Prawde powiedział a prawda nas wyzwoli.

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Wielki szacun abp. Marku Jędraszewski
Takich pasterzy i kapłanów nam trzeba.
Na takich czekamy.

Doczekaliśmy się jasnego stanowiska ważnego hierarchy w kwestii totalitaryzmu dewiantów.

1 sierpnia 1944 roku, mieliśmy jawnych wrogów zewnętrznych. Walka była przypłacona polską krwią. Dziś musimy walczyć z wilkami w pseudopolskiej, opozycyjnej skórze. Metody na pozór różne ale cel ten sam. Dyskryminacja, poniżanie i wściekła chęć eliminacji Polskiego Narodu. Stop.
.Abp Jędraszewski powiedział prawdę! Dziś komunistów walczących z Kościołem, wiarą, podstawami społeczeństwa jakim są: rodzina, patriotyzm, etyka, moralność zastąpiła tęczowa LGBT! Przecież to prawda.

Pamiętajmy! Mamy powody do dumy, posiadamy piękną historię i tradycję, z którą się nie walczy!

Jesteśmy narodem pobożnym, a wiara pomagała nam w trudnych chwilach.

Prawdziwi bohaterzy nie mieli wątpliwości, że Bóg jest najważniejszy

Ktoś wreszcie musiał to powiedzieć głośno

Lewactwo dostało drgawek i popada w histerię. Prawdy boją się jak diabeł święconej wody.

Ideolodzy neokomuny wykorzystują tych biednych seksualnie zdeformowanych ludzi, jako mięso armatnie wprowadzenia swojej chorej ideologii. Niby walczą z wykluczeniem, a domagają się jakichś szczególnych przywilejów dla siebie stawiając się z góry na uprzywilejowanej pozycji. No faktycznie, zaczynają się uważać za jakiś rodzaj nadludzi. 

 

To ludzie przesiąknięci komunizmem i już z tym nic się nie da zrobić. Czerwona zaraza.To co się dzieje dziś w Polsce jest ostateczną klęską pedagogiki wstydu. Dlatego wzywam polski rząd  do zmiany kodeksu karnego, aby polskie prawo chroniło przed agresją ideologiLGBT, przed przemocą motywowaną uprzedzeniami - przestępstwami z nienawiści.

 

 

ps.

Polska odrodziła się w 1918 roku i potrafiła przez 20 lat wykształcić i ukochać młodych Polaków tak, że byli gotowi za nią umierać. Polska niby odrodziła się w 1989 roku. Do dziś mało jest takich, co ją kochają. Bo to inne czasy były, nie było takich narzędzi do masowego ogłupiania i prania mózgów. Ludzie mieli łamane kości, ale nie mieli na taką skalę łamanych umysłów i dusz.Ponad 40 lat "budowania socjalizmu" dokonało trwałego spustoszenia w ludzkich umysłach.. A co gorsza w ludzkich duszach.

 

 

„Wstających dźwignij swą ręką,

Niech trzeźwy umysł się zbudzi,

By cześć należną i dzięki

Z zapałem Bogu oddawać”.

 

Życzę wszystkim dobrego piątku.

Niech Wam Pan Bóg błogosławi

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (26 głosów)

Komentarze

Na nazwanie zła złem jak to zrobił abp.Jędraszewski wierni czekali z niecierpliwością od wielu lat, ale też czekali jego przeciwnicy, by nazwać je natychmiast faszystowskimi i że to zwykła homofobia. Kościół musiał powiedzieć wreszcie: dość! Będą długo ujadać i wyzywać, aż wreszcie skapitulują.

Vote up!
20
Vote down!
-1
#1598648

 „Summum ius, summa iniuria” 

Metropolita dodał:

W imię tzw. rządów prawa, można krzywdzić. Największa tolerancja, a jednocześnie szczyt nietolerancji. Na ustach głoszących tolerancję, pojawiają się przemoc, poniżanie, szyderstwo z najświętszych znaków: Matki Bożej Częstochowskiej, a w ostatnich dniach z symbolu Polski Walczącej. Pamięć o mogiłach każe nam zdobywać się na sprzeciw i bronić autentycznej wolności 

 

Vote up!
19
Vote down!
-1
#1598650

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598782

- zakradła się tutaj parszywizna, ocierająca mordę polskim imieniem.

