Cała prawda - Całą dobę

Obrazek użytkownika Husky
Świat

 

Jak wygląda dzień powszedni żydokomuny z Czerskiej czy Wiertniczej. Polak obrzygał Tower Bridge, pijany Polak pobił Murzyna w Londynie, Polak zgwałcił szkocką wegankę w londyńskim pubie. Wszystko na czerwono i PILNE!

Faszystowski incydent w z udziałem Polaka w Londynie. Nie bez znaczenia jest fakt, że podczas ataku na muzułmanina, Polak używał kła Narwala. Pięknego, zagrożonego globalnym ociepleniem, walenia. To tylko pokazuje czym konczy się władza Kaczyńskiego.A potem wylega 100 tysięcy takich faszystów na ulice i demoralizują wspaniały zachód.

 Polak z narażeniem życie ratował ludzi, a u żydokomuny....

Ten tytuł to brzmi tak, że równie dobrze Polak mógł być napastnikiem,I tak dobrze, że tytuł nie brzmi: "Polak kłusownik pobił muzułmanina" A jeśli się okaże, że atakowany bestialsko kłem nożownik był sfrustrowanym z braku gotówki lub seksu uchodźca, to Pan Łukasz z Londynu ma problemy bo to będzie czyn na tle ksenofobicznym i rasistowskim.Polak zabił narwala żeby zaatakować muzułmanina? Klasyka. A czy ten narwal nie był przypadkiem żydem?To był w czystej postaci rasizm i islamofobia

Dziś wiem że antysemitą nie zrobiło mnie mleko mej matki.. Sami mnie takim czynią..

 

 

Nożownik w Hadze, nożownik w Londynie, a u nas żeńskie końcówki i Biedroń, którego nie wpuszczają ponoć do sklepu. Chwilo trwaj.

Polak z kłem wieloryba odważnie atakuje terrorystę. Takich mężczyzn potrzebuje współczesny świat. A nie zniewieściałych lewaków w rurkach.Polacy nie zostali do końca wykastrowani..ale jeszcze trochę akcji tęczowych, klimatycznych , eco i będzie.

 

A tak o wspaniałej postawie dwóch mężczyzna w tym naszego rodaka pisze prasa w Wielkiej Brytanii

“The guys that were there were absolutely amazing. Heroes beyond belief."

A guy from Poland who was with us at Fishmongers Hall took a 5’ narwhale tusk from the wall and went out to confront the attacker. You can see him standing over the man (with what looks like a white pole) in the video. We were trying to help victims inside but that man’s a hero

A narwhal tusk and a fire extinguisher, when combined with naked courage, can obviously be pretty effective

Burmistrz Londynu w wywiadzie dla BBC:

 I think we will absolutely make sure the 2 guys who risked their own safety to pin the attacker down will be honoured in whatever way possible. 2 inspiring fellas.

Do doniesień medialnych o postawie Polaka podczas ataku terrorystycznego w Londynie odniósł się w sobotę na Facebooku premier. ""Cholerni Polacy znowu ratują Londyn" - te słowa dzisiaj dominują w Londynie w przekazach medialnych o dzielnej postawie Pana Łukasza, Polaka, który nie zawahał się i ruszył na terrorystę, "uzbrojony" w.... kieł narwala, który akurat znalazł się pod ręką. Przeciwko terroryzmowi każda broń jest dozwolona"

A jak wygląda praca brytyjskiej policji i jej zdecydowane działanie wobec terrorystów to zobaczcie na tym filmiku
Zero tolerancji, jeden strzał i talib odlatuje na spotkanie z dziewicami

Who was the London Bridge attacker?

https://www.youtube.com/watch?v=beICixiD2NE

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:13)

Komentarze

Po ocenie pod wpisem widzę że ten lewacki pedał w rurkach z Saskiej już tu się zameldował
Ten dziennikarski ścierwojad z leonka waruje tu całą noc na portalu, końcówka jelita grubego go boli?
Nebeski szambonurku z Leonka. A było alfonsowi czerwonemu pomidorowi spirytkowi powiedzieć by kupił ci maść na bul dupy.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1610614

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

dziś w prasie angielskiej podają, że jednym który podjął się obezwładnienia napastnika w Londynie był człowiek po 15 letnim wyroku za zamordowanie 21 latki.. Chwała tym, co narażają się by ratować innych, choć wszelkie kursy BHP które większość z nas przechodzi mówią, oddalić się z miejsca zagrożenia. Nie podejmuj działań, które mogą zagrozić twemu zdrowiu.

