Braun i spółka właśnie pogrzebali swoją karierę.

Obrazek użytkownika jjr
Blog

Kilka dni temu usunąłem swoje niedokończone wypociny na ten temat, ale jak dzisiaj zobaczyłem Winnickiego jak stoi obok Brauna i z aprobatą słucha jego"rozporkowych" wywodów, opowieści  o perypetiach ukraińskich sutenerów to.....

Szanowni Panowie co łączy z nimi Waszą partie. Macie z nimi wspólny program???

Miałem Was za przyszłą elitę, a teraz nie wpuścił bym Was do przedpokoju. Taki zawód, taka pomyłka. Naprawdę miałem was za porządnych ludzi godnych najwyższych godności. A tuuu!!!

A Propos Braun posunął się nawet do opowiadania treści filmików filmowanych podobno w .... na Podkarpaciu.

Pozdrawiam.

P.S. Wydaje mi się że obaj zniszczyli swoją karierę. Co prawda jestem już stary.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:15)

Komentarze

Na refleksje zawsze jest czas

Lepiej późno niż wcale

8-))))))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1589472

Dobrze widzisz. współpraca z Braunem to wielki błąd. to publicysta, chętny do fantazjowania i przypuszczeń z ostrzeżeniami- przepowiedniami (i to absurdalnymi, np. dopiero powstający, niewyszkolony WOT miał byc uzyty w walkach na Ukrainie, choć to zupełnie nie jego rola itp.). z drugiej strony Braun kanalizuje i wyraża opinie szurów związanych z tzw. narodowcami, jako komentator a nie przeciez polityk nie ma żadnych ograniczeń, nawet takich dot. skutkow swoich słów. w swej wizji ustrojowej jest liberałem czyli nie pasuje do towarzystwa narodowców a już samo zestawienie narodowo-katolicki monarchista- liberał jest komiczne.

potem tacy konfederaci będą płakać, że są atakowani i że nie chcą ich w mediach- skoro sami się tak lansują, niech sie nie dziwią. afer rozporkowych nie brakuje i u nich, przeciez co się wyrabiało u korwina a czasem i narodowców... kiedyś myslałem, że przynajmniej Winnicki jest bardziej ogarnięty ale rozwiał takie wrażenie, to typowy politykier i kłamczuch, żyjący w fałszu i posługujący sie kłamstwem w atakach na innych. starczyło poogladac jego profil parę miesięcy, pomyslec, doszperać się paru krytyk.

wyglada na to, że nie będzie to żadna powazna siła, ktora może wspólpracować z PiS-em, jeśli powstanie coś nowego, to zapewne prędzej wypączkuje z ZP/PiSu, gdzie są różne ugrupowania i frakcje. nawet nowego Kukiza nie zrobia i wątpię, czy dotrwają do wyborów parlamentarnych, bo konfederacja to nie sojusz koalicyjny ale zlepek najróżniejszych aktywistów, których dzieli niemal wszystko.

no i najważniejsza kwestia, co z tego dobrego załatwią dla Polski? robic za sumienie i wnosić interpelacje to se może pojedyncza osoba, ugrupowanie powinno miec konkretny program i cele, cokolwiek do zrealizowania a nie tylko pokrzyczeć o spiskach na innych, w rezultacie osłabiając i zniechęcając ku uciesze innych.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1589475

Jakieś przekonujące dementi? Czy tylko "olaboga naszych leją"?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1589533

A ty wogóle masz przedpokój w tej swojej kodziarskiej przyczepie? I uważaj bo pies eskimosów ci obsikał w niej opony!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1589553

Gdyby  jedno  czy  drugie potknięcie miałoby decydować o pogrzebaniu zwycięstwa ...to w Polsce nie ostałby się żaden z obecnie miłościwie nam panujących "polityków".

Faktem jest , że tego typu opowiadanie o  ekscesach i perypetiach można było sobie darować.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1589555