Vote up!
12
Vote down!
0

Racjonał

#1598787

się spedalił!

 

wcześniej pseudopolak 

konia walił

a teraz się spedalił!

Vote up!
8
Vote down!
-1

jan patmo

#1598788

sowiecko-rosyjski politruk nienawidzący Polaków, polskiego patriotyzmu i polskiego Kościoła. Bolszewia śmierdzi z daleka od ruskiego agenta pseudo "Polak Polak"!!!

Wypad prymitywna bolszewicka szmato na sowiecko-ruską ścierwoneonówkę.

"Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu"

Vote up!
11
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1598794

Arcybiskup Marek Jędraszewski - bohater prawdy

Precz z tęczową zarazą

 

Vote up!
12
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1598798

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Hsky, t wsz zżydzny PS pwnn stnąć w brn wry wrtśc chrzścjńskch, n brć pd brnę pdlstw wszlk, n brtln lć ptrtów Plskch, z brnę wry krzyż, trz będzc ch wsdzć d węzń.

Dlczg nc n rbc gdy przydnc Gdyn, Gdńsk, Spt, chcą przyłączn d szwbów, b ppszczc z strch c pw r-brdl, mż zżydzny PS chc rzbc dzlncwg.

bp Mrk Jędrszwsk mł dwgę pwdzł prwdę, którą zżydzny PS jż dwn nj zpmnł, b wl chrnć sdmtów.

Węc Hsky n wylwjc trz krkdylch łz, mżc trz lczyć n głsy sdmtów, tk wdwskw w Błymstk chrnnych przz ws, b ptrc PS lją tysąc szbl strcc, l tysęcy sdmtów ws pprz???

Tęczw wyznwcy tęczwy PS, kt przcw Bg, t Bóg przcw nm.

 

Vote up!
10
Vote down!
-13

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1598649

Czy kolego, nie łatwiej by ci było napisać za co PIS nie jest winny/odpowiedzialny, i czy to, że na Antarktydzie są saharyjskie upały ale i że ziemia jest płaska to też wina Kaczynskiego?

8-)))))

pzdr.

Vote up!
18
Vote down!
-4
#1598652

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Klg Hsky, znw sjc PS-wską prpgndę ż zm jst płsk -:)))

Pzdrwm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;

Vote up!
6
Vote down!
-9

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1598668

  Witaj Marku! Niestety, a może jednak stety, PIS nauczył się uprawiać politykę, która ewolouje wokół nas, czasem wroga. My przyzwyczajeni do działań bezkompromisowych, radykalnych, ale tego obecnie nie da się tak osiągnąć słusznych założonych celów. Słowa Arcybiskupa Jędraszewskiego dalą bardzo mocny przekaz, jakże ważny w obecnej chwili. Drugim wydarzeniem ważnym, przekaz przedstawiciela Niemiec, że winni Niemcy, a nie Niemieccy naziści. To był manipulacyjny przekaz, który nieraz wytykałem osobiście naszym parlamentarzystom. Wierzę nadal bardzo mocno J.Kaczyńskiemu, że nas przeprowadzi przez koleiny zdarzeń. Teraz głównym celem większość konstytucyjna po Nową Polską Konstytucję. Nie dzielmy się na gorszych, lub lepszych patriotów, bo cel mamy jeden. Pogonić na zawsze komunę i resortowe dzieci PO przy urnach wyborczych. Podziękowania autorowi, za ważny artykuł. Pozdrawiam!

