Nienawiść w sieci i na portalu

Obrazek użytkownika Husky
Kultura

Dlaczego w sieci jest tak dużo nienawiści? Nienawiść w internecie zaczęła być ogromnym problemem, w momencie zaistnienia mediów społecznościowych. Ludzie bywają negatywnie komentowani ze względu na wyznanie, pochodzenie czy też status społeczny.

 

Nienawiść dotyka nie tylko gwiazdy, polityków czy celebrytów. To dotyczy również, a może przede wszystkim, nas,zwykłych ludzi, korzystających z mediów społecznościowych.

 

Hate – w języku angielskim oznacza nienawiść, stąd zaadoptowana i spolszczona nazwa „hejt”. Najprościej mówiąc, hejtowanie to zamierzone działanie , które jest przejawem nienawiści, złości, agresji, wrogości. Mamy wtedy do czynienia z wszystkimi możliwymi sposobami, by kogoś obrazić, poniżyć, upokorzyć czy ośmieszyć.

Wielu ludzi nie wie, jak rozładować swoją frustrację. W sieci mogą zrobić to bezpiecznie, nie narażając się praktycznie na żadną karę Co więcej, ci ludzie najczęściej odreagowują w ten sposób własne życiowe problemy.

 

Nienawiść bywa czasami tak silna, że może ona stać się pewnego rodzaju obsesją. Osoba owładnięta tą obsesją nienawiści, z chęci zemsty właściwie myśli tylko o osobie, której nienawidzi. Wszystko inne może być pozbawione znaczenia, ważna jest chęć odwetu 

Czym więc jest bezsensowna, wszechobecna w komentarzach czy wpisach nienawiść. Co robić, kiedy padamy jej ofiarą?

Dlaczego na naszym portalu jest tak dużo nienawiści? Jak z tym problemem walczyć ?

ps.

Po ostatnich "wydarzeniach" na portalu warto sobie zadać to pytanie

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (16 głosów)

Komentarze

Zybertowicz: PO wychowała sobie elektorat „wściekłych”, dla których antypisizm jest religią

Vote up!
17
Vote down!
-6
#1585081

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kmflz pltyczny PS- jk nnwsc d nszj pnstwwsc przns s w prstj ln n czsc jg lktrt.

Wykrzystj d tg rgmnt - nszczn RP przz pprzdn kpy rzdzc.

 

https://www.ytb.cm/wtch?v=WBzG1jv7zNs

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-16

chris

#1585086

Trzeba mieć czysto bolszewicką mentalność, by pisać takie czysto bolszewickie kretynizmy o polskich patriotach z PiS dążących do umocnienia polskości i od lat propagujących wartości państwowotwórcze oraz odtwarzających polskie wojsko po dewastacji dokonanej przez mafijną PO! Patrioci z PiS robią także bardzo dużo, by poprawić podstawowe warunki życia społeczeństwa, zwłaszcza rodzin z dziećmi.  Politruk "zdecydowany amator" nie słyszał tego, że przez lata mafijne rządy PO-ZSL bezkarnie rabowały i Polske i Polaków.

Tymi swoimi bredniami nienawidzący polskiego patriotyzmu politruk "zdecydowany amator" wpisuje się doskonale w antypolską propagandę postbolszewickiej i mafijnej organizacji znanej jako PO, jaka ostatnio wspólnie z lewackimi degeneratami jako PO-KO usiłuje przejąć władzę, po to jak stwiedziła Holland "żeby było, jak było". Czyli żeby mafia mogła ponownie bezkarnie rabować, a degeneraci i pedofile deprawować dzieci i młodzież.

Warto sprostować także i te czysto bolszewickie brednie o "nienawiści" jako "strategii PiS! Bo to nie działacze PiS a menele z PO - okazywali swoją nienawiść wobec "moherowych beretów", po czym obiecywali "dorzynanie watah", a następnie stwierdzali że "wyginiecie jak dinozaury". Po takiej fali opętańczej nienawiści w postbolszewickich mass mediach w końcu został zamordowany działacz PiS...

Ten wpis antypolskiego propagandzisty "zdecydowany amator" bardziej pasuje do filorosyjskiej ścierwoneonówki, albo do ponoć katolickiego portalu "Legion", który od dwóch lat został opanowany przez osobników wyrażających swoją wręcz  oblędną nienawiść do PiS. Tam także od dwóch lat bardzo aktywni są antypolscy propagandziści ze ścierwoneonówki.

Vote up!
17
Vote down!
-9

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1585110

Każdy portal ma swojego Palikota czy T.Lisa
Akurat ten palant to takie 2w1

Ale nie ma się czego spodziewać po UB-ywatelach
On z nienawiści do PIS gotów zabić sam siebie
Dno dna 

Vote up!
13
Vote down!
-8

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1585114

"Po takiej fali opętańczej nienawiści w postbolszewickich mass mediach w końcu został zamordowany działacz PiS..."

Przepraszam, może odbiegnę od tematu notki, ale w nawiązaniu do twojego komentarza

Zamordowanie Adamowicza zostało okrzyknięte przez totalsów (nazwiska pominę), nawet w kilka minut po fakcie, mordem politycznym. O byłym  prezydencie Siedlec jakoś cicho w gronie partii miłości. Bo to pisior ...

Nienawiść zasiał Tusk, nazywając uczestników marszy poparcia dla Telewizji Trwam, "moherowymi beretami".

Od tego się zaczęło. Mam serdeczną nadzieję, iż ten tegoroczny maraton wyborczy 'wytnie" tą zgraję szkodników.

Choć obserwacje otoczenia optymistyczne nie są. Trzeba jednak wierzyć w rozsądek narodu.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1585118

Nie  napisałem, że wspomniałem o ataku na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi w dniu 19 października 2010 roku. Przez byłego członka PO Cybę zamordowany został wtedy działacz PiS Marek Rosiak, a pracownik biura PiSPaweł Kowalski z poważnymi obrażeniami został odwieziony do szpitala.

W czasie aresztowania morderca wrzeszczał, że chciał zamordować J. Kaczyńskiego, lecz nie miał odpowiedniej broni. Już po zatrzymaniu ten zbrodniarz (były członek PO) dodał w obecności dziennikarzy, że żałuje, że nie ma już broni, bo by powystrzelał wszystkich pisowców. [sic!]

Przy mordercy znaleziono także napisane przez niego odręcznie „oświadczenie” z nazwiskami polityków. Nie ujawniono treści tego dokumentu, podano natomiast do wiadomości, że wymienieni byli w nim trzej czołowi działacze PiS.

