Dlaczego???

Obrazek użytkownika jjr
Blog

]]>https://www.youtube.com/watch?v=IaF_VowHMk0]]>

Dlaczego powariowaliśmy wszyscy, przecież wszyscy ludzie to jedna rodzina. Polityczne, narodowe, rasowe podziały zawsze były są i będą. Lubimy się kłócić.. Infantylny początek.

Polska Europa Ameryka wszędzie awantury. Ludzie kłócą się okropnie i powarkują na siebie. Polityczne awantury, jakby od polityków tak wiele zależało. Jest teoria, że w 2012 roku zamiast końca świata nastąpiła inna zmiana nasz świat trafił w inny wymiar, Proton atomu wodoru zrobił się lżejszy o kilka procent , znikła też czarna dziura do której w.g. Astronomów się osuwał. Interwencja Opatrzności, czy Boski Plan wychodzi na jedno. Muzułmanie, gdy spotka ich jakieś nieszczęście, niepowodzenie łatwo się z tym godzą, powtarzają sobie Allach tak chciał.!!! Nie kłócą się o przyczynę, nie wypominają sobie.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (4 głosy)

Komentarze

Coś pomyliłem pojawił się w blogu sam link o to mi chodziło.

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1542090

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

(...)Muzułmanie, gdy spotka ich jakieś nieszczęście, niepowodzenie łatwo się z tym godzą, powtarzają sobie Allach tak chciał.!!!(...)
A ta nieustanna wojna na Bliskim Wschodzie? Też wola Allaha?

Vote up!
0
Vote down!
-2

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542105

Uważają że tak. Przecież teraz trwa między nimi nawet wojna religijna. Szyici walczą z Sunnitami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1542129