2 letni szef KOD-er, mikrobiolodzy od bakterii i "rozwalający" audycję Ł. Warzecha!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Dochodzimy w wykonaniu opozycji do jakiegoś surrealistycznego absurdu, totalnego chaosu, paniki a może po prostu jest to przejaw jakiejś specyficznej choroby i to choroby bardzo ciężkiej i niebezpiecznej dla Polski i Polaków niestety?

Pomijam tutaj trwające od kilku miesięcy działania opozycji noszące znamiona zdrady współczesnych Targowiczan, ale...

Jeszcze bowiem przed marszem opozycji GW drukuje instrukcję KOD wzorowaną na instrukcjach opozycji lat 80-tych a w treści obejmującą porady jak należy się zachować wtedy, gdy wstrętny PiS będzie opozycję i jej zwolenników wsadzał do więzienia lub aresztu czy też może ubecko torturował.

Z kolei jeden z guru lewackiej myśli i michnikoidalnej manipulacji Jacek Żakowski snuje wizje, że tak naprawdę KOD winien być jak islamski Hamas.

Lider KOD dodatkowo ogłasza wszem i wobec, że "mikrobiolodzy metodami do liczenia bakterii policzyli, że na demonstracji było 214 tys. uczestników"  a dodatkowo wychodzi, że zarobił na demonstracji netto 150 tys. złotych (180 tys. zebranych do puszek - 30 tys. kosztów) [1].

Na marszu jakaś zwolenniczka KOD wygaduje, że należy "wysłać PiS do Oświęcimia i wytruć” a jakiś inny zwolennik nosi transparent, że w Polsce jest jakiś PiSlam a znów inny kretyn z dumą nosi wizerunek Osamy bin Ladena.

Mało tego... Dowiadujemy się, że w ramach KOD działa Młody KOD a szefem-koordynatorem koderowych dwulatków jest niejaki Staś Zaręba... i owszem 2 latek, który "wstąpił (jak my wszyscy) do KOD niedawno, ale już przejął przywództwo w swojej grupie. Był już na jednej manifestacji i dumnie nosi znaczek MŁODY KOD. Zamiast dobranocki woli oglądać TVN24 - musi być na bieżąco w sprawach polityki krajowej" [2].

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze Stefan Niesiołowski, który z balkonu doliczył się 300 tys. demonstrantów i grozi, że przyjdzie czas, iż ludzie pozostaną na ulicach... oraz G. Schetyna wymyślający nowe, post-marszowo-klęskowe hasło: ''Razem obronimy Polskę".

A jakby tego było mało prawicowy oszołom Ł. Warzecha w radio TOK FM obnaża absurdalność i śmieszność argumentacji opozycji i "rozwala" D. Wielowieyskiej audycję, bo mówi argumentacją jej i właśnie tej pseudo-opozycji dzisiejszej i... dolicza się 1,5 mln. demonstrantów oraz ironicznie grzmi na H.G. Waltz, że perfidnie zaniżyła liczebność 7-majowej demonstracji o czym on informuje w ostatniej oazie wolności i demokracji, t.j. w michnikoidalnym medium. W ogóle Ł. Warzecha wywołał oburzenie, konsternację a przez J. Gugałę został okrzyknięty niemal chamem.

Jeszcze wcześniej opozycyjnie lewacy i demoliberałowie tworzą jakąś kuriozalną koalicję p.n. "Wolność, Równość, Demokracja" (bez PO) nawiązującą w nazwie do hasła Rewolucji Francuskiej: "Wolność, Równość, Braterstwo albo Śmierć".

A nad wszystkim roznosi się duch Ryszardowych: "Rubikonia", "Sześciu Króli" czy też trawającej do dzisiaj Konstytucji 3 Maja.

Śmiać się czy płakać? Naprawdę nie wiem... a może trzeba zacząć ich po prostu leczyć?

Nie mam zamiaru tłumaczyć istoty tych wszystkich śmieszności i absurdów, tej jakiejś aberracji dzisiejszej opozycji. Każdy, kto ma IQ powyżej 60 je widzi i nie warto się rozwodzić nad tą głupotą.

Natomiast zastanawiam się nad czymś innym.

Jeżeli faktycznie taki i ten liderowy przekaz dzisiejszej opozycji jest przekazem skierowanym z rozmysłem do swoich zwolenników, to albo ci zwolennicy są naprawdę infantylnymi głupcami, albo za takich głupców uważają ich opozycyjni liderzy i elity III RP. Jeżeli jednak ich zwolennicy nie są głupcami to znaczy, że takimi są ich liderzy.

