Jak wykryć w mężu geja?

Obrazek użytkownika Anonymous
Humor i satyra

Niby mam wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Jednak tak naprawdę miałabym gdyby nie to, że mam bardzo staromodnego męża. Nie, jasne, że myje naczynia, gotuje a nawet, gdy pracuje w kuchni ubiera fartuszek, ale porządnie prasować nie potrafi. Ale nie chodzi o to prasowanie. Doskonale wiem, że inni mężowie są dużo gorsi. Nad moim pracuję już dwadzieścia lat i naprawdę byłby idealnym partnerem dla kobiety gdyby chciał odkryć w sobie geja! A on się jakoś tak zaciął w sobie i wcale się nie chce ujawnić.
Na samym początku naszego związku zwalczyłam w nim rasizm oraz ksenofobię, co jest doskonałą podstawą do dalszego, prawidłowego ukształtowania człowieka. Na ulicy oglądał się za murzynkami, co początkowo brałam za pożądany objaw multikulturowych zainteresowań, ale gdy na basenie podszedł do czarnoskórej piękności i próbował zetrzeć z jej skóry kolor, jakby to był brud, uznałam, że trzeba coś z tym zrobić, bo miał już te swoje 31 lat i powinien wiedzieć, że tak nie należy robić. Początkowo sądziłam, że ją obmacywał, ale kiedy okładałam go wieszakiem wyjawił mi rasistowskie podłoże swego czynu. Wówczas bardzo się zawstydziłam. To ja byłam winna, bo nie pokazałam mu, że skóra może mieć różne kolory. Tego samego dnia kupiłam mu w sex shopie dmuchaną czarną dziewczynę. Potem byliśmy na wakacjach w RPA i po kilku dniach kolor skóry przestał mieć dla niego znaczenie. Problem uprzedzeń rasowych uznałam za przezwyciężony.
Inne jego uprzedzenia zwalczyłam poprzez odpowiedni dobór codziennej gazety, lektur, programów telewizyjnych i filmów. Mogłabym powiedzieć, że mam już męża idealnego, gdyby nie ta jedna mała sprawa. Zobaczcie sami.
Całkiem niedawno wychodziła za mąż moja przyjaciółka. Kiedy przy okazji wybierania sukienki ślubnej zadałam jej idiotyczne, ale odruchowe pytanie – Czy ten twój nowy jest dobry w łóżku? Odpowiedziała: "Niby tak, ale marzę by mój Arturek okazał się gejem, bo do końca życia miałby ze mną silną emocjonalną więź, jak w filmach Almodóvara".
Była to odpowiedź szczera, ale nie takiej się spodziewałam. Poprawna brzmi przecież: "Wszystko jedno, ważne, żeby czytał Wyborczą”.
A jeśli mój mąż też nagle okaże się gejem? - Wówczas po raz pierwszy się nad tym zastanowiłam. Wszystko jedno. Ważne, żeby był szczęśliwy (i to jest poprawna odpowiedź!). A czego trzeba, żeby mąż gej mógł być szczęśliwy?
Wiadomo, że chodzi także o seks. Wyobraziłam sobie, jakie musi przechodzić katusze tłumiąc swe naturalne popędy i jak biedaczek cierpi współżyjąc z kobietą, to znaczy ze mną.
Zaczęłam ostrożnie od pieszczotliwych słówek – Och ty mój pedałku kochany! – tak się do niego zwracałam, a potem zabrałam go na paradę równości gdzie nawet machał balonikiem i grzecznie rozmawiał z aktywistami. Widząc, że wszystko zmierza ku szczęśliwemu finałowi,
postanowiłam sprowadzić mu kulturalnego partnera a wybór padł na mojego kolegę, Tomaszka z księgowości, który naprawdę wygląda i zachowuje się w pracy jak gej.
Zaprosiłam go do domu na wieczór. Bardzo elegancki. Przyniósł wytrawne wino za dwie stówy a jak od razu zauważyłam, że panowie przypadli sobie do gustu, więc po wypiciu dwóch kieliszków oddaliłam się po cichutku do mojej koleżanki, aby pogadać o tym jej Arturku i opowiedzieć jak wykryłam w moim mężu geja.
Po powrocie okazało się, że zamiast figlować jak przystało na gejów strasznie spili się piwskiem i bekali po całym mieszkaniu. Na dodatek oglądali mecz bokserski, a na drugi dzień sąsiadka z dołu opowiadała mi, że ten Tomaszek to niezły ananas, bo sikał z balkonu a na zwracaną mu uwagę, że zachowuje się jak ostatnia świnia krzyczał:
- Cieszcie się głupie pindy że deszcz pada, bo w kraju susza! Taki to z niego gej! Cham zwykły i tylko w pracy jest jakiś taki.
Nie zrażam się tym, bo wiem, że w końcu mi się uda. Najgorszy jest ten Tomaszek bo się bardzo zaprzyjaźnili. Ciągle gdzieś razem znikają. Jak nie na mecz to znowuż na ryby.
A czy ja mogę wiedzieć czy oni czasem nie chodzą na dziewczyny?
Jestem nowoczesna, ale tego to ja bym nie zniosła!
Kioskarka mi doniosła, że w piątek zamiast normalnej gazety chciał kupić Dziennik! Na szczęście to moja znajoma i powiedziała, że nie ma. A on na to, że w takim razie poprosi o Rzepę!
Wyobrażacie to sobie?
….
Tekst zainspirowany tym:
http://wyborcza.pl/1,76842,6878110,A_jesli_moj_syn_bedzie_gejem___.html
Uwaga! Tekst zawiera kilka nieoznaczonych cytatów z oryginału. Zadanie dla szperaczy.
Oczywiście polecam tekst Pani Żakowskiej. To jest cudo i perełka!