Postbolszewickie mass media twierdziły wtedy, że mord był zawiniony przez PiS i robiły wszystko, by tylko nie pisać o nienawiści do PiS.

Natychmiast pojawiły się też wzięte z księżyca materiały, że morderca Cyba chciał wcześniej zaatakować Millera z SLD i zaplutego nienawiścią do PiS Niesiołowskiego...

Vote up!
10
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1585128

Podstawowy błąd PIS-u to zbytnia łagodność dla PO i totalnych debili.
Trzeba postępować jak oni.

Vote up!
11
Vote down!
-3
#1585172

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Daj mu już spokój
On już na pieluchy nie "urobi"

 

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1585120

- przyłączam się do Twojego komentarza i dałem +.
Warto by tu zwrócić uwagę na niesymetryczne reakcje - czyli niebywale podstępną i podłą naturę czerwonych ludobójców którzy zostali do Polski przywiezieni na bagnetach 17 września 1939 roku jako nowi władcy tej ziemii i do do dziś roszczą sobie prawo te złodzieje,lumpy i pasożyty do bycia panami Polski.

Tak jak to bydło zdemolowało Polskę przez 70 lat okupacji tak i dziś jeden z ich członków tej zbrodniczej bandy nijaki Cimosiewicz zostawił po sobie zdemolowaną leśniczówkę.
Czerwona świnia nasra człowiekowi pod drzwiami na wycieraczkę i jeszcze beszczelnie zapuka do drzwi i poprosi o papier toaletowy.

To ich współziomale napadli na Czeczenię, Gruzję i Ukrainę i z tego powodu czują się zagrożeni i zaczynają się bardziej zbroić i oskarżają napadnięte kraje o agresję !!!- bo oni czują się zagrożeni !!!!
- widzieliście ich ?

to jest ten ich język (czarci jęzor), niezrozumiały dla nas Polaków którym posługują się potomkowie tej wschodniej dziczy.
Agenci Niemiec też to robią ale bardziej "koronkowo" mową a-la Gebels.

Niedawni zaborcy ani na sekundę nam nie odpuścili a ta emigracja zarobkowa młodych Polaków i wyprzedaż majątku narodowego przez rudego zbója to były przygotowania Polski do kolejnego rozbioru.
Wstąpieniem Polski do UE uśpili naszą czujność.

To dlatego rudy bandyta został tak sowicie przez Merkel wynagrodzony. Tylko ślepiec może tego nie zauważyć.

Czerwony ludobójca strzałem w tył głowy zabije i zakatuje z tysiąc osób natomiast jak jemu wyrwać włosek z głowy to krzyczy na cały świat jaka to mu się krzywda dzieje i wrzeczy w niebogłosy o PRAWACH CZŁOWIEKA i KONSTYTUCJA !!!

Jednym z powodów tego stanu rzeczy była polityka sowieckiego okupanta antagonizowania Polaków przez miniony okres, dla TW-u i zdrajcy był talonik na samochodzik, mieszkanko i dzieci wysyłali na studia aby po rodzicach zdrajcach mogli przejąć pałeczkę usługiwania Moskwie.

To o tym jest mowa że trzecie pokolenie AK-owców walczy z trzecim pokoleniem UB-eków.

Vote up!
9
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1585121

niemieckiej organizował kierowaną przez stalinowskich zbrodniarzy i agentów NKWD partię zwaną PPR - przyjmował do bandyckich bojówek tej partii m.in. kryminalistów, zbrodniarzy i morderców Polaków, którzy w czasie II RP byli skazani na karę śmierci za swoje zbrodnie.

Te bandyckie bojówki PPR mordowały bogatszych Polaków i Żydów, a zbrodnicze łupy tych morderców były przejmowane przez sowieckiego zbrodniarza Gomułkę do podziału wśród czołowych zbirów z PPR.

Lecz tego lewacka Wikipedia nie podaje...

Natomiast komunistyczna tzw. partyzantka - raczej powinno być bandyci - zamiast walczyć z Niemcami, z zasady skupiała się na rabunkach i mordach na wsiach - i Polaków i Żydów. Większość łupów była spisywana, zachowała się część wykazów przedmiotów zrabowanych od pomordowanyck mieszkańców, głownie na wsiach.

Oto sylwetki największych morderców z szeregów Armii Ludowej

Vote up!
10
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1585131

Gomułka – absolwent połowy podstawówki, który przerwał edukację, mając 12 lat - wymordował w latach 1944 - 1948 więcej żołnierzy polskiego podziemia (żołnierzy II Rzeczypospolitej) niż pozostali rządzący tu żydzi po 1948 roku. Za rządów tego komunistycznego śmierdziel-bandyty zamordowano ostatniego partyzanta i żołnierza II Rzeczypospolitej Józefa Franczak ps. „Lalek” i kazał odrąbać mu głowę. Żołnierza który walczył przez 24 lata! (od 1939 do 1963 roku!). 
Wyjątkowy bandzior z tego komunisty był.

P.S. Trochę światła na sprawę, rzuca – po raz kolejny – dr. Szcześniak w książce „Judeopolonia II”:
„Jako ciekawostkę można tu przytoczyć fakt, iż Julia (Luna) Brygisterowa, odpowiedzialna za politykę kadrową ZPP, założyła tajne żydowskie biuro matrymonialne, którego celem było kojarzenie małżeństw zdolnych i sprawujących władzę Polaków z młodymi Żydówkami (Gomułka, Jóźwiak, Zawadzki, Sztachelski, Bieńkowski, Kliszko i wielu innych)”.
Znamienne jest, że W. Gomułka brał udział w tajnej konspiracji Żydów, mającej zmylić miejscowych. Według żydowskiego prawa, był ostatnim Polakiem w swoim rodzie, a jego dzieci mogłyby być już uznane za „stuprocentowych” Żydów. Wobec tego zasadne jest podejrzenie, że Władysław Gomułka mógł również konspirować, w 1968 roku, kontrolowany desant „wypędzonych” członków lobby syjonistycznego, które sprawowało władzę w okresie stalinizmu. Zauważmy, że duża ich część została przy władzy, natomiast ani zbrodnie, ani okupacja z ramienia Sowietów nie zostały nazwane po imieniu. Nikt nie osądził katów narodu polskiego. Dopuszczono tylko kosmetyczną krytykę stalinowskich mordów i represji.
 

