Co za cham z tego Kaczyńskiego!

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

 

 

 

Wrzask, kpina i fałszywe oburzenie rozległ się, jak Polska długa i szeroka, z ust zidiociałych i amoralnych polityków i ich służalczych funkcjonariuszy aparatu propagandy, którzy w swoim i tylko swoim mniemaniu mianują się dziennikarzami.

Otóż Jarosław Kaczyński ośmielił jasno i dobitnie wyrazić swój brak zaufania do procesu i wyników narodowych wyborów.

Zgroza!

Nie dość tego, domaga się powołania mężów zaufania we wszystkich komisjach wyborczych! Co za cham! Nic to, że instytucja mężów zaufania jest zawarta w Ordynacji Wyborczej. Gentlemani przecież ufają sobie w ciemno.

Gentlemani? Pokażcie mi choć jednego przyzwoitego polityka spośród tych atakujących Kaczyńskiego.

Czy to ci, którzy za wyjątkiem krótkiego okresu rządów Jana Olszewskiego, czy PiSu, stworzyli i umacniają na terytorium naszego kraju państwo łupieskie? Ci, którzy świadomie podzielili naród na tych co kradną, zwolenników różowych platfusów i czerwonych neo-komuchów? Ci, co doprowadzili do stanu, gdy wzajemne zaufanie jest w Polsce totalną abstrakcją.

 

Żyjemy w państwie łupieskim, zarządzanym przez rozbójników. Mówienie o zaufaniu jest właśnie kpiną z narodu.

 

Nie ufam prezydentowi, premierowi z całym jego gabinetem, marszałkom sejmu i senatu z większością posłów i senatorów.

Nie ufam sądom i prokuraturom. Nie ufam bankom i towarzystwom ubezpieczeniowym.

Gorzej jeszcze – nie ufam szpitalom i lekarzom. Nie ufam sieciom sklepów oplatających trującą pajęczyną Polskę.

Tak doprawdy, muszę się za każdym razem mocno zastanowić, komu mogę zaufać. Niestety, przekonałem się, że prawie połowie blogerów też ufać nie można.

To już totalna degrengolada.  Jak żyć w takich warunkach?

 

I ci cyniczni idioci plus durni z natury, oburzają się i kpią, iż prezes Kaczyński wzywa do ograniczonego zaufania w stosunku do dotychczasowego procesu wyborczego.

W momencie, gdy mamy jeszcze w pamięci poprzednie wybory, w czasie których, np. w takiej Brukseli było więcej kart wyborczych niż głosujących. Gdy we wielu okręgach wyborczych był niesamowicie wysoki procent nieważnych głosów. Czyli co? Ludzie specjalnie fatygowali się do komisji wyborczych żeby wrzucać nieważne głosy?

A jedną z pań z komisji przyłapano za rękę, jak pod tzw. tipsem miała umocowaną końcówkę długopisu, czym dowolnie unieważniała nieprawomyślne kart do głosowania, mażąc po nich.

 

Zaufanie w tym kraju? Tu nawet przyjaciel może ciebie okraść, jeżeli nie będziesz się dobrze pilnował. Przesadzam? Nie, właśnie to mnie spotkało.

A małżonka, która złamała rękę w połowie stycznia, walczy do tej pory z wielką, międzynarodową korporacją, by wypłacili należne ubezpieczenie. A oni migają się na wszystkie sposoby.

 

Panie prezesie Kaczyński, ma pan 100 procentową rację. Nie można ufać wyborom w Polsce. Może kiedyś, za sto lat. Kiedy potomkowie tej rządzącej hołoty wreszcie się ucywilizują.

 

A komisja wyborcza przestanie się szkolić w Moskwie. Stolicy przekrętów i nieuczciwości. Mongolskich metod sprawowania władzy.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:15)

Komentarze

Mam podobne odczucia. Właśnie  na ten sam temat rozmawialiśmy dziś  w domu.