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Celna parodia. Zauważyłem, że wpis jest już wykopany i dołożyłem kopa, wzrosło do 5 punktów. Komentarze masz na Wykopie nieciekawe oprócz jednego - mojego, ma się rozumieć. Wyjaśniłem ludkom, co i jak, bo nie rozumieli tekstu - poważnie! Postąpiłem wobec użytkowników Wykopu jak naprawdę dobry, a nawet serdeczny wujek.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27379

Krzysztof J. Wojtas
Coraz bardziej mi się podobasz. Jakby Alga postawiła kilka butelek wina ( no w końcu nie podobasz mi się na jedna butelkę - przynajmniej trzy), to ho, ho - maże bym się dał namówić na ryby, albo tp? Nap. może jakieś sąsiadki dałoby się zacząć wychowywać - Goli()na sie dobrze kojarzy.
;-)
Pozdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof J. Wojtas

#27401

co Wam się ta Golina z Golizną kojarzy, że spytam, już drugi!!!

A ja mam stawiać wina?? Z sąsiadkami problem, mamy jedną, ale ma już z siedemdziesiąt lat i nie może za bardzo chodzić.

Pozdro.:D

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#27403

Krzysztof J. Wojtas
Kiedyś przejeżdżałem przez Golinę i musiałem zdjąć czapkę.
To miałem gołą głowę.
Może to dlatego takie skojarzenia?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof J. Wojtas

#27505

Prośba -odwróć sytuację i napisz w ten konwencji, coś a'la - jak zdemaskowałem żonę-lesbę.
pzdr
Milton

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27417

Nasze myślenie jest pokręcone wystarczająco, bez dodatkowego mącenia w nim.
Zwykle problemem jest to co MY uważamy za problem i głupio bywa, gdy ktoś obok robi z tego samego rozwiązanie (widzieć rozwiązanie problemu w tym, co tak naprawdę go spowodowało)
Dziękuję i pozdrawiam.

PS
Mój mózg jest kobietą, niestety.
Ale współżyjemy zgodnie. Z Żoną.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27424

Brawo! Uśmiałem się :))))

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#27488

Pozdrawiamy sąsiadkę olaną piwnym moczem...
...
może jej coś urośnie w glorii niespełnionych obietnic Pana Tuskowych ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#27492

Pozdrawiamy sąsiadkę olaną piwnym moczem...
...
może jej coś urośnie w glorii niespełnionych obietnic Pana Tuskowych ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#27493

sPOwolniony net sPOwodował dwukrotne kliknięcie tego samego POsta...
ale nie żałuję, choć zupełnie przypadkowo wpadło mi do skarbonki 2 punkty...
jakby co, to mogę z nich zrezygnować...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#27495