JEDNEGO MINISTRA MI BRAK…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Słysząc opinie na temat ogłoszonego w poniedziałek rządu PIS, wygłaszane przez „ekspertów” zaproszonych do mediów głównego ścieku medialnego, stwierdziłem brak w rządzie jednego ministra, który potrzebny jest w Polsce na przysłowiowy gwałt. To minister ds. likwidacji Przemysłu Pogardy ! Bo nie wygaszania - gdyż tutaj potrzebne są działania radykalne !

To co ci „eksperci” dzisiaj wygadywali, przewożeni w pośpiechu ze studia TVN do studia Polsatu lub Supestacji, a potem do TVP, przechodzi wytrzymałość obywatela teoretycznego państwa, przyzwyczajonego do codziennego hejtu. Malowana przez „ekspertów” Kuczyńskiego, Markowskiego, Kalisza, Celińskiego, Nałęcza, Stankiewicza, Wielowiejską oraz POlszewię w rodzaju Tomczyka i Olszewskiego dyktatura, która rzekomo nadchodzi wraz z Macierewiczem, Ziobro i Mariuszem Kamińskim – to niezbity dowód na to, że żyliśmy dotąd w państwie dobrobytu i w systemie demokratycznym. Tylko o tym nie wiedzieliśmy !

Nie wiedzieliśmy przecież, że nie ma tu afer, że nikt nikogo tutaj nie podsłuchiwał, że nikt nikogo nie aresztował i nie sądził za politykę – poza oczywiście Mariuszem Kamińskim, skazanym na trzy lata i „prawie skazanym” Zbigniewem Ziobro przez Trybunał - jak to zgrabnie ujął zaproszony do TVN POlszewik Olszewski...

W trakcie dzisiejszych wywiadów z tym „ekspertami” pojawiały się na ekranie banery na czerwonym tle w rodzaju „Burza w sprawie powołania rządu PIS!” . Kto jednak tę „burzę”  rozpętał nie trzeba nikomu dowodzić. To Przemysł Pogardy, umiejscowiony w głównym ścieku medialnym i redaktorzy tego ścieku, którzy (gdyby wcześniej się urodzili) spokojnie mogliby pracować dla Stalina, strasząc odwetowcami i faszystowskimi rewanżystami.

Ci redaktorzy, to ta cała czerwono-brunatna piana ścieku medialnego teoretycznego państwa, która żyje na koszt społeczeństwa, ale poza nim – zamknięta w kręgu własnych fobii, lęków i obłędów  i komunikująca się ze sobą za pomocą maili, dotyczących tego, czym należy w kolejnym dniu straszyć Polaków na wizji: Czy nadal prezydentem Andrzejem Dudą, czy Macierewiczem i Ziobrą, czy też SKOKAMI  lub „przestępcą” Mariuszem Kamińskim i na okrasę Kaczyńskim, którym się nieustannie straszy Polaków od ponad 10 już lat ?

Bo lista strachów, na których opierała się ośmioletnia władza PO nie jest przesadnie długa i w zasadzie opierała się na straszeniu braćmi Kaczyńskimi, a teraz już tylko na Kaczyńskim. Reszta to tylko dodatki, dla urozmaicenia codziennego menu serwowanego w reżimowej telewizji.

Wprawdzie niektórzy rozmówcy stacji telewizyjnych robiących w Przemyśle Pogardy już zauważyli, że Kaczyńskiemu i Macierewiczowi dorobiono „gęby”, ale to nie przeszkadza Sierakowskiemu - młodemu komuniście z zawsze obecnej w głównym ścieku „Krytyki Politycznej” (finansowanej przez rząd), nadal nazywać Macierewicza osobą chorą psychicznie! To jest standard Przemysłu Pogardy, którego  nikt nie oprotestuje, choć powinien się tym zająć Prokurator a przynajmniej specjalny minister w rządzie PIS-u!

Bo tutaj potrzeba działań skoordynowanych, polegających z jednej strony na takim przekształceniu TVP, by stało się instytucją kultury wolnej Polski, podobnie jak całe Polskie Radio a z drugiej strony– na powołaniu do spółek skarbu państwa nowych zarządów, które przestaną finansować wszechobecne szambo medialne. Należy te TVN-y, Gazety Wyborcze, TOKI FM i Polsaty pozbawić dopływu pieniędzy z budżetu (poprzez abonamenty i ogłoszenia państwowych spółek lub sponsoring imprez, organizowanych przez ściek medialny) oraz ograniczyć ich ekspansję na polskim rynku, poprzez rozszerzenie koncesji dla podmiotów polskich, realizujących misję szerzenia polskiej kultury.

