Treści z tagiem: rozsądek

Obrazek użytkownika miarka
Świat

W bajki, że ktoś do Europy przyjeżdża, żeby w niej robić samobójcze zamachy i tą drogą coś dla siebie wygrać to nikt normalny nie uwierzy. Europę stać na skuteczną obronę, na twardy pancerz. – W końcu jest jak skorpion.

Jednak wygląda, że Europa nie chce się bronić. Zmierza do tolerowania patologii w imię „wartości europejskich”...

1
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (głosów:5)
Obrazek użytkownika jjr
Gospodarka

Sytuacja diametralnie się zmieniła, teraz po otwarciu terminalu LNG powinniśmy głośno krzyczeć gazu, gazu więcej gazu, budujcie drugą nitkę gazociągu, a nawet trzecią, czwartą i piątą, teraz każda taka nitka uzależnia co raz bardziej Rosję od Europy. Nie tylko Rosję, ale i europejskich rusofilów, banki dające na tę ekstrawagancję pieniądze. Być...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika jasieńko
Gospodarka

Niecałą godzinę temu agencje światowe podały, że premier Islandii w oficjalnym wystąpieniu zakomunikował przerwanie rozmów z UE w sprawie przystąpienia do tego tworu. Rząd Islandii stwierdził, że nie przystąpi do łunii.
http://www.hrt.hr/index.php?id...
Warunkiem przystąpienia Islandii do UE były jej ustępstwa związane z połowem ryb...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Blog

Przyznam, że nie chce mi się już otwierać większości kanałów telewizora, ani przeglądać większości internetowych serwisów informacyjnych.

Jest, bowiem taki nawał zdarzeń urągający zdrowemu rozsądkowi i poczuciu przyzwoitości, że przestaję rozumieć media oraz rodaków, przyjmujących je za dobrą monetę.

 

Sytuacja...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bacz
Blog

Sędzia powinien mieć co najmniej 35 lat, pozostawać w związku małżeńskim z jedną osobą przez co najmniej 10 ostatnich lat i mieć co najmniej dwoje dzieci. Dopiero posiadanie przez sędziego tak zwanego "doświadczenia życiowego" daje dostateczną gwarancję, że jego wyroki nie będą aspołeczne.

Bacz

Pisałem na ten temat: http://...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Gospodarka

Z nieukrywanym zainteresowaniem obserwuję pełzającą po wszystkich rynkach i narastającą panikę gospodarczą. Kryzys finansowy jest faktem. Ja jednak, wbrew głosom z telewizorów i gazet, mam wielką nadzieję, że będzie on miał przebieg katastrofalny, dolegliwy i długotrwały. Słowem: że nie rozejdzie się po kościach. Bo tylko terapia szokowa może...

0
Brak głosów