Vote up!
8
Vote down!
-2

panMarek

#1585136

Gratuluję powyższego wpisu! Nic ująć, jedynie tylko można dodać wiele innych przykładów opisujący ten  PROBLEM...

Serdecznie pozdrawiam.

 

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1585127

Dziekuje

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1585191

Coraz więcej osób widzi, i to jak na dłoni, że mamy tu - na NP - do czyniena z kilkoma nickami, które oprócz podstawowego zadania, jakim jest dla nich obrzucanie błotem PiS-u (taką aktywność można prowadzić na NP wyłącznie z pozycji skrajnej prawicy, na prawo od której jest już tylko ściana) mają jeszcze jedno zadanie. Usiłują przyprawić portalowi gębę anty-semity!

Nie trzeba przekonywać, że taka działalność naszych „amatorów” (wręczania Żydom „dowodu wprost” na tzw. polski antysemityzm) osłabia siłę polskich akcji protestu wobec Kongresu Stanów Zjednoczonych w jego niesprawiedliwym popieraniu absurdalnych żądań Izraela. Z drugiej strony dywersyjne operacje tutejszych „amatorów” są wodą na młyn ekspansjonistycznej polityki Kremla …

P.S. Zdecydowany to ten nick jest. Tylko, że nie jako „amator”, ale „zawodowiec”! I to całą gębą i pełnym etatem!

Pozdrawiam

Vote up!
13
Vote down!
-9

Zbyszko

#1585129

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kupa G... Śmierdzącego a nie komentarz.
Od przeszło 3 lat patrzymy jak działa PiS, czyli Jedno Wielkie Pośmiewisko, którego symbolem jest teściowa Marcina P., które pokazuje, że władze polskie są zajęte różnymi kabarecikami piątej klepki jak Komisja Jakiego, Amber Gold i 46 innych. Nawet dzieci wiedzą, kto za tym stoi a oni wyposażeni w prokuratury, policję (118 000 etatów), sądy (10 000, 2x więcej niż w 80 milionowej Francji), śledczych, tajne i widne służby, 500 tys. konfidentów, sądy i ch… wie co jeszcze – NIE WIEDZĄ!
No, kurwa nie wiedzą i co im zrobisz. Do tego 500 przesłuchanych i ani jednego odprowadzonego z sali w kajdankach choć każdy z nich sobie drwił z tych komisji piątej klepki.
Zastanówcie się sami jak liznęliście trochą matematyki: jakie jest prawdopodobieństwo takiego wieloletniego działania na szkodę państwa i jego obywateli przez ponad 1000 urzędników i funkcjonariuszy? Można by zrozumieć, że jeden czy dwóch mogłoby wyciąć jakiś numer na rzecz przestępcy, ale ponad 1000! Mówi Wam to coś matoły głosujące od 29 lat na PiS/POPSL/SLD/Nowoczesną/Kukiz.

To tylko jeden przykład.

Vote up!
10
Vote down!
-12

panMarek

#1585137

Zbyszko

To odwieczna walka organizmów: żywiciela i pasożyta. Jesteśmy w przełomowym momencie. Jeżeli drzewo pokona jemiołę, to będzie dalej pięknie rosnąć. 
Amatorskie kretyny z KOD-u odpowiedzcie sobie na drugą ewentualność- kim jesteście!!!

Brawo za koment

 

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1585177

Narodowej daleko.A praprzyczyną wszystkich awantur w dziejach Polski był zawsze obcy.Czy to Niemiec,Ruski,albo Żyd.Zawsze oni znależli słowa dzielące NAS.

Dziś,to efekt polityki Niemców.Tusk szkolony na obozach integracyjnych za komuny w ramach "przyjażni Polsko NRD" dziwnym trafem była tam Angela.I co już wtedy mu dała?Lub obiecała.Ze Polskość to nienormalnośc u niego?

Ale co gorsze ilu ma zwolenników tej swojej polityki niemieckiej w Polsce.I to darmo.

Ano bo chyba działa w prostym ludzie pojęcie bycia z władzą w celu podniesienia swoich wartości wobec sąsiada.

"Bo ja ściskałem rękę Tuska ,poklepał mnie po plecach"-"Fajny facet taki swojak"-"Znam Go"

Gzieś czytałem że 30% Polaków nie ma w domu ani jednej książki.Nawet Pisma Świętego.Zgroza.

I ciągle jakieś OBOP-y podają 30% poparcie dla POmiotu  antypolskiego.

A co ja?? W 2001 chyba było.Jakaś lokalna impreza ,oczywiście masowa za pieniądze miejskie ale dla lokalnego PSL-u.I był tam "premier" Kalinowski.A że byłem wtedy osobą publiczną z opozycji lokalni notable przedstawiają mi Go.Ten wyciąga rękę na powitanie ale w próżnie .Ot i konsternacja.

Mówię.'Idziemy Zosia dalej ,nie chcę być widziany w towarzystwie zdrajcy."

A towarzyszącym tej świcie mediom aparaty i kamery z rąk wyleciały.

Dla mnie nie ma szare,bure itp.Albo białe albo czarne.Zdrajca to zdrajca,pedał to pedał,murzyn to murzyn.Aja zostane POLAKIEM do końca a nie Europejczykiem.

Zalecam odważnie i głośno mówić i głosić prawdę.W sklepie np raz coś ktoś o żydach.Ja na to A ja jestem antysemitą.I to co żydzi dziś robią w Polsce zmusza nas do OBOWIĄZKU obrony NARODU POLSKIEGO przed ich najazdem.

I wtedy w sklepie szum.Tak .mamy zażydzone "elyty" polityczne.Wszędzie ryje wsadzają,jeszcze plują na nas,Ich majątki zniszczyli Niemcy,ruskie okradli a my mamy jeszcze im płacić ,itp. W kolejce byli sami Polacy,a jak się ożywili.Aż miło.

No i wtedy to ja byłem gość,aż miło do tego sklepu wchodzić.No nie był to market.Tam nie chodzę.

Vote up!
10
Vote down!
-2

Mateo

#1585130

Praprzyczyną wszystkich awantur w dziejach Polski był zawsze swój. Obecnie także. 

Dla przykładu weźmy pierwszy lepszy wybór przez suwerena prezydenta Trzaskowskiego.