Oczywiście będzie ryk sił postępu i modernizacji. Będą wyć internacjonały wszelkiej maści, dlatego działania te powinny być szybkie, gdyż nic tak dobrze nie robi, jak ścięcie za jednym zamachem.

Przeczytałem właśnie na Onecie żale niejakiej Kolendy-Zaleskiej, że nie została zaproszona do samolotu prezydenckiego, w związku ze spotkaniem prezydenta Dudy z papieżem Franciszkiem ! A niby to dlaczego prezydent Andrzej Duda miał obowiązek zaprosić do samolotu stałą korespondentkę organizowanych przez TVN medialnych manipulacji w tym rozrób sił postępu pod Pałacem Prezydenckim ? ( vide: ]]>http://blogpress.pl/node/6045]]>).

Ale miło jest odnotować, że kolęda radziecka nie towarzyszyła prezydentowi Andrzejowi Dudzie w jego wizycie w Watykanie…

Każdy polityk powinien zatem wiedzieć, że występując na wizji ścieku medialnego, nurza się w szambie medialnym. Do M.O. niech sobie przychodzi codziennie Niesiołowski, Giertych a nawet Petru. Ale obecność przy biurku przebranej za nastolatkę starej resortówy z okresu stanu wojennego powinna być tak samo deprecjonująca, jak obecność polityka w burdelu – nawet w burdelu dla wyższych sfer i z paniami przebranymi za papugi tak, że każda papuga padła by na zawał…

Podstawą ostatecznego obalenia Przemysłu Pogardy będzie jednak powszechny Internet szerokopasmowy. Dostęp za niewielkie pieniądze do Internetu ostatecznie pogrzebie lewactwo, bolszewię i starą komunę, która z rozrzewnieniem wspominać będzie czasy Bula, Donka i Kopaczowej. Aż w końcu umrze..

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Czekam - na całkowitą wymianę dziennikarzy w "środkach przekazu".

Czekam - na koniec ich kłamstw, prowokacji, intryg.

Cieszyloby mnie "rozliczenie" tych łajdakow.

Mam nadzieję, że karą będzie również ostateczne odsunięcie "od żłoba".

Jak najszybciej! Nieodwolalnie!

Gdyby Goebbels miał taką propagandę - zapewne do dziś nie wiedzielibyśmy, że Hitler przegrał wojnę.

Pozdrawiam!

Vote up!
12
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1498175

od końca Marca  2010 nie zaposiadam tv w domku. Chyba jestem pod specjalną ochroną. Już dawno by mnie szlag trafił jakbym miał oglądać dnia każdego te wredne, lisie pyski polactwa, i słuchać co wygaduje ta POrębana naćpana hołota spd znaku mirabelek i stokrotkowego Dur...actwa. tych ciemniaków oświeconych blaskiem jupiterów przed kamerami.

Jestem ZA Kapitanie. Wyciąć w pień mendialnych POpaprańców.

Im szybciej tym lepiej !

a kysz !

 

Vote up!
13
Vote down!
0
#1498176

Ja rowniez nie posiadam tv i nie zamierzam kupic choc moge i to 60 calowa. Wole czas ten poswiecic ludziom prawym. Moja rodzine cenie najwiecej. To moj Skarb. Z synem mialem dzisiaj rozmowe na tematy miedzynarodowe.  Wybieglismy az do dalekiej przyszlosci bo okolo 100 lat. Rozmawialismy na temat Polski, Rosji, ue, USA, Chin itd., itd. Lepsze to niz James Bond.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
9
Vote down!
0

casey

#1498183

Ciekawe komu lub czemu naraził się Durczok ,że go tak "zmieciono" stante pede z ekranu . To było wykluczenie z wyrzuceniem . Było tam coś w tle dla upozorowania ,ale powód leżał gdzie
indziej

Vote up!
0
Vote down!
0
#1498310

Witaj Kapitanie! Spokojnie! Nowy rzad jeszcze nie rzadzi,wiec ta cholota jeszcze pluje.Ten sciek medialny zostanie blyskawicznie sciety Polska ulanska szabla! Niedlugo zapomnimy,ze takie badziewie kreowalo sie medialnie! Byli wyborcy ,tej sitwy,widza teraz naocznie i zachodza w glowe,ze oddawali glosy na bande cwiercinteligetow,inaczej ujmujac POspolitych zlodziei i bandytow majacych tylko Polskie nazwiska! Ciesze sie ,ze to koniec szaranczy! Ale caly czas musimy czuwac! Klaniam sie!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1498187

