Brexit Day

Obrazek użytkownika Husky
Świat

Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit

Dziś ostatni dzień Wielkiej Brytanii w UE.

Brytyjczycy nieprzypadkowo nie zostali podbici od czasów rzymskich. Elity UK doszły do wniosku, że trzeba powiedzieć The End eurokratom.Podziwiam ten dzielny , dumny i sprytny naród...  Mądrość , odwaga to jest wolność , wolność wyboru .Koniec budowania Niemiec.Na “pożegnalnej” konferencji prasowej w PE, Nigel Farage stwierdził, że sposób, w jaki Polacy są upominani, są wielokrotnie obrażani przez takie osoby, jak Timmermans, to dla nich trochę za dużo, niż są w stanie znieść.Nie trzeba wyższych szkół ani doświadczenia w polityce żeby zauważyć że traktuje się nas Polaków jak dziecko do bicia. Kiedyś się po prostu wkurzymy i pokażemy UE środkowy palec. W gorszych czasach dawaliśmy sobie radę. Bez euro komuchów też sobie poradzimy.

Nigel Farage
Mąż stanu, który wyprowadził Naród Brytyjski z niewoli Unijnej kierowanej przez czerwony  socjalistyczny beton brukselskiej biurokracji.

 

Żadnych więcej finansowych zobowiązań, żadnego TSUE, żadnej wspólnej polityki rybołówstwa, żadnego szantażowania. Nigdy więcej Guy’a Verhofstadta"! - Mówił na pożegnanie w eurokołchozie Nigel Farage.

Brawo Brytole!

"Remove your flags!" I tyle w temacie tego burdelu na kółkach, który sobie urządzili w Brukseli!

Polska wychodząc z UE powinna wszystkie siły i środki skierować na zacieśnienie współpracy militarno-gospodarczej z USA i Trójmorzem, czyli personalną Unię Jagiellonów w Europie, ze wskazaniem lidera na Polskę. Bo lewacką dziwkę UE rozerwią na strzępy muzułmańscy uchodźcy z Afryki.

 

                

Szczera zazdrość w sercu się rozlewa jak patrzę na ich szczęście...

Ojczyznę Wolną racz nam wrócić Panie, chciałoby się dokończyć

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Dyplomacja brytyjska realizowała i realizuje zawsze politykę zagraniczną, mającą gwarantować bezpieczeństwo swojemu krajowi.

Polityka równowagi sił na kontynencie europejskim prowadzona przez UK od kilku wieków,  była powodem podjęcia przez D.Camerona kroków ku Brexitowi w sytuacji nadchodzących zmian w geopolityce po klęsce polityki resetu USA-Rosja.

Analiza polityki brytyjskiej wobec UE od 2012 roku, daje podstawy do powyższego stwierdzenia.

Prowadzenie tej polityki UK wobec UE było j jest ściśle skorelowane z przemianami geopolitycznymi a wynegocjowany okres przejściowy w stosunkach UE-UK jako koniec 2020 roku, nie był dziełem przypadku.

Zagadka: dlaczego ten termin nie był przypadkiem? 

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1616876

masz moją wdzięczność i ... obyś maił rację!

Vote up!
7
Vote down!
-3

panMarek

#1616892

"Żadnych więcej finansowych zobowiązań, żadnego TSUE, żadnej wspólnej polityki rybołówstwa, żadnego szantażowania. Nigdy więcej Guy’a Verhofstadta"! - Mówił na pożegnanie w eurokołchozie Nigel Farage."  Jakie to piękne i wzruszające słowa. Pomału Naród Polski dojrzewa do tego samego. Ciągle jeszcze wielu z nas tego nie widzi i nie rozumie. Dlaczego UE to przysłowiowa "złota klatka dla ptaka wolności"? Żaden "lewicowy postęp" nas nie uszczęśliwi. UE dąży do tego żebyśmy przestali być Polakami. Kto tego nie dostrzega w działaniach UE i naszych wewnętrznych wrogów, jest głupi albo nie jest w sercu Polakiem ...Reforma UE to tak jak budowa socjalizmu z ludzką twarzą..