Odpowiedzmy na proste pytanie: kto jest większym przygłupem: laluś Trzaskowski czy ci co go wybrali?
Rafał Trzaskowski zyskał poparcie 505 187 zidiociałych suwerenów z komunistycznego miotu.
Powtórzę: tumany wybrały tumanów!
Napiszę więc Wam o kandydacie/ulubieńcu sfer UB – Rafale żeby poszerzyć Waszą zerową wiedzę.
Cyt. za Wikipedia: Rafał Kazimierz Trzaskowski (ur. 17 stycznia 1972 w Warszawie) – polski polityk i politolog, doktor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie spraw europejskich.
Jest absolwentem Kolegium Europejskiego w Natolinie, a także Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Był stypendystą Oxford University (1996) oraz paryskiego Instytutu Unii Europejskiej ds. Badań nad Bezpieczeństwem (2002). W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej[1].
Jak widać same Wyższe Szkoły Gotowania na Gazie i Akademie Mieszania Kijem w Gównie.
Sami z tej miernoty – wykształconej do gotowania na gazie i ostrzenia opinii publicznej – robicie nie wiem kogo. Ten człowiek to jest zero. Dosłownie ZERO. On na niczym konkretnym się nie zna. Nie ma żadnego zawodu. Sami sobie jesteście winni bo jesteście zwykłe matoły. Jego płaca to najniższa krajowa w serwisie sprzątającym

Dla przykładu dialog z radia RMF FM.
Trzaskowski:
– Za rządów PiSu Wawa cierpiała na zapaść. Pamięta Pan?
Red. Mazurek:
– Pamiętam światła nie było. Nic nie było. Przyszła HGW średnia długość życia wzrosła. Ludzie po 141 lat kamienice kupowali za 50zł

Za LGBT stoją żydzi (stąd i Trzaskowski). Chodzi o zdemoralizowanie goim i zniszczenie Kościoła Rzymskiego.
Jest to ciąg dalszy przewrotu komunistycznego przy pomocy mediów i (na razie) soft terroru (media to w 95% żydzi).
Dlatego też rząd/PiS ich nie aresztuje deprawatorów z Art. 200. k.k. i dlatego są oni nietykalni. Czy decyduje o tym strach PiSiorów czy ich (przywódców) więzy krwi - tego nie wiem.
I jeszcze jedno, WHO to może ustalać standardy, ale swoim ziomkom, w Tel-Awiwie.
 

Vote up!
8
Vote down!
-6

panMarek

#1585138

- podejrzewam że te niezrozumiałe i bez powodu drastyczne ataki i zbrodnie na chrześcijanach i księżach katolickich w Afryce i na Świecie są inspirowane i organizowane przez Żydów.

Żydzi leją Arabów bez litości a oni odgrywają się za to na chrzecijanach ! - czy to jest logiczne ?

W ten sposób napuszczaję na siebie Arabów i Zachodnią Europę, w tym i Stany Zjednoczone i to oni najbardziej na tym zyskują bo załatwiają swoje sprawy cudzymi rękoma.

Powracając do spraw u nas - trzeba dotrzeć do "kiboli" aby zaczęli "tłumaczyć" pedałom i zboczeńcom aby nie wyciągali swoich zboczonych łap do Polskich dzieci.

Dobrze by było aby niechcący adresy zamieszkania zboczeńców wyciekły do sieci.
Akcja rodzi reakcję.

Kuba rozpruwacz po badaniach genetycznych okazał się niemeckim Żydem, nie inaczej Kajetan P. który niedawno pociął na kawałki młodziutką nauczycielkę języka obcego w Warszawie.

W ostaniej chwili złapali go na Malcie bo uciekał do rodziny w Izraelu.
Hitler nie miał do nich tyle wyrozumiałości i cierpliwości.

Żydów już leją w całej Europie a w Niemczech jeden Żyd ma dwóch Policjantów do ochrony bo żywy do domu może nie wrócić. To im nie przeszkadza bo tam już kasę wzięli i teraz Polaków oskarżają o rasizm i antysemityzm.
Sieją wiatr i znowu będą płakać pod ścianą płaczu i pytać - dlaczego Panie Boże tak nas znowu ukarałeś ?

Vote up!
10
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1585142

Witaj!

Potrafisz trafić w punkt.

Nienawiści, i dodam, wściekłości jest wśród ludzi niesamowicie dużo. Generatorem tego paskudnego uczucia są wszyscy sfrustrowani przegrani. Czyli nie tylko ci, którym PiS odebrał zagrabione frukta, lecz również agenci typu "amatora" działający na zlecenie wrogich mocarstw.

Należy przemyśleć i odróżniać nienawiść od gniewu. Pan Jezus w gniewie, który przecież szybko przemija i jest reakcją na ewidentne zło, nie widzi nic zdrożnego. Nienawiść natomiast jest grzechem ciężkim. Paskudnym uczuciem skierowanym głównie na ludzi - pojedynczych i całych grup.

I co ważne - nienawiść zabija rozsądek i trzeźwe myślenie. Nie mamy do czynienia z myślącym człowiekiem, tylko z zombie ogarniętym potężną obsesją.

Jak to każdy może łatwo zauważyć, jestem na NP obiektem nieustannego hejtu, czyli właśnie nienawiści. Połączona grupa frustratów, zawiedzionych rzeczywistością, która nie spełnia ich marzeń, jak Verita, Jjj, czy Gawrion, że wymienię tylko kilku. plus paru zawodowych hejterów, pracujących w czyimś interesie, lub dla głosów, które im w głowie podpowiadają, jak zdecydowany amator i kefas z giathalassy, śledzą wszystkie, nawet stare wpisy i komentarze, obrzucają wszystko błotem, rozwalają dyskusję, czy ośmieszają wszystko. Klasyczne działanie wg. przywołanego G.B. Shaw'a - "Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali".

Ja się daję często unieść gniewem i niepotrzebnie im odpłacam pięknym za nadobne. Lecz nie ma we mnie nienawiści i pogardy. Częściej jest współczucie i litość. Także zrozumienie dla tych, co za swoją działalność biorą pieniądze. Ktoś musi pracować w ubojni i ktoś musi być płatnym hejterem. Wiem, że odpowiadając robię błąd, gdyż dusza edukatora niepotrzebnie zwycięża. Dyskusja z nienawistnikami kompletnie nie ma sensu, bo jak napisałem, ta emocja wyłącza rozum.

Dodam na koniec - pisałem wielokrotnie, że strach i nienawiść są sztucznie wytwarzanymi negatywnymi emocjami mającymi na celu uniemożliwienie rozsądnego działania.

