Czy J. Grabiec jest tajną wtyką PiS w PO? ;)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Oj.

 

Naprawdę jestem coraz bardziej ukontentowany możliwościami partii obecnie rządzącej, która już jest na tyle silna, że pozyskuje dla swoich działań nawet dotychczas najzagorzalszych jej przeciwników z totalnej opozycji.

 

Jak tak dalej pójdzie, to nawet samo PiS nie będzie zmuszone do wydawania nadmiernych środków na jesienną kampanię wyborczą. Załatwią jej cele sami członkowie totalnej opozycji i sądzę, że jednak wcale nie trzeba ich pozyskiwać: są na tyle mało inteligentni (delikatnie mówiąc) i infantylni, że sami są w stanie swoimi wypowiedziami zaszkodzić równie totalnie własnej formacji i tym samym przekreślić jej szanse wyborcze.

 

Jaskrawym tego przykładem jest ostatnia wypowiedź Jana Grabca z PO w stacji TVN24: "Będziemy mówili głośno i dobitnie Polakom prawdę, że przelewy związane z 500+ nie są z konta PiS. To są pieniądze wszystkich Polaków. Te pieniądze Polacy będą musieli zwrócić, bo są one w dużej mierze na kredyt" [1].

 

 

Co prawda Jan Grabiec twierdzi, że słowa te są wyrwane z kontekstu, ale naprawdę one padły i nie ma na ten temat nic do dyskusji. Nawet tak samo te słowa interpretowane są przez stację TVN.

 

Brawo Panie J. Grabcu. Świetnie rozpocząłeś Pan kampanię wyborczą PiS do jesiennych wyborów parlamentarnych. Jeszcze kilka takich Pana lub Pana kolegów wypowiedzi a tak naprawdę już PiS nie będzie musiał nic robić, żeby wygrać te wybory, chociaż zdajecie sobie sprawę, że je wygra? Prawda? I to zdecydowanie większą ilością procent niż w 2015 roku. I nie zdziwiłbym się, gdyby Pana wypowiedź PiS zacytował w jakimś swoim spocie wyborczym... ;). Jeszcze raz brawo!

 

Może zaczniecie się w końcu zastanawiać dlaczego tak jest i dlaczego z tego powodu, że PiS jest wiarygodną propolską partią realizowanych konkretów, obietnic i zapowiedzi? Wy mieliście swoją szansę przez 8 lat. Zmarnowaliście ją i Polacy to pamiętają i nie dadzą wam szansy na powrót do władzy. Zresztą w porównaniu z obecnymi władzami wasze byłyby nawet na arenie międzynarodowej po prostu śmieszne. Nie macie żadnych profesjonalnych kadr na żadne ministerstwo a już na stanowisko premiera żadnej. To smutne. Jesteście kompetencyjnie "miałcy", i merytorycznie, i intelektualnie, i psychologicznie. Po prostu żenada.

 

[1] https://wpolityce.pl/polityka/453292-pokretne-slowa-grabca-polacy-beda-musieli-zwrocic-500

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła na bloggerze: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:6)

Komentarze

Gdyby miał na nazwisko Dajec,no to jeszcze, ale że ma na nazwisko Grabiec i już raz mnie ograbił ze swoimi kolesiami no  to teraz spierd..aj

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1596127

I... chyba to nie est jego ostatnie zdanie... :)))

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1596154

Z Pana to taki finansista jak z przysłowiowej: "koziej doopy trąba"

I na dodatek nie dość że pisze Pan takie idiotyzmy to jeszcze nie tak dawno bo zaledwie 27-go czerwca, czyli raptem 5 dni temu wypocił Pan notkę o tym czy warto brać kredyty itd
http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/na-co-zwracac-uwage-biorac-kredyt

I co w 5 dni od tej notki tak można było zgłupieć że nie wie się już że jeśli coś jest wzięte NA KREDYT to nie dość że trzeba to zwrócić to jeszcze z odsetkami?

Aż tak zidiocieć przez niecały tydzień nie można więc pozostaje jawny bezczelny zakłamany trolling

Tym bardziej że sam strzela Pan sobie nie tylko w kolano ale i jaja cytując obszerniejszą wypowiedź Grabarza:

cyt: "Te pieniądze Polacy będą musieli zwrócić, BO SĄ ONE W DUŻEJ MIERZE NA KREDYT"

ZWRÓCIĆ BO SĄ WZIĘTE NA KREDYT

Czego Panie wielki ekonomisto z tego Pan nie rozumiesz?

Z tej notki łatwo wywnioskować ŻE NICZEGO

Więc przeczytaj Pan swoją poprzednią - nawet link podałem bo może i tego Pan przez te 5 dni zapomniał

Tak to jest jak na siłę chce się łgać
Ot PISowska Yntelygencyja haaahaaa

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1596134

Bolszewicki trollu ile razy trzeba powtarzać, że na tak prymitywną sowiecko-rosyjsko propagandę mogą się naprać jedynie nienawidzące polskiego patriotyzmu - odmóżdżone lemingi wychowane na bolszewickim "GWnie"...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1596142

Dziękuję za pomoc. Nawet nie chce mi sie już tłumaczyć tego zdania: "500 + to inwestycja", więc jeżeli już to jest jakis kredyt, to własnie inwestycyjny, który zwróci sie w przyszłości większą liczbą młodych i dobrze wykształconych Polaków, którzy pracując w Polsce podnosić będą jej dochód narodowy powyżej kwoty zainwestowanej w postaci 500+. Od taka zagwozdka niezrozumiała dla "GW-niarzy".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1596153

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Szanowny Pan zechce zwrócić uwagę na to, że wesoła ekonomia nie może się zdecydować, czy chce być nauką ścisłą czy humanistyczną...i dlatego jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Podobnie zresztą tzw. ekonomiści.

Największą wartością dzisiejszej ekonomii jest wolność. "Zasoby ludzkie" traktuje jak przedmioty...dlatego nie potrzebuje etyki i sprawiedliwości. Dlatego szerzy się rozbój w biały dzień ,złodziejstwo i kreowanie pieniądza odbywa się pod patronatem partii i nie-rządu.

Ta notka o tym, czy warto brać kredyty...to nic innego jak zakamuflowana reklama kredytów.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1596179

- i tylko knuje naokrągło jak Polakom zochydzić PiS i wszystkie ich działania.

Część tych czarcich zbrodniczych, komunistycznych q..ew powinno z wyroku Sądu zawisnąć na szubienicy za zbrodnie ludobójstwa na Narodzie Polskim.

Poubierali się te czerwone pasożyty i ich bękarty wychodowane na krwi Polaków w drogie garnitury i udają panów świata. Żelazna pięść M.Tysona na te ich zdradzieckie mordy dobrze by im zrobiała.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1596138

Czerwonych to tylko lać w mordę i patrzeć czy równo puchnie
8-)))))
Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1596145