Vote up!
12
Vote down!
0

RAK

#1616897

"...UE dąży do tego żebyśmy przestali być Polakami. Kto tego nie dostrzega w działaniach UE i naszych wewnętrznych wrogów, jest głupi albo nie jest w sercu Polakiem. ..."

To jest podstawowa prawda, o ktora toczy sie wojna, majaca zmienic swiadomosc Polakow. Niestety, dla duzego procentu rodakow - zaangazowanie sie w sprawy wykraczajace poza podstawowa wegetacje, to "polityka" nie warta najmniejszego zachodu.

Vote up!
6
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1616919

Oby kiedys przyszedl dzien, kiedy Polska bedzie kierowana przez politykow pokroju Nigel Farage.

Ten czlowiek wielokrotnie bronil Polski, przed napadami na Nia, "polskich" psich synow.

Vote up!
6
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1616922

Farage ostro do Junckera: „Sposób, w jaki traktujesz Węgry i Polskę to radziecka przemoc. Dziękuję Bogu, że wychodzimy z Unii!”

Vote up!
9
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1616964

*

Vote up!
1
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1616923

Tak... Jan Pietrzak którego szanuję i redaktor Trzmiel którego nie szanuję (za to że jest de fact rzecznikiem PiS zamiast dziennikarzem) grzmią co 5 minut o tym jak to Brexit jest dowodem na to że w Polsce nie powinno się wprowadzać jednomandatowych okręgów wyborczych ani dawać prawa zwykłemu obywatelowi by kandydował do senatu bez konieczności uzbierania setek tysięcy podpisów w całej Polsce. Tak jakby ten kandydat miał reprezentować całą Polskę a nie jedynie swój własny okręg w którym jest znany. Według obu panów Brytyjczycy nie wiedzą co robią dlatego nie powinno im się dawać prawa do podejmowania ważnych decyzji. Pomijam fakt że obu panom pomyliła się religia z biologią i nie odróżniają tego co dla Polski jest niedobre od tego co dla Angli jest niedobre. Myślą kategoriami iż skoro Brexit dla Polski korzystny nie jest, to znaczy że Brytole nie wiedzą co zrobili.

Brexit jest dowodem na siłę brytyjskiego systemu. Dowodem na to że głos obywatela ma tam rzeczywistą wagę. Zły głos czy dobry, ale waży i zmusza do rozwagi podczas wyborów.

Ale pan Jan Pietrzak wie lepiej że polski obywatel jedyne do czego powinien mieć prawo to wybrać do żłobu jakąś partię. Partia wie lepiej. Partia za niego zadecyduje i poprowadzi Polskę ku świetlanej przyszłości... Broń Boże by obywatel mógł brać udział w głosowaniu nad żywotnym jego lub Polski interesem. A już broń Boże by takie głosowanie miało prawo ważności.

Tak to jest kiedy ludzie zbyt długo swojego głosu w mediach słuchają. Zaczynają w pewnym momencie wierzyć że skoro tam są, to wiedzą wszystko i o wszystkim najlepiej. Zresztą... podobnie jest z blogerami którym kończą się tamty na których się znali a przecież pisać trza...

O redaktorze, przepraszam - o rzeczniku PiS panu Trzmielu, gorący przeciwniku JOWów i demokracji obywatelskiej nawet nie będę się wypowiadał. Tak więc przy obecnym systemie Polexit Polsce nie grozi. Nawet gdyby miał uratować kraj przed zagładą.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1616936

Serwus Husky. Pierwszy dzień niepodległości Wielkiej Brytanii, po tylu latach! Wielka sprawa, wielka radość. Pierwszy dzień poza unijnym kołchozem. Suwerenność podejmowanych decyzji. Coś realnie wolne i wspaniałe. I ten się tylko dowie, kto stracił. Warto się zatem tym nacieszyć, lecz nie warto zgrzeszyć!

