BOJÓWKI BARBARZYNEK

Obrazek użytkownika michael-abakus
Idee

Słowo nazywające żołnierzy tych bojówek, czyli "barbarzynki" pochodzi od profesora Andrzeja Nowaka. Określenia "agresywny tłum", "wściekły tłum, napiera na kościół", "agresja po stronie wściekłego lewactwa" to cytaty ze spontanicznych wypowiedzi Anny Marii Siarkowskiej, która osobiście stanęła po stronie obrońców kościoła świętego Aleksandra na Placu Trzech Krzyży. Szukam w domenie publicznej słowa "bojówki", które dobrze określa te gromady "barbarzynek", które widziała Anna Maria Siarkowska.

Rafał Ziemkiewicz niezbyt precyzyjnie skomentował to tak:

W jednym się muszę z feministkami i LGBT zgodzić: tu nie chodzi o aborcję, wyrok etc. To tylko pretekst, niech będzie, "zapalnik". Po prostu my, katolicy, i Kościół, jesteśmy dla nich tym samym, czym byli dla nazistów Żydzi oraz globalny żydowski spisek Wall Street z bolszewizmem.

Mówię o braku precyzji, ponieważ z treści tego komentarza wynika to, że że Pan Rafał w niczym nie zgadza się "z feministkami i LGBT", ale wręcz przeciwnie jedynie zwięźle definiuje relację pomiędzy nami a nimi. 

Rzeczywiście oni są tym samym, czym w czasach III Rzeszy były nazistowskie bojówki. Oni myślą i robią to samo, co kiedyś myśleli i robili naziści, przy czym my jesteśmy obiektem ich nienawiści. Obiektem albo przedmiotem ich nienawiści jest nasza polskość, jest nasz katolicyzm, jest nasza Ojczyzna, jest polskie państwo.

Mamy do czynienia ze współczesnymi nazistami, których przedmiotem pogardy i nienawiści jest "POLSKOŚĆ", "KATOLICYZM", "OJCZYZNA", "POLSKIE PAŃSTWO".
A przywódcami tych wszystkich nazistów są politycy nieomal wszystkich partii totalitarnej antypolskiej opozycji. Na przykład takich jak posłanka Aleksandra Gajewska, Aleksandra Dulkiewicz, poseł Grzegorz Braun, wojowniczy poseł Sławomir Nitras i wielu innych polityków Koalicji Obywatelskiej, Koalicji Polskiej, Lewicy i Konfederacji, którzy z podkręcają nastroje pogardy i nienawiści opowiadając o totalitaryzmie PiS. To właśnie jest totalitarna metoda całej opozycji antypisu. Totalitarna metoda szerzenia nienawiści i pogardy do podludzi, do "untermensch" którzy muszą być wykluczeni. Tak jak napisał Rafał Ziemkiewicz.

Totalitarna polska opozycja antypisu to faszyści, ponieważ postępują dokładnie tak jak faszyści III Rzeszy. Tak jak to napisałem w felietonie zatytułowanym "NOWOCZESNY POWRÓT DO ADOLFA HITLERA", który jasno definiuje współczesny nazizm totalitarnej antypolskiej opozycji.

Postscriptum:
Wykluczenie aborcji z przyczyn eugenicznych jest wykluczeniem jedynie z przyczyn eugenicznych, a cała awantura której jesteśmy świadkami jest koszmarnym nadużyciem. Jest to oszustwo polityczne popełnione przez lewicę. Jest to oszustwo w zimny i podły sposób popełnione dokładnie w taki sam sposób i w takim samym celu w jakim popełniali to naziści w III Rzeszy.

Nie będę teraz dyskutował ze szczegółami tego oszustwa, ponieważ jest ono poplątanym splotem wielu różnych manipulacji. Tak to zwykle robią komuniści - kłamią tak, by nikt nie mógł się połapać gdzie jest kłamstwo a gdzie prawda. Podam tylko jeden najbardziej oczywisty przykład wielu ich konkretnych kłamstw. 

Mianowicie:
Skutkiem wyroku Trybunału Konstytucyjnego nie jest żaden zakaz badań prenatalnych, lecz całkowicie przeciwnie, jest wskazaniem do prowadzenia badań prenatalnych, którym celem jest diagnoza zgodna ze wszystkimi oczywistymi i zgodnymi z prawem praktykami medycznymi, diagnoza, której jednym z oczywistych celów jest na przykład wykluczenie eugenicznych przyczyn ewentualnej aborcji. Tak jest ponieważ każda diagnoza jest prowadzona w celu znalezienia sposobu leczenia, a nie w celu uzasadnienia zabijania.
Innym kłamliwym argumentem używanym przez komunistycznych awanturników jest insynuacja jakoby ktokolwiek w wyniku tego wyroku miałby zmuszać kobiety do urodzenia płodu bez mózgu i czaszki.
Bzdura! Brak mózgu i czaszki nie jest przyczyną eugeniczną. Wszelkie komunistyczne matoły - musicie wiedzieć i rozumieć co oznacza słowo "eugenika".