Vote up!
19
Vote down!
-1

ronin

#1598686

    Witaj ponownie! Cenię sobie prawdę. Jako były członek PISu, wybrałeś Narodowców. Cenię sobie, bo sam jako od początku członek  Solidarności, a póżniej PISu bliżej mi było do radykalnej organizacji, przecież wujowie oficerowie wywiadu AK, zginęli z bronią z Niemcami w kotle zdrady zabierając kilku ze sobą zaświaty mając niemieckie zdobyczne automaty i granaty. Taka relacja sąsiadów z przed kilkadziesiąt lat temu. Podobno 8-miu, ale być może ktoś był ciężko ranny ze szkopów  jednostek SS. Dlatego SS, bo wujowie wykonywali wyroki nie tylko na Niemcach, ale na zdrajcach i szmalcownikach, ale o tym decydowało dowództwo AK. Przepraszam, za wywód prywaty, ale rocznica Powstania Warszawskiego...Widzę teraz dzięki Jarosławowi, duży przekrój światła tunelu suwerennej Polski. Ostrzegałem przed Korwinem i jego świtą z Braunem i Co? Co Korwin zrobił dla Polski, poza tyłkiem na sowitym stołku? Nie postrzegasz wywiadów w "spótniku", podróże po sowieckiej ambasadzie. Marek dążmy do silnej Polski i reparacji od Niemców. Póżniej przyjdzie czas na tą drugą stronę komuny. Fakty. Idżmy razem do wyborów, w jakże słusznej sprawie, która ma na imię Polska. Przecież doskonale wiesz, że oni chcą prawicę skłucić, podzielić. Motto. Nie wierz nigdy komuniście. Dziedzictwo komuny z Millerem, ryje Kierwiński, Halicki,debil  Nitras i wielu innych, az tyłu tylna kanapa z " Litwinem"  w tle i sąsiadami za miedzy. To dziedzictwo Polskiego społeczeństwa zbyt długo i często podlewane krwią Polaków za wolność, czasem za wolność całego Świata. Nie chcemy krwawej rewolucji, ale rządy kilku. Już nawet rządy jeszcze jednej kadencji PISu wywrócą tratwę komuny i kolaboracji. Marek, to nie manifest z mojej strony, ale po prostu tak czuję.  Być może moja nie wiedza zweryfikuje, ale myślę, że w mikronowym stopniu.. Naprawdę losy Polski i Polaków, będą uzależnione od frekwencji Polskiego społeczeństwa. Albo Wolna Polska, albo w przyszłości planowana Sowiecka 17 Republika." Boże, coś Polskę..."  Dorobiliśmy się pracą nowoczesnych samochodów, ładnych domów, mieszkań, zdrowych dzieci, wnuków, a możemy to błyskawicznie stracić.. Więc po Polskę do urn wyborczych. Kto podważa, temu swoja rodzina obojętna. Ten służy swoją postawą obcym. Pozdrawiam!

Vote up!
16
Vote down!
-1

ronin

#1598709

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie boli Ciebie że PiS dołączył do komunistów, folksdojczy z PO-N i pozwolił by znów bito patriotów Polskich, tylko za to że staneli w obronie wartości chrześcijańskich i krzyża, nie chcąc pozwalać by sodomici profanowali co dla nas katolików  jest święte i za to ten twój PiS ich lał niczym w stanie wojennym.

To teraz za to możecie liczyć na poparcie sodomitów, za obronę ich przez PiS.

Nie boli Ciebie że PiS po cichu poparł weta dudy co do sądów własnej ustawy, co de facto zatrzymało całkowicie naprawę Polski, by żydo-komuna w togach dalej ferowała wyroki i wsadzała Polskich patriotów do więzień, a uniewinniali sędziów którzy kradli i zostali złapani na gorącym uczynku, oraz pijanych sędzi za kierownicą, nie wspomnę o Najsztubie który na czerwonym świetle wiechał na przejście dla pieszych i potrącił starszą kobietę, nie posiadał prawa jazdy, bo mu zabrali za pijaństwo.

Nie boli Ciebie że PiS wydał miliardy dla żydów w Polsce z podatnika Polskiego ( renowacje cmentarzy, muzea, teatry, gminy żydowskie, synagogi) i dalej wydaje, a miliardowe pożyczki dla banderowców to gips, no to powiedz mi skąd bankrut banderowski będzie miał, by ten dług oddać.

