Cel -> Duda: – Pal!

Obrazek użytkownika jazgdyni
ŚwiatNo i zaczęło się...

Jak tylko zjednoczone umysły Kremla i Berlina poczują swąd, oznaczający, że w Polsce idzie ku lepszemu; że przypadkiem, nie daj Boże, Paljaczki/Polacken zechcą wybijać się na niezależność, to natychmiast przystępują do akcji, żeby im te głupie pomysły wybić z głowy.

Oraz oczywiście po to, by cały świat widział, że ta cała Polska, to taki lekko cuchnący grajdołek, awanturnicy i wichrzyciele, antysemici i ksenofobi.

Trzeba więc zacząć Polskę dołować na międzynarodowej arenie.

 

 

  

 

Ambasador Rosji Siergiej Andriejew, to nie żaden młokos, chlapiący językiem, jak nie przymierzając ex-prezydent Komorowski. To wytrawny polityk i dyplomata i jak się wypowiada w telewizyjnym wywiadzie, nie wiadomo ile wódki by wypił, to każde słowo ma dokładnie przemyślane. A cała wypowiedź ma konkretny cel.

Więc jakiż to cel miały bezczelnie zakłamane słowa o czynnej roli Polski w wywołaniu II Wojny Światowej, jak również, że 17 września 1939 Armia Czerwona nie napadła na Polskę, tylko ją wyzwoliła.[1]

Andriejew dobrze wiedział, że jego słowa odbiją się szerokim echem nie tylko w Polsce. I o to mu właśnie chodziło.

W świecie, gdzie już naziści i Niemcy to już dwa różne byty, a Rosja zawsze tylko broni pokoju i jest masa ludzi, którzy w to wierzą, trzeba znaleźć potwora, który w Europie bez przerwy knuje, wprowadza bałagan i prowokuje do agresji.

To właśnie Polska, która według ruskiego ambasadora, wraz z Hitlerem rozpętała tragiczną wojnę światową.

 

Wysublimowani wąchacze z której strony wiatr wieje; i w Moskwie i w Berlinie, wyczuli, że wybrany w czerwcu polski prezydent Andrzej Duda, niestety nie zostanie spolegliwą marionetką, jak jego poprzednik. Wprost przeciwnie, to nowy przywódca, który autentycznie zamierza dokonać zasadniczych zmian. Nie można do tego dopuścić. Już jeden Orban stwarza dosyć kłopotów, więc gdyby jeszcze Polska dołączyła do tego, to byłoby bardzo źle.

Także ci sami przenikliwi analitycy stwierdzili, że polskie październikowe wybory są już w zasadzie przesądzone i ponownie wypłynie na wierzch, o zgrozo, ta paskudna partia obrzydliwego kartofla Kaczyńskiego.

To najgorszy z możliwych scenariuszy dla Niemiec i Rosji. Trzeba więc, jak najszybciej rozpętać wielką międzynarodową, antypolską histerię. Polska siedziała osiem lat cicho, jadła z ręki, merdała ogonem, a tu wkrótce może mieć roszczenia! Zacznie mówić – NIE! Może nawet dobrotliwą rękę ugryźć...

 

Trzeba na arenie międzynarodowej stworzyć jak najgorszy obraz Polski, jej władz i jej narodu.

 

Mówi więc ambasador Rosji w Polsce:

 

"Polityka Polski doprowadziła do tej katastrofy we wrześniu 1939 roku, bo w ciągu lat 30. XX wieku Polska przez swoja politykę wielokrotnie blokowała zbudowanie koalicji przeciwko Niemcom hitlerowskim. Częściowo Polska była więc odpowiedzialna za tę katastrofę, do której doszło we wrześniu..." [1]

 


Tym zdaniem zrobił z Polski, z ofiary agresji paktu Ribbentrop – Mołotow, o czym na zachodzie nie uczą, współsprawcę masakry wojennej, o czym na zachodzie właśnie się dowiedzą z telewizji i gazet.

 

Niemcy też już wtórują ruskiemu ambasadorowi.

Opiniotwórcza gazeta Die Welt udostępniła swoje łamy paskudnemu polakożercy, Janowi Grossowi, gdzie on napisał:

 

"To ohydne oblicze Polaków pochodzi jeszcze z czasów nazistowskich. Dla mordowanych Żydów też nie mieli współczucia..."

