Joe Chal – “Rockefeller, Rothschild, Lenin!” 1/5

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat

Na przełomie 20 wieku na świecie przodujacym i produkującym najwięcej ropy naftowej było dobrze prosperujące miasto portowe Baku w Azerbejdżanie. Słynni bracia Nobel ze Szwecji uruchomiłi tam wielki naftowy biznes w 1873 roku. Wkrótce ogromne tankowce z tego regionu przemierzały wszystkie morza i oceany świata.

Następnie, w 1883 roku, firmy naftowe należące do rodziny Rothschildów wkroczył na scenę w Baku, potem gigantyczna firma Rockefellera - Standard Oil Company. Podgrzewana konkurencja:

Jak przejąć kontrolę nad najlepiej prosperującym na świecie regionem w produkcji ropy?

W tym czasie, Rockefeller i Rothschild rywalizowali nie tylko jako czołowi producenci ropy naftowej ale także jako światowa finansjera, nazywani również - baronami bankowości. W pewnym momencie ci dwaj oponęci zrozumieli, że konkurencja nie jest rzeczą dobrą. Im więcej szybów naftowych jest wierconych, więcej oleju zostanie wyprodukowane, szybciej cena ropy za baryłkę spadną. To spowodowało, że rozgoryczony i wściekły John D. Rockefeller stwierdził, że:

תחרות היא חטא
"Konkurencja jest grzechem!"

Rozwiązanie, w związku z tym przyszło bardzo szybko i zdecydowano, że na świecie rynki geograficznie będą podzielone pomiedzy tych dwóch baronów, Rockefellera i Rothschilda, każdy z nich będzie miał swoje oddzielne, dobrze zdefiniowane akcje. Ponadto zdecydowali oni,żę ograniczenia zostaną wprowadzone na olej produkowany na całym świecie tak, aby utrzymać jak najwyższe ceny rynkowe ropy. Zgodnie z tym porozumieniem, zarówno Rothschild oraz Rockefeller wzbogacą się jeszcze bardziej.

Oczywiście, wszystkie inne konkurencje będą zwalczane i wypchnięte z rynku światowego w tym Spółki Nobel Oil z Baku.

Kolejnym kierunkiem działań było to, że Rockefeller-Rothschild kartel i ich współpracownicy bankowi (Schiff, Warburg, Morgan, et al) przystąpią do finansowania i sponsorowania bolszewickiej rewolucji komunistycznej w 1917 roku.
Ich - lalki na sznurkach: Lenin, Trocki /żydzi z pochodzenia/ i Stalin, wkrótce przewodzili ogromnym imperium sowieckiej Rosji.

W kwietniu 1920 r. Lenin, po otrzymaniu polecenia /rozkazu/ od Rockefeller-Rothschild kartelu aby zniszczyc wszystkie szyby naftowe w Baku – przystąpił do działania. Bolszewicy i partyzanci zaatakowali i podbili kraj sąsiadujący Azerbejdżan i rozpoczął się atak na Baku. Setki tysięcy mieszkańców zostało wymordowanych a zwłaszcza rodziny kierownictwa firm naftowych, inżynierów, dyrektorów i pracowników naftowych. Ich luksusowe rezydencje i domy zostały splądrowane i zniszczone, kobiety gwałcono a nawet małe dzieci bestialsko torturowano i mordowano. Następnie szyby ropy naftowej zbudowane tak wielkim wysiłkiem i kosztem zostaly zdetonowane i podpalone.

Bummm! I jeden z największych na świecie regionów produkujących ropę naftową przestał istnieć .
Bracia Nobel zdałali uratować swoje życie i uciekli z powrotem do Szwecji ale z ogromnymi stratami finansowymi.
Naturalnie, aktywa naftowe Rothschilda oraz Rockefellera również ucierpiały, ale to było zgodne z ich planem. Ten plan to także część scenariusza dla Rosja aby w czasie komunistycznej ery nie była ona światowym graczem naftowym.

To zamknięcie i wyeliminowanie wydobycia oleju z rejonu Baku w Azerbejdżanie natychmiast spowodowało astronomiczny wzrost globalnej ceny ropy. Rockefeller i Rothschild byli dobrze ubezpieczeni i zabezpieczeni na czasową utratę aktywów w Baku.

"Kreatywna destrukcja" przyniosła wspaniałe bogactwa tym dwom skorumpowanym dynastiom Iluminatów /Masoneria/.

Dodatek:

List Lenina do wyznaczonego przez niego przywódcy rewolucji w Baku Shahumyana, zwanego rowniez -"Kaukaskim Leninem"z któryego wynika jasno, że przywódca bolszewików ma jasno określony cel na Kaukazie w stosunku do imperialistów Rockefeler, Rothshild, Noble.

“Dear Comrade Shahumyan
Many thanks for the letter. We are delighted by your firm and decisive policy; do unite with it a most cautious diplomacy, which is doubtlessly made necessary by the present most difficult situation, and we shall win.
The difficulties are unfathomable; up to now we have been saved by the contradictions and conflicts and the struggle among imperialists. Be able to use these conflicts; now it is necessary to learn diplomacy.
Best wishes and greetings to all the friends.
—V. Ulyanov (Lenin)”

Joe Chal

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://www.texemarrs.com/082010/baku_oil_fields.htm

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#295663