A gdyby tę kasę wydał na Polaków, wież jakby stopa życia Polaków by wzrosła, a dla Polaków ze wschodu których obiecali sprowadzić to mają głęboko w d..ie.

A +500 i innymi ustawami, które są dobre nie naprawi się Państwa Polskiego.

Pozdrawiam

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1598720

 Witaj! Marku, oczywiście, że piekielnie zabolało i boli. Teraz patrząc trochę z dystansem dociera do mnie,że być może to była potrzeba chwili, aby ulice nie spłynęły krwią. Nadal wierzę, że Jarosław przez lata działa według strategicznego planu. Kiedyś byłoby prościej, bo nie byliśmy w UE, która nagle skręciła w lewo, rozbierana przez układ Niemiecko-Sowiecki. Jednak, sam przyznasz, że pomimo piachu w tryby i kłód rzucanych przez Targowicę i agenturę, naprawa kraju trwa. Obecnie Polskie społeczeństwo głośno mówi, że ma się lepiej. Widziałeś ilu ludzi wyszło, aby uczcić Powstanie Warszawskie. Cieszę się, że Polskie społeczeństwo naprawdę się obudziło i mniemam, że to zaowocuje jesienią przy urnach wyborczych, zaowocuje masowym marszem Polaków na wybory parlamentarne. Mam nadzieję, że po wyborach będziemy mieli nowe zdecydowane otwarcie Polskiego parlamentu, bez komunistów, złodziei i resortowych dzieci PO. Pozdrawiam!

Vote up!
14
Vote down!
-3

ronin

#1598730

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1598739

 Miało być, smutno, a wyszło groteskowo. Tak oceniam Pani wypowiedż. Nie da się wyśmiewczo i propagandowo zakłinać namacalnych faktów.

Vote up!
10
Vote down!
-4

ronin

#1598767

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Verita nie przejmuj się, ronin jest po prostu... naiwny. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie odzwierciedlało się to w większej liczbie ludzi i gdyby nie miało to wpływu na Polskę i nas Polaków.

a tak, niestety...

Vote up!
1
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599048

do broni!

 

Braun wrzeszczy

że krew się trwoni

a biskup Sołtyk

wzywa do broni!

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1599052

"Póki w narodzie myśl swobody żyje,
Wolą i godność i męstwo człowiecze,
Póki sam w ręce nie odda się czyje
I praw się swoich do życia nie zrzecze."

Adam Asnyk poeta i dramatopisarz.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1598867

Pan widzisz tunel. Pan widzisz światło w ten tunel i pan widzisz Jarosław.
A kto zapłaci za ten światło?

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1598986

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mocna odezwa do Episkopatu, wiernych…i bankierów !

Ze wszech miar słuszna ! Biskup Jędraszewski-to kropla w morzu, to jedna jaskółka co nie czyni wiosny...

Oj, dostało się prymasowi ,rzecznikowi i PiSowi, który sprzedał Polskę za 447 srebrników. https://gloria.tv/video/8DaeeR6YVw7q27DmLjQSAbupZ..   .ta  strona  już zablokowana

Jeszcze tu jest...zobaczymy jak długo !

https://www.youtube.com/watch?v=IKuJz4cPCI0

P. Piotr Mrotek mówił między innymi..:.Bankierzy,l ichwiarze, biskupi...czy wiecie co to jest głód?

...i dalej, ...Przewrotna Warszawo, gdzie waszwe szaty spocone z wysiłku głoszenia ewangelii?

Na waszych rękach śmierć i cierpienie Narodu Polskiego ! Dajecie zezwolenie na śmierć niewinnych, na sodomskie obyczaje, nawołujecie do plugawej tolerancji, opamiętajcie się!

Moderniści ! Kim jestaście naprawiacze słów Chrystusa?(...) Niejaki Adrianik gra na ludzkiej naiwności...

