Irytacja

Obrazek użytkownika zbinie
Kraj

Tak się czasem zastanawiam ile jeszcze potrzeba aby się wreszcie ocknąć albo wyleczyć kaca.. Najpierw jest lenistwo i brak wiary. Potem niedółęstwo. Potem dzielenie skóry na niedżwiedziu,śmieszki i niedorzeczna rywalizacja na kruchym lodzie.

Polska potrzebuje przywrócenia elementarnej praworządności. Po pół wieku rządów komunistycznej bandy i po dwudziestu zwykłej mafii. A to nie jest proste i naturalne. Niektóre zmiany można by przeprowadzić bardzo szybko ale nie ma narzędzia jakim jest większość konstytucyjna. Za to możemy podziękować tym wszystkim prawdziwym Polakom dla których czas wyborów jest czasem grillowania i weekendowych wycieczek i malkontentom ,którzy zawsze muszą być wykorzystani, oszukani i zmanipulowani.

Szybko można było zmienić sytuację w wojsku, policji i otoczeniu prezydenta. W innych instytucjach okołorządowych przeszkodą są kadencyjność i procedury.Wszędzie tam gdzie istnieje , a przeważnie istnieje możliwość odwołania do sądu sprawy się komplikują. Przykład sędziego złapanego na gorącym uczynku i nie skazanego 6 lat jest dostatecznie wymowny, te różne umorzenia i sprawy ciągnace do przedawnienia , to szkoda czasu by wyliczać.Nawet przy największej zręczności szansa aby jakikolwiek prokurator czy sędzia trafił tam gdzie jego miejsce czyli za kraty jest w tej kadencji parlamentu minimalna. Rozciaga się to też na innych oprychów, zależnie od siły towarzysko-rodzinno-biznesowych powiazań. Niestety większość wymiaru sprawiedliwości jest skorumpowana.

Oczywiście nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie jest to tragedia. Bo nie mogąc liczyć na to co w normalnym państwie : zatrzymanie,sledztwo, proces,odsiadka trzeba uciekać się do rozwiązania ,które znamy z naszych ...komputerów. Wirusy można tylko odizolować,zneutralizować, uniemożliwić uruchamianie z ich poziomu procesów. Co niestety spowalnia i obciąża. Warto to sobie uświadomić że aby tacy panowie F, P. czy G. nie mogli nas drenować przynajmniej kilka osób musi stale obserwowac ich ręce. A to kosztuje niemało.

Miałbym taką gorącą prośbę do wszystkich stojących po Jasnej Stronie. Uświadomcie sobie ,ze droga prawna jest na 3 lata zamknięta. Dajcie sobie spokój z apelami i nawoływaniami. Z doniesieniami do prokuratury ,z których nic nie wyniknie.Z tym egzaltowanem tonem wielkiej sensacji i skandalu. Zwyczajnie trzeba powoli odbudowac sferę normalności. W nauce, edukacji, biznesie ,życiu społecznym. Trzeba pewnych ludzi od niej odciąć. Przez bojkot,obywatelską kwarantannę , przez nazywanie rzeczy po imieniu,(zręcznie aby nie Was nie ciągali za naruszenie dóbr , nie trzeba zaraz tych słów złodziej i oszust ,starczy opisać mechanizm działania) .

Ja wiem. Co drugi Polak ma wieliki genialny pomysł. Wie jak ma wyglądać doskonały system podatkowy albo jak napisać doskonałą ustawę regulujacą wywóz śmieci albo kwestie odszkodowań dla różnych pokrzywdzonych . Wiem też że wszystkiemu są winni Żydzi i UE. Że gdzieś pod ziemią ukrywa się wielkie bogactwo. Że jak zaraz nie zrobimy czegoś to nigdy nie spłacimy długów. Tyle,że nawet bez ironii nic się z tym nie da zrobić jeśli w Polsce nie będzie działało PRAWO.

Tak , że ...dajcie sobie spokój ...z ufologią. Jeśli ktoś już taki radykalny i zapalony to się organizujcie. Stwórzcie jakiś prawdziwy ruch hm.. narodowy. Nie taki co to pomacha raz w roku flagą. Tylko taki , w którym kanalie usłyszą łoskot stawianych w pośpiechu drewnianych konstrukcji. To by się akurat przydało,przyspieszyło bieg spraw.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)