FAŁSZYWY MESJASZ CZEKA NA PROCES…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Nie trzeba powtarzać, że dzieje Polski rozpoczynają się wraz z panowaniem pierwszego historycznego władcy Mieszka I, który w 966 roku przyjął chrzest. Tak więc wiara katolicka – wiara w Jezusa Chrystusa stała się spoiwem dla Narodu, który zamieszkuje ziemie od Bałtyku aż do Tatr od ponad tysiąca lat.

Nie trzeba przypominać wielkich cudów Bożych, które sprawiły że państwo Polskie przetrwało aż do dzisiejszych czasów – nawet mimo zabiegów Targowicy, która sprzedała Polskę za cenę swoich przywilejów. Państwo Polskie przetrwało do czasów, gdy na polskiej ziemi pojawił się fałszywy prorok – przebrany za polskiego Mesjasza, choć to  Niemiec, pochodzący z niemieckiego domu, gdzie dziadek służył w Wehrmachcie, a matka i babka mówiły po niemiecku, zaś on sam mówił, że „polskość to nienormalność”.

A przecież to Jezus Chrystus przestrzegał: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści…

Ten fałszywy polski Mesjasz nie pojawił się znikąd. To za pieniądze z Niemiec Donald Tusk stworzył partię i tak rządził Polską, że musiał uciekać pod niemiecką opiekę, zostawiając po sobie teoretyczne państwo oraz „ch…,d… i kamieni kupę” – co ujawnili na nagraniach członkowie rządu Tuska.

Po ucieczce z Polski dzięki Niemcom Donald Tusk objął najwyższe stanowiska w Unii Europejskiej, z których pozycji straszył Polaków sankcjami za nieprzyjęcie arabskich nachodźców oraz wygrażając Polsce zablokowaniem funduszy europejskich z powodu „łamania praworządności”. W tym samym czasie – elity europejskie – jawnie łamały praworządność sprzedając się jak dziwki Putinowi w rosyjskich spółkach i łamiąc embargo na dostawy broni do Rosji, która już w 2014 roku zbrojnie zajęła część Ukrainy. W tym czasie Tusk straszył Polskę... 

Ślepy Mesjasz Tusk nie widział  łamania praworządności w UE i qrwienia się elit UE, zapatrzonych w kasę od Putina i stanowiska przy projekcie Nord Stream. Tusk oczywiście nie pamięta swojej roli w nawiązaniu relacji z Rosją „taką jaka jest” – oddając Putinowi śledztwo smoleńskie i podpisując kontrakt gazowy z Rosją do 2037 roku – zmieniony na skutek interwencji Unii Europejskiej. Dziś ten pomiot diabła walczy z samym sobą, zaprzeczając oczywistym faktom, że chciał Rosji sprzedać rafinerię Lotos zaś Władymir Putin określił go „swoim człowiekiem w Warszawie”.

Czarci syn Tusk zrobił w piątek kolejny krok w kierunku realizacji odwiecznych marzeń szkopów i kacapów, określonych już sto lat wcześniej: „Istnienie Polski jest nie do zniesienia jako sprzeczne z warunkami życia Niemiec. Polska musi zniknąć i zniknie” - to słowa kanclerza republiki Josepha Wirtha w liście z 1922 roku do ambasadora w Moskwie…

Fałszywy Mesjasz Tusk nieopatrznie zdemaskował się jako Mega-Oszust podczas konwencji PO w Płońsku, gdzie ucałował otrzymany chleb i uczynił na nim znak krzyża. Bowiem kilka tygodni wcześniej - w sierpniu 2021 roku Donald Tusk stwierdził, że „krzyż powinien zniknąć z przestrzeni publicznej”.

Donald Tusk wpadł więc we własne sidła fałszywego Mesjasza, który nawet ślub kościelny wziął po to by wygrać wybory. Były bliski współpracownik Donalda Tuska , współzałożyciel PO Jacek Merkel zdradził, dlaczego po 27 latach od ślubu cywilnego lider partii rządzącej zdecydował się na ślub kościelny. - Bo chciał zostać premierem – przekonuje TW Jacek Merkel - (nr rejestracyjny 4077-89445, nr archiwizacji l8432/I-k. Miejsce złożenia akt wydz. III Biura Ewidencji i Administracji UOP. Nr mikrofilmu 18432/1).

Polacy nie nabrali się na fotografie ołtarzyka z domu fałszywego Mesjasza, zaś pocałunek Tuska na chlebie przypomniał im pocałunek Judasza – w noc zdrady Jezusa Chrystusa…

W tej sytuacji dzisiaj Tuskowi pozostała już tylko siekiera i zapowiedź zniszczenia polskiej państwowości:  "Nie ma innej drogi niż jednoznaczne przeprowadzenie procesu oddzielenia Kościoła od państwa natychmiast po wygranych przez PO wyborach - ze wszystkimi tego skutkami.” - powiedział w piątek Donald Tusk.

Donald Tusk - Pomiot diabelski nadal chodzący na niemieckiej smyczy - oprócz krwawych rozliczeń członków PIS i niszczenia Krzyży - nie ma nic do zaoferowania Polakom. Ten oszust, który odegrał już wszystkie role: „Gospodarza Domu”, „Żelaznej Miotły”, „Czereśniaka” z warzywniaka i fałszywego Mesjasza nie przewidział jednak, że może dojść w Polsce do procesu…. oddzielenia Tuska od Polskiego Państwa natychmiast po przegranych przez PO wyborach. Ze wszystkimi skutkami…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

"Tusk oczywiście nie pamięta swojej roli w nawiązaniu relacji z Rosją „taką jaka jest” – oddając Putinowi śledztwo smoleńskie i podpisując kontrakt gazowy z Rosją do 2037 roku..."

 

W dobrej wierze, na skutek braku wiedzy, można powielać nieprawdziwe informacje, np. takie jak w przywołanym cytacie z tego postu.

Tusk świadomie i cynicznie okłamując Polaków, realizował interesy niemiecko rosyjskie, bo taką rolę przyjął, biorąc niemieckie pieniądze na założenie proniemieckiej partii w Polsce, której celem miało być podporządkowywanie Polski niemieckim interesom i niemiecko rosyjskim interesom.

Tusk nie oddawał śledztwa smoleńskiego Putinowi, bo przygotowując tę zbrodnię razem z Putinem i Merkel(można wskazać jeszcze innych przywódców UE i NATO, którzy akceptowali przeprowadzenie tej zbrodni, łudząc się, że to skłoni Rosję do sojuszu Rosji z Zachodem jako przeciwwagi dla Chin) realizował to co z nimi uzgodnił.

To z uwagi na rolę NATO w tej polityce, Polakom nie podaje się prawdy i ta polityka oszukiwania Polaków sięga czasów II WŚ(pakt Ribbentrop Mołotow i Katyń, o których prawdę znali "sojusznicy" II RP ale milczeli bo było to0 w ich ówczesnym interesie oraz zamach w Gibraltarze, zorganizowany przez UK/ZSRR i przy udziale części rządu polskiego w Londynie).

Powielanie kłamstw w milionach wpisów w sieci i historycznych publikacji książkowych, utrwala je w zbiorowej pamięci Polaków, działając na szkodę Polski, co jest w interesie jej wrogów.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1644497

W 20 leciu międzywojennym już by dawno wisiał!

Vote up!
4
Vote down!
0

Niepoprawny

#1644521

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1644535

Vote up!
2
Vote down!
0
#1644656