I dalej:

"Polacy byli nie bez racji dumni z oporu, jaki stawiali nazistowskim okupantom, ale faktycznie podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców..." [2]

Oto właśnie my, Polacy, jak nas przedstawiają na świecie Andriejew i Gross: - współwinni wybuchowi II WŚ, mordercy Żydów, ciemni prymitywni ksenofobowie.

Moskwa i Berlin, przewidując możliwe dramatyczne zmiany w Polsce, wybijanie się na suwerenność, a na dodatek na przywództwo możliwego Międzymorza (Lepiej – ABC, czyli Adriatyk, Bałtyk, M. Czarne), zaczynają tworzyć spójny, czarny obraz naszego kraju.

To dopiero początek tych działań, ale pewien jestem, że będą się one nasilać.

 

Nie dość tego, że sąsiedzi i przez tysiąclecie odwieczni wrogowie znowu są wobec Polski napastliwi, to chwilowo jeszcze będąca u władzy koalicja nie przepuści żadnego momentu, by nie atakować prezydenta Dudę i swoich politycznych przeciwników – PIS z Jarosławem Kaczyńskim.

Dokładnie powielają wytarte schematy z akcji podkopywania śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego przez Donalda Tuska.

Przywódczyni Platformy, Kopacz, czyni to jeszcze bardziej wulgarnie i prostacko. Określenie, "jak baba z magla" byłoby obrazą dla tych maglujących kobiet. Kopacz, nie mam najmniejszych wątpliwości na czyje polecenie, a wiemy także, że pierwszy telefon zaczyna się w Berlinie, posiada nieprzebrane zasoby chamstwa, jadu i obelżywości. Widocznie taka rola jej naturalnie pasuje.

 

W taki to oto sposób, do budowania antypolskiej histerii przez duet Moskwa – Berlin, dołącza się niby polska, niby postępowa Platforma Obywatelska. Smutna nasza historia pokazuje, że zawsze mieliśmy zdrajców na swoim łonie.

Już pokonani, lecz kąsać będą do końca.

 

Prezydent i przyszły rząd muszą się z tym liczyć, że przez pewien czas będą funkcjonować we wrogim otoczeniu. Ich sile i niezłomności, miejmy nadzieję, będziemy zawdzięczać, że wreszcie wybijemy się, po raz pierwszy od 70 lat na prawdziwą suwerenność.

 

 

 

[1]   http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ambasador-rosji-w-polsce-w-rozmowie-z-reporterka-czarno-na-bialym,580483.html

 

[2]   http://wpolityce.pl/polityka/265269-skandaliczny-tekst-grossa-w-die-welt-to-ohydne-oblicze-polakow-pochodzi-jeszcze-z-czasow-nazistowskich-dla-mordowanych-zydow-tez-nie-mieli-wspolczucia

 

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Zobacz !

Jednak musieli się, jedni i drudzy namęczyć : wynająć Gossa, wystawić ambasadora. Radek załatwiłby sam , obie sprawy, a jeszcze nam wszystkim "polaczkom" powiedział, że jak nie będziemy cicho, to wszyscy zginiemy !

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0


#1494530

Knują psie ścierwa od początku.

Przegrana Bredzisława mocno im pokrzyżowała szyki, ale by sobie starą metodą dali radę. Lecz przegrana platfusów i komuchów to dla nich czarna rozpacz.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1494537

Witaj

Tu właśnie upatruję zadanie dla każdego prawego Polaka.

Kiedy obdarzyliśmy zaufaniem PAD, to teraz musimy stać się dla niego

trwałym fundamentem i tarczą ochronną.

Bo pojedynczego człowieka, choćby na najwyzszym stanowisku, można zaszczuć,

jak to czerwoni zrobili ze śp. Lechem Kaczyńskim.

Ale z milionem Patriotów stojących murem za swoim Prezydentem, to draństwo

drugi raz udać się nie może.

I jeszcze jedno: Prezydenta wiążą protokoły i dyplomacja.

NAS NIE.

Walić zatem bolszewików w zapasłe ryje, aby im nie zostawało czasu na knucie!

NIC TAK POLSKI NIE UPIĘKSZY, JAK RUCH PRAWYCH, CORAZ WIĘKSZY.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1494534

Walę w te zapasłe ryje, na fejsbuku.

