Co Polska „zawdzięcza” Żydom??? cz.6. (ostatnia)

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

(…) Powiedzmy sobie szczerze – Radzie Etyki Mediów nie chodzi ani o kulturę języka, ani o prawdę. Zarzuca mi np. że moje stwierdzenia są „słabo udokumentowane”. A przecież piszę o sprawach powszechnie znanych z prasy polskiej i zagranicznej! Nie jest żadną tajemnicą, że w 1994 r. na skutek kontrolowanego przecieku do amerykańskiej prasy listu ośmiu wpływowych polityków do ówczesnego sekretarza stanu Warrena Christophera dowiedzieliśmy się, iż jeśli Polska nie zadośćuczyni roszczeniom żydowskim, to być może będzie musiała pożegnać się z nadziejami na członkostwo w NATO.

Nie jest żadną tajemnicą, że w kwietniu 1996 roku pan Israel Singer, ówczesny sekretarz Światowego Kongresu Żydów zagroził, że jeśli Polska nie zadośćuczyni żydowskim majątkowym roszczeniom prywatnym, to „będzie upokarzana na arenie międzynarodowej”. Nie jest żadną tajemnicą, że akty takiego „upokarzania” miały miejsce (chociażby silny wpływ lobby żydowskiego na decyzje Kongresu Stanów Zjednoczonych w kwestii bezwizowego wjazdu Polaków do USA czy „przegrane” w dziwny sposób przetargi naszych firm, ubiegających się o zlecenia w odbudowie zniszczonego wojną Iraku, – przyp. Satyr). Nie jest żadną tajemnicą, że już w trzy dni po akcesyjnym referendum w 2003 r. pojawił się w Polsce pan Harris i w towarzystwie ambasadora USA odwiedził premiera Millera i prezydenta Kwaśniewskiego, domagając się realizacji „rekompensat”.

Nie jest żadną tajemnicą, że szacunkowa kwota tych roszczeń oscyluje koło 60 mld dolarów. Jaka zatem „dokumentacja” zadowoliłaby Radę? Czy mam jeszcze narysować obrazek? W swoim felietonie nazwałem pana Singera naszym „wrogiem”. To jest określenie ścisłe. Pan Singer w 1996 r. wypowiedział Polsce, a właściwie nie tyle Polsce, co Narodowi Polskiemu wojnę psychologiczną, której stawką jest międzynarodowa reputacja naszego narodu. W języku polskim, nie w żadnym „języku nienawiści”, każdego, kto Polsce wypowiada wojnę, nazywa się „wrogiem”, a jakieś bardziej pieszczotliwe określenia mogłyby się nasunąć chyba tylko w jakimś ostrym ataku żydofilii”. W kontekście treści powyższego tekstu red. Michalkiewicza, należy postawić pytania: czy doszukiwanie się antysemityzmu przez gości red. Lisa ma jakieś rzeczywiste podłoże faktograficzne? I czy można akceptować wyłudzanie i szantaż, które stosują Israel Singer i Dawid Harris?Chciałoby się rzec: nie traktujcie Rzeczpospolitej jak Judeopolonię, a Polaków jak wymóżdżonych gojów, to nie zaznacie antypatii, bo kochać was nie mamy za co.

Dziś w perspektywie oceny decyzji władz Rzeczpospolitej wydaje się, że na początku XVI wieku król Kazimierz III Wielki popełnił błąd, przygarniając w granice Korony naród żydowski, który czuł się prześladowanym na terenie Niemiec. Stworzył im możliwości rozwoju na równi z narodem polskim. Chytrzy i przebiegli Żydzi świetnie wykorzystali szczodrość i dobrotliwość króla, ale i także kolejnych rządzących Polską, co przełożyło się na tzw. rozpanoszenie się do tego stopnia, że opanowali zbiegiem lat kluczowe stanowiska w państwie, a ich rządy a priori musiały być antypolskie. Wartym skomentowania jest zachowanie się przed kamerami trójki żydowskich zaproszonych gości w programie red. T. Lisa. Kazimiera Szczuka chciała mieć monopol na zabieranie głosu. Potrafiła każdorazowo podczas wypowiedzi posła Giżyńskiego czy Wojciechowskiego ostro zagłuszać ich wypowiedzi, a nawet kilka razy pod ich adresem powiedzieć, cyt.: „cicho!!!”. Cicho??? Nic z tego!!! Proszę sobie pohukiwać w… Izraelu w tamtejszej „Tel-Avizorni”, o ile pozwolą na to twoi pobratymcy.

0
Brak głosów

Komentarze

O ile mi wiadomo (a penetrowałem temat),to Szczuka nie jest Żydówką,a tylko (zgodnie ze swoim charakterem i tendencjami oraz dzięki słusznym podszeptom instynktów,które podpowiadają jej,kto naprawdę rządzi) aspiruje do tej roli.Ogłosiła gdzieś w USA (po obrzydliwym one man show w jej wykonaniu,w którym naśladowała biedną,chorą dziewczynę),że w Polsce jest na nią nagonka,bo jest Żydówka.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Niezłomny Polak

#272946

Szczuka ma jedną babcię pochodzenia żydowskiego i dlatego tak powiedziała. Tyle że cała jej rodzina zawsze była wierna tradycji katolickiej ale Kazia jest takim odszczepieńcem homo lewacko żydowskim z wyboru.

