Do zwolenników "totalniaków" - Człowiek to brzmi dumnie!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Tylko kilka słów...

Jeżeli bym był wyborcą PO, .N, PSL oraz zwolennikiem KOD czy jakiś tam ORz i uważałbym się za człowieka sensu largo - czyli posiadającego umysł i zdolność logicznego oraz abstrakcyjnego myślenia, posiadającego serce/ducha zdolnego do odczuwania emocji i współodczuwania (empatii), posiadającego jakieś aksjologiczne wartości i zasady postępowania, posiadającego ludzką umiejętność odróżniania dobra od zła... to - w obliczu zachowania liderów "totalnej opozycji" wobec okoliczności wypadku premier B. Szydło - przestałbym być ich wyborcą oraz zwolennikiem i ze wstydem spojrzałbym w lustro i rzekł: "ale ze mnie idiota i głupiec oraz strasznie naiwny człowiek". No właśnie człowiek... więc wtedy wróciłbym do człowieczeństwa, bo człowiek to brzmi dumnie!

Ku refleksji...

Pozdrawiam

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Złudne oczekiwania na refleksję totalniaków, a czy ich elektorat "pójdzie po rozum do głowy". Część rozumniejszych, być może tak. Ale większość.? Oni wierzą w to co przeczytają w GWnie i zobaczą w TVN. Mam w swoim kręgu troche produktów propagandy totalniaków i co mnie dziwi, ich nie stać na żadną refleksję. Pytasz ich o cokolwiek. Np. dlaczego za PO były takie wielkie wyłudzenia VATu. "A bo Kaczyński..." - to jest ich odpowiedź. Nic nie trafia, prawie nic. Stosunkowo niewielu zajmuje stanowisko racjonalne. "To mi się podoba w poltyce rządu, a tamto nie" - tu widać że gość trochę myśli, nie jest uprzedzony. Ale to mniejszość.

Mam jednak trochę nadziei, że ostanie "występy" tej totalej chołoty spowodują, że przynajmniej część ludzi się zreflektuje. To co się dzieje to są rzeczy niesłychane. Niespotykane w normalnym państwie. Ale widać wyraźnie, że PiS nastąpił na poważne interesy, front oporu będzie wzmacniany. A dwie rzeczy stoją przed PiSem które zadecydują o przyszłości. Reforma sądów i skończenie ze złodziejstwem na VATcie. Jeśli uda się te sprawy załatwić to szanse sa na dalsze efektywne rządzenie. Jeśli nie - będzie ciężko.

Vote up!
4
Vote down!
0

Traczew

#1533163

i skandaliczne komentarze "opozycji" dały niektórym do myślenia, ale czy wielu?

Słupki poparcia dla Rządu rosną, ale to chyba zbyt wysoka cena!

Vote up!
1
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1533209