Pogoda aż się prosi, a para prezydencka marnuje czas i wsoaniałe okoliczności przyrody.

Obrazek użytkownika jjr
Blog

Za naszego życia nie będzie już lepszej okazji, a właściwie lepszych okazji.. Zamiast zająć się organizowaniem przyjęć i balów, w pałacu prezydenckie tuzy marzą jak dzieci  o pobawieniu się czołgiem lub ołowianymi żołnierzykami.

Mamy takie piękne gorące lato, kochani są lepsze i przyjemniejsze zajęcia niż  jazda na czołgu, czy wymyślanie pytań referendalnych. Przecież już wyrośliście i całkiem duże z was dzieci.

Wystarczyłoby tylko poprosić Panią Romaszewską o pomoc w zorganizowaniu kilku balów, koncertów, itp. itd. Jedyne niebezpieczeństwo to takie, żeby te imprezy nie upodobniły się do imprez w Piwnicy pod Baranami. Zapomnieć o uczeniu historii, patriotyzmu, to wszystko znamy, a spróbować pokazać elegancję, klasę, dać możliwość choćby popatrzyć pospólstwu jak się Państwo bawi. Napisałem Państwo z dużej litery, bo o kraj mi chodzi, a nie pieczeniarzy wyższego czy niższego szczebla. Bale byłyby zawsze na jakiś cel charytatywny. niekoniecznie musiałyby zaczynać się od modlitwy. Jak zabawa to tylko zabawa!!!

Cóż to byłaby za przyjemność dla wszystkich gdyby zorganizowaniem takiego pierwszego balu "dla wszystkich"  zajęli by się uczniowie z liceum w którym pracuję pierwsza dama.

Pozdrawiam.

.

Pozdrawiam

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:5)

Komentarze

nie wiem, czy to na poważnie czy sarkastycznie, w kontraście do innych zabaw typu choćby pytania referendalne.

ale pomysł przepyszny, trafiłeś w sedno tarczy.

wyobraźmy sobie bal i imprezę w ogrodzie jakimś. całkiem ładny pomysł, niczym z wcześniejszej epoki czy jakiego innego życia.nawet z transmisją, niech będzie, w końcu zycie wyższych sfer i tak ładniejsze na obrazku niż medialne plotki o politycznych wałkach. taki plus mają choćby monarchie.

tylko co jeśli prezydent przeczyta i jeszcze zyska wizerunkowo na tym?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1566265

Przy muzyce w tańcu nie będzie słychać głupstw które wygadują. Niech się wezmą za przeznaczoną dla nich robotę. Żyrandola nie potrafią z klasą pilnować, a chcą dowodzić armią.

Może za mało obserwuję, ale nie pamiętam, żebym kiedykolwiek ujrzał Pana Prezydenta we fraku lub smokingu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1566314

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1566316

Drogi Józiu pokazałeś mi smoking, czekam na frak. Dziękuję i pozdrawiam. Chociaż do końca nie jestem pewien, ten gość z prawej bardziej na to wygląda. A prezydent???. Jeśli to smoking to pewnie szył go u jakiegoś krakowskiego krawca. Mucha by na smoking wskazywała.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1566325