Zawsze byłem za Brexitem, bo zawsze jestem za niepodległością, po prostu! Czy to lepiej dla Polski?! Z punktu widzenia historii i szerokiego układu geopolitycznego, to uważam, że jak najbardziej! Czy Polacy mają szansę na Polexit?! Niestety nie! Dlaczego? Z dwóch b. poważnych powodów: po pierwsze nikt nie wytrzyma jednoczesnego naporu z zachodu UE, a ze wschodu Rosji, a to jest absolutnie nieuniknione. A po drugie: Polacy b. kochają łatwe pieniądze i zrobią dosłownie wszystko, by je dalej z UE dostawać, to by tyle było w temacie. Smutne ale prawdziwe, tacy już jesteśmy. Pozdrawiam b. serdecznie

Vote up!
4
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1616944

Kasa niedługo się skończy i przyjdzie na Unię łożyć. Wtedy i Polaków zapatrywania mogą się mocno zmienić. Nigdy nie mów nigdy...

Większą barierą dla Polexitu jest polski system który nie daje obywatelowi żadnej wolności w decydowaniu o państwie. Decydują jedynie partyjne kacyki i zagraniczne kręgi wpływu które tak samo jak przed rozbiorami potrafią naszymi elytami manipulować. I manipulują.

Osobiście nie uważam że Unia jest zła. Całkowicie luźne europejskie kraje są najlepszą wiadomością dla Rosji która nad tym mocno pracuje. Również połowa medialnych zwolenników exitów jest na pasku Rosji i nie czarujmy się że jest inaczej. Unia jedynie powinna być Unią Europejską Niezależnych Państw a nie Stanami Zejdnoczonymi Europy. Tak jak to było w jej pierwotnym założeniu. I to o to właśnie należało by walczyć. Exit jedynie w ostateczności.

W dzisiejszym świecie w którym Ameryka zaczyna bardziej zajmować sie sobą niż zapewnieniem bezpieczeństwa i prosperity swoim sojusznikom, luźne państwa są tym czym były greckie niezależne miasta w zetknięciu z Persją czy Rzymem. Nie mają szansy ani ekonomicznie ani militarnie. Jedynie Niemcy pociągnęły by dłużej ale też do czasu. Takie jest moje zdanie.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1616987

Nigdy więcej TSUE, nigdy więcej Verhofstadta.GB wyszła z UE bo została oszukana; my dzisiaj jesteśmy jeszcze za słabi, ale powoli trzeba się do tego samego przygotowywać, banda eurokratów może nam zrobić szkody większe niż w czasie II WŚ.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1617015

Tak naprawde to Polska zmienila tylko zarzadzajacego zewnetrznego i nic wiecej.Wczesniej nalezelismy do rwpg i nie zbyt wiele moglismy az do epoki E.Gierka.Gierek chociaz tow rozbudowal przemysl nie tylko ciezki ale praktycznie kazdy z budownictwem mieszkaniowym na czele.Polska po 1989 roku przystapila do rozbiorki ,sprzedazy i zniszczenia gospodarki Polskiej bo jakis idiota powiedzial ze z zachodu sie sprowadziPo przystapieniu do UE polska zaczela slepo wykonywac zalecenia nakazy wdrazac produkcje a raczej montaz czegos co oplacalo sie unijnym kapitalisom montowac w polsce bo tanio i szybko.To wszystko razem wziete jest o 100 razy gorsze niz dyrektywy i nakazy wydawane przez przyjazna nam kpzr.Wtedy zaden kacyk radziecki nie mowil ze mamy organizowac jakies marszen zboczencow dewiantow a klechy siedzialy cicho w swoich kosciolach i nie bardzo mieli odwage prawic swoje dyrdymaly na antenie telewizyjnej.Co prawda nie mielismy biedronek lidli i innych wynalazkow w srodku miast i osiedli ale bez tego dziala wiele panstw,ktore takie markety maja ale na obrzezach miast.Nasi wybrancy jak i spoleczenstwo nie doroslismy do demokracji,wolnosci swobod zachowan jak i pojecia polskosci i patriotyzmu.Jest tylko ped do zgromadzenia jak najwiekszej ilosci pieniedzy w maksymalnie krotkim czasie nikogo nic nie interesuje co bedzie za rok lub dwa,bo zawsze jakos to bedzie.Z telewizji mozemy sie dowiedzic ze lekarz czesto jest niepotrzebny bo telewizja w reklamie przedstawia srodki na leczenie roznych schozen testowanych laboratoryjnie i do tego niedrogo a jak kupisz dwa opakowania to trzecie dostaniesz gratis.I tak powoli wpadamy w zachodnie oglupianie az do skutku kiedy przyjedzie tu jakis unijny pajac i powie ze od dzis on jest naczelnym zarzadzajacym komisarzem z ramienia jewropy.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1617052

