Tusk rzucony na kolana?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Chce Pan powrotu do przeszłości, panie Tusk? Myślę, że nie. W takim razie proszę - spotkajmy się w otwartej debacie telewizyjnej i przedstawmy argumenty za i przeciw. Ja chcę zgody
- mówił w rozmowie z programem "Studio Wschód" Wiaczesław Mosze Kantor, szef Acronu, który jest zainteresowany przejęciem polskich Azotów.
Premier polskiego rządu został potraktowany przez szefa zagranicznej firmy jak uczniak, zbesztany i pogrożono mu palcem. Świadczy to o jednym. Polska traktowana jest jak republika bananowa w której rządzi marionetkowy generalissimus Tusk a ważne sprawy podejmowane są w Moskwie.
Tak źle nie było nawet w czasach PRL. Rządy PO wydaja owoce, kwaśne, wręcz niejadalne dla normalnego obywatela naszego państwa. Tusk mówił , że nie będzie klękał przed księdzem, czy będzie to robił przed szefem Acronu?

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

wiek uwolnimy od tych Chazarów?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joanna K.

#361097

Kiedyś Polskę niszczyli Krzyżacy, Tatarzy, Szwedzi, a wreszcie Ruski i Niemcy. Dzisiaj wystarczy jeden Tusk. Jest wyraźny postęp.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361098

Bardzo spłyciłeś całą rozmowę i jej wymowę. Gościem programu był także były minister skarbu Mikołaj Budzanowski,który odmówił Rosjanom sprzedaży argumentując:

Dzisiaj Polska ma zakontraktowanych 8,5 mld sześciennych gazu, które musi odebrać w ramach umowy z Gapzromem do 2022 roku. Jednocześnie mamy otwarty rynek gazu. Jeżeli byłby nowy właściciel Azotów tarnowskich, to mówimy o trzech potężnych fabrykach, to mógłby dodatkowy gaz importować ze Wschodu. To realne zagrożenie

Ale najciekawsze jest na końcu rozmowy. Jest tam mowa o lobbingu Kwaśniewskiego na rzecz Acronu jak i lobbingu Bieleckiego na rzecz Rosji.To mówi Kantor :

Kwaśniewski był ze mną związany. W jaki sposób? Poprzez projekty humanitarne, razem z nim przygotowaliśmy uroczystości związane z wyzwoleniem 60-lecia obozu w Oświęcimiu. (...) Pytam, komu jak nie swojemu koledze miałem zadać pytanie w tej kwestii? Co mógł powiedzieć Kwaśniewski? "Tak, ale na wszelki przypadek zapytam Bieleckiego." I Bielecki mu powiedział, że nie ma żadnych przeszkód! Tak wygląda prawda, koniec, kropka!

No i Kantor nie omieszkał pojechać z Polakami jak Michnik. Czyli coś o antysemityzmie:

Jestem wdzięczny Tuskowi za to, że nie zamienili sporu w akcję antysemicką, bo od takich ludzi można oczekiwać przekroczenia takiej granicy. Inaczej jako przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów, nie mógłbym tego tolerować.

Czyli jak sprzedamy, to jesteśmy o key. Jak nie sprzedamy to jesteśmy antysemici.

Z tego całego materiału widać wyraźnie jedno. Trwa nagonka na Tuska i to na całej linii. Wystraszony Tusk może zrobić wszystko, by tylko nie być posądzonym o antysemityzm. W całej "hecy" bierze udział Kwaśniewski, Bielecki. 

Ciekawe czy  oni zdążą to zrobić do wyborów, oby nie, później to już Pan Kantor, Kwaśniewski, Bielecki i Michnik ze swoim brukowcem będą się mogli obejść smakiem. 

Pozdrawiam

Polak2013

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#361099

Gdzie byle jaki gudłaj,może decydować,za nierząd ryżego,jak u siebie w Izraelu.

A jak staniesz okoniem,to idzie zaraz w świat, żeś antysemita,i faszysta do tego.

