Cała prawda o Faralu vel Zawiszy

Obrazek użytkownika Husky
Blog

 

 

//Na kłamstwie przyłapało mnie równo 0 razy. Jeśli się pomylę to z reguły po sprawdzeniu przepraszam i przyznaję rację na co nie stać tutejszych trollików.//

Takie to słowa padają z ust największej internetowej .....  y      (tu nich każdy sobie coś wpiszę)

                                Vel              

No to sprawdzamy

 


Po raz pierwszy ta kreatura zjawiła się na NE w dn.03.06.2011 dodając komentarz a już ci w sprawie zbrodni w Smoleńsku.
Jako faral napisał 10 notek zamiesicil 200 komentarzy i dość szybko internauci  rozszyfrowali tego pajaca kto to w rzeczywistości jest.

Kilkanaście dni później bloger adriano zamieścił notkę o nim gdzie obnażył go do gołej dupy. Ale najciekawsze i jakże trafne było podsumowanie tej notki gdzie napisał :

"Prawdopodobnie faral po tym wpisie zmieni nick i będzie pluł na PiS i popierał bolszewię z innego nicka. Poradzi sobie, skoro  jak sam napisał jest w stanie oddać 10 głosów na minutę w sondażach i zna specjalne skrypty pozwalające mu automatycznie głosować."

Te prorocze słowa stały się faktem już w niecałe 2 tygodnie później , dokładnie 27.08.2011 gdzie jako już Zawisza zamieszcza swój pierwszy komentarz. Oczywiście z tematem PIS.
Co wam to mówi?
Ale wiedząc że z dwóch kont można oceniać i pisać konta faral oczywiście nie kasuje. Konto zawiesza ówczesną administratorka pani Agnieszka po tym jak temu debilowi udowodniłem czarno na białym jakim sqrwysynskimi sposobami się posługuję, by minusowac czyjeś wpisy a swoje jako Zawisza plusowac
Tłumaczy się ten debil że jest na tyle idiotą internetowym i konta zamknąć..... nie potrafi.Ten że wszech miar uczciwy człowiek twierdzi że jako faral zakończył komentarze w chwili gdy otworzył nowe konto.

No to sprawdźmy jego uczciwość.

To jest link do pierwszego komentarza jako....... Zawisza
http://mirek.neon24.pl/post/24924,polskie-msz-gra-do-jednej-bramki-z-sowieckimi-pogranicznikami#comment_202409

Jako już Zawisza pierwsza swoją notkę zamieszcza dopiero po pół roku, temat ? Ulubiony.Kościół katolicki to samo zło.
Ale następną dwa dni później to już temat życia czyli....Smoleńsk i PIS.

Ważne są tu daty

W tym samym czasie jako faral dokładnie w dn.28.09.2011 piszę koment:
https://adriano.neon24.pl/post/28147,administracja-nowego-ekranu-promuje-czerwone-miernoty#comment_232126

Jako faral piszę jeszcze kilkadziesiąt komentarzy aż do dnia  07.12.2012
I to nie był jego jako faral ostatni komentarz.

Po moim wykryciu jego chamskiego prostackiego oszustwa skasował kolejne 4.
I to z roku....2019


 

Przez ponad 8 lat posługiwał się dwoma kontami .
Tak wygląda "człowiek" który nigdy nie skłamał

 

A tu notka blogera @adriano z dn.14,08.2011

 

Faral POwski aktywista do pisania komentarzy oraz obniżenie podatków- dobrze czy źle? Czym jest populizm?

Tekst dotyczy bolszewickiego myślenia, które jest wynikiem lat prania mózgów przez media. Porusza też kwestie definicji słowa populizm i podatki.

 

Na Nowym Ekranie pojawił się ostatnio osobnik o nicku FARAL. Osoba ta umyślnie kłamie i manipuluje a jej konfabulacje mogłyby posłużyć do napisania niejednej powieści sci-fi.  Mierne są te jego wypociny bo łatwo je obalić. Pisze on dosyć często komentarze na NE.

 

O tym jakim bolszewickim aktywistą jest faral dobitnie świadczy ten demagogiczny,  komentarz:

 

„...96 ludzi zginęło, bo nie można było dopuścić do tego by Tusk był w Smoleńsku a Kaczyński nie.” -faralek uważa, że prezydent zginął w Smoleńsku na własne życzenie, bo się tem wcisnął.

 

Według farala to PiS zlecił morderstwo na członków swojej partii w Łodzi!!!:

 

"Jakoś mi się dwie śmierci podobne wydają ( ośmierci Leppera). Sprawa zabójstwa w Łodzi, zabójca wpadając do lokalu PiS swoimi okrzykami głośno wskazuje na PO, tu mamy odbiornik TV z zatrzymanym stop-klatką obrazem konferencji Tuska. W obu przypadkach jakby ktoś chciał wskazać właśnie na PO," źródło

 

Bajka dla naiwnych:  

 

„Jeśli wybuchną walki między kibolami polskimi i ukraińskimi to PiS będzie za to odpowiedzialny.”

źródło

 

Przykład jego działalności na rzecz PO jest w linku poniżej. Temat został założony przez Acontrario, dotyczy wyników sondaży poparcia dla partii politycznych na Interii, które różnią się od wyników podanych do wiadomości lemingów w reżimowych mediach:

 

//acontrario.nowyekran.net/post/20163,najnowszy-sondaz-pis-59

 

Tutaj możemy się "dowiedzieć" od Farala:

 

„Sondaż ten świadczy tylko o dużej aktywności PiS w internecie.

Nawet nie wiecie, jak łatwo zmanipulować takie sondaże. Nawet na piechotę jestem w stanie oddać 10 głosów na minutę. Są jednak skrypty pozwalające na automatyczne głosowanie w takich sondażach. O nieprawdziwości tego sondażu świadczy bardzo niskie poparcie dla SLD(tu widać jego pro bolszewizm), oni mają twardy elektorat na poziomie ok. 10%. PSL też ma znacznie większy twardy elektorat niż 1%. 
Druga sprawa to liczba oddanych głosów. 2.9 mln? Jest nas poniżej 40 mln. Wydaje wam się że ponad 7% wszystkich Polaków od oseska po staruszka czyta Interię i do tego jeszcze zechciała wziąć udział w głosowaniu?” źródło

 

 

 

Później widzimy taką oto analizę Farala:

 

„Oczywiście, że specjaliści i PiS i PO naklikali. Masz prosty rachunek ok. 1 mln głosów na PO, ok. 1.7 mln głosów na PiS. Obie wartości przy liczbie czytelników Interii są nierealne.”źródło

 

W innym wpisie Radnego Miasta Tychy o wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, który wzywał rząd do obniżenia akcyzy na paliwo faral pisze:

 

 

„Typowa propozycja populistyczna

Obniżenie akcyzy praktycznie niewiele zmieni w cenie na stacjach paliw a spowoduje znaczne ograniczenie wpływów do budżetu. W Polsce mamy jedne z niższych cen benzyny wśród krajów UE.

Później J.Kaczyński stanie na mównicy i będzie krzyczał "Rząd zadłuża kraj". Populistom już dziękujemy, oczekujemy takich co będą myśleli o Polsce.”(źródło)

 

Później faral „uświadamia” nas, ze w Polsce są jedne z niższych cen paliwa w UE i nie bierze pod uwagę różnicy miedzy zarobkami i walutą w Polsce i krajach UE.

 

Faral udaje, że nie rozumie słowa populizm.

 

Tymczasem jest kilka przykładów populizmu, o czym pisze nawet polskojęzyczna wikipedia.
"....przykładem jest głoszenie zasad liberalizmu gospodarczego i jednoczesne podwyższanie podatków." – czyli tuskowe, by żyło się lepiej! Komu? Pytam!

 

Poniżej przedstawiam link, który tłumaczy o tym jak państwo okrada nas z naszych pieniędzy, dając w zamian bardzo niewiele:

 

//uswiadomieni.blog.nowyekran.net/post/22865,niewolnicze-podatki-w-polsce

 

W sytuacji, kiedy Państwo Polskie zabiera nam około 70% naszego dochodu, obniżenie akcyzy na paliwa nie zrujnuje gospodarki. Ba! Może być zastrzykiem napędzającym gospodarkę. Niższe ceny benzyny to niższe ceny w sklepach. Wyobraźmy sobie, że benzyna kosztuje 30 zł za litr. Kogo będzie stać na jeżdżenie samochodem, czy zrobienie jakichkolwiek zakupów w sklepie?

 

Tuska i jego kolesi.

 

Nie ma w obniżaniu podatków żadnego populizmu. Dziś populizmem nazywa się próbę podniesienia standardów życia klasy średniej. Ma to również na celu utrzymanie władzy absolutnej establishmentu i sprowadzenie reszty społeczeństwa, która nie ma przywilejów do roli ROBOLI.

 

Faral widzi wszystko inaczej:

 

„Ujmę to tak. Rząd idzie za radą Kaczyńskiego, obniża akcyzę, za benzynę zapłacę nie 5.15 jak wczoraj a 5.00. Robi z tego szopkę medialną, Tusk występuje i mówi, popatrzcie, w okresie wakacyjnym obniżamy obywatelom akcyzę na benzynę, ny taniej na urlop pojechali. OK, obywatel pojechał na urlop i spalił 100 litrów benzyny, zaoszczędził 15 zł. Jak to nazwiesz? Bo dla mnie to populizm.”

 

Następnie stwierdza, że Skarb Państwa zrujnuje taka obniżka akcyzy co wykorzysta okropny populista Kaczyńskii jak zwykle nie bierze pod uwagę, że przez olbrzymie ceny paliwa niewielu już stać na to aby pojechać na urlop.

 

Później od farala „dowiadujemy się” czegoś takiego:

 

„No cóż rząd PO nie jest najlepszym rządem, powiem nawet, że słabym i wiele rzeczy mi się nie podoba ale jest on mocny bardzo słabą opozycją.”

 

O co chodzi?!

 

W tym samym komentarzu „dowiadujemy się”, ze z PiS uciekli sami wspaniali ludzie do PJNu i w PiSie„zostali mierni ale wierni znający tylko nienawiść i populizm. Szkoda, że PJN do sejmu najprawdopodobniej nie wejdzie. Utracimy tam kilku myślących, jeżeli posłów można nazwać myślącymi, ludzi.”- w cudzysłowie słowa farala!!! źródło

 

Następnie taka faralowska perełka:

 

 

„Oczywiście słowa "Tusk Matole" itd. są śmieszne, tylko, że mało kto śmieje się z Tuska a większość z autorów takich słów.”

 

Ohydna bzdura. Najlepsze zostawię na koniec.

 

„Nie rozumiecie, że na innych portalach społecznościowych ludzie mają tak dość ciągłego wałkowania Smoleńska, że jak napiszesz artykuł o tym, to mało kto go przeczyta, a oceny są mierne.” -myśliciel i znawca mediów FARAL.

