikarzem...

Honic

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1600321

... trapi to, co czyni , a właściwie nie czyni ZP wraz z PiS-em w sprawie zagadnień, które wymieniłeś. Mnie też to spędza sen z powiek. Kiedy w roku 2015 w wyborach do parlamentu głosowałem na ZP i PiS - miałem nadzieję, że sprawy przez Ciebie wymienione potoczą się zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Dodałbym jeszcze jedno, jakże ważne zagadnienie, którym ZP i PiS - jak widzę - nie ma najmniejszego zamiaru się zająć. Chodzi mi tu o gruntowne zweryfikowanie nadal komunistycznych władz państwowych uczelni wyższych. To, co się dzieje w tych uczelniach, - woła o pomstę do nieba! 

Pozdrawiam i życzę zdrowia Krzysztofie,

Satyr   

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1600324

//Nie podoba mi się też to, że nie ujawniono Aneksu do Raportu z likwidacji WSI//

By zamknąć sprawę aneksu WSI...

Żaden prezydent,nawet wtedy gdyby nim był Biedron,Tusk,Wrzodak,Kosiur czy nawet Zawisza Niebieski

to nikt z nich raportu nie ujawni.

No chyba że chciałby któryś z nich iść siedzieć na długie lata.Taka prawda.

Dopóki żyje choć jedna osoba która umieszczona jest w aneksie nikt tego zrobić nie może..

Takie są zasady służb specjalnych.

8-)))))

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

White Lives Matter

#1600329

I skąd znasz te zasady? Pytam poważnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1600337

Nie ma takiego kraju w którym by służby specjalne  nie rządziły 
Nie ma

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1600339

Jedne służby służą swojej ojczyźnie, a inne służą obcym.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1600394

moja intuicja mówi mi, że tzw. służby kierują się innymi zasadami niż my, maluczcy. Aneks zawiera prawdopodobnie informacje aktualne. Być może dotyczące ludzi którzy potencjalnie mogą być groźni. Ponadto, może stanowić zaporę przed działaniami szkodliwymi dla państwa, na zasadzie "oni nie wiedzą co ja wiem, ale wiedzą że ja coś wiem." To może powstrzymywać niektórych od działania. Przez analogię: służby USA zapewne wiedzą dokładnie co zdarzyło się w Smoleńsku. Ale używają tego do własnych rozgrywek; obce im jest nasze powszechne poczucie "sprawiedliwości społecznej". Tak sądzę.

Honic

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1600352

     Aneks prawdopodobnie obejmuje, około 10 tyś. nazwisk. W aneksie, jest prawdopodobnie 3 tyś. byłej SBcji i służb uwłaszczonych na majątku narodowym, a obecnych czołowych przedsiębiorców kraju. Oni są już okopani i chronieni przez kastę. Ujawnienie, zatrzęsło by krajem i nie tylko. Dopóki radykalnie nie zmienią się sądy, dopóty nie da się ujawnić aneksu. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1600405

Twoja teza brzmi bardzo prawdopodobnie. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1600497

Napisałeś:

//Dopóki radykalnie nie zmienią się sądy, dopóty nie da się ujawnić aneksu//

A to niby dlaczego? Z jakiego powodu mają być nieznani i bezkarni?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1600499

Witam ! O to, Szanowna Pani, trzeba zapytać prezydenta i prezesa. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1600557

No cóż chyba pierwszy raz dałem pałe temu autorowi. Bo pisać, że się będzie głosowało na PiS (i w dodatku, że nie ma innej alternatywy), a potem wymieniać więcej tego co PiS nie zrobił lub spieprzył niż tego co zrobił - to jest delikatnie mówiac irracjonalne zachowanie i nie mogło być wyżej ocenione. Właśnie przez takich wyborców PiS nie zrobi ni więcej, bo i po co? Skoro lemingi i tak na nich zagłosują - podobny elektorat jak PO, tyle że w PO w drugą strone - ale i w PiS i w PO mówią, ze nie ma alternatywy. Tak to do niczego nie dojdziemy, a PiS będzie robił coraz mniej, widząc taki elektorat...

Ps. dodałbym jeszcze wiecej minusów, czego nie zrobili albo co zrobili źle ale po co... lemingi i tak to nie obchodzi, a każdy rozumny i tak już wie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8
#1600331

to chętnie usłyszałbym jaka jest Twoja propozycja dla Pana Krzysztofa i innych którzy będą głosowali na PIS.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1600349

Swoją propozycję już tutaj wielokrotnie opisywałem (także Panu Krzysztofowi), więc zawsze możecie sprawdzić a nie pisać bzdury jak Honic, ze oddam głos na lewice.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1600378

czy trzeba mieć dużą wyobraźnię żeby zauważyć że "koalicja" podzieli się głosami zgodnie z prawem wyborczym? Rabiej właśnie dlatego chodzi po wolności w Warszawie, że matołectwo głosowało na "koalicję" pewnie wierząc że wspiera PO, bo tak ładnie wyglądają w telewizji. To właśnie była bzdura. 

