tornado

Obrazek użytkownika Jerzy Mariusz Zerbe
Świat

Świat obiegła tragiczna wiadomość o potężnym tornado, które niemal kompletnie zniszczyło przedmieścia Oklahoma City na południu USA.

Świat obejrzał także poruszające zdjęcie (powyżej), na którym na zdewastowanym rumowisku, gdzie stał ich dom, dwaj Amerykanie rozpościerają Amerykańską Flagę.

To wzruszające świadectwo dumy narodowej i głębokich uczuć patriotycznych, wzór do naśladowania w naszym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Humor i satyra

„Chciałbym uspokoić wszystkich kibiców IV ligi. Na butach, należących do piłkarzy „Tornado” Pruszcz Gdański, nie znaleziono śladów dynamitu”. Takie oświadczenie złożył rzecznik prasowy klubu „Tornado” Pułkownik Szeląg.
Jednocześnie rzecznik Szeląg stwierdził, że wysokoenergetyczne cząsteczki, które stwierdzono na butach napastników zespołu „Tornado”, a więc Stefana Niesiołowskiego i Pawła...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcusso
Kraj

Los zrządził że mieszkam w gminie Mniszków sąsiadującej z poszkodowaną 14 lipca przez tornado gminą Paradyż i na własne oczy mogłem obserwować zniszczone budynki i powalone lasy raptem kilkanaście km. od własnego domu. Szczęśliwie dla mnie jedyną konsekwencją tego był brak prądu, Internetu i zasięgu telefonii komórkowej przez ok. 20 godzin, ale nie sposób nie współczuć poszkodowanym znacznie...

0
Brak głosów