Skarabeusze, zmieniacie słowa ewangelii na zabawowo-klaszczącą, uczycie tolerancji na grzech sodomski. Dobrych biskupów i kapłanów wysyłacie na wcześniejszą emeryturę ?

Zgraja wilków w garniturach ! Gdzie sutanna? Kto zmienił słowa w Nowennie do miłosierdzia Bożego ?

Poprawiliście słowa P. Jezusa...by nie podpaść pewnym nacjom, zmieniacie słowa ewangelii na bardziej rozrywkową, nawet „Ojcze Nasz” chcecie poprawić ! Komu wy służycie?

Warszawo , zabijasz proroków , proponując dialog ! ! ! Nie można dwom panom służyć....(...)

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-9

Verita

#1598727

Fajny link - dzięki.

Co do arcybiskupa Jędraszewskiego, to bardzo się cieszę, że w końcu coś się rusza ale jednocześnie widzę, że jest on jakby Jaskółką, jedną Jaskółką... czy będzie ich więcej, czy uczynią więcej...?

Serdecznie Im i nam tego życzę!

Tak nam dopomóż Bóg!

Vote up!
2
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599053

Ogromny atak komuny na abp Jędraszewskiego. Ja nie widzę żadnej nienawiści w tym co powiedział, raczej odwagę nie chodzenia na kompromisy z medialnymi szantażystami z TVN czy Koszernego scierwa GW.
Osobiście uważam, że abp Jędraszewski powinien zostać najwyższym rangą przedstawicielem Kościoła Katolickiego w Polsce. Prymasem i przewodniczącym KEP w jednym.
Jest jeszcze nadzieja dla Kościoła

Vote up!
20
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1598666

Podziwiam arcybiskupa. Wreszcie jakiś głos KK, bo na niego czekałem od kilku miesięcy. Szkoda, że jest to stanowisko tylko arcybiskupa, ale ważne jest, że jest. W końcu. Lewacki pontyfikat papieża Franciszka nie sprzyja tego typu wypowiedziom. Większość hierarchów KK boi się o tym mówić, bo i w naszym KK istnieje jakaś poprawność polityczna. A szkoda. Czekam teraz na wypowiedź biskupa W. Meringa. On też potrafi mówić prawdę prosto w oczy. Może arc. Jędraszewki pobudzi biskupów do walki. Oby. 

Pozdrawiam z 5

Vote up!
18
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1598672

"Krzyż stanął na Giewoncie, by wszyscy podnoszący głowę do góry widzieli w jakim kierunku trzeba patrzeć i skąd czerpać siły"

- abpMarekJędraszewski w Nowym Targu z okazji 100-lecia Związku Podhalan.

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1598868

- chciałbym dodać jakiś pozytywny akcent do naszej historii a to właściwa postać i jak wielu napiasało w komentarzach na Y.T. idaelny scenariusz do filmu.

A tu krótka opowieść o niesamowitym człowieku - Indianinie:

https://www.youtube.com/watch?v=wN20higwkVE

Proszę kliknąć w link wyżej bo naprawdę warto.

Vote up!
14
Vote down!
-3

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1598675

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598677

 Szkoda słów, aby komentować Pańską wypowiedż.

Vote up!
12
Vote down!
0

ronin

#1598689

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598690

Bogate słownictwo...sierota. Do pięt nie dorastasz Arcybiskupowi Jędraszewskiemu.

Vote up!
14
Vote down!
0
#1598692

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598693

Największą szczujnią jesteś ty...

Vote up!
12
Vote down!
0
#1598707

Temu sowiecko-rosyjskiemu załganemu padalcowi nie warto odpowiadać na jego brednie świadczące o jego nienawiśći do Polaków i polskiego patriotyzmu.