 

To jest niezłe:

 

„Kluzik - Rostkowska dała J.Kaczyńskiemu wynik wyborczy o jakim nawet w najśmielszych snach nie powinien myśleć”

 

Faral kibiców nazywa kibolami i popieranie ich walki o wolność słowa wyraźnie mu nie pasuje. Szkoda, że nie przytoczył tego, jak kibice krzyczeli: „Kto nie skacze ten za PiSem hop hop hop” Szkoda, że nie widzi, że nikomu wtedy policja nie wlepiła mandatu, nikogo nie aresztowała. Dziś policja traktuje kibiców jak najgorsze bydło ale to jest OK.

 

 

Faral zatroskany o społeczeństwo na koniec napisał coś takiego!:

 

„Nie jestem za PO dla samego PO, nie jestem za PiS dla samego PiS, szukam rozsądnej alternatywy dla siebie, dla rodziny i dla kraju, by moje dzieci nie musiały za robotą do innych krajów jeździć.”- pisze to koleś, który pluje wyłącznie na PiS. źródło

 

 

Na koniec kilka złotych myśli farala:

 

„Kaczyński liczy na przejęcie władzy na fali niezadowolenia społecznego a nie metodami demokratycznymi.” -czyli niedemokratycznymi ale jakimi to nie pisze.

 

 

„o tym, że PiS jest rządna zemsty słychać zarówno z ust Kaczyńskiego jak i Ziobry. Nie słyszałeś, jak mówili o konieczności rozliczeń?”- lustracja według farala to nienawiść i chęć zemsty, czyli bronkowa "zgoda buduje"

 

To jest właśnie ten najlepszy komentarz, który dobitnie pokazuje probolszewickie i proPOwskie myślenie farala.

 

 

 Prawdopodobnie faral po tym wpisie zmieni nick i będzie pluł na PiS i popierał bolszewię z innego nicka. Poradzi sobie, skoro  jak sam napisał jest w stanie oddać 10 głosów na minutę w sondażach i zna specjalne skrypty pozwalające mu automatycznie głosować.

http://adriano.neon24.pl/post/23755,faral-powski-aktywista-do-pisania-komentarzy-oraz-obnizenie-podatkow-dobrze-czy-zle-czym-jest-populizm

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Widzę, żeś się napracował, nawsadzałeś tu rodzynków w stylu aktywista itd. Problem aktywistów PiS leży w tym, że raz po razie wykazuję im kłamstwa. Wczoraj na portalu niepoprawni wykazałem kilku m.in. p. Agnieszce, co twierdziła iż konto skasowała odeszła z Neon, a praktycznie codziennie się loguje.

 

Zacznijmy od ram czasowych. Ostatni mój tekst pod Nickiem Farał datowany jest 21.02.2012. Pierwszy tekst pod Nickiem Zawisza 26.02.2012 i dotyczy finansowania Kościoła metodą jak w Niemczech z opodatkowania wiernych, czy metodą jak w Polsce z pieniędzy wszystkich podatników, czyli z budżetu państwa. Jeśli jest to przeciw kościołowi, to z pewnością każdy tekst o Kościele jest przeciw Kościołowi.

 

Kolejna „rewelacja” Huskyego, Nick zmieniłem pod wpływem tekstu blogera Adriano. Tekst Adriano powstał pod wpływem dyskusji na temat Smoleńska. W tym okresie każdy kto nie był za teoriami spiskowymi był aktywistą PO. Po dziś dzień poglądów swych nie zmieniłem, był to wypadek spowodowany naruszeniem zasad bezpieczeństwa lotu, zejściem poniżej minimów i żaden oficjalny raport komisji państwowych po dziś dzień niczego innego nie mówi. Raport stworzony przez Macierewicza nigdy nie stał się oficjalnym dokumentem państwowym. Tekst Adriano powstał 14.08.2011 w związku z czym bzdurą jest jakobym zmienił Nick po wykryciu mnie przez Adriano.

 

Tego, że mam dwa Nicki jeden stary, jeden nowy nigdy nie ukrywałem. To, że konta nie skasowałem, to możliwe, że geniusz komputerowy Husky na Neon to potrafi. Zgodnie z moją wiedzą na Neon konta skasować nie można. Nawet konta tych których wyrzucono z Neon tam istnieją, a tylko oni nie mogą ich używać.

 

Ty Husky, też zmieniałeś Nick, najpierw byłeś Zbójnickim Psem, później Huskym. Dlaczego zmieniłeś, czyżbym miał prognozować, że pod starym Nickiem odkryli iż jesteś powielaczem propagandy PiS? Ja przyjąłem metodę wygaszenia starego konta i rozpoczęcia działania na nowym. Ostatni raz, gdy na moim blogu informowałem iż miałem również inne Nicki https://zawisza.neon24.pl/post/139801,czas-gdy-europejczycy-byli-imigrantami Ja teksty swoje piszę od roku 2007, zaczynając na dziś nieistniejącym już portalu. Tak więc nie ukrywałem faktu iż posługiwałem się innymi nickami.

 

Działalność pisarską pod Nickiem faral zakończyłem dość dawno, faktem jest, że napisałem 5 komentarzy w znacznie późniejszym okresie. Wynikało to z faktu iż będąc w delegacji na telefonie nie udało mi się ustawić konta Zawisza, a udało konto faral, ale ten grzech biorę na siebie, było to na 5 komentarzy w dość krótkim czasie. Zresztą gdy Husky wykrył tę „rewelację” tego się nie wypierałem, bo niby dlaczego, gdy wcześniej o tym informowałem?

 

Inne rewelacje Huskyego jak np. wypowiedź o benzynie. Przecież każdy powinien pamiętać jak Kaczyński przemawiał na tle kanistra z benzyną pokazującego ile to podatków w benzynie i tłumacząc iż dla dobra gospodarki należy obniżyć obciążenia finansowe. Dziś gdy przy znacznie niższej cenie baryłki ropy cena benzyny zbliża się do tamtej ceny za czasów rządów PO-PSL i jakoś rząd obciążeń nie zmniejsza. Hipokryzja? Dla niektórych prawda jest oburzającym kłamstwem.

 

10 głosów na minutę przy sondaży chronionym IP wystarczy zmienić IP i ew. usunąć ciasteczka, by oddać „nowy głos”. Są programy pozwalające logować się nawet z sewerów zagranicznych z określonego kraju. Dla nikogo kto czyta o Internecie nie jest to tajemnicą. Dopiero logowanie z zarejestrowanego Nick przed tym chroni. Tak podbijane są notowania komentarzy na portalach typu Interia. Czy to dla Huskyego aż taka tajemnica?

 

Za każde moje słowo odpowiadam, jestem w stanie uzasadnić argumentami, albo jest to moje prywatne zdanie, do którego mam prawo. Może tak Husky zamiast głosić prawdę za rewelacyjne kłamstwo pomyślał byś tak trochę, to naprawdę nie boli.

Myślę, że wystarczy odkręcania rewelacji Huskyego. O klasie tego człowieka, o jego poziomie dyskusji niech świadczy fakt iż wywołując wydaje się poważną dyskusję sam pod tym tekstem na Neon trolluje bredząc o majteczkach, sedesach.

//Antykomunista.neon24.pl/post/149286,cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy#comment_1555292

Taki niestety jest poziom trolla. Szukać po portalach, odbierać z centrali informacje i podawać je dalej potrafi. Ale coś logicznego napisać, to już przekracza jego możliwości intelektualne, poza majteczki, i czynności fizjologiczne jego zainteresowania nie wychodzą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594223

Udowodnil ci to dawno

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594226

I niestety po raz kolejny został zaorany przez..... własnego kolege też zresztą admina
Czyli 0 kłamstw

 

 

@Zawisza Niebieski 16:54:54

Mylisz się Zawisza, Zbójnicki i Husky to ciągle to samo konto.
W innych kwestiach masz rację. Niestety (dla Huskego :)

nadużycie link skomentuj usuń

Jarek Ruszkiewicz SL 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594233

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

n pwn zrzmsz. J psłm dwóch twch nckch, Zbójnck Ps  Hsky. W pwnym mmnc zmnłś jdn nck n nny. J n wm dlczg, l czy cś prstszg jk zpytć Jrk, n w. c, znów Hsky będz płkł?

 

Hsky, jk jż sę z tg zrn wycągnsz prztrzyj czy, pczytj z zrzmnm, nprwdę n bl.

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-10
#1594237

Przypominasz mi London Eye
Zakręcisz się jak bąk
Józef Bąk

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594238

Matole

Matole

Mozna zmienic nick bez kasowania konta.Ale nie wszystkie debile jeszcze o tym wiedza

*8lat robiles gnoj palujac wszystkich co tobie nie pasowali.A tu ryja drzesz ze ciebie paluja
Podly prostaku

Chciales podly frajerze udowodnic mi dwa konta?

I co?

Czym to idioto sie skonczylo?

Kup sobie nowy telefon bo ten co masz to faktycznie antyk i znow pomylisz konta
Jprd.
Co za oszolom

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594229

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wyszdł zmczny kpszn. Dw trllk w nrwch nwt prstg tkst n ptrfą przczytć. N, wm, czy młś dw knt l wm, ż dw nck Zbójnck ps Hsky młś. wszystk twj rwlcj fnt kłków wrt. trz blzgjc, njwyżj znów pkżc swją twrz. l t chyb t żdn nwść.

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-10
#1594230

Można i mieć pięć kont, ale zależy dlaczego. Jeżeli dlatego, że wcześniej udowodniono kłamstwa i oszczerstwa to jest to po prostu oszukiwanie ludzi piszących i komentujących. Nie mówiąc już o wiarygodności. Ja przyjąłem zasadę, że zawsze posługuję się jednym nickiem a nawet prawdziwym imieniem i nazwiskiem, ale zdarzały się sytuacje, kiedy faktycznie chciałem pisać pod nowym nickiem, bowiem spotykała mnie nieraz ogromna ilość hejtu a nawet groźby słowne na moim blogu. I właśnie po jednej z takich gróźb (dotyczących m.in. postów o WSI) postanowiłem się ujawnić z imienia i nazwiska, chociaż grożący wiedzieli wiele o mojej rodzinie o czym nigdy nie pisałem. Ciekawym było to, że znali moje personalia, chociaż wcześniej ich nigdy nie ujawniałem. Widocznie zabolało, ale ówcześnie też byłem trochę zastraszony, ale to już minęło i mam nadzieję, że już nie powróci.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1594239

o tym z jakim szacunkiem,poważanie i "mir(t)em traktuja go jego koledzy to wklejam tu:

@Husky

Masz u mnie duży plus za zdemaskowanie tego łgarza.Wielokrotnie rzygał tutaj swoim jadem na o.Rydzyka.Kiedy zwracałem mu uwagę żeby przedstawił dowody przestępstw których miał się dopuścić zakonnik z Torunia to udawał głupa i zmieniał temat.Do dzisiaj nie przedstawił żadnego dowodu w sprawie kradzieży pieniedzy przeznaczonych na stocznie w Gdańsku.Ja pojechałem do Torunia i sprawdziłem jak to było w rzeczywistości .Ani jedno słowo napisane przez tego łgarza nie było prawdą.