 

Ale tak myslę, że nowy Prezydent ciągle jest zbyt grzeczny dla różnych szuj. Czy nie powinno się przerwać remontu pałacu prezydenckiego, zleconego przez Bronka? Przeciez po takim remoncie Prezydent nie będzie bezpieczny.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1494536

A ja myślę, że on ich tą kulturą rozwala. Naród widzi ogładę na przeciw chamstwa.

też walczę na fejsie. Lecz widzę, że jest coraz więcej sympatyków.

Oby tak dalej.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1494540

Witam! Pieknie drogi Panie! To czerwone buractwo rzeczywiscie jest przerazone Naszym  Prezydentem! Oni juz nic nie ugraja,poniewaz zgromadzil narod wokol siebie! To jest poczatek konca tej chamskiej mafii! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1494543

Podsłuchy - to oczywiste, oby tylko.

Remont Tupolewa się przypomina.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1494546

Wiesz, odnośnie tego co piszesz jestem umiarkowanym optymistą.

Rysuje się coraz wyraźniejsza linia podziału: naród vs. platfusy i ich łżemedia.

Oglądałem transmisje z Londynu i NY. Duda cieszy się coraz większą życzliwością i już tylko płatni funkcjonariusze i sprzedajne pachołki plują na niego.

Co nie znaczy, że nie musimy go strzec i o niego walczyć.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1494539

Panie Szanowny to koniec SB-cji! Umiarkowanie mozna mie...c Pacholki se,se moga! Wspaniala wypowiedz Prezydenta Polski w USA  Pana Andrzeja Dudy jednoznaczna! Wielka empatia! Idac ta droga  Idziemy po prawdziwa Polske dla Polakow! Czekamy,jak sprowokuja.zaczniemy strzelac!! Nikt o tym nie mowi,bo jest spolegliwy! Tak! Polska zacznie strzelac do bandytow! Jak zwac ,to zwac! Robienie z Polakow spolegliwgo towarzystwa sowieckiego ,rozmydla,bo taki cel! Ta POlszewia nigdy juz z bolszewia nie bedzie reprezentowac Polakow! Nie mamy niezaleznych sadow! Nie dopuscimy ,do zignorowania 90% glosow Polakow! Albo niezalezni Polscy sedziowie z AK z ramienia akredytacji dawnego AKa zaczna, Zaczna ferowac sprawiedliwe wyroki! Jeszcze miesiac!Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1494571

.... tak , masz rację - jedyne wyjście to przyjąć ich metody walki.

Samo walenie w ryja to za mało....ich trza kopać w jaja aby już nie płodzili nowych czerwonych bękartów.

Dobry komentarz Leniwcu.....a tę "szlachetną robotę", należy zacząć od odesłania  na Nełon tych konfidentów, którzy znaleźli

azyl na NP

pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1494541

Całą tą spółdzielnie żydo ubecką, za te czerwone ryje i do pudła.

Wiedziała Unia co robi, zakazując kary śmierci, nie będzie bata na siebie kręciła.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1494547

" należy zacząć od odesłania  na Nełon tych konfidentów, którzy znaleźli  azyl na NP"

Marku - nazwiska , adresy, a natychmiast zalatwie

"sprawe" :-)))))))))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1494631

Zacznę , jednak z innej "rury"

Pani z Polityki takie czytajło dla lewaków.. telewizyjnie , aby jaj nie było wypowiedziała się następująco:

- PiS jest niepoważny twierdząc , że; wystarczy dobrze rządzić aby pieniądze na planowane obietnice czytaj - 500zł na dziecko i wiek emerytalny się znalazły.

Mnie to niepokoi- dodała redaktor..

znaczy; lepiej PO staremu - źle rządzić..czytaj - katastrofalnie i to pani redaktor nie będzie niepokoiło..

cytat z pamięci( TVP-info)

Inna wypowiedź:

-UE jest jak rodzina i czasami zdarzają się niesnaski .. w kontekście imigrantów.. No tak; rodzina, rodziną ..

Ale , kto jest ojcem? I to chrzestnym..Merkel?

"Jak przyjdzie PiS do władzy to będzie się mścił za Smoleńsk"

twierdzą "co POniektórzy"..

Mściciel ma uzasadnienie w działaniu , kiedy to sprawiedliwość nie naprawiła jego krzywdy..

Ludziki twierdzący o mściwych zapędach PiS-u przyznają się POśrednio do skandalicznie prowadzonego śledztwa MINIMUM...

