Ciekawostki i zagwozdki

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

 

Zapewne zaraz zostanę wytarzany w smole, posypany pierzem, powieszony i podpalony – czyli poddany klasycznemu linczowi Ku-Klux-Klanu – ale trudno. Będąc zdrów na umyśle stwierdzam, że czasami warto oglądać TVN.

 

   Wczoraj obejrzałem sobie w TVN 24 nieco dłuższy fragment świątecznego spaceru Pana Prezydenta po jesiennej Warszawie. Spaceru z przewodnikiem, dodajmy… A raczej przewodnikami. Pijani chodzą podobno od latarni do latarni. Niektórzy trzeźwi – od pomnika do pomnika.

 

   No i zauważyłem na ekranie dwie ciekawostki. Pierwsza z nich to fakt, że większość ujęć z owego spaceru była niesłychanie monotonna i statyczna. Żadnej pracy kamery, która na kolejnych odcinkach spaceru zdawała się – na każdym skrzyżowaniu – tkwić nieruchomo w jednym miejscu i na jednej wysokości. Tak, na oko, od 3 do 4 metrów nad poziomem ulicy… Jakość obrazu też chwilami była marna…

 

   Druga ciekawostka to fakt, że TVN 24  ani razu podczas tej transmisji nie użył swoich słynnych, błękitnych helikopterów.

 

   Odnotowanie powyższych ciekawostek spowodowało dwie zagwozdki.

 

   Zagwozdka pierwsza: Czyżby TVN 24 posłużył się częściowo monitoringiem ulicznym do przeprowadzenia tej transmisji? Coś mi się wydaje, że tak. Rodzi to uprawnione pytanie, czy zaplacił miastu za wykorzystanie jego infrastruktury technicznej? Nie ośmielę się na nie odpowiedzieć…

 

   Zagwozdka druga: Czyżby obydwa Błękitne zostały w tak ważnym momencie uziemione? A jeśli tak, to dlaczego? Niesprzyjające warunki pogodowe należy wykluczyć. Tutaj ośmielę się już odpowiedzieć na pytanie. Otóż wydaje mi się, że dlatego, ponieważ przy ujęciach z lotu ptaka łatwiej byłoby policzyć uczestników tego wydarzenia.

 

A może raczej happeningu.

 

 

 

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Przestrzeń powietrzna widać została zamknięta i błękitki nie mogły latać ; )
Taki pRezydent to musi być bezpieczny, przecież tylko na niego czyhają ; )))))

Monitoring miejski - to bardzo dobry trop.
Zdaje się współgrać z informacją sprzed paru tygodni, która mówiła, że ekipy techniczne zostały pozwalniane z dyżurów i są organizowane ad hoc.
To oznacza, że na takiej relacji TVN może zaoszczędzić całkiem konkretne pieniądze. Nie wiem jakie są koszty, ale wóz transmisyjny (nawiasem mówiąc techniczne cacko) plus ekipa na parę godzin to może być parędziesiąt tysięcy.
Nie mówiąc już o godzinie pracy wiertalota.

Prawdopodobnie wszystkie środki przeznaczone na ten dzień zostały pchnięte na odcinek faszystoski ; )))

Chyba coś się należy "zaprzyjaźnionej telewizji" od władzy ?
; )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#305810

Jasne ;-))). Pan Prezydent - chociażby ze względu na wykształcenie - musiał słyszeć o kamikadze... :-))) Podobnie zresztą jak generał Koziej :-))).