 

matterhorn 10.06.2019 18:19:34

 

 

@Jarek Ruszkiewicz SL 13:15:22

Tak prawdę mówiąc to wcale się nie dziwię,że Husky napisał do niebieskiego to co napisał.
Lata taki jeden zboczeniec od Biedronia i w wulgarny sposób atakuje autora blogu czy komentatora a potem się dziwi,że ktoś mu odpowiedział jego językiem.
Tak samo jest z Zawiszą.On notorycznie łże i szczuje tylko na jedną partię a udaje,że nie lubi PIS jak i PO.Ale przebiera nóżkami i nie może się doczekać kiedy z Brukseli powróci na białej szkapie jego ukochany ducze niejaki Donald T.Wiele razy pisałem mu żeby przedstawił dowody na swoje niecne i podłe oszczerstwa,ale dla niego dowody to są jakieś wypociny z żydowskiej gazety dla Polaków lub z WSI24. I robi to w białych rękawiczkach niby nikogo nie obrażając tylko,że nie pamięta tego,ze kłamliwym słowem też można zabić.
I w tym wypadku nie chcem ale muszem stanąc po stronie Huskiego.On robi to co robi ma takie przekonania i ma prawo je głosić czy się to komuś podoba czy nie. Można się z nim nie zgadzać ale wyzwiska i epitety trzeba zostawić u siebie w domu.Ja też z nim miałem ostre spięcia ,ale nie mam do niego zadnych pretensji.Wojtas też nikogo nie obraża dopóki ktoś go nie zaczepi w knajacki sposób.Jak ten zbok od Biedronia będzie go nękał i prześladował stanę u boku Wojtasa.

 

matterhorn 10.06.2019 13:45:19

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594243

Witam serdecznie. Masz rację demaskując takich prowokatorów. To typowe dla zadaniowców: doprowadzić do tego, aby poznać poglądy innych a później to wykorzystując atakować i dyskredytować. Gratuluję odwagi. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1594250

Krzychu

To zaden przeciwnik

Zwykly administracyjny  DZBAN

Takich to ......

8-))))))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594253

Dzisiaj w sieci tak naprawdę nikt nie jest anonimowy jak było nawet z pięć lat temu. Zawsze można kogoś namierzyć i dowiedzieć się wszystkiego. Korporacje informatyczne zbierają całą masę naszych danych. Nawet poczta też nie jest do końca chroniona. I chyba też był taki cel. Google czy YouTube już cenzurują treści wycinając różne treści i filmy (choćby wRealu24).

Przekonałem się o tym osobiście, bo gdy wszedłem na jakiś sklep internetowy to zalany zostałem jego reklamami. Skąd wiedzieli gdzie zajrzałem? Ano z namierzenia mnie i stworzenia sprofilowanych dla mnie reklam. Przykre, bo kiedyś internet był naprawdę wolny, dziś poszło to już w zapomnienie a dane i informacje mają wysoką cenę. 

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1594254

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ngdy n będę występwł pd mnm nzwskm. N śwc wl jst różnych frstrtów j mm język cęty twrd pglądy n crpę kłmców. T, ż mm tk hbby, ż pszę tksty n pwżn mn d stwrzn zgrżn rdzn. Dzś d wl lt swj tksty pblkję pd nckm Zwsz, z późnj wprwdznym dpskm Nbsk, gdy zpytn mn, czy przypdkm n jstm psłm Zwszą. Przychdząc t z Nn tż tn sm nck zstwłm, n krywłm sę pd jkmś nnym. czywśc wdzłm, ż sptkm sę z wśckłym tkm trllków, c stndrdm Nn sprstć n ptrfl. C nnjszym wdć.

Jk wdć Hsky m zmny nck z względ n dwdnn kłmstw n dwdnł, dt rtkł n który sę pwłł zpłn n przylg d dty zmny nck.

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-11
#1594244

I pewnie ty ze Spirytusem Liberalnym je wyznaczacie. Dlaczego w upały chodzisz bez czapki?

 

 

Buahahahahahahahhahahhahahahhahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahha ;)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1594246

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Z tego co wiem wyleciałeś z Neon jak Joszko, Mid Service i kilku innych. Masz standardy portalu na którym kilku trollików portalem rządzi. Jakoś tak wychodzi, że większość tego co wyleciało z Neon jakoś w tutejszym bagienku ląduje. Ty zdaje się tą samą drogą podążyłeś.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594249

I powiedz wszystkim, dlaczego za czasow Tomka Parola mogłeś jedynie dodawać mniej lub bardziej glupiutkie komentarze?

NEon to nawet nie jest ściek. To po prostu nic. Wrzuciłęm wam kilka tekstów z nadzieją, że się podciągniecie. Ale jak widać wolisz swojskie g...np. ;)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1594255

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tomka Parola, jednak z nim po awanturze nie poszedłem. Mnie też kiedyś pracownica zrobiła taki numer, że idąc do innej firmy chciała przejąć moich klientów. Skończyła na stoisku sprzedając cukierki, tak ją ostatni raz widziałem.

Nie Pana teksty były problemem a język, dość tu powszechny jakim posługiwał się Pan w komentarzach. Niech Pan zobaczy ilu zwolenników PiS pisze na Neon, tyle, że Neon dobiera ludzi o odpowiednim poziomie kultury, a w przypadkach lekkich kieruje ostrzeżenia, chyba takie Pan dostawał?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594273

KOD jest natomiast twoją prywatną sprawą. Tak samo jak UBywatele. Co do języka - nazwalem durnia durniem, głupca - głupcem, tępaka - tępakiem. To was zabolało. A najbar4dziej to, że mam was głęboko w d.... Ja nie nadymam się w necie, a już na pewno nie na NEonie. Przy okazji - możesz podpowiedzieć, jak zlikwidować tam konto? Bo to wstyd trzymać teksty koło twoich czy Wrzodaka.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1594631

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kod ma odpowiednią definicję w języku polskim a znaczenie tego słowa zdefiniował kontekst mojej wypowiedzi.

Na Neon nie ma opcji kasowania konta, stąd rewelacje Huskyego. W przypadku Pana konta, gdy administracje Neon uznała, że sposób wypowiedzi, kultura itd nie spełnia minimów, wymaganych przez portal od blogera zostało zablokowane dożywotnio. Wszelkie teksty, komentarze pozostają jako zapis archiwalny. Portal Neon utrzymuje pewne standardy, stąd tutaj ma Pan całą grupkę tych, co tych standardów kultury utrzymać  nie potrafiło. Jak się zachowują, jakim językiem posługują widać choćby w opublikowanej przeze mnie na moim blogu wypowiedzi Huskyego. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594636

Przecież wy jesteście durnowaci. Naprawdę uważasz, że bycie pośród was na NEonie to jakiś splendor? Chłopaczku, to jest ujma na honorze. I dalej przepisuj stare książeczki Bellony, może ktoś  uzna, że z ciebie historyk. ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1594640

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ja nie przeczę, że możemy być durnowaci, wszystko zależy od poziomu odniesienia. Ale jak Pan widzi wasze bagienko "spadów z Neonu" to osoby, które chciały pisać na Neon ale administracja Neon uznała iż nie dorastacie do minimalnego poziomu kultury wypowiedzi, jaki portal wymaga od swoich blogerów.  To nie wy odeszliście z portalu, a portal po prostu was wyrzucił. Ale rozumiem iż bronicie się przed prawdą opowiadając iż pisanie na Neon to ujma na honorze, to taka obrona z zakresu chwytających się brzytwy, by nie przyznać się przed samym sobą, kim się jest . No cóż, Pan pragnął być na Neonie, zadajmy sobie logiczne pytanie. Pragnął Pan tego dyshonoru? Nie obrażajmy naszej inteligencji. Bądź Pan poważny. Jesteśmy dorosłymi ludźmi. W komentarzach pod jednym artykułem wykazałem kilku z bagienka kłamstwa, nie naruszenia sprzed lat, a mówienie kłamstwa w prost, dla chwilowych wyimaginowanych korzyści. Cóż wam zostało poza opowiadaniem jacy to my durnowaci jesteśmy, a wy  poziomu jak durnowatych nie byliście w stanie osiągnąć, pałowanie, to każdy głupek portafi? Dobrze, pałujcie, jeśli wam to sprawia przyjemność, to dokładnie oddaje wasz poziom. Liczba pałek pod komentarzem jest powtarzalna odpowiada dokładnie liczbie akurat dostępnych trollików. 

Moje zdanie na temat tego portalu, jest tu wielu wartościowych ludzi, ludzi, którzy są prawdziwymi patriotami, ludźmi, którym zależy na Polsce, ludźmi co coś w tym kraju osiągnęli, dla niego zrobili i dla nich piszę. A tutejsze bagienko obniża poziom tego poratlu, ale to już leży w gestii właścicieli tego portalu, ich wola. Ich decyzja zdecyduje jaki poziom będzie tu zachowany. Ja mówię prawdę w oczy, prawdę wam mówię, a prawda was boli, stąd opowiada Pan o starych książeczkach z Bellony. A, zresztą co ma Pan do Bellony? Pewnie, że była w nich propaganda, takie były czasy, lecz mądremu człowiekowi, co potrafił plewy od ziarna odsiać, propaganda nie zagrażała. Przecież w dzieciństwie prasą, którą mogliśmy pisać była "Trybuna Ludu", "Życie Warszawy", słuchając Radio Wolna Europa nauczyliśmy się czytać między wierszami, a propaganda PIS jest na tych wzorcach oparta. Stąd doskonale wiem co chcą ukryć. a że ludzie o mentaności niewolnika nigdy mądrymi nie byli, nie jest to bardzo trudne.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594659

Całe szczęście, że znów wspomnialeś o PiS-ie, już myślałem, że może zachorowałeś czy coś.

Wierzę na slowo, że tacy jak wy uczyli się czytać między wierszami słuchając RWE. Ładnie się wypsnęło, towarzyszu

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594662

naprawdę w to wierzysz, co napisałeś? Zatem powinieneś sobie amputować głowę, bo jest pusta bardziej niż próżnia doskonała.

Spady z neonu! :) To dobre !

Buahahahahahahhahahhahahhahahahahahhahahahahahahhaha ;)

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1594680

A to ciekawe, bo skasowano tam masę kont a nagle cudem to niemożliwe, by Zawisza miał argument, czemu z koleżkami lata po różnych kontach 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594657

"Tomka Parola, jednak z nim po awanturze nie poszedłem".

 

Nie poszedłeś za Tomkiem, bo on ci tego nie proponował. Odejście było jedyną szansą na pozbycie się masy oszołomów, grafomanów i innych nawiedzeńców. Dlatego zostałeś.