Anglia świętuje koniec z kagańcem eurokołchozu. Czas najwyższy abyśmy podążali tą samą drogą. Będą nam podkładać kłody pod nogi, jednak nie mamy innego wyjścia, jak opuścić to siedlisko szatana i wszelkiego zła, jakie nas spotyka z Brukseli.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1617062

 TO jest siedlisko Szatana. A tego Szatana rzecznkiem największym makrela - córka Adolfka z wąsikiem, i TEN guy z czerwonym pyskiem, i paru jeszcze a może i parudziesięciu innych. kim oni i czym, to świadczą wypowiadane słowa, które jednym wstrętnym, obrzydliwym  ściekiem są. No ale każdy orze jak może, wedle starego powiedzonka. sługi Szatana mogą tylko szatańskie plany wykonywać, szatański plan wypełniać.

Polski przemysł, polskie stocznie, huty, kopalnie, cukrownie, cementownie - POLSKA gospodarka CAŁA zrujnowana przez tego POPa Balcerowicza, POPa Lewandowskiego i stado innych POdobnych im śmieci - jest dowodem świadczącym niezbicie o TYM, czym jewropa dla Polski stała się, i czym jest dzisiaj. I jak śmiertelne niesie z sobą zagrożenie dla istnienia. NAS - Polaków, i  Dla NASZEJ Ojczyzny Polski. 

Dla Naszej Przyszłości, i dla przyszłości następnych pokoleń. 

Czy Będziemy jak oni??? Jak Brytyjczycy? Czy potrafimy się przeciwstawić tej totalnej destrukcji, której objawy są tak porażające. TA ruina Polskiej gospodarki,  i TA wszechobecność jewropy w Polsce, czyli tych lewiatanów, aldich, lidlów, etc. Długo by wymieniać. Ale po co? Każdy sam widzi. Czas trudny jest, i jakby tego czasu coraz mniej

:

https://wsensie.pl/swiat/34726-farage-jestesmy-wolnym-suwerennym-narodem-i-z-innymi-narodami-bedziemy-wspolpracowac-ale-nie-bedziemy-od-nich-przyjmowac-rozkazow

Czy potrafimy się przeciwstawić? Czy potrafimy być jak Mr. Farage???

AMEN!

 

dla przypomnienia:  POP - TO Pełniący Obowiązki Polaka!

Vote up!
0
Vote down!
0
#1617120

Daj Bóg!

Vote up!
1
Vote down!
-1

panMarek

#1617122

http://ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-prawdziwych-zydowskich

czyli POP Leszek Balcerowicz, TO w rzeczywistości

żyd - Aaron Bucholtz

I do poczytania więcej o tym POPie. Co robił i czyje polecenia wykonywał, czyli czyj plan destrukcji Polski wprowadzał w życie

:

http://kurkiewicz-family.com/leszek-balcerowicz.htm

Vote up!
0
Vote down!
0
#1617125

Pan Leszek Bubel pisał o tym wszystkim 30 lat temu i przez kolejne lata.
Naprawdę.

Vote up!
1
Vote down!
-1

panMarek

#1617157