Rdest rosyjski

Obrazek użytkownika Husky
Świat

40 000 rosyjskich orków zostało wyeliminowanych od początku wojny Rosji z Ukrainą na dużą skalę. A niektóre rosyjskie szacunki są jeszcze wyższe. Były KGB-ista Girkin szacuje straty na 70 tys. plus 20 tys. „współpracowników”

Aby je wszystkie pochować, trzeba by mieć "kawałek ziemi" wielkości 24 boisk piłkarskich. Przy przeważającym wietrze wiejącym ze wschodu prochy zmarłych raszystów zostały już rozrzucone po ich ojczyźnie. Nie ma potrzeby organizowania pogrzebów

To dużo nawozu, zastanawiam się, czy coś wyrosłoby na tej glebie. Prawdopodobnie tylko same chwasty

Ukraina nie chce i nigdy nie chciała wojny, ale to nie znaczy, że musi uzbroić się w cierpliwość, gdy nadchodzi agresor wraz z całą swoją brutalnością wobec cywili bezbronnych dzieci i starców.

Wykonują świetną robotę! Cieszę się, że my Polacy( i cały cywilizowany Świat } możemy dostarczyć im dodatkowe "narzędzia", aby być jeszcze bardziej wydajnym. Pięć miesięcy od początku tej zbrodniczej agresji, która miała początkowo trwać kilka-kilkanaście dni pokazuje że rosyjska armia to średniowieczna manufaktura oparta jedynie na darmowym mięsie ludzkim. W oczach Putina i Rosji ludzie nie mają tam żadnej wartości. Putinowi zależy tylko na wskrzeszeniu Związku Radzieckiego z martwych

Od wieków nic tam się nie zmieniło

Przegrywając i politycznie i militarnie niejako zastępczo Rosja wypowiedziała Europie wojnę energetyczną. Odpowiedzią na rosyjską fantazję „epoki lodowcowej” powinno być wzmocnienie sankcji i więcej broni dla Ukrainy. Straty Ukrainy też idą w tysiącach  Ale to bohaterowie, którzy bronili swojego kraju i swojego narodu przed barbarzyńską inwazją nazistowskiej Rosji.

Na koniec ciekawostka. W Polsce powstanie Dolina Dronów Celem projektu jest przyspieszenie innowacji w tej dziedzinie z korzyścią dla Polski i Ukrainy. Ponadto Polska może stać się regionalnym hubem innowacji dronów.

ps.

Jak będzie wyglądał mój wpis, gdy Ukraina osiągnie 50 000 tzw. Gruzu 200? 


Mam nadzieję, że wojna się skończy wcześniej!

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)