Świat się śmieje.

Obrazek użytkownika jjr
Blog

Przetoczyła się w mediach burza na temat romansu pewnego posła, ba zaczęły się spekulacje, że tą panią interesowała się w swoim czasie nawet inna osoba. Nie romans jest tu najważniejszy, ale brak dyskrecji. Np. Pan Prezydent już od początku swojej kadencji upublicznia informacje na temat zmian w konstytucji.. Te starania świadczą tylko o tym, że jest to słaby pomysł. Gdyby w jego zamiarach było coś cennego trzymał by je po ciemku w tajemnicy obok swoich pieniędzy.

Na prawdę cenne odkrycia trzymane są w głębokiej  tajemnicy. Publikowane dopiero po śmierci odkrywcy.

Na przykład Pani Profesor Nastia Rybka rektor akademii sexu z Bobrujska wraz z koleżankami profesorkami zaraz jak tylko ogłosiła że badania są skończone i wyniki zamierza właśnie ogłosić  błyskawicznie trafiła ze swoim całym zespołem badawczym do więzienia w Tajlandii.

U nas jakoś cicho o niej i nawet na ostatnim marszu wolności domagano się tylko wolności dla plemników, a o tak znanych na świecie aresztowanych badaczkach nie wspomniano ani słowem.

Pozdrawiam

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (5 głosów)

Komentarze

zadalam sobie trud i poczytałam twoje pierdoły, którymi raczysz Niepoprawnych od lat przyjmując co rusz to nowe nicki, a co jeden to głupszy.

Zatrważające jest,że ktoś chory psychicznie tak jak ty produkuje się tu w najlepsze bez żadnych ograniczeń.

Ty i twój zasrany protektor zrujnowaliście ten portal.

Myślę, że rozsądni, na poziomie blogerzy cierpliwie czekają, aż odejdziecie stąd do swojego matecznika na Neon.

A ma? , kurwe ma... służby:))))))))))))))

Vote up!
0
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1565863