Republika bananowa,jako żywo.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361103

Ponieważ sowieci mają go w ręku za zamach w Smoleńsku.
Tusk powinien zostać odsunięty od władzy gdyz jest szantażowany .
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361139

Rzucanie premiera na kolana, jest pochodną kondycji polskiego narodu.
Świat daje nam to na co zasługujemy, czyli pogardę i litość.

Jak szanować naród, który od 23 lat nie potrafi zorganizować strajku generalnego, pozwala zdrajców nazywać ludźmi honoru, na ulice wysyła starców, emerytów i kaleki, dopuszcza do wyprzedaży majątku, daje się zakredytować na śmierć, obcym nacjom (ze strachu?) buduje enklawy i jeszcze klaszcze z euforii, a jego dumna z siebie i wszystkowiedząca (z książek) starszyzna namawia do miłości, wyciszania się oglądaniem TV 7Ż/10P i szukania czarnego luda wśród Moslemów.
Koszmar starszyzno koszmar.
OGARNIJCIE SIĘ (dyżurni ?)WYCISZACZE........Wasz strach niszczy Polskę.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#361105

To jest brak lustracji, to jest okrągły stół, to jest gazeta wymiotna, która miała za pieniądze opozycji prawicowej bronić interesów tego kraju a co robi sam widzisz.
To jest nie rozliczenie komuszków, partyjniaków partii nigdy nie zalegalizowanej, która zniszczyła ten kraj i ludzi.
To jest brak konsekwencji w lustracji WSI, SB. To cała masa innych zaniedbań.

Pozdrawiam
Polak2013

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#361106

co piszesz. Takie są przyczyny obecnego naszego upadku. Tylko dlaczego do tej pory nie znalazł się ktoś, kto walnąłby pięścią w stół i powiedział: DOŚĆ! Takiego po prostu nie ma. Ani wśród przywódców partyjnych, ani spoza nich. A takiego potrzeba.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#361112

"Tylko dlaczego do tej pory nie znalazł się ktoś, kto walnąłby pięścią w stół i powiedział: DOŚĆ! "

Jak to się nie znalazł ?? No przecież walimy - Ty, my wszyscy tutaj, ci na marszach, na miesięcznicach. Tylko, że... zostaliśmy zepchnięci do roli przedmiotu zamiast być podmiotem.
Właściwie to pozwoliliśmy się tam zepchnąć swym ambiwalentnym stosunkiem do Polski bo niby wolna, a jak wolna no to jest OK. A wolności ciągle niestety trzeba bronić, o tym zapomnieliśmy.
Oby ten błąd coś nas nauczył...

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#361222

Bog - Honor - Ojczyzna Polak wie kim i gdzie sa niszczyciele Narodu Polskiego , jednak polak (z malej literki) nie robi nic w tym kierunku , gdyz co go to obchodzi sam kombinuje jak przezyc do 1-go . Naros Polski juz powinien przestac kombinowac i zajac sie solidnie czerwona mafia ktora okrada , niszczy i wyprzedaje Polske , nie mamy solidnego przywodcy jak Victor Orban , Kaczynski jest podobny do Orbana , lecz PRL zniszcy go szybko lub "pollelni samobojstwo" oni w tym temacie sa bardzo dobrzy . POlska mafia poskomunistyczna nigdy nie odda lupow tak latwych do zdobycia , a kto przeciw - znika na zawsze . Narod Polski liczy chyba 36 milionow i gdyby ruszyl rozwscieczony na te holota i powywieszal wszystkich wzdloa AL. JEROZOLIMSKICH !!! wtedy gwarantuja reszta PRL opuscila by kraj chylkiem i w pospiechu . POLSKA POWSTANIE NA NOWO - ale to moje skromne marzenia . Tak czy owak wiem ze koniec Polski jest juz bliski !!!! obym sie mylil.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bog - Honor - Ojczyzna

#361220

 To są owoce zdarzenia z 10. 04. 2010r. Ordynarny szantaz. Tusk poniał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361110

15.04.2013 r, tuż przed swoją dymisją, Budzanowski umożliwił kolejny zakup akcji Grupy Azoty rosyjskiemu Acronowi, który zwiększył swój stan posiadania do 12,88%. Całość programu "Studio Wschód" 01.06.2013.

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/studio-wschod/wideo/01062013-1600/11061568

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361125