Ale chyba... raczej powiedzieć wypada jedno: zarówno liderów jak i zwykłych zwolenników dzisiejszej lewackiej i demoliberalnej opozycji można opisać celnym zdaniem Jana Pietraka: "To jest najgłupsza opozycja, jaka w Polsce istniała. Tak durnych ludzi, jak ci, nie było" [3].

P.S.

Choć może w niektórych przypadkach (jak np. w odniesieniu do 2 letniego lidera Młodego KOD-u) broniłbym zwykłych ludzi otumanionych i zmanipulowanych przez liderów. Oni naprawdę jeszcze nie wiedzą, że są przez nich manipulowani. Ale dla tych 2 laków jest nadzieja na stanie się przez nich mądrymi ludźmi a nie bakteriami, których zliczają mikrobiolodzy...

[1] http://wpolityce.pl/polityka/292317-kod-owcy-rozmnozyli-sie-jak-bakterie-kijowski-mikrobiolodzy-metodami-do-liczenia-bakterii-policzyli-ze-na-marszu-bylo-214-tys-ludzi

[2] http://niezalezna.pl/80180-dwuletnie-dziecko-dzialaczem-kod-tak-twierdzi-biuletyn-organizacji-kijowskiego

[3] http://niezalezna.pl/80181-najglupsza-opozycja-jaka-w-polsce-istniala-wedlug-satyryka-material-na-kabaret

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Naprawdę dobry artykuł.Nie ma dostatecznie wyrazistych  słów ,aby nazwać po imieniu tych wszystkich KODowców,po prostu nie mieści się to w wyobraźni zdrowego człowieka, rozum normalnego człowieka nie ogarnia tej perfidii,zaprzaństwa,hucpy ,oszustwa,tych zdrajców -targowiczan!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1513030

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1513037

W necie już pojawiło sie nowe hasło PO: "Wspólnie obroBimy Polskę". I chyba to miał gregor na mysli... :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1513054

Najtrafniejszą opinię o tzw. opozycji (dla mnie to żadna opozycja a banda przygłupów i konfidentów których łączy chorobliwa nienawiść do Jarosława Kaczyńskiego-to jest tej bandy jedyna ideologia), wydał Jan Pietrzak: "To jest najgłupsza opozycja, jaka w Polsce istniała. Tak durnych ludzi, jak ci, nie było". Najlepszym poparciem tej tezy jest nijaki Pierdu Kamerun na Rubikoniu-większego kretyna trudno sobie wyobrazić. Ale mnie martwi inna sprawa, jaką rolę w tym wszystkim odgrywa Jacek Kurski, świadomie czy nieświadomie. Bo poziom przekazu informacji wiadomości w TVP jest na tragicznie niskim poziomie. Bo 80% wiadomości polega na informowaniu społeczeństwa co zrobiła opozycja(?), jakich kolejnych przestępstw się dopuściła, zamiast informować społeczeństwo nad czym aktualnie pracuje Nasz rząd, jakie podejmuje decyzje, co załatwił, a co jeszcze jest do załatwienia. Przecież do jasnej cholery jest to Nasz rząd, i zasranym obowiązkiem naszej(?) TVP jest o tym informować (przepraszam za wulgaryzmy). Amen.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1513056

Ostatnio pisałem, że polityka informacyjna rządu jest katastrofalna. Oczywiście istnieje wiele mozliwości przekazu informacji o tym, co robi rząd i prezydent. TVP winna być jednym z najwazniejszych elementów tego przekazu, ale niestety nie jest.

O tym, co robi opozycja informuja na bieżąco POLSAT i TVN oraz oczywiście GW. Nasza TVP winna informaować o pracach rządzących.

TVP to do niedawna ostoja "resortowych dzieci" i ostoja III RP. Sądzę, że bardzo trudno jest szybko zmienić tą TVP, choć osobiście uważam, że zmiany idą zbyt wolno i nieraz w dziwnym kierunku.

Czekam na telewizje narodową i nową, dużą ustawę medialną (ma być gotowa do końca czerwca). Być może wtedy będzi8e łatwiej.

A co do Kurskiego (szefa TVP)... Osobiście nie mam do niego zaufania i nigdy nie miałem. Może i jest lojalny i prawicowy, ale tak do końca to nie wiem a obserwując dotychczasowe zmiany w TVP, w tym kadrowe raczej nie zmianiam zdania i dalej mu w dużej mierze nie ufam.

Zobaczymy dalej, ale jakoś takie płytkie te zmiany w TVP, zbyt płytkie...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1513059