Honic

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1600500

Honic oprzytomniej proszę. Jest na szczęście jeszcze coś więcej niż PO-KO i PiS. I to po prawej stronie. Nikt o zdrowych zmysłach nie rozważa głosowania na PO-KO i widzę, że niewiele wiesz co się dzieje na Niepoprawnych, skoro myślisz, że mógłbym na to głosować (jak i ogromna większość tutaj) - ja to nie halina44 itp marginalne lewactwa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1600515

a co, będziesz głosował na komunistów w koalicji z pederastami?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1600354

Jak na razie to tęczowy PiS chroni sodomitów, a bije nas Narodowców, bo staneliśmy w obronie wiary i św Krzyża, bo wam pisiorom zabrakło odwagi.

Co o Białymstoku już zapomniałeś, czy udajesz że nie pamiętasz???

Więc nie świruj pawiana.

Do naprawy Polski też wam zabrakło odwagi, najpierw pojechaliście do Izraela i na kolanach przepraszaliście żydów za Polską ustawę o IPN.

A potem zawetowaliście własne ustawy o sądach, by było jak było, bo gacie osrane ze strachu, co powie euro-burdel i pejsaci.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1600516

... ale pozwolę sobie go skomentować, choć bardzo krótko.

Przeczytaj opracowanie http://niepoprawni.pl/blog/leopold/o-wyzszosci-rozdawnictwa-nad-grabieza

Tam znajdziesz wiele odpowiedzi na swe wątpliwości. Nie ze wszystkimi się w pełni zgadzam, no ale przecież mamy do tego prawo.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

...

#1600356

Przeczytałem linka i go tam skomentowałem.

Tutaj powiem tylko, że najbliżej mi w tamtym tekście do stanowiska Wilk na kacapy itp. innych. Autor wg mnie manipuluje (delikatnie mówiąc).

Ps. nie znalazłem tam odpowiedzi na swe wątpliwości względem PiS, bo o tym wiedziałem co tam jest napisane ale żeby się z tym zgadzać, to znaczy, że sie zgadzasz na to "żeby było tak jak było". Jedynie pierwsza część tekstu była dla mnie nowościa i najbardziej interesująca (mam nadzieję, ze prawdziwa, bo cytaty ale bez źródeł).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1600379

Co się porobiło! 
Przyznanie się do zamiaru głosowania na PiS wymaga odwagi i to na konserwatywno - niepodległościowym portalu!
Interesujące na kogo zamierzają głosować krytycy autora wpisu. Na Inicjatywę Polską czy Koalicję Polską?
A może na Związek Patriotów Polskich?
Ludziom wydaje się, że jakaś ekipa zrobiłaby wszystko lepiej. Warto wiedzieć, że najważniejsze są kadry (jak mawiał klasyk), a tych potrzeba dziesiątki tysięcy. Pisiory jednak coś zrobiły, choć może nie wszystko. Dlatego ja też będę głosował na PiS. Uważam, że Braun by się przydał w sejmie, ale Konfederacja bardzo ogranicza swoją szansę gwałtownymi atakami na PiS, czym zniechęca potencjalnych wyborców i ogranicza swoje zdolności koalicyjne.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5

Leopold

#1600336

Cieszy mnie niewzruszona decyzja oddania głosów na ZP & PiS. Ja nadal się waham. Jeśli nie będzie mój głos zagrożeniem dla zwycięstwa PiS, to szczerze oddałbym go na kandydatów z Konfederacji. I takich będę szukał na listach wyborczych.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

...

#1600353

nie łudź się. Zawsze będzie zagrożeniem. Chcesz głosować na komunistów, libertynów i pedałów w "koalicji"?. Glosuj. Z własnego przekonania. Ale nie próbuj kalkulować w ten sposób, bo to bzdura. I ewentualnie potem niczemu się nie dziw.

Honic

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1600370

  Witam! Nie podoba mi się Pańska lekceważąca forma PSIory, bo tu na prawicowym portalu każdy kibicuje i popiera pierwszy po wojnie Polski rząd Prawa I Sprawiedliwości, poza "spadochroniarzami" To nie "bohaterstwo", aby zagłosować na PIS, ale normalna moralna postawa obowiązku wobec ojczyzny.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1600384

.., "Konfederacja bardzo ogranicza swoją szansę gwałtownymi atakami na PiS," .. Przecież widać wyraźnie, że to właśnie PiS rozpoczął tę wojnę z najbardziej patriotyczną częścią narodu. Narodowcy i kofederacja blokowani są w mediach sprzyjających PiS, pozostają im tylko media internetowe. To rządowi i Dudzie przeszkadzał Marsz Niepodległości, który chcieli ukraść, aby następnie zniszczyć. Konfederacja i PiS są bardziej atakowani (wyzywani) przez prorządowe media i polityków PiS aniżeli totalitarna opozycja.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1600395

Ludzie popełniają błędy albo świadomie, albo nieświadomie, ale PIS  szybko swoje naprawia. Natomiast w opozycji im kto większym złodziejem, tym większym bohaterem, któremu należy się nagroda, czyli życie za pieniądze polskiego podatnika

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3
#1600338

Panie Krzysztofie.