Nie mam skali porównawczej, bo nie oglądałem transmisji innych TV. Ale wydaje mi się bardzo charakterystyczne, że TVN24 zrealizował ten kawałek metodą chałupniczą... Pieniądze, pieniędzmi, ale co będzie, jak dowie się o tym Pan Prezydent... ;-)))

Despekt!!!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305815

[quote=tł]Jasne ;-))). Pan Prezydent - chociażby ze względu na wykształcenie - musiał słyszeć o kamikadze... :-))) Podobnie zresztą jak generał Koziej :-))).[/quote]

Pan pRezydent takim rzeczami nie zawraca sobie głowy. On ma większe zadania - cały kraj, bliska zagranica, Europa, świat...
Takie rzeczy załatwia BOR - statutowo czuwa nad bezpieczeństwem i dobrostanem ; )

[quote=tł]Nie mam skali porównawczej, bo nie oglądałem transmisji innych TV. Ale wydaje mi się bardzo charakterystyczne, że TVN24 zrealizował ten kawałek metodą chałupniczą... Pieniądze, pieniędzmi, ale co będzie, jak dowie się o tym Pan Prezydent... ;-)))[/quote]

Wiadomo - zdelegalizuje TVN : )))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#305823

Zdelegalizuje? Niemożliwe! Nie pozwoli na to HGW.Straż Miejska będzie walczyła do ostatniej kropli. Co by się stało z czynszem za stadion Legii, przepraszam, stadion Pepsi? Grosze, bo grosze, ale i te się liczą przy opłakanym stanie stołecznego budżetu... ;-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305825

pan prezdęt może i się dowie, i na pewno się obóży. A Ty, Drogi tł, chyba chcesz pana prezdęta przyprawić o boleść dodatkową, pisząc o jakowychś DESPEKTACH. A skąd on ma, u Boga Ojca, znać takie fikuśne słowo, skoro jósz znacznie prostsze (?), takie jak "bul" czy "nadziejia" przynoszą mu tyle bulu. :)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305971

w TVP Info wszystkie ujecia byly zblizeniami i tak naprawde nigdy nie bylo widac ilu tam bylo uczestnikow. Wszyscy znamy dyrektywe ws. filmowania wizyty papieza w 1979 roku. Identycznie bylo to teraz zrobione, jedynie cel tej mistyfikacji byl inny. Wtedy nie chciano pokazywac tych tlumow, a teraz ich brak !

Pozdrawiam

z ujscia Menu do Renu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

z ujścia Menu do Renu

#305813

Tak, oczywiście. Ale zdumiało mnie jedno. Czyżby TVN oszczędzał nawet na kamerzystach filmujących z ręki? Jeden wóz (a właściwie wózek) transmisyjny mógł doskonale obsłużyć całą trasę.

Pytanie: kwestie finansowe, czy lekceważenie? A może jedno i drugie... ;-).

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305817

Wszystkie te wątpliwości wynikają z powodu nieoglądania transmisji w "Trwam".

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#305826

To TV Trwam transmitowało spacer Pana Prezydenta? Niespodzianka. I kolejna zagwozdka... ;-)))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305827

Faktycznie... Ale Ochojską widziałem.

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#305835

Ja widziałem Misia Kamińskiego, Konia, Buzka... Nawet, o ile oczy mnie nie omyliły, senatora Libickiego na taczance, przepraszam, wózku...

Miło jest spacerować z Panem Prezydentem... ;-)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305836

Libicki na wózku a nie w lektyce? chętnie obejrzałbym go w kibitce :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305840

Jeśli wnioskować z historii ZSRR, to z taczanki - pardon, wózka - do kibitki niedaleko ;-).

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305842

No, widzę z prawdziwą radością, że drużyna baseballowa NP (łapacze i pałkarze) ostro zmobilizowała się do gry. Miło, że o mnie pamiętacie, bo już się obawiałem... ;-))). Dziękuję i pozdrawiam :-)

PS. Dobrze byłoby wreszcie wygrać jakiś mecz, nie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305868

Mnie to nie lubią ci z sałonu i z sowio-promilowej dobranocki wyświetalnej dla naiwnych lwmingów na nowym ekranie, na którym wije się jakaś kolejna kreta droga do niby wolnej Polski w dyrektoriacie WSI i różnego ptactwa jak choćby i SOWA, WRONa, SZPAK ......
Na NP pisze, że dziennikarz NE, że dał 8, a ja mu na to by dał jedynkę i "POszoł Łon!" bo nie jestem biurem turystycznym dla zbłąkanych turystów łonnych.

