Prof. Andrzej Nowak o tym, co dziś się dzieje - szczerze polecam!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Mało jest dzisiaj ludzi, którzy potrafią ogarnąć swoją percepcją i naprawdę opierając się na swojej wiedzy ukazać co tak naprawdę dzieje się dziś i dlaczego na świecie. 

 

Mamy wojnę. Okropną, w której giną ludzie: żołnierze, cywile, kobiety i dzieci. Mariupol już dziś jest porównywany do syryjskiego Aleppo. Ukraina doświadcza tego, co my my doświadczaliśmy od Niemców i w początkowym okresie od Sowietów w czasie II Wojny Światowej. I tak naprawdę nie wiemy czy ta wojna nie przeniesie się m.in na nasze terytorium. Po prostu nie mamy pojęcia co w tej putinowskiej i porąbanej głowie W. Putina się jeszcze tli, a może wszystko. 

 

Dlatego też szczerze polecam wypowiedź prof. A. Nowaka, która pokazuje m.in. jak doszło do tego, że wyhodowano takiego mordercę jak W. Putin z uwzględnieniem zdradzieckiej wobec Polski polityki naszych współczesnych Targowiczan, czyli obecnej totalnej opozycji. 

]]>https://youtu.be/pQ2wqpCG2Cw]]>

 

Warto wsłuchać się w te słowa, bo już jaśniej chyba nikt nie potrafiłby wskazać jak bardzo my-Polacy popełniliśmy tak karygodne błędy jak ówczesne głosowanie na zdrajców Polski, sprzymierzeńców putinowskiej Rosji i nienawidzących nas Niemiec, które dziś - w ramach odwiecznego kondominium niemiecko - rosyjskiego - bronią się jak mogą przed zaostrzeniem sankcji na morderczy naród rosyjski i jego przywódcę W. Putina. 

 

Może ten tekst jakoś oprzytomni Polakom, kto dziś wewnętrznie i mimo nagłego zwrotu, który został podyktowany li tylko presją międzynarodową, jest wrogiem naszego narodu, państwa i polskości. Oby!

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/ ]]>

kjahog@gmail.com 

 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 

Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 

Paypal: paypal.me/kjahog

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

      USA i Europa mogą szybko zdyscyplinować Niemcy do zamknięcia Nord Stream I, nakładając embargo na volkswageny.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1642653

5* za załączoną w notce rozmowę z prof. Nowakiem. Planem poparcia przez Rosjan dwóch politycznych krańców została objęta nie tylko Europa ale również USA. Na ultraprawicowych organizacjach skupia się w tej chwili uwaga, ale w cieniu skrywają się  lewicowi anarchiści popierający Putina i Rosję. Jest to wojna Rosji z Zachodem, jego politycznym (demokratycznym) środkiem, który jest atakowany przez autorytarne skrajności. Rosja nie jest tym, za co oficjalnie pragnęłaby uchodzić. 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1642655

...a prof. Andrzej Nowak należy do grona osób wybitnie inteligentnych i - co warto podkreślić - jego wypowiedzi charakteryzuje niezwykła jasność przekazu. Ma w swoim dorobku kilkadziesiąt książek oraz kilkaset artykułów i wykładów. W przygotowaniu jest jego kolejna książka: "Polska i Rosja. Sąsiedztwo wolności i despotyzmu X-XXI w.", która ma się ukazać w połowie kwietnia br.

Vote up!
4
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1642676