Vote up!
0
Vote down!
0
#272982

10-tka!, również dla S. Michalkiewicza.

Ważnym jest tez przypomnienie, że w 2011 roku doszło do kuriozalnego wyjazdu niemal całego polskiego rządu do Izraela i odbycie tam a'la wspólnego posiedzenia rządowego żydowsko-polskiego. Prawie nic na temat tego, co tam uzgodniono nie ma, ale można z pewnością założyć, np. to, że jednym z efektów jest nie przyznanie TV Trwam koncesji na cyfrowym Multipleksie. Co tam jeszcze uzgodniono, chciałbym wiedzieć i zapewne nie jest to propolskie ale antypolskie.

Może efektem jest nagminne i coraz częstsze przyznawanie obywatelstwa polskiego Izraelczykom (nie musza znać nawet języka polskiego). Może dlatego odżywa teraz idea Judeopolonii i sondowanie polskiej reakcji np. na nowe godło (połączenie gwiazdy Dawida z orłem w taki sposób, że nad orłem jest herb izraelski).

Co tam jeszcze uzgodniono?

Czyzbyśmy mieli do czynienia z faktem kolejnego rozbioru Polski, tym razem przez Izrael i kondominium niemiecko-rosyjskie?

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#272989

Nie "czyżbyśmy mieli", panie Krzysztofie, ale MAMY do czynienia z faktem kolejnego rozbioru i przejęcia Polski przez Izrael oraz usłużne światowym bankierom kondominium niemiecko-rosyjskie.

Polacy w Polsce są jak te żaby pomału gotowane na śmierć, niczego nie zauważają i jeszcze w większości się cieczą, że tak cieplutko. Zrywy patriotyczne to były próby wyskakiwania z ukropu, więc teraz gotuje się nas pomału.

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#273129

Całkiem niedawno obywatelstwo polskie otrzymał były szef Mossad'u !!!!!!

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Niezłomny Polak

#273055

jakie rząd amerykański w latach osiemdziesiątych ub. wieku  przeznaczał na pomoc tzw. "opozycji demokratycznej" Polsce, były przekazywane za pośrednictwem MOSAD-u. Widocznie "obdarowani" postanowili się w ten sposób odwdzięczyć dobroczyńcy i opiekunowi. Poza tym ktoś musi pilnować aby sprawy szły ustalonym torem.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#273137

Wymordowanie naszych elit, cudem ocalałych z Armii Krajowej i NSZ!. Ich nieodnalezione mogiły, ulokowane we wszystkich polskich lasach i większych zagajnikach. To oni wprowadzili w Polsce, prosowiecki ład i socjalizm. Oni po kilkunastu latach przerwy, dorwali się do okrągłego stołu i urządzania Polski, Polakom, na wzór swoich kibuców. Oni przejęli media, tworząc antypolskie portale, prasę i stacje TV. Oni zasiedlili polski z nazwy, Sejm i Senat. Oni pociągają za sznurki uwiązane do kończyn Tuska i Komorowskiego. Tego ostatniego bezpośrednio, w domu!. Oni przejęli dziko sprywatyzowany majątek narodowy i zasoby naturalne. Oni, szczerzą antypatyczne ryje, z pierwszych miejsc listy krezusów. Oni rozsadzają kościół katolicki, swoją agenturą w episkopacie. Oni zasiedlili całkowicie Parlament Europejski, blokując skutecznie wszystkie przejawy nacjonalizmu i swojskości!. Oni tworzą swoje marzenia o bezpiecznej od palestyńskich zamachów Judeo Polonii. Oni wreszcie szykują nam miejsce niewolników w swoim nowym porządku, pejsatego świata. Tylko tak dalej, a za trzy lub cztery lata będziemy się uczyć jidysz, żeby odebrać pensję w okienku. Nie ma alternatywy!. Albo my ich, albo oni nas!. To ostatnie starcie na śmierć i życie!. Już dziś ich agentura z Mossadu, morduje ludzi niewygodnych i niepokornych. Wszystkich, którzy posiedli wiedzę, o ich planach przejęcia Polski...

Vote up!
0
Vote down!
0
#273146

... niemały "dorobek", którego by się nie powstydziła żadna nacja o poglądach iście faszystowskich.
Ale jak sie wydaje, problem leży zgoła gdzieś indziej, a mianowicie:
- brak świadomości społeczeństwa o zagrożeniu ze strony tej nacji,
- nie eliminowanie ze strefy decydenckiej polskiej grupy, tzw. "pożytecznych idiotów" (by nie określać mianem "Targowiczan"), którzy z taką lubością i chęcią czynnie uczestniczą i pomagają w tym niecnym, rozbiorowym procderze.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#273151