Ad rem.
Moje skojarzenia widząc te znajome dla mnie mordy na fotografiach - link niżej.

Na marszu Bulka był za to często kłamiący kopacz z przesianiem na metr i kompletnie niewymowny gospodarz zapraszających każdego idącego trójmiejskim trotuarem Staśka z DDR na przyjęcie komunijne swojej córki.
Ssacze łonni szli dumnie ramię w ramię przy obżartych wojskową grochówką i bigosem u Dziadziów z MBP/UB/WSW/SB Bulem synem Nadzieji znad Wołgi i z pierwszym kaszalotem, nie duńskim, bo tym razem tubylczym i miejscowym z hodowli u Dziadziów.

Wkleić tu jaką fotkę z tego marszu turystów łonnych?

Może Bula w starych i schodzonych sobotach, co?

A może Bula z obawą patrzącego na zachód słońca i obawą czy zdąży przed jego zachodem do swojego bunkra idąc tak jak turysta łonowy od włosa do włosa (od pomnika do pomnika), co?

Tutaj możesz zobaczyć procesję niczym pierwszomajową lub rewolucji październikowej na fotografiach (warto sobie ją zarchiwizować):

http://www.polskatimes.pl/artykul/696279,marsz-razem-dla-niepodleglej-z-prezydentem-komorowskim,1,1,id,t,sm,sg.html#galeria-material

Wozów transmisyjnych nie było bo nikt z ubezpieczycieli nie chciał ich ubezpieczyć, będąc świadomym tego jakie to fanty musieli wypłacić za ubezpieczone złomowane auta spalone rok wcześniej.

Tym razem mogły być wybuchy z wyziewów po zżartej wojskowej grochówce i stadnym kaszalocie bigosowaniu u Dziadziów z MBP & UB vel. WSW & SB.

Tak więc brak wozów transmisyjnych był podyktowany z powodów czysto biznesowych Tusk Vision Network.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

PS
@TŁ to miałeś szczęście oglądać ich w godzinach rannych lub przed północnych, bo później to coraz częściej mają taki ładny, bo czarny przekaz na cały ekran, każdego telewizora i o każdej przekątnej ekranu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305889

Na żywo oglądałem, na żywo ;-))). Jakiś czytelnik portalu wPolityce zadał sobie trud i policzył możliwe do rozpoznania na zdjęciu twarze uczestników spaceru Pana Prezydenta. Doliczył się ok. 450. Ale, że chłop był uczciwy, to dodał, że należy do tego doliczyć jeszcze 50% twarzy nierozpoznawalnych ;-))).

A więc w spacerze Pana Prezydenta wzięło czynny udział ok. 675 osób :-))). Sukces!!! Na miarę możliwości...:-)))!

Pozdrawiam

PS. A turyści łonowi? Cóż, żyć bez nich nie mogę ;-))). Dają mi takie miłe poczucie...stabilizacji :-)))!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305892

Szkoda, że nie zarchiwizowałam ale to było z mętnego nurtu, a ja śmieci nie zbieram.
Pozdrawiam.
contessa

PS. Właściwie 675 to... nie 10 tys., a około. No to dobrze napisali.
;);)

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#305904

Komentujący na wPolityce pod nickiem Szczupak dosłownie policzył twarze i widoczne postacie uczestników, które można rozpoznać (co nie znaczy, zidentyfikować). Wyszło mu dokładnie 426. Każdą oznaczył żółtą kropką. Napisał:

Przesyłam do wykorzystania wstępnie policzony marsz prezydencki. Uwzględniono twarze osób niewątpliwie należące do czołówki pochodu. Gapiów i mundurowej obstawy nie liczyłem. Oznaczono wyłącznie twarze lub postaci w miarę czytelne. W dalszym planie trzeba dodać ok. 50-70% naniesionych kropek.

Pracowity facet. I uczciwy!!! ;-)))

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305907

Podważam "rzetelność" giewu.