O to właśnie chodzi: nie pozwolić by działo się lepiej. Każdą dobrą rzecz sponiewierać i zakrzyczeć jakimiś duperelami.

Ta nienawiść to część walki. Tylko po to, by nie było lepiej, słabsi wymiękli, a nawet jak już jest lepiej, to krzyczeć, że właśnie jest gorzej. Ja to, że 13 emerytura jest wyrazem pogardy i jałmużną.

Nie ma co walczyć z nienawiścią. Lecz miejmy świadomość, że ktoś taki chce nam coś zepsuć lub odebrać.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Liczę co najmniej na 10 minusów bo ci biedni, niby chrześcijańscy nienawistnicy pokroju Verity, kłamią nawet na spowiedzi.

Vote up!
10
Vote down!
-11

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1585139

 Wściekłości jest wśród ludzi niesamowicie dużo

Stanowczo za dużo

 

Pozdrawiam  Prawych i Sprawiedliwych

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1585158

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1585201

Jajogłowym przypominam, że Polska jest demokracją i obowiązuje w niej system kapitalistyczny. Można uchronić Polskę przed utratą majątku tylko przez nacjonalizację.

Vote up!
8
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1585204

"Jeśli ty jesteś bezjajowiec…" to był cytat z wypowiedzi "wilka na kacapy". Czyżby to jeden z "nocnych wilków".

Vote up!
7
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1585216

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

 &qt; ż Plsk jst dmkrcją bwązj w nj systm kptlstyczny. Mżn chrnć Plskę przd trtą mjątk tylk przz ncjnlzcję. &qt;

Dprwdy, mmy systm kptlstyczny ???

N chyb jdyn w Mzm Pln :-)))))))

 

S wywd przmwl :-)))))))))) ldzkm glsm :-)))))))))

Czy t znczy , z mmy bzjjwcw bzjjnk.... ? ... bzjjnkwczynw ? :-))))

:-)))))))))))))))))

fkt, lmgwk dl sw wywdw  :-))))

Vote up!
4
Vote down!
-11

chris

#1585224

Podstawą systemu kapitalistycznego jest prywatna własność środków produkcji. To nie powinno być trudne do zrozumienia  dla leciwych "bojowników" pamiętających czasy rewolucji bolszewickiej, którzy w ostatnich latach zmienili poglądy o 180 stopni.

P.S.

Dramatyzm wypowiedzi może tylko cieszyć oczy samego autora-amatora, gdyż nikogo innego nie zachwycają mordki w prostackim wydaniu.

Vote up!
7
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1585231

Czy Mata Hari nie rozumie pisanego ? :-)))))

Moje pytanie bylo pytaniem retorycznym z duza doza ironii.

Powtarzam  i prosze sobie czytac p  o  w  o  l  i    ...i  " na gos" , podobno to pomaga :-))))

Pytalem czy rzeczywiscie po 89` mamy kapitalizm ?

Bo jezeli tak Pani uwaza, to znaczy, ze dalsza wymiana zdan nie jest mozliwa :-))))))

I to z uwagi na calkowity brak sensu :-))))))

I skad to przypuszczenie, ze leciwi bojownicy... zmienili poglady o 180 stopni ?

czy my sie az tak dobrze znamy ? czy tez, czy my w ogole sie znamy ?

I skad ta pewnosc, ze...nikogo innego...

Czy to jest jakas forma proroctwa ?

Czy tez " mowi Pani w imieniu wszystkich" :-))))))  podobnie jak w PRL-u ...

 

Vote up!
2
Vote down!
-3

chris

#1585409

"czy my sie az tak dobrze znamy ? "

To jest pytanie, które ja powinnam zadać osobnikowi "zdecydowany amator", który w swoim pierwszy komentarzu do mnie pozwolił sobie na określenia typu "burdelmama", "burdel"...etc. A przecież nie była to nawet odpowiedź na jakieś moje zaczepki, ponieważ ja takich typów, jak " z.a." unikam, tylko rodzaj przedstawienia własnej osoby i  ukazania własnych możliwości werbalnych. Może byłoby trochę inaczej, mniej po chamsku i bezczelnie, gdyby delikwent, starym zwyczajem, przedstawił się z imienia i nazwiska. Anonimowo obrażać może każda kreatura, wszak nie potrzeba do tego wysokiego IQ, towarzyskiego szlifu i wyższej niż przeciętna inteligencji.  

Vote up!
4
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1585482

Szanowna

Dyskusja z taką  kreaturą, o ilorazie  IQ wielkości rozmiaru własnego buta mija się z celem

Olać go

Vote up!
4
Vote down!
0
#1585485

Ta Pani jest juz chyba na tyle dorosla, ze sama potrafi skreslic kilka slow :-)))

Nie tak dawno "zgrabnie" szturchnela innego adwersarza...

Ach Jozefie... kobieciarz z Ciebie :-)))

Vote up!
2
Vote down!
-3

chris

#1585533

Kolejna senilna osoba ? a pisala ze mloda...

Prosze zajrzec do swojego komentarza kierowanego wowczas do innego adwersarza. Pod stosowna aluzja ja sie wlaczylem, by zgasic to "ognisko zapalne"... czy teraz jasne ? ! Prosze zajrzec jeszcze raz i przemyslec ta sprawe...A skoro Pani unika,   to po co nadal  kieruje do mnie komentarze? jakas niekonsekwencja ? albo albo ? manipulacja AS-a wywiadu ? :-)))

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

chris

#1585532

To tylko uważaj by cię żywcem do nieba nie porwali aniołowie, gdy opisujesz siebie  i swoją szlachetność w twoim  komentarzu do Husky 

Pamiętamy te twoje szlachetne i pełnej miłości teksty do kobiet na NP, rodem z portowych tawern, gdzie nauki pobierałeś.

Ale skoro mnie do tablicy wywołałeś i mnie frustratem nazwałeś to muszę ci odpowiedzieć, bo mógłbyś moje zachowanie nazwać grubiaństwem i drobnomieszczańskim wychowaniem, gdybym ci nie odpowiedział.

Wspomagasz PiS to i ty jesteś faryzeuszem i na pokaz udajesz człowieka wierzącego, a tak naprawdę nie ma w twoim sercu miejsca dla Boga, bo zgadzasz się na zabijanie dzieci nienarodzone, jak to robi PiS, łamiąc Prawo Boskie, bo woli mieć wyższe słupki poparcia.

