Użyteczny idiota, zwykły kretyn, czy ukryty agent wpływu?? A może zwykła tchórzliwa menda

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Wokół chamstwa koszernych kiboli, W. Fibak:
Nie róbmy wokół tego szumu, wydaliło było z siebie to cudo PRLowskiego tenisa:

Uważam, że Izrael to jest piękny kraj, wspaniała tradycja, wspaniali ludzie, wspaniała historia. Zawsze powinniśmy bardziej ich rozumieć, za to co ich spotkało na naszym terytorium, nasza reprezentacja, my Polacy, nie byliśmy bez winy, że coś musiało być na rzeczy. Dlatego ja podchodziłbym do tego spokojniej
- ocenił były tenisista.

„Miszcz intelektu” i ciętego słowa nie ma co, ale apropos cóż to takiego spotkało koszernych na naszym terytorium za co mogłaby odpowiadać nasza reprezentacja tenisowa i my Polacy drogi „miszczu”? i czemuż to moglibyśmy być nie bez winy szanowny panie koneserze? Choć fakt masz „miszczu” rację jesteśmy winni ,) ale obiecuję w razie czego już drugi raz tego błędu nie popełnimy……zdamy wszystkich co do jednego.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

po członku komitetu poparcia dla Bronisława?
Znalazł się tam w doborowym towarzystwie, między np. Tomaszem Gollobem, rajdowcem Hołowczycem i innymi.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#333861

Zgadzając się w stu procentach, jeśeli chodzi o ocenę wypowiedzi i postawy  Fibaka, chcę wyrazić najwyższe uznanie dla pani Agnieszki Radwańskiej i jej Siostry za powściągliwość na konferencji prasowej po meczu. 

Obie panie nie zniżyły się do roztrząsania tematu zachowania żydowskich kibiców, co z pewnością zrobiłoby wiele osób na ich miejscu. Na taki stosunek do chamstwa stać tylko prawdziwe damy w najlepszym tego słowa znaczeniu. Myślę, że wśród tych Żydów było kilku, którzy po tej konferencji dobrze odczuli, jak smakuje pogarda. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

<p>ro</p>

#333864

Nie chodziło bowiem o żadne "roztrząsanie" - tylko o krótkie, treściwe oświadczenie typu: "nie podobało nam się obelżywe zachowanie sporej części publiczności, i uważamy, że organizatorzy winni są zadbać o lepsze warunki na przyszłość, tudzież wyciągnąć konsekwencje w stosunku do chuliganów". I żeby nie przytakiwać "perfect" na pytanie o warunki turnieju. Można było przemilczeć to pytanie.

A tak - już "poszło w świat", i nic się z tym zrobić nie da.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#333949

 wspaniała tradycja, wspaniali ludzie, wspaniała historia

Pierwsze moje skojarzenia po przeczytaniu dotyczyły: palestyna.wordpress.com/2010/10/27/dzieci-ofiarami-terrorystycznej-polityki-izraela/

 To miał fibak na myśli?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#333991

Wydaje mi się, że ani użyteczny idiota, ani zwykły kretyn czy agent wpływu, tylko właśnie to ostatnie. Tchórzliwa m...a. Strach o własne interesy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#334029

Nie idzie mądrość w parze z papierami
Bo myślenie to cecha wyróżniająca zawsze pozytywnie
Zaś pędzenie za srebrnikami, tylko życia lukratywnie
Nie zabierze ze sobą mamony w zaświaty
Choćby nie wiem jak był on bogaty
Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#334123