Jest to typowe dla politruków ze ścierwoneonówki - "Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu"

Vote up!
12
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1598764

Błogosławione i długo oczekiwane, mocne i prawdziwe, klarowne i jasne jak słońce słowa Metropolity Krakowa abp Marka Jędraszewskiego. Bogu niech będą dzięki za Jego odważne świadectwo dla Boga, dla prawdy, dla rodziny i dla każdego z nas, bo ten Paterz właśnie stanął w obronie nas wszystkich wobec panoszącej się w naszej ojczyźnie niezwykle groźnej, demonicznej ideologii gender. Serwus Husky wielkie dzięki za ten wpis i serdecznie pozdrawiam

Vote up!
16
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1598724

I ja serdecznie pozdrawiam Polski Londyn

8-)))))

Vote up!
10
Vote down!
0
#1598752

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598781

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598728

Pierwszy OSZOŁOM to ty ...

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1598732

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598742

.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1598743

i serdeczne dzięki za postawę godną Kapłana w czasach ,gdy pajace udają  ,.. POlityków a ,... idioci 

mądrych

złe idą czasy ,gdy obrona Naszej Wiary  staje się "grzechem wedle nowej religii" skąd ja to znam ,to jakby jakiś stary film zaczął się od nowa wyświetlać a błazny krzyczą coś o diabłach...

to już było ale i wtedy dalismy "im radę " 

śpiewając zakazane 

"Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie"

trzymani za rece przez Rodziców,póżniej już jako dorośli znowu zaspiewaliśmy ,.. i znoowu daliśmy radę "czerwonej zarazie"

 minęło wiele lat a nam znowu przyszło wziąć się za rece i zaśpiewać tym razem  "Błękitne rozwinmy sztandary"

szanowny Ekscelencjo  jestem dumna   z Waszej postawy 

bratanica dawno już nieżyjącego dzielnego Kapłana

stary Solidarnościowiec i sympatyk PIS

Vote up!
11
Vote down!
-1

gość z drogi

#1598749

Nieporawni  stoją murem za PiSem.   Nie za prawdą i sprawiedliwością...ale za PiSem.  Nawet gość z drogi brnie w przepaść bez opamiętania.

Dziś w Aktualnościach Dnia  RM prof. Gil przedstawił sytuację w jakiej znalazła się Polska przez ostatnie 4 lata,

Tak złej , zdemoralizowanej ,wyniszczającej sytuacji Polska jeszcze nie miała.

PiS staje się partią lewicującą , która dodaje do wszystkich tragedii, handel dziećmi i tolerowanie zboczeń LGBT

Wybrano najkrótszy termin wyborów....aby małe ugrupowanie nie zdążyły zebrać podpisów.

Główny układ PO-PiS rządzi w Polsce od kilkunastu lat... to nie jest dobre dla Polski.

PiS...usypia swoich wyborców. zachowuje ten swój bezmyślny elektorat....mimo, że  sam nie trzyma się zasad moralnych. To  jego wyborcom wcale nie przeszkadza.

Afera marszałkowa i inne dołączają  do afer obu partii.. PO...trzyma się tak samo "dzielnie" jak PiS.

Właściwie PiSowi najbardziej zagraża.. sam  PiS , który robi różne błędy.

PO skręca w lewą stronę...ale PiS...również.

W ciągu ostatnich czterech lat doszło do niesamowitej erupcji zmian obyczajowych i społecznych w Polsce a partia rządząca nie tylko z tym nic nie robi...ale usuwa ze swoich szeregów tych , którzy stoją twardo przy tradycjach polskich.

Myślenie lewicowe jest obecne w każdej partii, w PiSie  też  Czeka nas brutalna kampania wyborcza.

https://www.radiomaryja.pl/multimedia/stan-przygotowan-blokow-partyjnych-do-wyborow-parlamentarnych/

Vote up!
4
Vote down!
-4

Verita

#1598948

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Hheeeeheee
Uśmiałem się lekko bo chyba nie sądzi Pani że Ci PIS'owscy debile cokolwiek z tego zrozumieją?
To stado baranów zacznie się zastanawiać co jest nie tak dopiero jak zobaczą dziurę jak pięść na dnie pustego zardzewiałego gara - albo na Londyńskich wysypiskach nie znajdą już żadnej ości po rybie
To stado baranów, sprzedajnych curew, czy płatnych trolli - aż szkoda strzępić języka i marnować na nich prąd
Jedyną przesłanką aby to kontynuować to przyszłość aby dzieci się nie zapytały : Mamo/Tato ale dlaczego nie próbowaliście...?