Z resztą na załączonych tam fotkach widać było, że ścisk jest sztuczny, a tak w ogóle to mi wyszło, że drogi Bronisław to w ogóle był podwożony do miejsc gdzie miał wygłosić swoje co nieco, limuzyną.
Jutro puszczę pieśń dziadowską o dziadowskim marszu bula, dziś nie dam rady dokończyć, jestem wykończona.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#305925

Jak odpoczniesz, nie zapomnij też o limerykach ;-)))

PS. Ty, koleżanko Blogerko, to podstawy ustroju podważasz. Od dawna... :-)))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305927

czekam na kolejną Pieśń Dziadowską na okoliczność dziadowskiego spaceru bula.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, alddmeg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305972

Bez poprawek i edycji jest tak:

A łonni szli i ssali.
W niedzielę po godzinie 15 pod Belwederem zakończył się, rozpoczęty z kolei pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego, prezydencki marsz "Razem dla Niepodległej". Marsz poprowadził Bronisław Komorowski.
Uczestnicy marszu to przede wszystkim te osoby, które brały udział w oficjalnej uroczystości na placu Piłsudskiego. Są wśród nich rodziny z dziećmi, osoby starsze, młodzież i harcerze. Powiewają biało-czerwone flagi. Wiele osób ma wpięte w ubranie biało-czerwone rozetki. Świętującym sprzyja piękna pogoda, co nie zdarza się często o tej porze roku.

Na czele marszu szło wojsko, w tym m.in. Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego oraz Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego.
Gdyby nie łoni to łonnych szła by nic nie znacząca ssająca łono garstka.
Ale jest parę ładnych fotek z łonnymi ruskimi przyssawkami.
Nawet sobowtór Bulka szedł obok Bulka syna Nadzieji, a może to buraczany brat jednej krwi.
Ło TU: http://www.polskatimes.pl/artykul/696279,marsz-razem-dla-niepodleglej-z-prezydentem-komorowskim,1,3,id,t,sm,sg.html#galeria-material
Warto skopiować, bo jest łonnych łonowych - oj jest.
Niektóre fotki są wręcz do BULU realistyczne.
http://www.polskatimes.pl/artykul/696279,marsz-razem-dla-niepodleglej-z-prezydentem-komorowskim,1,5,id,t,sm,sg.html#galeria-material
Bo bardzo ciężko jest cokolwiek z sensem powiedzieć do tak ciężkiego mikrofonu, który wyłapuje każdą lierkę, a obok Bulka nadymający się borsuczy bufon.
http://www.polskatimes.pl/artykul/696279,marsz-razem-dla-niepodleglej-z-prezydentem-komorowskim,1,7,id,t,sm,sg.html#galeria-material
Jak myślisz - czy zdążymy do kaszalociego bunkra przed zmrokiem?
http://www.polskatimes.pl/artykul/696279,marsz-razem-dla-niepodleglej-z-prezydentem-komorowskim,1,4,id,t,sm,sg.html#galeria-material
Po lewej dużo mówiący kłamca, a po prawej milcząco-stękający mówca reprezentujący sejm i senat III RP, którzy dobrani zostali jakby z korca maku.
http://www.polskatimes.pl/artykul/696279,marsz-razem-dla-niepodleglej-z-prezydentem-komorowskim,1,2,id,t,sm,sg.html#galeria-material
No i jakoś nikt nie zauważa, że Bulek syn Nadzieji maszeruje w schodzonych łapciach.
http://www.polskatimes.pl/artykul/696279,marsz-razem-dla-niepodleglej-z-prezydentem-komorowskim,1,8,id,t,sm,sg.html#galeria-material
Więcej o tych kierzowych sapogach zdzieś:
http://www.polskatimes.pl/artykul/696279,marsz-razem-dla-niepodleglej-z-prezydentem-komorowskim,1,1,id,t,sm,sg.html#galeria-material

No i do końca prezydenckiego marszu dotrwało niewiele osób.