Widać , mają się czego obawiać..widaćsumienie i obawa przed uczciwym śledztwem..

A tak a propos...

W Mińsku Mazowieckim , w bazie lotniczej..PODOBNO..(ze słyszenia) składano TU 154M..? Tak mi się obiło o uszy..

Co do artykułu..

Druga nitka GAZRURY -widać jest lepsiejsza od pierwszej..

Po podpisaniu porozumienia o jej budowie czytaj;- "stereo" Nord Stream'u (dwie rury)

zaczęły napływać ZIELONE LUDZIKI przebrane za imigrantów przy współpracy , jak najbardziej z Berlinem.. A jeśli Asad z Syrii wyszkolił , oddał Moskalom do przeszkolenia "imigrantów" w ramach za pomoc udzieloną przez Armię Czerwoną władcy Syrii.. zgodnie z drugim końcem gazrury?

Czytaj;- Merkel.

.Jeśli ONI wmieszali się w tłum ..poszkodowanych wojną Syryjczyków?

jeśli Berlin przekaże nam , owych ZIELONYCH LUDZIKÓW zgodnie z intencjami gazrury?

To ..jak ich odróżnić?

Ambasador Rosji mówi ..to co mówi i jest to mowa GAZRURY.

Ten z Wenezueli ..też, przypadkowo ambasador Rosji jeszcze gorszej retoryki użył..

Z jednej strony GAZRURY ..imigranci...co to Niemcy będą nam (przez przypadek) selekcjonować ..z drugiego końca tejże samej GAZRURY..wypowiedzi wrogie , nas oczerniające, fałszujące historię.. a sama GAZRURA przed spodziewanymi niepokojami na dnie Bałtyku się "schowała"..

Teraz nawet gazrury potrafią przewidywać, nieraz lepiej od polityków..POlitycznych..

tak mi to wygląda , że to GAZRURA z obu jej końców, ale jednomyślnie.. uczyniła exodus uchodźców..a teraz chce "naprawiać" Syrię i okoliczne coby przerażonej Europie ulżyć od imigrantów..

Niech Europa zgodzi się z intencjami GAZRURY czytaj;-odbudowaną strefą wpływów Moskala aż po Warszawę..a imigranci przestaną przybywać..

taka oferta9 zdaje się),  z samego serca GAZRURY..

W logice: gender , niedouczania historii i temu podobnych zamykań stoczni, osłabiania pństwowości - Polski jej izolowanie ..dyktatu Berlina a teraz i Moskwy TERRORYŚCI, z ISIS ( lub ich udający) się jak najbardziej mieszczą.

 Byłoby NIENORMALNE gdyby było inaczej!

Inaczej...to my ( GAZRURA) zrobimy większy burdel...a swoje osiągniemy!

W TVP i nie tylko..trwa cenzurowanie wypowiedzi prezydenta..a nawet jego ignorowanie!!!

oto NARÓD wybrał sobie prezydenta..a TVP..i inne GWna...uznały , że to nie jest ich prezydent..

ichny to był BUL..

sytuacja jak z Mrożka..albo; Seszelów..czy Górnej Wolty, zrobionej dołem..

jest prezydent...ale... .. go nie ma..!!!!..

".Tajny" prezydent i Ewka pełnotłusta na metr głęboko..

Nocne spotkanie J Kaczyńskiego z PAD

..oprotestował "gang kelnerów".. Nic nie było słychać ! o czym panowie rozmawiali.. I to jest skandal..To jest "skandal"!

Co do obrazów z pałacu prezydenckiego..

Kupno ich za skromną kwotę jest działalnością PASERSKĄ...czytaj - kryminalną.. Oto podstawiony osobnik kupuje ..aby potem odsprzedać za właściwą cenę..

BUL nie tylko skakał po krzesłach ale też JUCHCIŁ na posadzie -ile wlezie..

Takie maniery krasnoarmieńca w nienagannym stylu.. POsiada  "nasz" "NAJLEPSIEJSZY" .. PREZYDENT "WSZECH" CZASÓW..

Jaśniepan z Budy Ruskiej.. a jednak ulubieniec TVP..A jednak; ulubieniec GWna..i innych..

"Pod...prowadził Bronek złoty pierścionek

bo wiedział , że jest prawdziwy"

Pozdrawiam "jazgdyni"

i

wszystkich normalnych ludzi..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

poko

#1494576