Zgadzasz się na to by PiS wydawał z podatnika Polskiego miliardy dla żydów i banderowców, a gdyby tych miliardów nie wydawali, to stopa życiowa Polaków już dawno była by wyższa.

Widzisz a ja się z mordowaniem dzieci nienarodzonych nie zgadzam, bo u mnie w moim sercu jest miejsce dla Boga i prawo Boskie jest na pierwszym miejscu. Również nie zgadzam się z wydawaniem miliardów dla żydów i banderowców, bo uważam że te pieniądze powinny wspomagać Polskę, a nie obcych.

I dla tego że nie zgadzam się z twoim tokiem myślenia nazywasz mnie frustratem???

 

Vote up!
9
Vote down!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585188

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jednak uważaj...i za bardzo nie koryguj jego  "kudłatych " myśli   bo zostaniesz zaliczony do tych pokroju  Verity...czego Ci z całego serca życzę:-)

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-9

Verita

#1585197

"to każdy może łatwo zauważyć, jestem na NP obiektem nieustannego hejtu, czyli właśnie nienawiści. Połączona grupa frustratów, zawiedzionych rzeczywistością, która nie spełnia ich marzeń, jak Verita, Jjj, czy Gawrion"

Tak o nas pisze Jazgdyni w komentarzu do Husky, widzisz i tak nas połączył, ja się z tego ciesze.

I stąd mój komentarz do niego, o jego świętości.

Pozdrawiam.
 

Vote up!
10
Vote down!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585200

Nienmawiść to zaawansowane narzędzie do dzielenia narodów Świata w rękach mediów chazarskich.

Kto rządzi w Polsce?

PIS?

Gówno prawda USRAEL!

Każdy rząd przychylny izraelowi jest "cacy" a taki jak Makrona niedobry, dlatego Mossad siedzący tu na portalu Niepoprawni, pisze głupoty o tym przywódcy. To on jest przeciwny zagarnięciu Wzgórza Golan przez Żydów, dlatego to Mossad "zorganizował żółte koszulki. Jaki ma sens dewastowanie własnego kraju? 

Dlaczego żółte koszulki nie chcą się spotkać z Makronem? Bo nie o niego tu chodzi!

USRAEL jest wszędzie tam gdzie jest ropa naftowa, robi syf i rozpierduchę. W okupowanych przez USRAEL krajach jest syf. Do kontroli takich krajów NWO stworzyło Unię Europejską. 

Co to jest Polin? Kolonia kontrolowana przez Żydów. Polin jest zależny od Izraela w każdym calu. Zagraniczne korporacje rządzą krajem, Duda jak marionetka spełnia każde rządania swoich mocodawców. Nawet RMF FM śmieje się z PiS-u. Społeczeństwo już ma dosyć rządu marionetkowego w Polsce.

Mowa nienawiści, antysemityzm i Acta 2 już wprowadzono, po to aby was kontrolować. 

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1585206

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Prosta odpowiedź: Uczyć się poznając PAWDĘ! Zamiast cytować bezmyślnie.
G. B. Shaw - jeden z największych nienawistników w historii, bezkrytyczny wielbiciel komunizmu i Stalina, którego nawet Stalin uważał za durną kanalię.

http://niepoprawni.pl/blog/romuald-kalwa/george-bernard-shaw-noblista-eugenik-super-eksterminator

 

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1585212

Pisze Pan o pogardzie i nienawiści...
A czymże jest pański tekst powyżej, jeśli nie tym, czego dotyczy ?.

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1585245

To nie jest nienawiść, ani pogarda.

To jest gniewna reakcja na czyjeś złe zachowanie.

Nawet dziecko karcimy (słowem), gdy robi coś złego.

Nienawiść jest emocją ciągłą - pewnym przypisaniem na stałe osobie/rzeczy/stanowi trwałej, negatywnej etykiety. I zazwyczaj połączona jest z pogardą. Proszę uwierzyć -nikim nie gardzę i nie mam uprzedzeń.

Ostatnio nawet pochwaliłem moją stałą antagonistkę Veritę, za mądry i słuszny komentarz.

To też pewnego rodzaju miłosierdzie.

Vote up!
6
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1585271

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No ciekawe stwierdzenie...

A z mojego milosierdzia, to na gadaczce nie chciales skorzystac... wrecz przeciwnie, zachnales sie w swoim uwielbieniu i nadal jestes klaunem tego portalu... manipulator  "rebe z dyni "

Podwojne standarty  milosierdzia ?

:-)))))))))

oj rebe jaki ty zaklamany jestes... czy ty sam czytasz wlasne komentarze ?

moze nalezaloby :-)))))

wielokrotnie dawales popis swojego chamstwa, gdy nawrzucales innym adwerarzom i to nie byla jedynie gniewna reakcja z twojej strony, tylko calkiem zwyczajnie w niewyszukny sposob wulgarnie zrugales tego czy owego...

 

Vote up!
6
Vote down!
-9

chris

#1585277

Brytyjski dramaturg George Bernard Shaw był obwożony w rządowej limuzynie podczas wizyty w Moskwie w roku 1931. Na wyjezdnem Shaw oświadczył, że opuszcza kraj nadziei, aby wrócić do krajów rozpaczy. 

Nie dość, że komunista to jeszcze tchórz i łachudra.

Cytować to można np.:

Św. Augustyn: Jeżeli Bóg w życiu jest na pierwszym miejscu, wszystko znajdzie się na właściwym miejscu.
Zacznijcie dziękować Bogu, za to co macie, i wtedy da wam to, czego wam brakuje.
Jak pisało w 1890 roku jezuickie wydawnictwo Civilta Cattolica: “Jeśli jakiś kraj oddala się od Boga, poddaje się rządom żydów”.
Cytat nr 77 z "Dzienniczka" św. Siostry Faustyny: Ciemności i pokusy.
„Wtenczas padałam twarzą na ziemię przed Najświętszym Sakramentem i powtarzałam te słowa: Chociażbyś mnie zabił, ja Ci ufać będę.”
 

Vote up!
9
Vote down!
-10

panMarek

#1585140

- to on był pomysłodawcą humanitarnych komór gazowych i zabijania w jego mniemaniu niepotrzebnych ludzi. Uśmiedchał się przy mówieniu o tym jak obozowy doktorek Mengele.
Z uśmiechem na ustach podżynał by gardło i przecinał tętnice ten zboczony sadysta.

