Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach

Obrazek użytkownika Husky
Kultura

 

 

Jeden z ostatnich sprawiedliwych, który tak jak Clint Eastwood nie zaprzedał się marksistom jak praktycznie całe Hollywood.Moje wielkie wsparcie dla tego wielkiego artysty...prawdy.

 

Niech Bóg Mu da siłę.

Jego film Pasją to najwartościowsze dzieło wszech czasów ponad wszystkimi religiami.Przesłanie tego filmu jest uniwersalne  "każdy z nas niesie swój krzyż i tylko miłość może ulzyć".
Kiedyś jak mówiło się o masonach, to ludzie myśleli, że to jakieś spiskowe teorie.. 
Wystarczy wiedzieć o tej rodzinie trochę, by włos na głowie dęba stanął..może jakaś część prawdy wyjdzie na światło dzienne,tylko żeby Gibsonowi się nic złego nie stało.....

..................................................................................................................................................

Mel Gibson postanowił uderzyć w samo serce syjonizmu i globalnej agendy NWO reżyserując film na temat rodziny Rothschild, rodziny bankierów, która stworzyła ruch syjonistyczny, państwo Izrael oraz kontroluje sektor bankowy i globalne organizacje od 200 lat poprzez kreacje pieniądza dłużnego tzw. Fiat Money inaczej Pieniądz Fiducjarny.
Ci żydowscy bankierzy zadłużają cały świat poprzez organizacje takie jak Bank Rozrachunków Międzynarodowych i Bank Światowy, a przez globalne organizacje takie jak ONZ, CFR, Grupa Bilderberg czy Światowy Kongres Żydów przejmują całkowitą kontrole nad światem.

Każda nawet najmniejsza wzmianka na temat rodziny Rothschild ściąga na siebie burze oskarżeń o antysemityzm oraz propagowanie antysemickich teorii spiskowych, media z całego świata już wypowiedziały wojnę reżyserowi i chcą powstrzymać nie tylko produkcje filmu ale ukarać samego Gibsona.

Film z lektorem P

]]>https://youtu.be/Q6E0k4SxgPU]]>

 

]]>https://killuminati.pl/ataki-na-mela-gibsona-za-film-o-rothschildach/?fb...]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Ile to ja się naczytałem o tej rodzinie, ile to ja filmów obejrzałem. To jest rodzina faktycznie rządząca światem poprzez pieniądz. Wszyscy jej podlegają, ale swojego majątku nigdy nie ujawniają jak nakazał twórca imperium. Parzą się sami ze sobą, związki kazirodcze to u nich norma, bo nie chcą innych dopuścić do swojego imperium. To faktycznie twórcy współczesnego syjonizmu oraz Ci, którzy generowali wszystkie konflikty zbrojne w XX wieku (komunizm, I i II WŚ), ale i wcześniej (Rewolucja Francuska), finansując zawsze obie strony tych konfliktów. Ustalają ceny walut i kruszców, wymyślili sobie kreację pustego pieniądza poprzez dług (Money is Dept - filmy na YoUTube). Teraz dążą do zniknięcia gotówki na rzecz pieniądza elektronicznego oraz totalnego kierowania całym światem. To gangrena ludzkości i mam nadzieję, że kiedyś przegrają. Oby!, ale mam wiele wątpliwości. 

Stworzyli prywatny Bank, czyli niby amerykański FED i też generują wszystkie kryzysy finansowe i gospodarcze. Paskudna rodzinka, oj paskudna. Dwoje prezydentów zginęło tylko dlatego, że chcieli lub zaczęli emitować własny pieniądz niezależny od tej rodzinki (Lincoln, JFK). Trzeba o tym wiedzieć.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1594894

Witam,

Dr. Henry Makow: Jak Powstrzymać Nowy Porządek Świata

”Toczę walkę cały czas z czymś innym… Czasami ze samym sobą. Są we mnie dwie osobowości – jedna chce żyć w spokoju, a druga – nie podda się, dopóki nie odzyska wolności” – Tupac Shakur

ksiazka

Pozdrawiam  :-)

Vote up!
7
Vote down!
0
#1594941

Demokracja jest to metoda (metoda a nie ustrój) wymyślona przez żydów po to aby bezboleśnie dymać frajerskich gojów i to ich własnymi rękoma. 
W pozycji ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż« ks. profesor cytuje żydowskie źródło: 
„Czym jest demokracja dla żydów, to najlepiej to wyjaśnia żydowskie pismo
pt. "Napiink", wychodzące w Rumunii, gdzie powiedziano:
"Nie można zaprzeczyć, że stosunek żydów do światowej demokracji jest
zawsze jak najprzychylniejszy. My żydzi jesteśmy jak najgłębszymi wyrazicielami
tej demokracji. Musimy być także jej wytrwałymi obrońcami. Żydzi
w Nowym Yorku słusznie uczynili, oświadczając, że 5 milionów żydów może
znaleźć jedyny ratunek walcząc o prawdziwą demokrację, organizującą cały
świat"”436.
Tak więc demokracja to groźna choroba roznoszona (na siłę) po całym świecie przez żydów.
___________________________________________________________
436) Cfr. Nar. Ag. Inf. z 19 maja 1938 r.
Demokracja wynosi tumanów na piedestał jak wzburzona woda szumowinę. Demokracja to choroba. Roznoszona na siłę po całym świecie przez żydów.
Stan aktualny jest taki, że żyd ma Twoje pieniądze (83 - 87%) - Ty człowiecze masz gówno i czekasz kiedy Ci raczy dać jakieś 500+!
Pan Stanisław Michalkiewicz ujął istotę rzeczy: "Wolność gospodarcza i własność prywatna zapewniają autonomię wobec władzy" Ja powiem jeszcze prościej – broń i pieniądze zapewniają autonomię wobec władzy. I dlatego nie macie Państwo ani jednego - ani drugiego.
Tenże pan Stanisław Michalkiewicz często pokazuje nam jak winny wszelkiemu złu jest socjalizm. Ja powiem tak: żydom wcale nie chodzi o żaden socjalizm tylko o ubezwłasnowolnienie człowieka na poziomie jednostki, pozbawienie jej swoich pieniędzy i pozbawienie broni aby już o nic nie walczył. Socjalizm, komunizm, demokracja to jest tylko marka handlowa zależna od aktualnego etapu.
Nie chodzi wcale o żadne -izmy tylko o to, aby pozbawić Cię efektów Twojej pracy człowiecze.
Zrozumcie to wreszcie, że żyd Józef „ten trik” zastosował w Egipcie już 3700 lat temu!
 

Poza tym, to uratować żyda, to jest tak, jak uratować węża... i tak cię potem ugryzie - bo musi.

Vote up!
2
Vote down!
0

panMarek

#1595112