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1598973

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598786

W pełni utożsamiam się ze słowami Arcybiskupa Jędraszewskiego.Wielki szacunek !Mówienie prawdy kosztuje, ale nigdy nie warto i za żadną cenę prawdy przemilczać lub od niej odchodzić Cenię Arcybiskupa za mówienie prawdy, wierność Ewangelii i odwagę. Taki powinny być każdy kapłan. Oczekiwałem tego od całego Episkopatu. Daremnie. Episkopat pozostaje wciąż niejednoznaczny i tchórzliwy, ceniąc niekiedy zalecenia GW i poprawność polityczną bardziej niż Ewangelię.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1598750

Zbyt długo ale wreszcie doczekaliśmy sie slow prawdy , tych slow potrzebowaliśmy jak ryby wody ,abp. Mark Jędraszewski powiedział to co powinni już dawno powiedzieć politycy , teraz należy czekać na działanie służb policji i innych służb porządkowych , należy działać zdecydowanie i bez pardonu, wszystkich tych co obrażają innych w podły i bezczelny sposób należy pociągnąć do odpowiedzialności karnej , także wszystkich tych co znieważają świętości nasze pociągnąć do odpowiedzialności karnej , gdyż to co czynią ci awanturnicy politycznie musi być karane przykładnie.
Należy położyć kres narzucani ludziom terroru przez mniejszości dewiantów , lesbijek , czy homoseksualistów , on juz przekroczyli wszelkie granice przyzwoitości i kultury.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1598769

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1598780

...ten wie, że biskup Marek Jędraszewski jest godnym spadkobiercą myśli i czynów świętego Karola Wojtyły i idzie w swej posłudze pasterskiej tą samą drogą pełną przeszkód i pułapek zastawianych przez sługusów szatana, który wcale nie jest mitycznym złem. Tak jak Nasz Papież zdecydowanie przeciwstawia się komunistycznemu tatalitaryzmowi niezależnie od narodowości i kraju który go promuje i czyni to odważnie nazywając rzeczy po imieniu. Miałem ten zaszczyt w 2000 roku podczas pielgrzymki na uroczystości milenijne w Rzymie, że spotkałem osobiście biskupa Marka Jędraszewskiego w bardzo ważnym dla katolików i chrześcijan miejscu - w Katakumbach. Rozmawiał całkowicie swobodnie z każdym pielgrzymem, dla każdego znalazł czas i odprawił dla nas specjalną mszę świętą. Gdy jako biskup pomocniczy opuszczał Diecezję Poznańską żegnały go tłumy wiernych, życząc Mu by Bóg prowadził Go dalej do świętości, by bezkompromisowo głosił prawdę o Bogu i Ojczyźnie dla dobra nas wszystkich i zbawienia naszych dusz - co robił jako kapłan przez całe swoje życie i co nadal czyni...

 ...a każdemu komu z Nim nie po drodze niech się nawróci lub zamilknie na zawsze...  

Vote up!
14
Vote down!
-1

niezależny Poznań

#1598824

"...a każdemu komu z Nim nie po drodze niech się nawróci lub zamilknie na zawsze..."

Dokładnie,TAK

serdeczne pozdrowienia Niedzielne :)

Vote up!
8
Vote down!
-1

gość z drogi

#1598839

Leszek Miller - przedstawiciel i orędownik czerwonej i tęczowej zarazy. O takich jak on mówił Arcybiskup Jędraszewski, tacy jak on niszczą Polskę.

To był polityczny trup, ale Schetyna podał mu rękę, czym otwarcie przyznał się do popierania czerwonej i tęczowej zarazy.

 

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1598865

po jaką cholerę nam tego ryja oglądać

Vote up!
2
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1598965