Właściwie poza własnym kręgiem rodzinnym i wąską grupa przyjaciół nie można noralnie się komunikować i funkcjonować.  Wszędzie , fałsz, obłuda, ogłupienie, prostactwo, cynizm, cwaniactwo.  Żadnych zdrowych zasad, żadnych wartości, zero moralności. 

Czasami to, za przeproszeniem rzygać mi się chce na to co mnie otacza. Ciagle widzę te same komusze obłudne, zakłamane  mordy, a jak nie ich mordy  to mordy ich równie podłych i zakłamanych  dzieci. Na ulicy, w sklepie, w urzędzie, w telewizji, wszędzie.

Nie żebym był fanem Jarosława Kaczyńskiego ale na tle tej parszywej politycznej zarazy, która okupuje Polskę,  jawi mi sie jako ten anioł prawdy i krynica mądrości.

Pozdrawiam wielkanocnie

Podoba mi się!
42
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1423180

Ano widzisz...

 

Mamy identyczne odczucia. Upadek kraju trwa tak szybko, ze nie wiem, czy będzie jeszcze co odbudować.

 

Cholera by to wzięła...

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
32
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1423183

"A komisja wyborcza przestanie się szkolić w Moskwie. Stolicy przekrętów i nieuczciwości. Mongolskich metod sprawowania władzy."

...trzeba dodać, że należałoby wyłączyć też ruskie serwery...:)))

...no to nam majstrim zagotował ::)))))..niestety otacza nas rusko-niemiecki smród, choć Prezes nazwał to delikatnie kondominium...i też była wrzawa...nie wiem, czy ktoś jest w stanie wykidać z tej stajni...Naczelnik dobrze mówił, "w czasie pokoju strzeżcie sie agentur"...niestety nie posłuchaliśmy...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
32
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1423184

Przyjdą czasy, że agentów bedziemy tatułować na czole.

Żeby nikt nie miał wątpliwości.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
24
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1423185

Napiszę najkrócej jak potrafię: Kaczynski trafił ich między oczy.

Stąd ten harmider.

Podoba mi się!
31
Nie podoba mi się!
0
#1423186

Otóż to. Takie bandziory, które o sobie mają dobre zdanie.

Już nie rozróżniają co dobre, co złe. Byle tylko im żarło.

Podoba mi się!
20
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1423190

Otóż to. Takie bandziory, które o sobie mają dobre zdanie.

Już nie rozróżniają co dobre, co złe. Byle tylko im żarło.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1423191

"Tańczący" podał kilka z cech leminżych które nas wk....ą , ale nie wszystkie. Mnie pieni wyrachowane wyrywanie z kontekstu, kombinacje ze zdaniami złożonymi, oprzymiotnikowanie. Przykłady:

Przewodniczacy PKW występuje i z uśmieszkiem oświadcza że serwery zbierające dane znajdują się w Polsce i zawsze były. Jest to święta prawda !  Tak jak to że router wi-fi znajduje się w twoim mieszkaniu, że zbiera dane z kilku komputerów i tabletów w Twoim domu, że nie kombinuje przy tych danych. Wszelkie kombinacje są dokonywane tam gdzie są przeliczenia. Ten typek doskonale o tym wie, używając słowa "zbierające". Lemingi oczywiście zastosują zdanie uproszczone : serwery są w kraju - prezio ma paranoję !

Liczba mężów zaufania jest ograniczona. (ktoś powinien ten temat zgłębić ! ). Zwykle jest tak że jak pytamy o takiego człowieka to się okazuje że jest to "omnibus", ze "Solidarności", PiS, Związku Akwarystów, (on zawsze był "czynnikiem społecznym")...... Oni się zmieniają , psze pana , akurat tego z Pis nie ma !

Dawno temu, przed powstaniem "nowegoEkranu" na "Niezależnej" ciągnąłem temat fotografowania i dokumentowania poczynań komisji wyborczych. Nawet jeżeli są to działania amatorskie, powodują presję na "organ". Jeżeli ktoś myśli że fotografowanie wywieszonych obowiązkowo protokółów jest nudne, to powiem że byłem zwinięty do wyjaśnienia - (pocotopanu?). Czyli coś w tym jest.

