Oświadczenie pana J. Kaczyńskiego w sprawie EURO 2012.

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Uważam , że deklaracja Jarosława Kaczyńskiego to błąd polityczny, następny, jeden z wielu. Nie można być poprawnym politycznie przeciwnikiem wobec wroga , który toczy bezpardonową walkę przeciwko Polsce, Polakom, przeciwko wolności słowa i Kościołowi. PO wraz z Pawlakiem i Palikotem to wewnętrzni wrogowie Polski, wrogowie , którym nie wolno dać chwili wytchnienia bo oni to wykorzystają przeciwko nam.
Pan Jarosław Kaczyński chce walczyć honorowo, chce aby na czas Igrzysk umilkły miecze. Panie Prezesie czasy antyczne dawno minęły. My walczymy z ludźmi bez honoru, zasad moralnych i etycznych , z ludźmi którym ciąży chrześcijaństwo, polskość, Polska i patriotyzm. Trzeba wykorzystywać każdą chwilę do walki z tymi hipokrytami.
Niech pan nie daje się znów złapać na ich hasła o potrzebie spokoju w tych tzw ważnych dla Polski i Polaków czasach EURO 2012. Im nie chodzi o Polskę i Polaków dlatego uważam , że czas EURO 2012 powinien być wykorzystany podwójnie aby pokazać Europie, że Polacy nie zgadzają się z tym w jaki sposób rząd Tuska niszczy Polskę.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

 Nie w tej kwestii, ale też związanej z Euro, która - cokolwiek nie myślę o prezydencie  i rządzie - poruszyła mnie mocno :

 Jak donosi "Puls Biznesu" rosyjski miliarder wykupił lożę prezydencką na całe mistrzostwa. Oznacza to, że głowa naszego państwa Bronisław Komorowski podczas Euro nie zasiądzie w najbardziej luksusowym miejscu Stadionu Narodowego. Ani on, ani nikt inny z polskiego rządu z premierem Donaldem Tuskiem na czele.

Nawet jeżeli to decyzja UEFA, biznes li tylko / właściciel Chelsea Londyn zapłacił 1,2 mln euro czyli blisko 5 mln złotych / jakoś czuję się poniżona jako Polka. Może nie rozumiem praw biznesu, ale mecz będzie w Polsce, nie w Rosji, do cholery !

Powtarzam : cokolwiek myślę o rządzących.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#257374

Jest jeszcze ciągle cień nadziei, że prezydent Rosji zaprosi prezydenta Polski do swojej loży w Warszawie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257390

Otóż przed chwilą usłyszałam z ust pani Radziszewskiej, że pan prezydent każde miejsce na którym usiądzie, uświetni swoją osobą = każde owo miejsce jest "prezydenckie". No, cóż ....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#257425

I to by było na tyle.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257636

Uważam - słusznie postąpił Pan Prezes.

Uleganie grupce wichrzycieli jest wbrew powszechnym oczekiwaniom.

Niech tusk utrzymuje porządek - do tego wynajęty.

Strefa Kibica PiS-u nie musi być wojną o wszystko ze wszystkimi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257375

Klub Prawa i Sprawiedliwości złożył wniosek o powołanie komisji śledczej w sprawie - jak napisali wnioskodawcy - opóźnień w realizacji płatności za prace wykonane przy inwestycji budowy dróg ekspresowych i autostrad w latach 2007-2012.
- Tak wygląda wersja pokoju politycznego ogłoszonego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego - w ten sposób D. Tusk odniósł się do wniosku PiS o powołanie sejmowej komisji śledczej.

bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257631

Z jednej strony pisze Pan: "(...) pokazać Europie, że Polacy nie zgadzają się z tym w jaki sposób rząd Tuska niszczy Polskę"

Z drugiej zaś: "My walczymy z ludźmi bez honoru, zasad moralnych i etycznych , z ludźmi którym ciąży chrześcijaństwo, polskość, Polska i patriotyzm."

To ja się zastanawiam, czy ta Europa ma nam pomóc w tej walce? Czy może ta Europa, jak już zobaczy, że się nie zgadzamy z polityką Tuska, w przyszłych wyborach na niego nie zagłosuje? Kogo mamy przekonywać? Europę? Orban przekonał już Europę. Może lepiej swoich? Tylko ile może Kaczyński przekonywać już przekonanych?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257378

Teraz należy przekonywać tych co nie głosują.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257633

A może Prezesowi Kaczyńskiemu chodziło o obchodzony co miesiąc marsz (10 czerwca) - jego deklaracja "zawieszenia broni" utrudni jednak "władzy" spacyfikowanie tej uroczystości. Bierzcie prosze do swiadomości, że "władza" jest gotowa radykalnie z opozycją (czyt. PiS) sie rozliczyc, to jest jak na wyciągnięcie ręki.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257445

Daje szansę wykazania się p.Dudzie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257496

Marszałek Senatu nie zgodził się, aby delegacja „Solidarności” z jej przewodniczącym Piotrem Dudą mogła osobiście przyglądać się pracy senatorów, którzy dzisiaj rozpoczęli debatę na rządową „reformą” emerytalną.

- Widzicie państwo sami, kto prowokuje. Rządzący pokazują, gdzie jest miejsce związku zawodowego, czyli na ulicy. Jakiekolwiek apele dotyczące spokoju na Euro niech sobie wsadzą do kieszeni. Jestem zszokowany, że tym razem marszałek Senatu uznaje budynek za jego prywatny folwark - powiedział Duda na konferencji przed budynkiem izby.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257635