Marks i Engels są protoplastami gejów u władzy (biedronia,rabina rabieja) - jeden z nich zmarł na raka gardła od pocierania penisem.

Cały ten pier...ny socjalizm i komunizm opierał się na takich autorytetach a walkę z Chrześcijaństwem i z Panem Bogiem mieli wpisaną w metryce.

Vote up!
10
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1585148

Ależ pan pieprzysz!

Co ma piernik do wiatraka?

A św. Augustyn, doktor kościoła i filozof wszech czasów do angielskiego pisarza?

Coś panu jeszcze przed 13-tą się pląta.

Vote up!
11
Vote down!
-10

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1585154

- dla zainteresowanych link do filmu "The Soviet Story".

Wspomniany przeze mnie fakt o pomysłodawcy gazowania ludzi to fragment filmu od 18-tej minuty i 49-tej sekundy filmu - do 21 minuty ale naprawdę warto obejrzeć całość aby przypomnieć sobie i uświadomić kim tak naprawdę są czerwoni ludobójcy.

Film był wielokrotnie blokowany na Y.T. przez komunistów (wymyślionym powodem było roszczenie do ścieżki dźwiękowej z muzyką w tle) - ale już jest na stałe na You Tube a pełna emisja w TVP była po wolnych wyborach 2015 roku.

Zapraszam:

https://www.youtube.com/watch?v=yZxrZnM7Fok

Vote up!
7
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1585155

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pdrst...

Vote up!
4
Vote down!
-11

chris

#1585225

 tchorz i lachudra. A na dodatek...

pederasta...

chris

jprd co za wspaniale CV sobie wystawil

 

Vote up!
11
Vote down!
-6

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1585247

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N mssz cgl psc sb...

n wstydz s ... , klk slw mn rwnz mzsz skrbnc :-)))

n zbym s dmgl...,

l cgl t smkrytyk :-))))

jz tk n przsdzj...

chc t twj dtychczsw kmntrz clwn jzyczkch... Jzk c wtrwl... dbyty tk tm...

N cz nng mzn ws pmyslc, jzl n pdrsc ?

:-)))))

czlwk nrmlny tkch kmntrzy n psz :-)))

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-11

chris

#1585285

Pan sobie z nas zakpił? Tak mi się wydaje....mimo, że wielu szanownych i mądrych blogerów, Polaków próbuje Panu odpowiedzieć poważnie...na pańskie pytanie...ale .nie ze mną takie numery, Panie Husky.

Widzisz Pan, Panie Husky....nawet sprowokowałeś takich ,co nie są  "kościelnymi ciulami" z Gdyni.

 

Vote up!
9
Vote down!
-9

Verita

#1585153

Bardzo źle się Pani wydaje
8-)))))

Vote up!
10
Vote down!
-7
#1585157

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

w swch przypszcznch, skr rfrncj dzlł Pn jdn z njwybtnjszych Npprwnych dyltntów.

&qt;Hsky -mądry przyzwty człwk npsł krótk fltn rsnącj wszędz nnwśc, w tym tkż n prtl npprwn.pl&qt;

 

Vote up!
7
Vote down!
-10

Verita

#1585186

Ostudźmy emocje

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1585190

W tym przypadku czysty rozum, pamięć i fakty. U mnie emocje odgrywają zawsze rolę drugorzędną...i nimi się nigdy nie kieruję.Tobie życzę tego samego...wtedy nie będziesz musiał się głowić skąd w sieci tyle  nienawiści.

 Gdyby inni również poszli po rozum do głowy...nienawiść straciłaby rację bytu...bo sama w sobie jest mocno destruktywna i wszystkim szkodzi.

Vote up!
7
Vote down!
-7

Verita

#1585192

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1585182

Czytając niektóre komentarze nabieram pewności, że PiS jeszcze długo porządzi. Opozycja, a właściwie zbieranina idiotów która po trzech latach nie wie dlaczego przegrała wybory jest wymarzoną "opozycją" dla aktualnie rządzących.
Brawo PIS
tak trzymać

Vote up!
12
Vote down!
-5
#1585178

Wiesz, niektórzy, co dobrze głosowali,po wyborach nagle zaczęli PIS nienawidzić. Jak pani Jadwiga Staniszkis. Stało się tak, bo czegoś nie dostali, co wydawało im się, że to się im należy. Tak samo, jak nasze głuptasy tutaj.

Dlatego frustracja i rozgoryczenie.

 

Już był w ogródku, już witał się z gąską;

Kiedy skok robiąc wpadł w beczkę wkopaną,

Ale nastał Kaczor i krzyknął:

Ej, ty ryży kudła,

Wara od źródła!"

Vote up!
9
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1585211

Znamienne dziś jest to że pod Twoim i Husky wpisem zawodowi stulili japę
Ciekawe czemu
Zabolało

Vote up!
10
Vote down!
-4
#1585213

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tyle, ze nie maja ciekawosci ciagle popisywac do kretynow, czy tez innych cwaj sztajnow.Ilez mozna sluchac ciagle tego samego ? Przeciez to jak kalka, ruskie onuce itd. Wasza inwencja jest tak samo krotka jak wasze umysly...

 

Vote up!
6
Vote down!
-11

chris

#1585219

O qrwa jednak się stary frajer odnalazł
Albo dali mu przepustkę, albo przywrócili wi-fi w Tworkach

Vote up!
9
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1585246

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie czujesz mojego ciaglego oddechu na plecach ? ja cie po prostu monitoruje... ciekawi mnie czy po tych ciaglych bluzgach napiszesz cos ciekawego... A w szczegolnosci czekam , az napiszesz jakas petycje do Kaczynskiego, Marszalka Sejmu badz do kogos z rzadu i to odnosnie ustawy 447...  i sie tu nam tym pochwalisz...

Powtarzam zaczadzony, ty nie musisz az tak bardzo zajmowac sie moja osoba :-))))

popracuj troche dla kraju...

 

Vote up!
4
Vote down!
-8

chris

#1585284

Macie tu swoją kanalie z którego bierzecie cytat.

A tutaj macie film o tej kanalii Shaw.

I kto się wspiera cytatem komunisty Husky

Vote up!
7
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585214

Gdyby ten cytat pochodził od kogokolwiek to byłby poprawny?
Jakie ma to znaczenie dla treści notki
Pozdrawiam szanownego kolegę

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1585250

A  ma szanowny kolego.

Ja nigdy nie podpieram się cytatami od bandytów czerwonych i banderowskich, bo to było by ich uwiarygodnianie i promowanie.