Kiedy już pisaliśmy na nE i nadchodziły kolejne wybory, rzuciłem temat, chwycił, ale zrobiło się ciekawie. Może pamiętasz ? Ludzie o których dziś wiemy więcej, natychmiast chcieli zebrać do kupy dane osobowe ochotników. Zabawa polega na tym, by kontrolowany nie znał metod kontroli, osób kontrolujących.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0


#1423192

Oczywiście, masz rację.

Te komisje, to zdegenerowana tkanka ciągle czerwonych i młodych lemingów. Zrobią wszystko dla swojej partii. Pewien jestem, że stosują wszystkie możliwe przekręty. A te typki z centralnej PKW, to są chyba dożywotni. Trzymają się jak Breżniew. Specjaliści od przekrętów.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1423205

Jestem podobnego zdania i nie ufam komisjom!!!! Całkowicie popieram Jarosława Kaczyńskiego,bo ktoś powinien ich kontrolować.Mam wątpliwości czy to będzie zastosowane,a powinno!!!!! Pozdrwiam

 

Podoba mi się!
20
Nie podoba mi się!
0

 

 

 

#1423199

Ale jaki jest wrzask, że nieufamy!

Na złodzieju czapka gore.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1423206

"Demokracja jest najgorszym z systemów, ponieważ są to rządy hien nad osłami". Arystoteles

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1423236

Wszyscy wiedzą o przekrętach wyborczych od lat. Biadolenie nic nie zmieni.

Istotne jest jednak pytanie co zmienić w systemie wyborczym aby ograniczyć możliwości oszukiwania..

Proponuję ogłosić konkurs na projekt nowej ordynacji wyborczej, która uniemożliwiłaby wszelkie przekręty.

Napewno jest jakieś skuteczne rozwiązanie. Owsobiście mam kilka pomysłów...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1423246

Oczywiście jest wiele możliwości uczciwego rozwiązania problemu wyborów.

Tylko jedno jest potrzebne - władze muszą chcieć to zrobić.

A nie chcą.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1423247

Zaczelo sie trzesienie ziemi juz skali brakuje do okreslenia natężenia, oszust nie może oszukiwac a zlodziej krasc bezkarnie co sie dzieje swiat staje na glowie i to przez kaczora! fe! nieladnie, sfora "niezaleznych dziennikarzynow" szkolonych przez rodzicow spod czerwonej gwiazdy jak rowniez nie zapominajmy o gwiezdzie dawida chociaz ja mysle ze to ta sama swolocz nie potrafi opanowac oburzenia jak mozna ich kontrolowac i to kto? ten co mu juz mysleli ze zęby wyrwali a on jeszcze kąsa a to brzydal pewnie juz snują plany jak by tu sie i jego pozbyc ale tego bylo by juz za duzo wiec na razie huzia na Juzia niedobry, wredny "szlachetnych" nie obdarza zaufaniem, a trzeba, tyle dobrego robimy dla tego kraju oraz jego obywateli ktorzy aż pieją abysmy nim dalej rzadzili a tu taka wredna kaczka chce wszystko popsuc ludzi wpedzic w nedze i poniewierke przez brak zaufania do naszych szczerych intencij przez 7 lat udowodnilismy ze dobro narodu jest dla nas najwyzsza wartoscia mamy ponad 50% poparcie, reszte wypedzilismy a on co? nie nalezy wladzy patrzec na rece ona wie najlepiej co my chcemy i oni zrobia to tak abysmy dalej oplywali w dostatki i byli pod ich rzadami szczesliwi a kaczka ma byc bee! dla tego brzydkiego Kaczora mam jeszcze jedna rade u merkelowej w szufladzie lezy dyskietka z 150.000 nazwisk ludzi nielegalnie bunkrujacych pieniadze w bankach Szwajcarskich niech moze skontroluje ilu politykow z bandy obecnych wladykow znajduje sie na tej liscie!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1423254

No własnie! Jak tak można?!

Wstrętny ten kaczor doprawdy.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1423255