Joe Chal – „Gdzie popychają Polskę!”

Obrazek użytkownika Joe Chal
Historia

Czytam często na blogach w komentarzach i co? Tylko epitety pod adresem rządzących a tak naprawdę te wyzwiska są skierowane do wszystkich partii. Jedni za to, że źle rządzą a drudzy za to, że nie tworzy się opozycji i nie kontrolują rządu nie wiedząc jednocześnie co tak naprawde jest dla Polski przygotowywane.
W krajach o przyspieszonym rozwoju istnieje taka zasada, że aby kraj rósł w potegę musi być silny rząd i jeszcze silniejsza opozycja jak dwie strony w monecie czy w życiu pozagrobowym „Piekło i Niebo”.
Dlaczego tak się nie dzieje u nas?
Ano dlatego, ze nasz rząd nie chce niczego zmieniać i nastapiło całkowite oddanie incjatywy, poddanie się zachodowi i wschodowi aby nie przeszkadzać w tworzeniu się takiego systemu jaki cała Europa chciała stworzyć jeszcze przed pierwszą wojną światową.
A dlaczego tak się nie stało?
Dlatego, że jeden człowiek im w tym przeszkodził a był nim marszałek Józef Piłsudski.
Każdy pamięta jak bardzo mocno w czasie I-wszej wojny Światowej Armia Czerwona parła na zachód i nie miała na celu zagarniecie tylko Polski ale by dojść do Paryża a potem Londynu, bo w całej Europie był trend i nastroje pro socjalistyczne.
Zatrzymanie Armii sowieckiej i odrzucenie jej daleko na wschód przez Polskie Wojsko pokrzyżowało wielką nadzieję na „Czerwoną Europę”.
Podobnie było przed II-gą Wojną Światową z tą różnicą, że to nie Lenin a Hitler będący wtedy na ustach całej Europy ogłaszał jak „Naprawić Europę”. Każdy kraj chciał mieć takiego Fűrera i stawiano go za wzór Polityka i Wodza aż do 1939 roku.

„My znamy tego zbrodniarza tylko z tych przekazów jakie nam dostarczono w czasach PRL-u w formie zafałszowanej historii.”
I znowu był plan wprowadzenia narodowego socjalizmu do Europy ale odwrotnie z Niemiec. Na przeszkodzie stała Rosja Sowiecka.
A dlaczego sowieci nie stali się sprzymierzeńcami Faszystów niemieckich?
Adolf Hitler miał swoje plany i idee, które chciał urzeczywistnić a skrzywiony komunizm radziecki niezbyt mu odpowiadał. Stalin wiedział, że wojna z nazistami jest nieunikniona i grał tylko na zwłokę aby zdobyć jak najwięcej czasu.
Tak naprawdę nie udało się faszystom wprowadzić żadnej z zasad narodowego socjalizmu w życie w podbitych krajach - może dlatego, że ciągle panowała wojna?
Koniec II-giej Wojny Światowej to początek wprowadzania „zasad socjalistycznych” w krajach zajętych przez Związek Radziecki.
„Na dowód tego, że w tym systemie nie dało się żyć niech świadczy fakt ucieczki powrotnej do Francji kilkunastu tysięcy komunistów francuskich osiedlonych w naszym kraju.”
Wiele stron traktatu z Jałty i innych dwu spotkań mocarstw kryje wiele tajemnic, których być może nie uda się odsłonić ale podejrzewam, że są tam napisane scenariusze dla Europy na wiele lat naprzód.
Jak będzie wyglądał powojenny świat?
Jestem przekonanym, że ani Wałęsa czy Karol Wojtyła a nawet demonstracyjne powalenie muru berlińskiego nie miało w „Obaleniu Bloku Wschodniego” żadnego wpływu i znaczenia – oczywiście dla mas niech pozostanie tak jak jest.
Wracając jednak do teraźniejszości i pytania jakie sobie postawiłem uważam: że
Prawie wszystkie kraje Europy są gotowe do wejścia w system:
- Realnego Socjalizmu.
Śmię twierdzić, że rząd Polski jest wykorzystywany jako narzędzie i klucz kolaborancki aby Europa stała się socjalistyczna.
Najwięksi entuzjasci tego zwrotu to: Rosja, Niemcy i Francja. Największy opór stawia Wielka Brytania, która tak na dobrą sprawę wstrzymuje cały ten projekt. Mało kto poważnie traktuje byłe kraje RWPG.
Zapewne wszyscy pamiętają wystąpienie Nigela Farage, który skrytykował i skompromitował Jerzego Buzka, a na zakonczenie swego wystąpienia powiedział, że Wielka Brytania chyba wystąpi z Unii Europejskiej jeśli taka ma być Wspólna Europa –
Ale jaka?
Tego już ani Buzek ani nikt nie wyjaśnił. Najprawdopodobniej chodzi tu o wprowadzanie tego projektu o którym wspomniałem wcześniej.

http://www.youtube.com/watch?v=0vBqyG6qYXE

Polecam końcowe fragmenty tego filmu.

Przez pryzmat tego co napisałem a co jest bardzo bliskie prawdy można bardzo jasno zrozumieć poczynania naszego rządu i Prezydenta RP;

Joe Chal

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie licz na Anglików, bo oni się z nikim nie liczą i już nie raz sprzedali swoich sojuszników przy pierwszej sposobności.
Siedzą na wyspie i germanizacja Europy im nie grozi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#290803

Poprostu potrafie dodawac karty do gry.
Pamietam kiedy startowalem na Senatora RP Jerzy Buzek z kilku wielkich bimow TV naklanial ludzi aby nie glosowali na mnie a na kandydata PO. Nie mam jemu za to za zle ale mnie to troche boli.
Pozdrawiam
Joe Chal

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#290808