Czy J. Grabiec jest tajną wtyką PiS w PO? ;)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Oj.

 

Naprawdę jestem coraz bardziej ukontentowany możliwościami partii obecnie rządzącej, która już jest na tyle silna, że pozyskuje dla swoich działań nawet dotychczas najzagorzalszych jej przeciwników z totalnej opozycji.

 

Jak tak dalej pójdzie, to nawet samo PiS nie będzie zmuszone do wydawania nadmiernych środków na jesienną kampanię wyborczą. Załatwią jej cele sami członkowie totalnej opozycji i sądzę, że jednak wcale nie trzeba ich pozyskiwać: są na tyle mało inteligentni (delikatnie mówiąc) i infantylni, że sami są w stanie swoimi wypowiedziami zaszkodzić równie totalnie własnej formacji i tym samym przekreślić jej szanse wyborcze.

 

Jaskrawym tego przykładem jest ostatnia wypowiedź Jana Grabca z PO w stacji TVN24: "Będziemy mówili głośno i dobitnie Polakom prawdę, że przelewy związane z 500+ nie są z konta PiS. To są pieniądze wszystkich Polaków. Te pieniądze Polacy będą musieli zwrócić, bo są one w dużej mierze na kredyt" [1].

 

 

Co prawda Jan Grabiec twierdzi, że słowa te są wyrwane z kontekstu, ale naprawdę one padły i nie ma na ten temat nic do dyskusji. Nawet tak samo te słowa interpretowane są przez stację TVN.

 

Brawo Panie J. Grabcu. Świetnie rozpocząłeś Pan kampanię wyborczą PiS do jesiennych wyborów parlamentarnych. Jeszcze kilka takich Pana lub Pana kolegów wypowiedzi a tak naprawdę już PiS nie będzie musiał nic robić, żeby wygrać te wybory, chociaż zdajecie sobie sprawę, że je wygra? Prawda? I to zdecydowanie większą ilością procent niż w 2015 roku. I nie zdziwiłbym się, gdyby Pana wypowiedź PiS zacytował w jakimś swoim spocie wyborczym... ;). Jeszcze raz brawo!

 

Może zaczniecie się w końcu zastanawiać dlaczego tak jest i dlaczego z tego powodu, że PiS jest wiarygodną propolską partią realizowanych konkretów, obietnic i zapowiedzi? Wy mieliście swoją szansę przez 8 lat. Zmarnowaliście ją i Polacy to pamiętają i nie dadzą wam szansy na powrót do władzy. Zresztą w porównaniu z obecnymi władzami wasze byłyby nawet na arenie międzynarodowej po prostu śmieszne. Nie macie żadnych profesjonalnych kadr na żadne ministerstwo a już na stanowisko premiera żadnej. To smutne. Jesteście kompetencyjnie "miałcy", i merytorycznie, i intelektualnie, i psychologicznie. Po prostu żenada.

 

[1] https://wpolityce.pl/polityka/453292-pokretne-slowa-grabca-polacy-beda-musieli-zwrocic-500

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła na bloggerze: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:6)

Komentarze

Gdyby miał na nazwisko Dajec,no to jeszcze, ale że ma na nazwisko Grabiec i już raz mnie ograbił ze swoimi kolesiami no  to teraz spierd..aj

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1596127

I... chyba to nie est jego ostatnie zdanie... :)))

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1596154

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Z Pn t tk fnnsst jk z przysłwwj: "kzj dpy trąb" n ddtk n dść ż psz Pn tk dtyzmy t jszcz n tk dwn b zldw 27-g czrwc, czyl rptm 5 dn tm wypcł Pn ntkę tym czy wrt brć krdyty td http://npprwn.pl/blg/krzysztfjw/n-c-zwrcc-wg-brc-krdyt c w 5 dn d tj ntk tk mżn był zgłpć ż n w sę jż ż jśl cś jst wzęt N KRDYT t n dść ż trzb t zwrócć t jszcz z dstkm? ż tk zdcć przz ncły tydzń n mżn węc pzstj jwny bzczlny zkłmny trllng Tym brdzj ż sm strzl Pn sb n tylk w kln l jj cytjąc bszrnjszą wypwdź Grbrz: cyt: "T pnądz Plcy będą msl zwrócć, B SĄ N W DŻJ MRZ N KRDYT" ZWRÓCĆ B SĄ WZĘT N KRDYT Czg Pn wlk knmst z tg Pn n rzmsz? Z tj ntk łtw wywnskwć Ż NCZG Węc przczytj Pn swją pprzdną - nwt lnk pdłm b mż tg Pn przz t 5 dn zpmnł Tk t jst jk n słę chc sę łgć t PSwsk Yntlygncyj hh
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1596134

Bolszewicki trollu ile razy trzeba powtarzać, że na tak prymitywną sowiecko-rosyjsko propagandę mogą się naprać jedynie nienawidzące polskiego patriotyzmu - odmóżdżone lemingi wychowane na bolszewickim "GWnie"...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1596142

Dziękuję za pomoc. Nawet nie chce mi sie już tłumaczyć tego zdania: "500 + to inwestycja", więc jeżeli już to jest jakis kredyt, to własnie inwestycyjny, który zwróci sie w przyszłości większą liczbą młodych i dobrze wykształconych Polaków, którzy pracując w Polsce podnosić będą jej dochód narodowy powyżej kwoty zainwestowanej w postaci 500+. Od taka zagwozdka niezrozumiała dla "GW-niarzy".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1596153

Szanowny Pan zechce zwrócić uwagę na to, że wesoła ekonomia nie może się zdecydować, czy chce być nauką ścisłą czy humanistyczną...i dlatego jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Podobnie zresztą tzw. ekonomiści.

Największą wartością dzisiejszej ekonomii jest wolność. "Zasoby ludzkie" traktuje jak przedmioty...dlatego nie potrzebuje etyki i sprawiedliwości. Dlatego szerzy się rozbój w biały dzień ,złodziejstwo i kreowanie pieniądza odbywa się pod patronatem partii i nie-rządu.

Ta notka o tym, czy warto brać kredyty...to nic innego jak zakamuflowana reklama kredytów.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1596179

- i tylko knuje naokrągło jak Polakom zochydzić PiS i wszystkie ich działania.

Część tych czarcich zbrodniczych, komunistycznych q..ew powinno z wyroku Sądu zawisnąć na szubienicy za zbrodnie ludobójstwa na Narodzie Polskim.

Poubierali się te czerwone pasożyty i ich bękarty wychodowane na krwi Polaków w drogie garnitury i udają panów świata. Żelazna pięść M.Tysona na te ich zdradzieckie mordy dobrze by im zrobiała.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1596138

Czerwonych to tylko lać w mordę i patrzeć czy równo puchnie
8-)))))
Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1596145