Wszystko prawie Pan wymienił co i ja widze.

Ale gdzie jest raport z Komisji Smoleńskiej?

I chyba unikany temat nowej Konstytucji.

PIS chce mieć większość konstytucyjną)absolutną) w Sejmie by zmienić Konstystucje.OK!!!! Jestem bardzo ZAAA.

Tylko gdzie jest projekt jej?A mając niedawne przykłady jak konsultowane są nasze Narodowe ustawy w Jerozolimie obawiam się że i projekt Konstytucji też będzie konsultowany z Knesetem.I to mnie bardzo niepokoi.

Jestem pewien że tzw "mniejszość" żydowska w Polsce będzie miała bardzo wiele do powiedzenia  w sprawie konstytucji.

AAA   a gdzie jest prawo własności??

I w związku z w/w nową Konstytucją jeśli nie zobaczę projektu przed dniem głosowania,to nie zagłosuje na PIS.Od lat głosowałem na PIS ale Konstytucja to już nie 500+ ale znacznie więcej,i tu sieczka przedwyborcza na mnie nie działa.

A jako emerty wiem że dalej będe płacił za leki 100% i karmiony obietnicami godnej emerytury.

Dziękuje Panu za bardzo dobre komentarze i opinie,czytam wszystkie.

Zyczę wszelkich łask Bożych i trwania w wierze i prawdzie zawsze.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Mateo

#1600350

http://niezniknelo.com/konstytucjaPiS2010.pdf

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1600422

Też znalazłem.Narazie mam zapytania co do art11/3-19/2,25,40art i caly 51art.

Wprawdzie nie jestem prawnikiem ale zwykłym POLAKIEM i to ma być konstytucja  dla mnie a nie prawników muszę ją ogarnąć zdrowym tzw."chłopskim "rozumem.

Chetnie bym posłuchał opini innych podobnych mnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Mateo

#1600433

  Witam! Poruszę temat, który rzadko jest poruszany. Dlaczego w naszym systemie emerytalnym mamy "święte krowy". Moim zdaniem, każdy kto pracuje w Polsce i pobiera pensję, powinien odprowadzać składkę emerytalną. Czas zakończyć z "pasożytami emerytalnymi", bo to uwłacza sprawiedliwości społecznej. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1600375

Słusznie. Święte krowy niech skubią trawkę w Indiach.

PS

Jakie jest Pana zdanie, Panie ronin, w kwestii podatku od pobieranej emerytury. To są pieniążki, które już raz były opodatkowane czy może się mylę? Dobra Zmiana mogłaby i tu dokonać zmiany na korzyść emerytów?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

casium

#1600388

  Witam Panią! Podwójny podatek serwowany pokoleniowo przez kolejne rządy, to na pewno rażąca niesprawiedliwość. Małżonka, często podnosi ten temat w domu. Temat słuszny, aczkolwiek z powodu fali innych różnych zaniechanych dotychczas wieloletnich, a obecnie teraz wybrzmiałych roszczeń różnych grup społecznych, na teraz trudny do zrealizowania. Obecnie nawet bogate państwa, nie mogą sobie na to pozwolić. Jednak, temat trzeba drążyć. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1600406

Tak, ma Pan rację. Dużo tych zaniedbań pokomunistycznych czeka na pozamiatanie. 

PS

Co do bogatych państw...

W bogatych państwach emeryci mają się całkiem dostatnio co widać i słychać w ciekawych miejscach, które zwiedzają z dużym zamiłowaniem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1600410

takie same oczekiwania wobec ZP PIS, jak autor wpisu i większość tutaj komentujących. Dodam do "postulatów" autora jeszcze repolonizację mediów. I też będę głosował na PIS, bo to w obecnej sytuacji geopolitycznej, w mojej subiektywnej ocenie, jest najlepszą z możliwych, alternatywą dla Polski, mojej ojczyzny. Jedyna polityczna siła, zdolna zatrzymać POKOmonów, lewactwo i dewiantów. 

Dopomóż Boże i wytrwać daj.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1600386

Co do listy zaniechań to jak dla mnie kluczowe sprawy to brak repolonizacji mediów (jak zwał tak zwał, wiadomo w czym rzecz), całkowita bezkarność lewactwa i całkowita swoboda finansowania z zagranicy wszelkiej maści ruchów i organizacji wywrotowych ("fundacje").  To wszystko swobodnie hula po Polsce jak chce i gdzie chce.
To są absolutnie podstawowe kwestie jeśli chcemy choćby myśleć o ograniczeniu obcych wpływów na sytuację wewnętrzną w Polsce i na tych polach niestety nie zostało zrobione praktycznie nic.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1600416