Ale szanownemu koledze widać to nie przeszkadza i tym się szanowny kolego różnimy, ja ich zwalczam, a kolega....

Vote up!
5
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585256

Zadałem sobie ten trud i przeczytałem prawie całość tutaj.

Refleksja krótka - znów mnie kurza to, że nie mogę przeczytać wpisów "wilka na kacapy" i sobie samemu wyrobić zdania o tym co pisze - kretyńska cenzura!

Poza tym sam wpis na blogu (pomijając już wspieranie się cytatem komucha) zalatuje trochę prowokacją. Bo nie widać aby dążył do rozwiązania problemu, tylko do jego dalszej eskalacji.

I niestety niektórzy z elektoratu PiS zachowali się jak elektorat PO - zarzucają innym hejt, samemu hejtując. Nie są tu też bez winy Niepoprawni z drugiej strony, jednak w ogólnej perspektywie, głównie odpowiadają na ataki do nich skierowane.

Reasumujac - w ten sposób to w Polsce i między Polakami nie będzie dobrze, a wróg się cieszy z waszych waśni i okładania się kijami!!!

Vote up!
4
Vote down!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1585240

- minionego okresu,- czyli wojny 1939-go roku i potem prawie 70-cio letniej okupacji sowieckiej bo to co się dzieje taraz to wprost konsekwencja tych dziejowych wydarzeń.
To jest dalszy etap wyzwalania się spod wpływów zaborców i budowania własnej tożsamości państwowej i narodowej.

Rewolucja by sprawę załatwiła bo komuniści i ta cała obca agentura po protu została by jak to powiada Putin "fizycznie zneutralizowana".

Bardzo ale to bardzo mnie irytuje Rząd jak udaje głupiego i dziwi się że Skretyna i ta antypolska totalna dzicz działa przeciwko Polsce - Rząd nazywa ich przy tym ....O P O Z Y C JĄ !!!

-to tak jak by Borute i Lucyfera nazwać Aniołami w przykurzonym ubranku.

Takimi określeniami Polski Rząd wprowadza zamęt w głowach Polaków i tylko dzięki temu ta obca i wroga naszej Ojczyźnie banda sk...ynów ma jeszcze do 20 % poparcia.

Zapraszam na krótki materiał filmowy (7 min) o instukcjach sowieckich władz do ich ambasady w Polsce jak z nami postępować.
Proszę o głębszą analizę zaleceń to wtedy zrozumiecie dlaczego tak w Polsce było za komuny i co znaczyła ta ideologiczna maska na ryju bandyty pod nazwą SOCJALIZM.

https://www.youtube.com/watch?v=tSY4ONsXju0

Vote up!
5
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1585254

Proszę przyjść jutro

Pan Prezes śpi.

Dobranoc.

8-)))))))))))

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1585314

Piątek, piąteczek więc już paru dyżurnych zaczęło tankowanie.

 

Ciekawych dyskusji życzę.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1585302

Uczyli mnie, że każdy mówi za siebie i odpowiada za siebie.

Więc Janusz co w twoim zestawie??? Burbon czy Daniels???

Vote up!
8
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585304

Jakby co to ja obecnie delektuje się Piwkiem Żywym od browaru Amber :)

Ps. niestety byłem zmuszony zbojkotować Lwówek Ratuszowy (do tej pory najlepszy) z browaru Jakubiaka (choć chyba juz sprzedał), po tym jak dwa ostatnie piwka były kompletnie zepsute, a na mojego maila do nich nic nie odpowiedzieli.

Vote up!
6
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1585305

a także z bardzo osobistą reakcją pierwszego Komentatora. Nienawiść, a tym bardziej jej stosowanie jest grzechem śmiertelnym, najskuteczniej pozbawiającym człowieka „podobieństwa do Stwórcy” i upodabniającym go do szatana.

Przeszkadza mi jedynie przywołanie George Bernarda Shaw’a i stawianie go tym samym w pozycji autorytetu w dziedzinie przyczyn nienawiści, bo na tak nobilitujące wyróżnienie chyba jednak nie zasługuje. Nawet jeśli cytat jest trafny (znany z autopsji?), należałoby nań odpowiedzieć słowami Chrystusa „lekarzu ulecz się sam” (Łk 4, 23), gdyż autor tego słusznego cytatu, jako przekonany lewak, gorący zwolennik eugeniki, podziwiał (przynajmniej do czasu „rozczarowania”) dyktatorów i największych morderców w dziejach ludzkości Stalina i Hitlera, a tym samym raczej nie mógłby mieć tych straszliwych poglądów, gdyby gorszył się nienawiścią i – jak już zasugerowałem – sam jej nie stosował.

 

Więcej na ten temat tutaj: https://romualdkalwa.neon24.pl/post/146754,george-bernard-shaw-noblista-eksterminator

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1585354

Pan "jazgdyni" napisał:

Klasyczne działanie wg. przywołanego G.B. Shaw'a - "Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali".

----------------------------------------------------------

Cytowanie G.B. Show'a rozniosło się nieprzyjemnym echem. Co innego gdyby autor komentarza zaprezentował złote myśli jakiegoś chińskiego mędrca, o którym praktycznie nic nikomu nie wiadomo, albo biblijnego proroka, a nie takiego "komucha" jak George Bernard Shaw. Pewna prawda przez nieodpowiednie usta wypowiedziana natychmiast traci swoją wartość i znaczenie. Nie ma więc prawd uniwersalnych, gdyż, według niektórych, wszystko zależy od tego, kto pewne słowa wypowie, a nie co zostało wyartykułowane. Analizując przytoczoną powyżej maksymę podzielam zdanie postmodernistycznych krytyków, którzy wnikając w treść i znaczenie wypowiedzi odrzucili osobę autora.

Vote up!
6
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1585381

Wklejając sentencje G.B. Shaw'a  nie kierowałem się jego "życiorysem" a jedynie trafnością wypowiedzianych słów.

A te jak widać nie znajdują akceptacji "adresatów" wpisu

Vote up!
7
Vote down!
0
#1585387

i nie popiera kamienowania homoseksualistów,

ale jego zdaniem warto rozważyć "liberalny" pomysł, który za stosunki homoseksualne karałby batożeniem.

 

Vote up!
8
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1585379

Czy po prostu sie boisz ?

:-))))))))))))))))))

Vote up!
3
Vote down!
-4

chris

#1585410