Jesteś mizerny. Ot, i wszystko.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1594678

Łżesz jak bura suka
Mam w dupie twoje dwa konta
Rozumiesz to
.
Ja tylko zrobiłem to po to by ci  udowodnić w jakich celach je miałeś.

 

Czy na przełomie 2011/2012 jednocześnie pisałeś komentarze z dwóch kont?
Potwierdzasz?
Czy mam ci tu wkleić datami?

Tylko jedno

Albo merytorycznie odpowiedz na pytania albo wcale

Ok?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594248

Myślisz, że rozmawiasz z czlowiekiem, a to neończyk. ;)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1594257

Czy to jakiś płaczek żydowski z tego Zawiszy Niebieskiego? 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1594634

Pełną zgoda Krzysztofie że można mieć dwa a nawet trzy konta i z różnych to powodów są aktywne
Ale nie można tolerować faktu że wykorzystuje się je do jednego celu
Oceniania, a następnie drwienia z kogoś że ma niskie oceny.Bo tak właśnie było.
I to był mój cel tej notki.

Mam konto na pewnym portalu gdzie zapomniałem hasła a nawet adresu e-mail z którego zakładałem konto.
I ono dalej tam jest.
Taki malutki portalik ale jest

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594245

Działalność pisarską pod Nickiem faral zakończyłem dość dawno, faktem jest, że napisałem 5 komentarzy w znacznie późniejszym okresie. Wynikało to z faktu iż będąc w delegacji na telefonie nie udało mi się ustawić konta Zawisza.

--------------------------------------------

Panie Zawisza,

Jestem bardzo zdziwiona, że mnie zarzuca Pan kłamstwa, tymczasem sam Pan użył pod notką Jaromira nick Faral i wystąpił również jako Zawisza. A więc pisał Pan swoje komentarze jako dwie różne osoby. Wszystko było więc w porządku z kontem Zawiszy. Oczywiście jako Zawisza przedstawiał się Pan jako  ten uprzejmy, grzeczny, pracujący u podstaw bloger. Natomiast jako Faral, pokazywał Pan już zupełnie inne oblicze, trochę bardziej bezczelne i agresywne. Pamiętam to doskonale, ponieważ jako Faral prowadził Pan dialog ze mną pod tą notką. Następnie komentarze Farala Pan usunął, aby żadnych śladów nie był, co sprawdziłam na portalu.

P.S.

Wczoraj, Zawiszo, zalogowałam się dwukrotnie na neon. Za drugim razem aby dać 5* Oświatowi za jego notkę na temat PiS. Informuję o tym Pana aby nie było jakichś niedomówień. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1594236

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

na Neon. Może pani wchodzić na niego, nikt pani nie sprawdza. To tylko Husky twierdzi iż na swoje konto można wejść tylko by pałować. Nigdy nie negowałem pani prawa do wchodzenia na to konto, nie piszę, że wchodzi Pani tam teksty pałować a oceniać, a tylko to, że napisała Pani iż Pani (piszę z pamięci więc może nie będzie dokładnie) konto zlikwidowała i odeszła z Neon, co nie jest prawdą, chyba się Pani ze mną zgodzi? Komu Pani jaką notę stawia nie jest to ważne, Pani ocena. 

 

Wydaje mi się, że jednak Pani myli konto faral z kimś innym. Jak faral w tych w sumie 4 skasowanych komentarzach, gdzieś tam podałem 5 odpowiedziałem Pani tylko raz. Tekst brzmiał "Gdy nie można się do metoryki przyczepić trzeba czepiać się literówek." Rzeczywiście szalenie agresywna ta wypowiedź. Czy mam Pani przypomnieć pani wypowiedź na jaką tę odpowiedź dałem? Myślę, że dla dobra sprawy i Pani lepiej na tym zakończmy. Bo znów się Pani zawstydzi. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594242

Myślę, że dla dobra sprawy i Pani lepiej na tym zakończmy. Bo znów się Pani zawstydzi. 

---------------------------------------------

Nie może być znów, skoro nie było poprzednio powodu do zawstydzenia. Wstydzić się raczej powinien inni, wstydzić się powinien portal, na którym pojawią się teksty, jak ten Jaromira. Panu on oczywiście nie przeszkadzał, a nawet wprost przeciwnie - raczył się Pan prymitywną treścią i formą, delektował "słowiańską" przaśnością Jaromirowego "stylu". Dla Pana to były pachnące bułeczki ze świeżym masełkiem w niedzielny poranek.

Ja nie mylę konta Faral z nikim innym. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1594251

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jeśli Pani nie myli, to co złego widzi Pani w moim komentarzu? Przecież je przytoczyłem. Rzeczywiście takie agresywne? To porówna Pani z językiem rynsztokowym tutejszych trollików.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594274

zawisza, znów kłamiesz

wykazałem kilku m.in. p. Agnieszce, co twierdziła iż konto skasowała odeszła z Neon

p. AS nie pisała o skasowaniu konta.

na kwestię trollowania odpowiedziałeś zarzutem o wykasowanie kilkudziesięciu komentarzy (co za bezsens), na co otrzymałeś sprostowanie o skasowaniu wszystkich zamieszczonych komentarzy i tłumaczenia na koncie.

po co kłamać?

by przy okazji wyszło, że nawet w dyskusji atakujesz bzdurnymi zarzutami a potem udajesz, że to z innymi nie da się merytorycznie porozmawiać?

 

był to wypadek spowodowany naruszeniem zasad bezpieczeństwa lotu, zejściem poniżej minimów i żaden oficjalny raport komisji państwowych po dziś dzień niczego innego nie mówi. Raport stworzony przez Macierewicza nigdy nie stał się oficjalnym dokumentem państwowym

nieprawda. 

raport Millera został anulowany, raport Macierewicza nie jest zaś ostatecznym, lecz częściowym- technicznym, jest zaś jak najbardziej oficjalnym dokumentem, lecz jeszcze nie ukończonym i przez to nie jest oficjalnym stanowiskiem rządu. i nie były to jedyne badania. manipulujesz, by pokazać przewagę wiarygodności zaaprobowanego państwowo raportu, który nie tylko wycofano ale zawierał oczywisty fałsz.

 

Zgodnie z moją wiedzą na Neon konta skasować nie można. Nawet konta tych których wyrzucono z Neon tam istnieją, a tylko oni nie mogą ich używać

a to ciekawe, bo parę kont skasowano na życzenie odchodzących a po innych nie ma śladu. nawet jeśli istnieją gdzies na serwerze a są tylko zniknięte- po co by jednak dawni administratorzy kłamali? technicznie jest to z pewnością możliwe, co więcej można zniknąć konto w dowolnym momencie. nie zmienia to faktu, że korzystałeś z obu, wypierając się tego a przyłapany zostałeś już w czasach NE. bywalo, że w jednej dyskusji przelogowywałeś się z zawiszy na farala- zaprzeczysz?

 

Wynikało to z faktu iż będąc w delegacji na telefonie nie udało mi się ustawić konta Zawisza, a udało konto faral

oczywista bzdura. byle tel. z przeglądarką, logowanie- nick i hasło starczy. działa tak samo na rózne aktywne konta.

Zresztą gdy Husky wykrył tę „rewelację” tego się nie wypierałem, bo niby dlaczego, gdy wcześniej o tym informowałem?

wcześniej szedłeś w zaparte, ba- nawet po ujawnieniu (że dwa konta ale stare nieużywane, potem że może i jakies komenty z drugiego, potem że tylko kilka- zaleznie, co właśnie wykazywano gdy nie dało się już kłamac dalej)

itp.

po co tyle kłamać? po co robić z siebie świętoszka?

przyanzawałes sie nie do razu, tylko po czasie, gdy już nie było wyjścia.

a teraz wymyślasz se misję ostatniego prawdomównego, który wykaże kłamsto innym- a sam sie okazuje klamczuchem OD POCZĄTKU.

 

a i ja znalazłem inne kłamstewka. oczywiście poszedleś w zaparte i zarazem sam się pogrążyłeś, jak najwiekszy głupiec. za to po miesiącach się przyznasz a potem dorobisz legendę, że nigdy nie ukrywałeś, pisałes prawde a to inni złosliwie przekręcili. po co tak kłamać?

podobnie ze swoimi notkami- twierdziłeś, że nie ma w nich blędów, ja jakies znalazłem. no to zacząłeś sie żalić, że nikt nie chce merytorycznie, oczywiscie wykazana bzdury pominąłeś. 

i tak to sie kręci, idziesz w zaparte, pomijasz co niewygodne, po czasie przerabiasz i manipulujesz sensem zdarzeń.

no i po co to wszystko?

i tak juz jesteś niewiarygodnym krętaczem z neonu, typem co chce rozumiec świat przez pryzmat dawnych Słowian, proruskim aktywistą z obsesją antypisowską itp.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594291

Jego osobisty lekarz psychiatra znany dr.Klich bezradnie rozkłada recoma

Jedno jest pewne, psiak zaorał gnidę na metr w głomb

jak głąba

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594297

To kolejny e-mail czy znów strzał z liścia
Daj mu żyć
Szkoda tego internetowego dupka

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1594279

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wczoraj naliczyłem 8 trolli większości kłamstewka wykazałem, dziś 8 punktów poparcia , komplecik trollików mamy. Prawda zakopana. Miłych snów w waszym bagienku.Wśród Polaków Husky na 11 głosów tylko 2 poparcia zdobył.

Miłej nocy trolliki, ten wpis też możecie popałować. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-10

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594281

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wielka rozpacz w szeregach "Londyńczyków", izrael przegrywa z reprezentacją Polski 0-2...!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9
#1594284

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Bo już 3:0. Joszko tych swoich w kibucu pociesz, jeszcze se kuku zrobią. :) Flagi żałobne oczekiwane.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594285

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

3-0 !!!
"zaczadzony" gryzie menorę, "juzek"płacze z lufą swojego UZI w ustach!!
Cóż za emocje !!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-10
#1594286

To gównniorze jeszcze nie spio

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594288

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie "spio", nie "spio"...
Polska język , trudna język...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8
#1594292

Idź,ćwoku na NEon. Tam szanują WSIowych idiotów. A my Polacy przynajmniej mamy się z czego cieszyć. I z utęsknieniem czekamy, by Rosji dokopać. Chyba się wtedy POtniesz. ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1594300

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tak rodzinnie

https://www.youtube.com/watch?v=g1g9IaIZNIM

Ale wy, tacy sympatyczni nie jesteście.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594282

4-0

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1594290

A NA DOBRANOC BY SIĘ CI DOBRZE SPAŁO I PIESKA MORDKA ŚNIŁA
To z twojego bloga

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594295

Z czasów NE i neonu pamietam, jak zawisza przechwalał sie studiowaniem religioznastwa. że katolicy sa tak ciemni, nie znają własnej wiary za to on oczywiście wie lepiej i o wierzących i o wierze (wiele razy się osmieszył).

czy aby naprawdę studiował religioznastwo? no cóż za autorytet. przeciez nigdy nie kłamie, bo sam tak twierdzi.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594294

Studiuje dalej

Na czerskiej u Michnika

Wiecznyj stjudentt

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594296

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tak Polacy muszą walczyć z eskimosami.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7
#1594298

Patrz na jego blogi. To wypracowanka na poziomie drugiej klasy gimnazjum. Człowiek już po maturze nie pisze aż tak infantylnie.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1594301

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pamięć zawodzi, przykro mi. Nigdy nie twierdziłem, że studiowałem religioznawstwo na jakiejkolwiek uczelni. Mam maturę z religii i dwa lata chodziłem na religię w czesie studiów, ale były to spotkania katechetyczne. Jak może sobie Pan poszukać, pewna pani tu na portalu próbowała zagiąć mnie z religii, dwa razy jakoś słabo jej poszło.

