My tu trututu, a tymczasem.......

Obrazek użytkownika jjr
Blog

My tu trutututu, a tymczasem... Ukraina odniosła wielkie zwycięstwo dyplomatyczne nad Rosją odzyskała porwaną przez Putina Anne Jarosławnę Kijowiankę, młodszą córkę Jarosława Mądrego, protoplastkę dwóch dynastii. Nie ma już Wielkiej Rosji, po tym zwycięstwie zostało tylko księstwo malutkie moskiewskie, no i Wielka Ukraina.  Potomek Ani panuje obecnie w Hiszpanii. Hiszpanie muszą bardzo troszczyć się o jego zdrowie.

Maltańczycy jak sobie przypomnieli, że mistrzami zakonu Joannitów był Car Rosyjski Paweł I, a po nim Rosyjski premier hrabia Nikołaj Iwanowicz Sałtykow (między innymi Kawaler orderu Orła białego), to zabronili Rosyjskiej flocie wojennej zawijać do swoich portów w obawie, ze już tam zostaną oczywiście dla zapewnienia Maltańczykom bezpieczeństwa.

 Anna Jarosławówna (ur. ok. 1035, zm. 5 września między 1075 a 1078) – księżniczka ruska, królowa Francji z dynastii Rurykowiczów, córka Jarosława I Mądrego i jego prawdopodobnie drugiej żony, Ingegerdy szwedzkiej. Po śmierci męża regentka Francji.

Od jakiegoś czasu w rosyjskojęzycznych mediach trwała wielka walka. Rosjanie twierdzili Anna to nasza krew z krwi Rosjanka, Ukraińcy zaś jak to? W tym czasie nie było nawet Rosji. Istniało jakieś księstwo Moskiewskie, nie można było powiedzieć, że jest duże, to my byliśmy wielcy, Rusią Kijowską, Wielkim księstwem Litewskim, w tych czasach po waszych garbach nasi tatarzy krymscy koni dosiadali.

W studiach telewizyjnych prawie do bójek dochodziło, boją się siebie wzajemnie i na wizji tylko Polaków biją, Maciejczuka i Korejbe. Tak Tak ciężka jest praca w Rosji, ciekawe ile im płacą ze to.. Maciejczuk się publicznie żalił, że dosięgnął kilka razy prowadzącego, ale na powtórkach  pokazuję tylko jak dostaje lanie. To jest telewizja!!! Mam nadzieję, że niedługo i w naszej TV tak będzie, wrestling połączony z polityką, to jest tooooo!!! Wreszcie oglądalność się poprawi.

Ab ovo: Sprawę między Poroszenką, a Putinem rozstrzygnął Macron w czasie ostatniej wizyty Poroszenki w Paryżu. Wściekły na Putina, że w czasie wyborów popierał Lepenównę, a jemu kłody pod nogi rzucał z ochotą przyznał Ania Kijowianka, oooczywiście Ukrainka!!! Na tym portrecie też to chyba widać jak ubrana toż to ukraińska wyszywanka!!!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby właśnie w TV pojedynkowali się ze sobą -  nie tylko zresztą na pięści - przywódcy najbardziej wojowniczych krajów.

Cenne zwycięstwo Ukrainy w pojedynku z Rosją!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1543165