Pod pomnik Piłsudskiego pod Belwederem dotarło prawdopodobnie czy na niby ok. 4 tys. osób, głównie oficjeli, żołnierzy w liczbie ogromnej, BOR-owców i tajnej policji umundurowanej w kominiarki i uzbrojonej w gazrurki co nie miara.
Gdy jork to wyniuchał i wyczaił natychmiast cały schował się do torebki paniusi, bo tak capiło z tej tuskowej rakarni.

Media już mówią o "wielkim" sukcesie.

Łonne się cieszą, że łonne nassały się choć trochę świeżego powietrza wychodząc stadnie z BULkowego bunkra otoczonego na co dzień stalowymi zasiekami i barierkami.

Obejrzałem to buracze przedstawienie pierwszomajowe by poznać nowe odmiany czerwonych moskiewskich buraków.
Do fotek dodałem swoje pierwsze skojarzenia.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305910

Też bez poprawek i edycji - fragment wspomnianej pieśni dziadowskiej, całość jutro :

Nieliczny był ten pochód z prezydętem
choć info w tivi szło w balon rozdęte,
kaszalot z Romkiem dostawali drżączki
by wyszły tysiączki...

Gdyby policzyć to by wyszło mało,
więcej było tych co ich obstawiało,
różne goryle, insze wykidajły
Z HGW stajni....

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#305930

pod tupecikami, pod którymi było ich mnogo.

No i dlatego łonnych flag narodowych nie było widać na tym ich pochodzie.

Prawda, że nieźle się zakonspirowały łone?

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305912

Litości!!! Pokazałem to psu. Zaczął wyć i uciekł do sypialni, pod łóżko :-)))!

PS. Z lat `70 pamiętam, że włosy nie były najmocniejszym punktem urody młodego asystenta Nałęcza Tomasza ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305915

na widok łonnych w pochodzie schował się cały do jej torebki.

Schował się z dwóch powodów:

- pierwszy, to mnogość na pochodzie dużych psów spuszczonych z łańcuchów,

- drugi, to mnogość łonnych pod tupecikami i nie tylko.

Obibok na własny koszt

PS
O higienie tegoż łonnego nie chce pisać by go całkowicie nie pogrążać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305940

Obibok, Ty uprzedzaj, że foto jest mega drastyczne. Ja nie chcę pawia na klawiaturze !

:D:D:D

Swoją drogą - ciekawam bardzo jestem CO jemu się hoduje w tej bruździe ale oglądać nie chcę. Wystarczy nazwa łacińska...

Ale dałeś czadu, hahahaha !
contessa

PS. Do TŁ - moja kociczka urzęduje obok klawiatury i dziwnie zaczęła się drapać. Tak zaciekle, że spadła z biurka. Teraz się wykręciła tyłkiem do monitora, ona takiej POrnografii nie ogląda. Porządna jest.
:D:D
Pozdrawiam.

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#305932

a w przedziałki jego nie zaglądajmy ma od tego całą partię i samego biedronia, górską'iego i inne pedalsko-liesbijskie znakomitości saŁonowe i sejmowe.
Niech się iskają i gżą, co nam do tego, prawda?

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

PS
Czas by przygotować lokum dla grabarzy, czy prace już podjęto?
Onwk.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305943

Pamiętam, pamiętam ale dopiero od pojutrza ewentualnie dam radę... Muszę poszukać jakichś materiałów, póki co nie mam nic, chyba, że Ty coś podrzucisz.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#305952

I nie tylko pod tupecikami ..., ale to już wstyd pokazywać :)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305973

 Pokazałem kotu i rzucił się i podrapał mi ekran - nie nowy ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305980

Więc mi tego czynu robić nie wypadało
Tłumaczenie znajduję dla tych tłumoków jednak sensowne
Zrobili z tego spędu baranów manipulacje dosłowne
Dziwić to nie powinno nikogo ich obserwujących
Bo czynią to dawno należąc do manipulujących
Czym mniej ich ogląda tym mniejsze zyski
Dlatego znikają od nich wszelkie zatrute liski
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#305894

:-)))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305897