Widział Pan jaki popłoch wśród trolli wywołało moje wyjaśnienie pozostawiające z śledztwa Huskyego tylko okładki. Trollikom udało się ukryć prawdę i radość w bagienku pozostała, ale wyjaśnienie jest dostępne na Neon, a tam Husky, słabo przędzie, na 16 głosów 4 poparcia mu się udało uzyskać. :) Nie ma to jak w rodzimym ciepłym bagienku, tu go pogłaszczą, w żalu pocieszą.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594322

Pocałuj mnie ty obszczymurze  w 4 litery

EOT

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594323

niebieski, 

oboje wiemy, kto jest krętaczem a robi z siebie autorytet.

inne smaczki: wg zawiszy Jezus był rewolucjonistą, istniał osobny NIEPRAWOWITY  "Kościół Pawłowy", który był w konflikcie na miarę schizmy bądź herezji, nieistotne znisienie praw mojżeszowych i podział na stare a nowe przymierze, Chrystus miał braci, największym zagrożeniem nie są ateiści a wierzący nie tak oświeceni, jak zawisza, dla poznania "Jezusa" (słowo Chrystus pali, znak krzyża też, więc uzywasz powszechnego imienia, jakich wiele) należy SAMODZIELNIE selekcjonować źródła w postaci wszelkich bzdurnych niekaknonicznych wzmianek (a zarazem nazywac się wierzącym katolikiem, ot oswiecenie ponad ciemnotą), aha od czasów Konstantyna mamy kolejną reformę, która sprawia, że ten nieprawowity KK stał sie już fałszywy...

oczywiście Kościół i na naszych ziemiach był fałszem, bo byl niemiecki, pod zwierzchnictwem cesarza a przez to i nasz kraj, ogniem i mieczem wprowadzał nowe, palił zielarki i szeptuchy na masową skalę, przez co zaginęła unikalna wiedza (tak jakby dziś, w wieku nauki, nie znać właściwości substancji w roślinach ale lepiej je znali ciemni czarownicy, robiący sztuczki za kasę)

a co jest dobre? tylko "wiara przodków" (dawniej tak nazywano chrześcijaństwo ale zawiszaki zmieniają to na pogaństwo), czyli te idealizowane Słowiany

takie są bredy zawiszy

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594343

inne smaczki- oczywiście wypędzenie religii z instytucji publicznych, szkoły, zamiast nauki czy wiary powinny byc kluby dyskusyjne prowadzone przez Kościół (!), w Pl istnieje osobny kościół redemptorystów, Kościół ma płacić za uczenie religii, Adam z Ewą czy Kain z Ablem to nic innego, jak religia w neolicie, co właśnie bada zawisza, kult Maryi jest niebiblijny a Ona była przeciwna Chrystusowi, 24. grudnia co roku rodzi sie zupełnie inny Bóg- nie Chrystus, lecz Bóg Mojżesza a nie Abrahama, Kościół indoktrynuje zamiast uczyć etyki i innych religii, w czasach gimnazjum ma byc religioznastwo a w liceum W liceum należy praktycznie marginalizować religię Katolicką na rzecz etyki ale i związanej z innymi religiami

tako rzecze zawisza, ekspert religioznastwa

antypolskie wariactwo dla zniszczenia Kościoła

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594344

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Albo niewiele rozumie Pan z tego co ja piszę. Jezus wyłożył swoją naukę bazując na Starym Testamencie, w wyniku Jego działalności na ziemi stara umowa między człowiekiem i Bogiem została zastąpiona nową umową Nowym Testamentem. św. Paweł a w zasadzie gmina w Antiochi, wyprowadziła chrześcijaństwo z roli sekty w judaizmie, do czego prowadził go Jakub, brat pański w przestrzeń Cesarstwa Rzymskiego. Jeśli mówię o "wierze ojców" to dodaję słówko "przedchrześcijańska". Jeśli by zadał sobie Pan trud poczytania coś o walce Cyryla i Metodego z biskupami niemieckimi o uznanie ich tłumaczeń Pism na język słowiański to by Pan widział dwie koncepcje nawracania Słowian, Niemiecką z zakazem tłumaczeń Pism na języki narodowe i Słowiański w oparciu o zatwierdzone przez papieża tłumaczena Cyryla i Metodego.

Wiedza naprawdę nie jest przeciwna Kościołowo a tylko tym, których wiedza boli.

Innych bzdur, które Pan tu wypowiada nie będę tłumaczył, bo szkoda mojego czasu brak Panu wiedzy i Pan przeinacza.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594346

skoro nastało nowe przymierze, to te twoje bajania o wielgachnych róznicach kościołów i wiary możesz sobie... dlatego to ignorujesz, bo nie pasuje, za to skupiasz się na rzekomym konflickie i różnicach, by wykazywac fałszywość, to ty piszesz o jakimś kosciele pawłowym, jasno wskazując na różnice, że jest osobny i "nieprawowity". przesłanie jest jasne, odwalasz krecią robotę, by wykazywać fałszywość KK na każdym etapie za to te słowiany z bajek to wspaniałe.

kręcisz i nawet nie masz jaj się przyznać, no nic nowego, bo jakże udawac zatroskanego katolika i ryć, inaczej jabyś sie przyznał do bycia turbosiem ale i takie opowieści masz, jak to 30 legionów słowiańskich bralo odwet za chrystianizację.

chrześcijaństwo nie miało żadnej roli sekty w judaizmie, tylko przypominało małą sektę, było zas zupełnie inną, nową wiarą panie niedouczony zaś wrogo przejęło doktryny judaistyczne w nowej interpretacji- wypełnieniu, czego żydzi do dziś nie moga wybaczyć jako najgorszego bluźnierstwa, które wygralo z nimi (stąd np. obsesyjne antychrześcijaństwo dawnych zydow np. z pluciem na symbole chrześcijańskie niczym opętani czy wariaci).

to nie sama gmina w Antiochii, w rzekomej opozycji do reszty, wprowadzała chrześcijaństwo w Cesarstwo- komu to podlegały ziemie Izraela? nie były pod okupacją rzymską? czy sam JCH nie posłał apostołow panie nieuku biblijny? Kościół Jerozolimski, o ile był judaistyczny, to nie ograniczał się do samych Judejczyków i nie chodzi o Galilejczyków ale ludzi z różnych rejonów oraz nawracanie pogan, nieuku, to św. Piotr ochrzcil setnika Korneliusza, poganina, nauczał też w Azji Mniejszej i Rzymie. tak więc nie ściemniaj, że Kościół Jerozlimski ograniczał się do lokalnych "żydów", bo dobrze wiadomo o jaką wizję kościoła ci chodzi- "nieprawowitego" pawlowego, ktory zdominowal chrześcijanstwo, a następnie fałszywego od Konstatntyna, znów w jakiejś opozycji do mitycznych "pierwszych chrześcijan" (ulubuiony argument heretyków), których widzisz wyłacznie w judaistach jerozolimskich. bzdury dla propagandy antykoscielnej. palisz głupa i tyle, tak jakbym nie rozkminił tego lata temu, niejeden widział twoja działalność.

i żadnych bzdur o tobie nie pisze, bo kto zechce to sobie znajdzie twoje wpisy z blogów, uzywam nawet twoich słów więc nie ściemniaj. jak zwykle masz nadzieje, że komus innemu da się zawrócić w głowie, bo na pewno nie tym, co się tobie przyglądali od lat, stąd stale kręcisz i się wybielasz. nie masz nawet jaj, by powiedziec po męsku, w co se chcesz wierzyc a co nie pasuje, tylko piszesz jedno, potem sie wykręcasz i jeszcze wszystkich innych oskarżasz o przeinaczanie a to wszystko dla swojej chorej misji, walki propagandowej, bo co se lata temu powymyślałes, to musi być święte, mimo że od lat niejeden wykazywał, jakie to  bzdury

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594363

To wiejski filozof i sługus pejsatych, znany jako majtek serwisant, włamywacz i plagiator,

A chce uczyć innych moralności.

Nawet rebe z dyni, dokładnie o tym gościu pisał co to za gość, gdy jeszcze nie przepadali za sobą, teraz to team pisiorków z ławeczki.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1594370

a coś na temat?

popierasz herezje zawiszy?

Chrystusa se wstawileś w avatar ale jedyne co masz do powiedzenia, to jakieś oszczercze urojenia. nastepny "prawdziwy katolik".

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594371

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A ty judeo-chrześcijanin, ze wskazaniem na judeo.

Ja bronię dzieci nienarodzone, a ty bronisz interesów partii eskimosów, a los dzieci to drugorzędna sprawa dla ciebie.

Więc zamilcz jak nie rozumiesz że, Bóg i Jego Prawo jest najważniejsze, a nie jakiś interes partyjny.

Nawet nie u miecie siebie bronić, gdy was lewactwo wdeptuje w ziemie mówiąc" czekamy kiedy te wyborcze k..wy z PiS wymrą" koniec cytatu.

Obrażają uczucia katolików i profanują co dla nas katolików święte, a u was serce  zajęcze pełne strachu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5
#1594378

na pewno jesteś zdrowy psychicznie? po tym, co wypisujesz, nie wygląda na to.

a ode mnie sie łaskawie odwal, nic o mnie nie wiesz za to wymyslasz sobie bzdurne bajki.

tak Pan Jezus nakazał? czy tylko lubisz wymyślanie oszczerstw jak szatanista jakiś. Kosciól to ty chyba widzialeś na obrazku

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594383

Więc przestań wypisywać swoje durne fantasmagorie na mój temat i przestań używać żydo-bolszewickiej metody na chorobę psychiczną rodem z NKWD, którą wmawiali niewygodnym ludziom.

Co korzenie żydo-komusze znowu się u ciebie odzywają???

W realu gdybym cię spotkał, do dostał byś w kły i tak po męsku za oszczerstwa, ale w internecie też umiem bronić swojego dobrego imienia.

Więc możesz o mnie pisać, choćby to że popierałem PiS i odszedłem i popieram Ruch Narodowy, ale na kłamstwa przeciw mnie, zawsze będzie riposta dla ciebie z mojej strony.

Co ty se kurna myślałeś, że se trafiłeś na chłopca do bicia i do pośmiewiska???

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1594401

Towarzyszu, pobudka.