Celem nazistowskiej totalitarnej opozycji w Polsce jest wniesienie nienawiści i pogardy do polityki, dokładnie tak jak to zrobili naziści, którzy posługiwali się antysemityzmem w celu zdobycia władzy. Polska totalitarna opozycja posługuje się nienawiścią i pogardą do PiS, dokładnie tak samo, personalizując swój antypolonizm, kierując agresję zdziczałych bojówek przeciwko konkretnym instytucjom i osobom traktowanych jako "podludzie".

Ich antypolska nienawiść przeciwko Polskiemu Państwu, przeciwko polskiemu Kościołowi Katolickiemu, przeciwko naszej polskiej kulturze i tradycji jest skierowana przeciwko podludziom, którymi jesteśmy my.

 ______________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ideologii ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

________________

następny - poprzedni

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

... może trzeba przypominać np. https://www.youtube.com/watch?v=YlWBxIXMVIs . Bo każdy kto organizuje przepychanki ,zbiegowiska  to  ... nie tylko nienarodzonych dzieci z zespołem Downa .

Może lewica zamiast wywoływać emocje na ulicach , postara się przekonać ,argumentując dlaczego należy pozbawiać życia takie istoty ludzkie . "Siła argumentów ,czy argument siły kryterium ulicznego" . Bo ten zespół Downa to chyba trudno uznać za chorobę weneryczną ... lecznoną procedurą aborcji tkanki ciążącej .

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1649901

Ryan

24 Października, 2020 - 12:16

Hilter był drugim po Stalinie europejskim przywódcą, który zalegalizował aborcję eugeniczną (stało się tak już w 1933 roku).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1649903

"OPOZYCJA CHCE SPARALIŻOWAĆ PRACĘ SEJMU",

"LEWICOWY FASZYZM NISZCZY POLSKĘ"

Rafał Brzeski opublikował artykuł o "pięciu filarach rosyjskiego środowiska kłamstwa" [link]. Każdy filar zbudowany jest z kanałów informacyjnych. Poniżej opis jednego z tych filarów.

Czwarty filar jest niejawny i obejmuje: 

● infiltrację i sterowanie dyskursem publicznym wewnątrz państwa będącego celem rosyjskiej dezinformacji,
● rozpisany na kampanie długotrwały udział w wewnętrznym dyskursie publicznym obliczony na poderwanie zaufania do instytucji państwowych,
● nagłaśnianie i sterowanie wewnętrznymi protestami publicznymi i niepokojami społecznymi,

Celem operacji prowadzonych przez rosyjskie służby w tworzonym przez nie „ekosystemie dezinformacji i propagandy” jest przejęcie kontroli nad świadomością i zachowaniami społeczeństw wyznaczonych przez Kreml do zdominowania i podporządkowania interesom Moskwy. Koszty materiałowe i polityczne tradycyjnych wojen energetycznych stają się prohibicyjnie wysokie i wojny informacyjne jawią się przywódcom o imperialnych ambicjach znacznie tańszym rozwiązaniem, gdyż umiejętne ogłupianie kłamstwami może doprowadzić  do zniewolenia wytypowanego społeczeństwa równie skutecznie, co militarna agresja. Jednakże pod warunkiem, że bombardowani ustawicznie kłamstwami ludzie poddadzą się, przestaną myśleć samodzielnie i zrezygnują z walki o wolność swojej świadomości.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1649904

Rafał Brzeski opublikował artykuł o "pięciu filarach rosyjskiego środowiska kłamstwa" [link].  Poniżej opis wniosku z analizy tych filarów. 

Celem operacji przygotowanych i przeprowadzonych przez totalitarną opozycję w „ekosystemie dezinformacji i propagandy” jest przejęcie kontroli nad świadomością i zachowaniami polskiego społeczeństwa w wyznaczony przez światowe lewactwo sposób. Celem totalitarnej opozycji jest zdominowanie i podporządkowanie Polski federalnej koncepcji Unii Europejskiej, polegającej na wyeliminowaniu państwowej i kulturowej suwerenności państw członków.  

Koszty materiałowe i polityczne tradycyjnych wojen energetycznych stają się zbyt wysokie wysokie i wojny informacyjne jawią się przywódcom o imperialnych ambicjach znacznie tańszym rozwiązaniem, gdyż umiejętne ogłupianie kłamstwami może doprowadzić  do zniewolenia wytypowanego społeczeństwa równie skutecznie, co militarna agresja. Jednakże pod warunkiem, że bombardowani ustawicznie kłamstwami ludzie poddadzą się, przestaną myśleć samodzielnie i zrezygnują z walki o wolność swojej świadomości.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1649905