Widzisz Husky, jakiego masz kolegę, ten od rana o niczym innym myśleć nie potrafi, jak o spracowanej nocną zmianą części ciała i jaką to ulgę kremik przynosi. Podobnież żadna praca nie hańbi, no ale czy zawód zawiedzonego też nie? Czy coś do tekstu się odnieść potrafił, czy tylko płakał, jak mnie d... boli?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7
#1610625

Jakoś mnie to nie dziwi to o czym napisałeś

Absolutnie.

Oczywiście że zgodnie z BHP spierdalałbyś nawet wówczas gdyby ktoś na twoich oczach zatłukł twoja matkę,żonę czy dzieci.

Wiałbyś bochaterze niczym struś Emu z okrzykiem KOSTYTUCJA. A wszystko to w imię poprawności politycznej czerwonego lewactwa.

Głąby i debile

A ta wrzutka o tym skazanym świadczy tylko o jednym że nawet podstawowej wiedzy o okolicznościach tego zamachu nie masz i nie wiesz skąd się tam On znalazł, jak i kilkudziesięciu innych byłych więźniów.

Więc rób dalej tu  za pożytecznego palanta, bo w tym jesteś perfekcyjny

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1610700

idiotę z ciebie nie raz zrobił twój przyjaciel zawiedzony pokazując iż twój język do dyskusji pod budką z piwem się nadaje. Ile razy wklejał twój wpis, pokazując kim jesteś. Albo ty, gdy pokazywałeś miłość męsko-męską, którą się tak pasjonujesz, że musisz innym o tym opowiedzieć.

Po pewnych rzeczach oczywistych się nie mówi, to rola autora, nie komentatora by sprawę objaśnić. Doskonale wiem kim byli ludzie którzy zginęli, jaki był cel spotkania, jakie zostało zaatakowane. Co ja bym zrobił to tylko ja wiem, a miałem już okazję się przekonać jak działam w chwili stresu, w całkiem innej sprawie, ale nie jest to tematem wpisu. Jeśli tobie "czerwony lewaku" przychodzi na myśl "Wiałbyś bochaterze niczym struś Emu z okrzykiem KOSTYTUCJA. A wszystko to w imię poprawności politycznej czerwonego lewactwa.", to z pewnością tak byś postąpił. Z reguły w chwili zagrożenia decyduje pierwsza myśl, a taka była twoja pierwsza myśl.

Przy okazji, analfabeto, zalecam sprawdzenie w słowniku jak się pisze w języku polskim słowo "bochater". Zgodnie z zasadami języka polskiego jeśli chcesz użyć słowa w formie prześmiewczej stosujesz cudzysłów, nie mówiła o tym pani w podstawówce? 

Sam zobacz jak tutejsze bagienko kwiczy. Zawiedzony, Tezeusz, Hamptuś. Tezeuszowi kazano poszukać rozumu w głowie, Hamptuś w swej głupocie składa pozew przeciw Rebeliantce o stalking:) Stalker, damski bokser płacze, że doznał stalkingu. Czy widziałeś kiedyś większego idiotę?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1610971

// Czy widziałeś kiedyś większego idiotę?//

Oczywiście że tak

Ciebie bochaterze

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1610983

The footage of bystanders - one armed with a fire-extinguisher and a Polish chef with a narwhal tusk - tackling the London Bridge attacker is simply remarkable. Incredible courage.

 

 

Polak został podpisany na grafice stworzonej przez Brytyjczyka jako "Kapitan Narwal". Obok niego znaleźli się "Gaśnica" i "Pieszy".

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1610673