Nie zauważyłeś, że to ty przyczepiłem się do mnie? Zamiast bronić wiary, jedziesz po broniącym i wymyślasz bzdury. Potrafisz pisać z sensem na temat? Czy jak Zawisza będziesz wszędzie wciskać swoje kodziarskie odzywki, tyle że znalazłeś se pretekst aborcji. Dobrze, że nie wypadków komunikacyjnych, tam też giną ludzie, częściej w grzechu. Albo narkotyków, ale twój Braun chce przecież legalizacji. RN to chluby nie przynosisz, mógłbyś też wstawić se diabła w avatar- bardziej pasowałby. Pewnie masz dyspensę na obrażanie innych? Biegiem do spowiedzi, niech cię tam naprostują, no chyba że na KK też się obraziłeś.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594436

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Co w synagodze takie mądrości uzyskałeś od rebe, Mośku???

Bujaj się koszerny Mośku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5
#1594511

Na jakim kierunku studiów jest religia? Mogłabym prosić o podanie nazwy uczelni?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

viki

#1594635

Marksizmu

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594676

Wpis Husky ciekawy, troche sie napracował, poparty jakimiś tam dowodami ale (i tu najważniejsze ALE) admini portalu spierniczyli wszystko nie dając odnieść sie do tego atakowanemu Zawiszy Niebieskiemu i cenzorując jego wpisy, które zostały "ukryte" - to jest debilizm, który poprowadził do tego, że dałem + Zawiszy, tylko po to aby móc przeczytać jego odniesienie się do tematu (niestety mimo moich + nie wszystko udało się odczytać) dlatego cała praca Husky poszła na marne, bo nie została skonfrontowana dla ogółu czytających.

Ps. za choćby część z tych obelg co napisał też w komentarzach Husky, każdy inny (nie PiSowski) komentator zostałby usunięty (przykład niedawno podawałem) - Husky jakoś Gawrion nie rusza - solidarność jajników, plemników czy jakaś żenująca inna???

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6
#1594352

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

całą "pracę" Huskyego, trolliki pracowicie moją odpowiedź zakopały. Ale to daje pełen obraz tego bagienka, które istnieje na tym portalu. Dzięki sposobowi punktowania tu rządzi grupka ok. 8 trollików, co zauważam nie tylko ja. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594354

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

troliki nic by nie zrobiły, gdyby nie to, że Gawrion ustalił takie durne zasady, że nie widać komentarza (czyt. ocenzurował komentarz) - mógłbyś mieć i ze 100 minusów ale powinienem mieć mozliwość przeczytania Twojego wpisu i porównania tego z wpisem Husky i samemu ocenić, kto ma rację - a tu mi odebrano mozliwość oceny, a Tobie możliwość obrony przez cenzurę!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1594362

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niektórzy tak do zalet cenzury przywykli, że po dziś dzień o przywróceniu Mysiej myślą, cenzurą swe kłamstwa przykryją. Zasady tego portalu z założenia są demokratyczne, ale nie odporne, gdy na portalu zasiedli się grono trollików. Nawet nie potrzeba zmieniać zasad, a zrobić tak jak zrobiliśmy na Neon, Zarządzić wylot kilku rozbijając grupkę. Przecież gro tutejszych trollików to wyrzuceni z Neon, co potwierdza słuszność takiej decyzji. Nie potrafisz sprostać zasadom, wylot. Oczywiście zawsze jakieś problemy pozostaną co jest normalne gdy pojawiają się emocje w rozmowach politycznych, ale wtedy łatwiej to okiełznać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594381

// zrobiliśmy na Neon,//

ty?

ty masz tam tyle do "gadania" co żyd na gestapo

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594386

Gdy sprzedawał Polaków na gestapo, to dużo miał do powiedzenia.

Wydawali całe rodziny które ich ukrywały.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1594396

Po tym, jak odeszła grupa ludzi piszących, została sama mierzwa, wcześniej opluwająca jedynie w komentarzach. A i to nieśmiało, boć to głupiutkie i zaorać takiego to chleb z masełkiem. Ja bym raczej podniósł inny aspekt - dlaczego Rafał Gaweł i jego jaczejka atakują wszystkich, a NEon zostawiają w spokoju? Inna macka tego samego? ;)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1594399

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Należało opowiedzieć, jak admini Neon wysłali lotem parabolicznym kilku trollików, jak Humpty Dumpty. Mind Service, Joszkę z L. Kilku zaliczyło urlopy, a kilku uznało, że dla nich za wysokie progi, patrzyli tylko przez szybę codziennie logując się, ale bojąc się słowo piknąć, to tu zrobiło się bagienko, on towarzystwo o języku kolegów z krawężnika przy budce z piwem, na Neon udało się uzyskać dość ciekawe teksty, dyskusję nawet pod tekstami trudnymi, czasami przyjacielskie pogaduszki, swary.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594412

Ile tekstow zamieściłeś za Parola? Zero? ot, i twoj poziom, przerośnięty gimnazjalisto.

Porozstawiałem was po kątach. Nie moja wina, że z Oparą zostało tylko stado wykastrowanych warchlaków. Ale tak to na WSI bywa. lata selekcji negatywnej. I efekt szamba. A co do języka - jak mógłbyś pojąć inny niż surowy, żołnierski? Przecież tam u was nawet nieuk Wrzodak robi za intelektualistę. ;)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1594423

Przecież to jest dno szamba wychodka domu publicznego. Z czym wy startujecie do ludzi? Może z twoimi tekstami na poziomie drugiej klasy gimnazjum dla pracujących? Przecież gdyby nie to, że jesteś jednym z kilku wyjatkowych oparowych bałwanów nikt by nawet nie zajrzał pod twoje grafomańskie wypociny. ;)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1594424

Cholera jasna
Znów przeoczyłem pełen troski twój komentarz odnośnie kultury na portalu.
Muszę częściej czytać twoje komentarze

 

 

http://niepoprawni.pl/comment/1594032#comment-1594032

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594356

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Oj jakiś ty biedny. Tyle wpisów przytoczyłeś Niebieskiego z przed lat a mojego żadnego nie dałeś rady? Tak dla odbicia piłeczki przecież tylko :)

No ale na pewno się poprawisz i zaczniesz teraz moje wpisy kopiować na kompa - łał mam czuć się doceniony? ;)

Ps. tylko nie mieszaj mnie z innymi blogerami (jak w przytoczonym linku) - bo co prawda sam się wkopałeś tym linkiem,  gdzie ktoś także zauważył jak się odnosisz do innych - jednak mam wrażenie, że próbowałeś w swoim stylu tu troche maniPOlacji aby odwrócić temat od siebie - nie wyszło i cóz strzeliłeś sobie w kolano, tak dla odbicia piłeczki ;P

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1594361

przypadek typowy

 

to przypadek typowy

interpretuje Biblię

jak Świadek Jehowy

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1594364

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dziś czytanie biblii nie jest zabronone, raczej wstyd gdy się jej nie zna. A Pan chce człowieka, który chce czytać biblię, chce ją zrozumieć w różnych aspektach piętnuje?

Wielki to katolik

Lecz się Biblii boi

Zamówił se stolik

W niewiedzy ostoi

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594385

świadkowanie

 

gdy Biblię

się spreparuje

jak Świadek

się świadkuje

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1594393

Od kiedy to Swiadkowie Jehowy znają Biblię? Coś drgnęło na Brooklynie? Wow.... ;0

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1594402

To godosz Zawisza vel Faral że piesek spłodził kolejny paszkwil by podważyć twoje wysokiej klasy standardy

To godocie Zawiszo vel faral że to prostackie kłamstwo
Piszesz tu to wielokrotnie,a ja właśnie zajrzałem na ten neonowy kurwidołek i coś znalazłem.

@Jarek Ruszkiewicz SL 13:43:15

Z konta faral w 2019r.było pięć komentarzy które jak sam przyznał sam je skasował.

A na pozostałe jednoczesne komentarze to trochę statystyki

27.08.2011 13:12:02 - pierwszy komentarz po założeniu nowego już konta jako Zawisza
07.12.2012 21:02:33 - ostatni komentarz faral-a

Od 27.08.2011 do dnia 07.12.2012 Faral napisał 46 komentarzy
Od 27.08.2011 do dnia 07.12.2012 Zawisza napisał 54 komentarze

Jednym słowem O kłamstw

https://antykomunista.neon24.pl/post/149286,cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy#comment_1555737

 

Ale jednego nie wziął piesek pod uwagę że to konto faral mogło być kontem Spiryta, on lubi się przebierać w różne szatki
Tu ich miał kilka

No to tera czekamy na twoją skuteczna ripostę do psiaka na te przytoczone statystyki.

Ty to człowiek honoru jezdeś, zara tu pokażesz cała prawdę

To musi być kłamstwo bo ja w ciebie wierzyłem i nadal wierzę.

 

Czekomy !!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594411

On ci odpowie jak trzy niedzielę będą w kupię a on sam w czarnej dupie

Daj spokój
I jeszcze wladza straszy
jprd

Pajac

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594413

On ci odpowie jak trzy niedzielę będą w kupię a on sam w czarnej dupie

Daj spokój
I jeszcze wladza straszy
jprd

Pajac

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594414

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kiedyś bywali prorocy, ale z ciebie prorok jak z koziej... trąbka. Zresztą prorokowanie wśród trollików leży i kwiczy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594416

Ej proroku z Czerskiej

Ty prorokowałeś upadek PIS nim się urodziłeś

prowda to

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594421

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Odpowiedziałem Huskyemu:

Popatrz na lata. 1011/1012. Od tego czasu minęło 7 lat. Ile razy w tym okresie dostawałeś urlopów gdyż twój język, zachowanie na portalu nie spełniało minimum standardów? 

Jest takie powiedzenie że źdźbło w oku bliźniego widzi, ale belki we własnym zobaczyć nie potrafi. 

Więc obiecuję ci, z mojej strony nie będzie żadnego wpisu wulgarnego, słów powszechnie uznawanych za nie kulturalne, co nie oznacza wypowiedzi ostrych, lecz kulturalnych, czy też sarkazmu i innych form śmiechu, gdy się głupotą wykażesz. Z twojej strony, gdy naruszysz te normy 3 dni urlopu z mojej ręki. W waszym bagienku "spadów z Neon" obrzucajcie się czym tam chcecie, jeśli administracja na to wam pozwoli.

***********

Każdy z nas jest człowiekiem, błędy popełnia. Chrześcijaństwo każdemu daje prawo do poprawy i do odpuszczenia grzechu. Ale na Neon zrobimy grubą kreskę. Ja przepraszam za każde moje przekroczenie tak określonych zasad, Husky za naruszenie 3 dni urlopu. Każdy urlop będzie uzasadniony. Będziemy razem z Huskym uczyli się kultury wypowiedzi. Oczywiście nie poświęcę Huskyemu całego mojego czasu, nie gwarantuję, że wszystko wynajdę. 