Całkowicie się zgadzam z autorem, to co usłyszałem dzisiaj z ust p.Tomczyka to nóż w kieszeni się otwiera. Zapomnieli jak latali do Tuska po wytyczne i tylko co on kazał to robili. Nie mogę ścierpieć tych obłudników, hochsztaplerów.... Fajnie, że PiS i p.Prezes Kaczyński mają w nosie te ich skomlenia.

Vote up!
10
Vote down!
0

NorDez

#1498189

Oczywiście s(r)alon od wczoraj wyje i zawodzi, bo oto kończy się łatwa kasa dla "ekspertów" i "autorytetów", czas dojernia Polski, robienia geszeftów i korupcji....jest po czym płakać i kim straszyć. Ale jest tez racją - po co ludzie PiS, albo szerzej - ludzie Zmiany na wyścigi wycierają studia me(n)dialnych szczujni? Po co uwiarygadniaja różne "Stokrotki" jako idoli dziennikatrstwa? Niech tam polityczne trupy dyskutuja sobie całymi dniami...tylko bojkot tej bandy pozwoli na wykreowania prawdziwie niezależnych i polskich mediów...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1498203

... oglądać Taaaadli, Kraaaaśki, Liiisa i innych pseudo dziennikarzy z POprawności POlitycznej w publicznej TVP. I to będzie początek tej dobrej zmiany na leprze.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1498208

Określenie "faszysta" było stosowane z zapałem godnym lepszej sprawy — już przez komunistyczno-bolszewickich politruków w ZSRS. Stosowano je w antyzachodniej propagandzie na zmianę z określeniem "imperializm".

Z takim samym zapałem stosowali je zwolennicy komunistyczno-bolszewickich rządów na Zachodzie, często tzw. krypto-komuniści (orwellowscy "cryptos").

To powszeche zakłamanie prezentowane przez "cryptos" oraz różnych "pożytecznych idiotów" — powodowało m.in. takie publiczne filosowieckie deklaracje — jakie w okresie międzywojennym dość często były składane przez "postępowych" liberałów: "Jestem komunistą, bo jestem liberałem". (1)

____________________________________________________
"Wstąpcie do Sowietów, przecież to takie postępowe, światłe, nowoczesne państwo"

O stosunku liberałów w Wielkiej Brytanii do sowieckich zbrodniarzy w okresie II wojny światowej mówił też w jednym ze swoich wywiadów mieszkający w USA socjolog i politolog Feliks Gross:
- Nacisk, aby dogadać się z Sowietami, był rzeczywiście ogromny. Pamiętam zebranie w Londynie, któremu przewodniczył Adam Ciołkosz [1901–1972 - polityk socjalistyczny, przewodniczący PPS na emigracji w Londynie].

Poseł Labour Party zapytał: "Dlaczego się sprzeciwiacie? Wstąpcie do Sowietów, przecież to takie postępowe, światłe, nowoczesne państwo".

Wówczas Ciołkosz wstał i powiedział: "After you, sir". (2)

____________________________________________________

O "faszystowskich" przeciwnikach komunizmu mówiono także i po to, by zmanipulować podobieństwa w ideologii narodowego socjalizmu NSDAP (nazizmu) z sowieckim bolszewizmem zarówno w systemach politycznych, jak i sferze gospodarczej.

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1498213

ministerstwie ale bardzo by się przydało.Być może mają coś /nowy rząd/ w programie ,że zlikwidują te szczekaczki z życia medialnego.

Vote up!
1
Vote down!
0

lupo

#1498237

Winny dostać rodzaj pokuty

Modlić się z pokorą niezmiennie

Aż rozjaśnią sprawioną ciemnię

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1498265

Pierwsze zadanie : "naprawić " TVP - 1. Ma to być program obiektywny , propaństwowy
Drugie zadanie : Oczyścic sądy i prokuratury. O Sł. Spec nie wspominam bo to zad. równoległe
Trzecie zadanie: To zadanie do zakończenia. Czyli audyty we wszystkich dziedzinach gospodarki
O zachowaniach polityków nie piszę , bo to się samo przez się rozumie

Vote up!
0
Vote down!
0
#1498309