Z pewnością będzie to dla portalu korzystne, a jeśli język tutejszych trollików da się naprowadzić na polskie standardy, to i niepoprawni.pl skorzystają.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594415

Zawisza
napisałeś się jak Adam Mickiewicz pisząc Pana Tadeusza
Tylko co z tego wyszło?, co mnie obchodzi wasze z pieskiem porachunki?
Zadaje ci pytanie wierząc w twoją jakąkolwiek uczciwość że na nie odpowiesz zgodnie z prawdą
Co mam w zamian, ble,ble,ble, byle tylko uniknąć odpowiedzi.Tak zawsze robiłeś i robisz 
Jaką trudność dla człowieka cywilizowanego jest powiedzieć tak , miałem dwa konta ,pisałem z nich jednocześnie.
Tylko tyle
Nie stać cię na to.
Nie jesteś karłem moralnym , tak myślę
No i ?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594417

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Klapki na oczach masz, a w zasadzie myślę, że widzisz iż to napisałem już bardzo dawno, ale cóż więcej na mnie macie niż przechodząc z jednego konta na inne 7 lat temu używałem przez pewien czas 7 lat temu, toż to czas przedawnienia obejmuje, ale tonący się brzytwy chwyta, tyle macie. Wyjecie, bo chcielibyście coś wielkiego, a obudziliście się z ręką w nocniku. Wasze kłamstwa obnażone zostały nie dalej jak kilka dni temu, większość choćby "ja nie jestem Mind Service, AS, Joszko nie był wyrzucony, ale przecież już do waszego bagienka jakoś doleciał. Widzisz u siebie projekcję, to taki zespół psychologicznych, gdzie swoje porażki innym się przypisuje. Wiesz kim jesteś moralnie a przy okazji intelektualnie, czyli dno, kupa mułu a poniżej bagienko trollików, staraliście się budowaliście bombę i wyszedł zamokły kapiszon. Dużą część z was została po prostu z neon... jak R. Czarnecki ze stanowiska unijnego, a reszta sama swoją niższość uznała, wyrzuconymi się bratając. I nie pisz "tak myślę", to pojęcie jest ci pojęciem obcym. Was na proste chwyty się łapie, bo wy pomyśleć pleciecie zanim pomyślicie. Poszukaj sobie przykładów. "Pytam, czy zna M.Sz. A on odpowiada, nie jestem M.S. skąd wiedział że M.Sz. to M.S? Po prostu orły intelektu jak na możliwości....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594429

Jak wywodząc się z samego dna szamba możesz kogokolwiek krytykować? Ty wespół z tym drugim troglodytą umysłowym o ksywie spirytus zrobiliście antyportal. Kto tylko ma inne poglądy, to zaraz Żyd.I wg was pokonaliście dyskutanta. To jest choroba psychiczna, a raczej dowod na amputowanie mózgu, jakiego na was dokonali chłopcy - wsiowcy. ;)  Bo jak macie inaczej przysłaniać puste czerepy, jak tylko poprzez etykietowanie innych?

Jesteście wrzodakami na d..pie blogerskiej. I niczym więcej. Myślę, że sporo osób pisze do ciebie tylko z jednego powodu - łatwo wywołać twoją reakcję, a wierz mi - nie ma niczego zabawniejszego od głupca, któremu sie wydaje, że cokolwiek sobą reprezentuje.

Taka różnica pomiędzy tobą a Husky - on istnieje w świecie realnym, a ty nawet w necie jesteś niczym więcej, jak smrodem ruskiej onucy.

I ponawiam pytanie z wczoraj - ile tekstów opublikowałeś w czasach, gdy rednaczem Nowego Ekranu był Tomek Parol?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1594432

cyt:

Jak wywodząc się z samego dna szamba możesz kogokolwiek krytykować? Ty wespół z tym drugim troglodytą umysłowym o ksywie spirytus zrobiliście antyportal.

 

Wprawdzie to ostatni krytyczny wobec Zawiszy koment (taką mam nadzieję) ale dorzucę jedno co reprezentuje tu nam ten bloger.

Taka bardzo wąska specjalizacja jego tematyki wpisów. A mianowicie historia Polski, czyli odkrycie mumi Ruszkiewicza z czasów wczesnego mamuta, oraz jego życiowy temat, który jest jego mottem życia !!!

PIS to samo zło !!!

Tusk to mąż stanu !!!

A PO to światowej klasy partia dla naszego społeczeństwa !!!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594439

cyt:

Klapki na oczach masz, a w zasadzie myślę, że widzisz iż to napisałem już bardzo dawno, ale cóż więcej na mnie macie niż przechodząc z jednego konta na inne 7 lat temu używałem przez pewien czas 2

 

Kropka nad i wreszcie postawiona

Pewien czas to jak teraz tu widzę w komentarzu poprzednim grubo ponad rok.
Czy tak ciężko było  napisać to już w pierwszym komentarzu pod tym tu wpisem.
Zaoszczędziłbyś nam tu i czas i skrócił własne "cierpienie" z dochodzeniem do prawdy.
Generalnie się z tobą zgodzić muszę, to było tak dawno że nie warto się już tym zajmować. Ale.

Ale
Czy wobec powyższego, masz moralne prawo zarzucać innym kłamstwa, podejrzewać o oszustwa i manipulację
skoro sam to czyniłeś będąc w pełni tego świadomy że oszukujesz innych tam blogerow,oszukujesz właścicieli portalu.Jesteś jakimś tam adminem, który ma zaprowadzać porządki, dbać o wiarygodność zamieszczanych tekstów itd.
Czy to nie zakrawa na kpinę. To jak w tym kryminalnym dowcipie gdzie dwóch złodziei   przerzuca się argumentami który to z nich kradł bardziej uczciwie.Tak to jakoś było.
Czy to pasuje do twojej osobowości
Ale srał to pies
ups (husky?)
Przemyśl każde słowa zanim kogoś o coś oskarżysz lub zarzucisz cokolwiek

A teraz wypije twoje zdrowie.Wprawdzie Cola bo innych trunków nie piję.
Zdrowia

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594434

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

mówisz, że kropka nad i postawiona? Nie, jeszcze nie. Ja przyznałem, że 8 lat temu założyłem nowe konto starego skasować nie umiejąc, zresztą nie tylko ja, bo podobnie zrobił Kula Lis, któremu Husky zrobił niedźwiedzią przysługę. Pewnie jest mu wdzięczny.

No ale teraz czekamy na Zawiedzonego. Od dawna czekam aż wygłosisz oświadczenie: "Ja Zawiedzony kłamałem w sprawie tego, że Jozio (Joszko) nie został wyrzucony z Neon, zapierałem się, że to nie prawda a kiedy już mi to udowodniono do kłamstwa przyznać się nie potrafiłem".

Wypij swoją kolę a potem portki na tyłek. Potrafisz być mężczyzną? Nie będę prorokiem ale czy aż na taki heroizm się zdobędziesz?

 

Co do łapania kłamców, i to na gorącym uczynku będę ich łapał, będę wykazywał ile razy na kłamstwie złapię, a jeśli mnie na kłamstwie złapiecie będę miał odwagę cywilną do błędu się przyznać.

Więc odwagi Zawiedzony, odwagi. Przebaczenie zaczyna się od przyznania. Będziesz chłopem, czy tylko trokami od spodni?

Ja mocnych alkoholi nie piję, ale jak zobaczę twoją odwagę to piwko wypiję, na twe zdrowie i na twą odwagę.

A przy okazji, jak Husky przyzna, że nie będzie posługiwał się językiem nizin ludzkich, będzie okazja wypić i za niego.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594446

(…)bo podobnie zrobił Kula Lis, któremu Husky zrobił niedźwiedzią przysługę. Pewnie jest mu wdzięczny.

Cóż Pan za bzdury pisze, Zawiszo. Kula Lis wspominał o swoim poprzednim koncie. Jakiś z nim był problem, nie pamiętam jaki, ale to można sprawdzić. Poprzednie konto Kuli Lisa było "Kula Lis 65", a obecne jest "Kula Lis 68". Poprzednie konto nie jest aktywne. Jak to się ma do działalności podwójnego neonowego agenta "Faral" i "Zawisza Niebieski"?  

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1594448

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ja też o swoim drugim koncie, mam na to dowód w artykule, który podałem w wyjaśnieniu, którego trollikie się się tak bały, że zakopały. Poprzednie konto Kuli Lisa jest aktywne, zawsze na niego może wejść.

A przy okazji zapytam, czy AgnieszkaSławc...coś Pani mówi?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594454

Wpisałem właśnie w okienku szukaj autora Kula Lis
wyskoczyły mi dwa konta kula lis 65 i kula lis 68 naciskam pierwsze w czarnym kolorze a tu dupa blada, nic nie otwiera, naciskam kula lis 68 czerwony napis  i się otwiera z dwoma jego ostatnimi wpisami
Czemu znów kłamiesz
Po co to ci potrzebne

Sprawdź to teraz i podaj nam tu jego ostatni wpis i komentarz jako Kula Lis 65 to pewnie kwestia 2-3 minut

Poczekamy

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594469

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kula Lis był przykładem na to, że bez opcji blokowania konta (to mają tylko admini) wielu chcąc zmienić nick zakładali konta. A, że znaleźć nie potrafisz, to sorry misiu.

"Ja Zawiedzony kłamałem jak bura suka w sprawie tego iż Joszko z L. nie był wyrzucony z Neon, ale ponieważ nie jestem facetem a trokami od spodni, do tego przyznać się nie potrafię, omijam temat z daleka." Dlatego oceniać innych nie mam prawa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594476

Czekaj , czekaj co ty qrwa tak latasz z tematu na temat

Pytamy się ciebie czy konto Kula Lis 65 jest aktywne a ty dalej rżniesz głupa

Odpowiadaj na pytania

To takie trudne

Trzy polskie znaki graficzne

TAK czy NIE

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594479

Jeśli masz czarny kolor z nazwiskiem /nickiem blogera to oznacza jedno
konto jest nieaktywne
Więc nie szukaj
Znów zesrał się w pory ten pajac

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594477

no popacz pan, zawisza tyle płakał, że nawet jako admin nie wiedział, biedak, co zrobić ze starym kontem. a w przypadku innegio, kula lis, cudownie są możliwości. cuda jak w ruskim cyrku

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594492

1.Poprzednie konto Kuli Lisa jest aktywne, zawsze na niego może wejść./Zawisza/

Być może jakimś cudem Pan może wejść jako Admin. A jeżeli chodzi o mnie i wszystkich pozostałych , to nie.

http://www.neon24.pl/catalog/?q=Kula+Lis   - pod tym linkiem są konta Kuli Lisa. Na "Kula Lis 68" można kliknąć, a na "Kula Lis 65" już nie.

 

2. A przy okazji zapytam, czy AgnieszkaSławc...coś Pani mówi?/Zawisza/

Nie, absolutnie nic mi nie mówi. A powinno mi coś mówić?

 

Nigdy nie posiadałam więcej kont, poza tym jednym. Mnie jedno naprawdę wystarczy.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

AgnieszkaS

#1594474

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nie będę podawał więcej informacji, ale na Neon jeśli konto nie jest zablokowane przez admina, jest dostępne jego autorowi, i nie jest to konto bez komentarzy. Jeśli Pani nie mówi nic Agnieszka Sławc. tak to przyjmuję, nie będę dalszych info ujawniał. Zostawmy to tak. Każdy swoje wie. Nie zależy mi na rozwijaniu tematu, już wystarczająco trolliki się wiły. Wustarczy, że Zawiedziony przed prawdą broni się jak diabeł przed święconą wodą.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594481

https://www.iddd.de/Jedwabne27052018EN.html

Moje nazwisko zaczyna się na S, ale następną literą jest t, Zawiszo. 

 

Proszę otworzyć podany link, a pod przetłumaczonym na angielski tekstem - znajdzie Pan moje nazwisko obok Gregory Lynne.

To właśnie imię i nazwisko było na moim jedynym neonowym koncie. Później usunęłam wszystko, co mogłam, ponieważ moja prośba o usunięcie administracyjnie konta została zignorowana. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

AgnieszkaS

#1594483

Gdyby tak spojrzeć z boku, co on tu wyprawia to przypomina mi to taką ciotk*e z magla

* niepotrzebne wykreślić

Ciekaw jestem ile toto ma lat

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594486

ubecki portal, ubeckie metody. nawet się nie kryją. chcą dorobic komus gębę jako argument w dyskusji, ujawniając powierzone dane. dla nich te dane to służą hakom na innych, zamiast byc świętościa do chronienia. andzia, spiryt- to samo. a potem wielkie zadziwienie, jak ich porównują do ubeków.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594493

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nie będę podawał więcej informacji, ale na Neon jeśli konto nie jest zablokowane przez admina, jest dostępne jego autorowi, i nie jest to konto bez komentarzy. Jeśli Pani nie mówi nic Agnieszka Sławc. tak to przyjmuję, nie będę dalszych info ujawniał. Zostawmy to tak. Każdy swoje wie. Nie zależy mi na rozwijaniu tematu, już wystarczająco trolliki się wiły. Wustarczy, że Zawiedziony przed prawdą broni się jak diabeł przed święconą wodą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594482

Ważne że ten wpis psiaka nie okazał się być żadnym paszkwilem ale krok po kroku przedstawił niezbite dowodu oszustwa i kłamstwa blogera dwojga nickow. Argument że kulawy lis miał dwa konta to o dupę rozbić, bo nie wykorzystywał ich do jednoczesnego pisania jak faral vel zawisza.
Epopeja dobiegła końca.
I dobrze dla obydwu stron.
Teraz niech idą na wódę i panienki do życie jest krótkie

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594458

Konto Kula Lis 65 jest nieaktywne też teraz sprawdzałem
jeśli nie łzę jak bura suka to niech zamieści na tym blogu jakikolwiek komentarz
Zobaczymy
8-)))))
Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594472

Kula Lis 65

komentarze: 22818

Sprawdzalem juz kolejny raz - zero nie otworzy

 

kula Lis 68

posty: 2
komentarze: 22012

Sprawdzalem kolejny raz

otwiera sie

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594475

To twoje przyznawanie się do kłamstwa i oszustwa trwało kilka m-cy, a ty byś chciał by cię zaraz przepraszać,
Nie za szybko
A Kula Lis z tego co czytam to nigdy nie pisał jednocześnie z dwóch kont jak ty.
Tak było?
Czy inni pisali z dwóch kont to ty pewnie masz dane.Dawaj je tu.Rozliczmy tych oszustów
howgh

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594451

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

w sprawie tego iż Joszko z L. nie był wyrzucony z Neon, ale ponieważ nie jestem facetem a trokami od spodni, do tego przyznać się nie potrafię, omijam temat z daleka.

Zawiedzony, dobre piwo z lokalnego browaru czeka w lodówce. Kiedy znajdziesz w sobie choć trochę faceta i przyznasz się, że kłamałeś?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594457

no dobra

mijałem się z prawda o milimetry

może być?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1594460

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dopiero wysłanie skanu z konta spowodowało iż zwiał Pan jak na trollika przystało. A "Być może", to takie perfumy dawno kupiłem mojej żonie pierwszej i jedynej a nie jak u wzorców katolicyzmu co chwile nowej.

I Pan ma czelność wytykać mi coś co zdarzyło się 8 lat temu, gdy został Pan przyłapany na kłamstwie zaledwie kilka-kilkanaście dni temu? Rzeczywiście hipokryzja na poziomie zwolenników "skarba z Żoliborza". Ot głosiciel prawdy na ich możliwości. Sędzia się znalazł od siedmiu boleści.

No i cóż "karzełku moralny"? Nie obiecywałem, że trolliki będą wyły?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594467

No jemu dwa razy nie powtarzać, zaraz ubecko powęszy i upubliczni dane, przecież to admin neonu, tam dane służą dorabianiu kompromitujących historyjek przez takich nadętych władza o mentalności małego kapo

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594459

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ma Pan rację uważając siebie za ubeka. Latał Pan po portalach różne rzeczy kłamliwie opowiadając. Wie Pan, że znam osobę, co wiele ciekawych rzeczy o Pana postępowaniu opowiedzieć może. Oj będzie materiał na duży artykuł dziennikarstwa śledczego.

Robimy dalej łapanie kłamców, czy już strach po porciętach lata? Ja kilka ciekawostek jeszcze mam. Bawimy się dalej?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1594461

z onucami od braci- moskali to faktycznie zabawa- przyjemność, jak tradycja nakazuje. nie ma to jak ubeckie straszenie kompromatami. takich mam sie bać, od afer koperkowych? człowieczku, gdybyś ty wiedział, z czym ja się mierzyłem w życiu. a co, jeśli jestem kompletnie inną osobą, tak jak twierdzę? w sumie już wyszedłeś na wariata, więc tradycyjnie pewnie polecisz w zaparte i bla-bla-bla. a, zapomniałem, to ja mam udowadniac jasnie oświeconemu panu i jeszcze przepraszac i się "korzyć" za to, jak mnie traktowano a i pewnie za to, że nie jestem tym, za kogo mnie jakies świry se wymyśliły.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594494

I pejsaty sługusie, ty jako niewolnik nie masz nic do gadania, bo za ciebie decyduje koszerny pan, a ty masz wykonywać tylko polecenia.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1594518

masz swoje fantazje, jjj.

ogłądaleś film kieslowskiego o portierze?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594554

@Zawisza Niebieski

To jest mój drugi i ostatni komentarz pod tą notką.

Powiedz nam tu wszystkim skończony durniu, jak długo jeszcze, przez cały Boży dzień będziemy mieli przed oczyma te twoje rzygowiny.
Jak długo?
Ty już naprawdę na tle tego Neonu pierdolca do głowy dostałeś. Tobie już naprawdę na tle tej administracyjne władzy to tylko popierdoliło się ci w główce.
Cały dzień tylko, bo na neonie to, bo na neonie tamto, bo na neonie ten ma 10 kont tamten 20 , tego wyrzucili, tamtą wyrzucili i tak w koło macieju. Cały dzień
Rzygać się chcę tym,rozumiesz matole.
Wsadź sobie  w dupę ten neon i spieprzaj stąd dziadu w podskokach. Są tu dziesiątki wpisów , są dziesiątki komentarzy a co widać.
Tylko twój ryj i płacz, bo to,bo tamto, bo mnie pałują te trolle,
To gdzie  palancie są twoi (ci nie że spadu) koleżanki i koledzy z neonu.
Gdzie jest pani Astra,pani Lotna pani Rebeliantka, Trybeus i wielu ,wielu innych co się niemal codziennie logują ale nawet najmniejszego plusika ci nie postawią.
Bo wiedzą jakie szambo tu odstawiasz.Bo wiedzą jaką oborę robisz portalowi Neon.Wiedzą że ta kilkumiesięczna włada jebła ci na mózg. I w dupie cię mają.

I dalej piszesz jacy to wspaniali są admini na Neonie.To czego durniu nie napiszesz tu nam, co zupełnie niedawno pomiędzy sobą robili tam admini.O wzajemnym chujowaniu,wyzwiskach i banowaniu.Czego nie napiszesz że Pani Astra,Trybeus to też spady z Neonu. Przecież dostali bana na Neonie.A tu nie i tu wtedy pisali.

Tego nie napiszesz? Co, morda w kubeł?

Słuchaj skończony palancie, znam ten portal od dnia powstania, było tam dziesiątki adminów.Nie takich durni jak ty Opara przeżuł i wypluł i ty tak wcześniej czy później skończysz. Może napiszesz nam czy to prawda że Opara dał bana Ruszkiewiczowi jako admin. Może napiszesz nam ile lat się łasił by go przywrocil do łask.
Co boisz się prawdy,
Raz ci jeszcze powtarzam w dupie mam ciebie i twój neon.Ty gardzisz samym sobą.Ty jak my wszyscy kiedyś strzelisz w kalendarz, ale  zapewne z okrzykiem na pysku Neon to ja.
Zastanów się, jak żałosna postacią jesteś.Ty to encyklopedyczny Homo-Sowieticus
Na koniec nie pisz mi tu że mnie wyrzucili za wulgaryzmy do w ruju to mam. Mam kolejne konto (bo mi wolno) i zrobię ci niespodziankę wcześniej czy pozniej, będzie ciekawsze od tego co ci słusznie Husky napisał.Tak ciekawae że ci sperma nosem i uszami wyjedzie, jeśli takowa masz, co jest raczej mało prawdopodobne.
Więc jeszcze raz, wsadź sobie raz na zawsze ten neon w odbyt i idź stąd tam, skąd przylazłeś i nie odpisuj mi bym nie musiał znów rzygać na widok twojego awtara.

EOT  !!!!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4
#1594498

Wyróżniam ten komentarz jako najlepsza odpowiedź od chwili publikacji tego postu.Mam nadzieję że ten jego chocholi taniec się wreszcie zakończy.

Niech sobie przemyśli swoje prostackie zachowanie,a swoje ego niech schowa głęboko we własnej kieszeni
Cała prawda została tu opisana, ale dla takich ludzi nie ma to większego znaczenia.W myśl ich zasady życiowej - pluj świni w oczy a ten i tak powie że to tylko ciepły deszcz pada.
Myślę że na tym kończymy.
Przynajmniej  ja
Dziękuję serdecznie i pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594536

od roku przynajmniej kwalifikują go do zbanowania. Gawrionie, po co nam to dziwne stworzenie?

Popatrz, jak był oceniany:

Wsadź sobie  w dupę ten neon i spieprzaj stąd dziadu w podskokach. Są tu dziesiątki wpisów , są dziesiątki komentarzy a co widać.
Tylko twój ryj i płacz, bo to,bo tamto, bo mnie pałują te trolle (...).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1647613

BINGO!!!!!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647616

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594499