Jak owczarek ze smyczy spuszczony, czyli, Romek Giertych atakuje...

Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

   No i mamy aferę nad afery!

Jeszcze jeden dzień i sprawa trzech posłów PiS przebije popularnoscią wybuch kamienicy w Katowicach...

TVP Info na żywo z czerwonymi paskami informuje o nabierającej rozpędu sprawie koszmarnego wyłudzenia pieniędzy państwych przez parlamentarzystów opozycji.

To rzecz jasna kolejny dowód na złowrogosć i krwiożerczosć PiS, w tym demokratycznym, rządzonym przez nauczciwszych z uczciwych ludzi kraju.

Zbulwersowanie polityków Ferajny rządzącej oraz ich malowanej partii "opozycyjnej" - SLD sięga granic absurdu. Wpadli niemal w amok i wypowiadają się dosłownie wszyscy! Zabrakło mi co prawda Julci Pitery, która w tego typu sprawach jest ekspertem oraz Mira Drzewieckiego, który jest powracającym do łask autorytetem moralnym w sprawach wszystkich.

Dzis jest za wczesnie, ale jutro w mediach powinien pojawić się Stefanek Niesiołowski, no i oczywiscie Kaziu Marcinkiewicz.

Jako, że sprawa jest kryminalna i lada moment galaktykę obiec powinny listy gończe za trzema przestępcami, Ferajna rządząca spusciła ze smyczy swojego dyżurnego doradcę prawnego - Romusia Giertycha, zwanego czarnym koniem palestry. Za czarnego najmocniej przepraszam...

Romek przed chwilą zaczął brylować na Onecie, zatem kwestią kwadransa jest jego pojawienie się w telewizorze. Za chwil parę pewnie w TVP Info i TVN 24, a wieczorem jak sądzę u Moni Olejnik, która nauki pobierała u Urbana i Michnika...

]]>http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/roman-giertych-bierze-sie-za-ho...]]>

Romek - jak obwiescił w Onecie - przygotował już wykładnię i wie, ile lat grozi posłom. Nie powiedział jeszcze - gdzie będą siedzieć, ale to musi pewnie skonsuktować z Grabarczykiem, który ministerem sprawiedliwosci został na okolicznosć mistrzostwa w uczciwosci...

Wielka aktywnosć Romusia w mediach, w sprawach ważnych i pilnych, swiadczyć może o tym, że niebawem zajmie się również, przygotowaną już pewnie, oceną prawną faszystowskich ataków na pokojowe demonstracje lewaków, gejów i lesbijek oraz Ferajny rządzącej podczas marszów niepodległosci, które odebądą się jutro...

Walka z faszyzmem, to najnowszy trend w tej częsci Europy. Zapoczątkował ją demokrata Putin i bohatersko, ręcami swoich terrorystów próbuje z faszyzmem zwyciężyć na Ukrainie. Jako, że za przyzczyną Ferajny Tuska, demokracja kwitnie i u nas, w Polsce, ludzie Tuska własnie, wraz z opozycją w postaci SLD wykryli rodzący się w szeregach PiS faszyzm, z którym postanowili walczyć do ostatniej kropli potu..

Jako, że media, w swej misji i wielkim obiektywiźmie, są głosem narodu, a więc i moim głosem, jest ogromne prawdopodobieństwo, że zapytają Romka o wykładnię prawną subtelnych wpadek Ferajny rządzącej. Kraj nie miał niestety do tej pory tak rzutkiego prawnika, a więc nie było komu zająć się sprawami, których PO rozwiązać nie mogła, i które musiała odłożyć na później. Zakładam bowiem, że zgodnie z obietnicami Kopacz Ewy pani, uczciwosć jej nowego rządu obejmuje sobą nie tylko sprawy opozycji, ale również te niewyjasnione ze względów na budowanie Polski przez Tuska Donalda.

Dobrze byłoby bowiem usłyszeć od Romka, co sądzi o miotaniu się Radzia Sikorskiego, o hazardzie, Stoczni, czy zegarkach Nowaka...

PS.

Przedstawienie, które serwują nam media rządzone z Czerskiej, jest tak żenujące, że trudno powstrzymać mi odruchy wymiotne.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (11 głosów)

Komentarze

A może raczej ci trzej posłowie swym karygodnym zachowaniem niczym nie odbiegli od uświeconej i długoletniej praktyki, stosowanej szczególnie przez wycwanionych w dojeniu publicznych pieniedzy posłów z rzadzacej koalicji, których przecież skutecznie chroni medialny immunitet. 

Vote up!
13
Vote down!
0

jan patmo

#1449916

POSŁUCHAJCIE TEJ INFORMACJI CO SIĘ DZIEJE W BRUKSELI A TO PEWNIE DOPIERO POCZĄTEK GÓRY LODOWEJ!

http://vod.gazetapolska.pl/6528-uwaga-news-tadeusz-zwiefka-totalna-kompromitacja-szefa-kampanii-po

https://www.youtube.com/watch?v=zwHjOWrhTIk

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1449959

...Zwiefka to dosć stary temat i niebyły, bo jak wiadomo, temat, którego nie porusza rządowa propaganda - nie istenie...

Jakkolwiek, przykład doskonały. Jednak i to, pokazane pierwszemu lepszemu lemingowi, zostanie uznane za teorię spiskową i manipulację propagandy PiSowskiej, do której RTL naturalnie - emitując taki materiał - należy... :)

Pozdrawiam serdecznie!

Vote up!
3
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#1449970

To koniu jeszcze nie wywalon na zbity pysk z palestry? Przecież ukartował i został schwycony na kartowaniu procederu wyłudzeń za pisane, niepisane książki o "możnych" tego świata w ojczyźnie ch...d... i kamieni kupa.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1449938

Qń jest przydatny, jak widać.

Z braku rumaka i chabeta dobra.

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449939

bo łeb mu rosnie w zastraszającym tempie.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1449968

      Giertych z racji sprawowania w propagandzie funkcji "dyżurnego prawnika" Ferajny rzdzącej wolny jest od wplywu POlsetry na jego znamienitą osobę. Między innymi dzięki temu osobnikowi wiemy, że afery podsłuchowej nie było, a są jedynie winni nagrywania tych, co nagrani zostali. W tym osobnika Giertycha, co to wałki kręcić chciał celem wykorzystania owych nielegalnych nagrań.

      Gdyby w aferze, której nier było, nagrani zostali politycy PiS, nagrywający byliby bohaterami i być może na ich mężnych piersiach wisiałyby już ordery od pana Bronka, a politycy opozycji siedzieliby już w pierdlach za karygodne i skandaliczne zbrodnie przeciw Polsce...

       Sienkiewicze, Giertychy, Niesiołowscy i Nałęczowie i cała niezliczona rzesza różnych wielkich mężów stanu jest tam, gdzie jest i robi bezkranie to, co robi wyłącznie dlatego, że naród głupi jest i toleruje Ferajnę rządzącą wraz z jej przekrętami, kłamstwami i bezczelnoscią.

       To efekt misternego przygotowywania tego ogłupiałego społęczeństwa przez lat wiele, bo prawie 25...

       Kompleksy, na których zbudowano obecną swiadomosć społeczną oraz tolerancję obywateli dla chamstwa, kłamstwa i nienawisci, wpajane były Polakom od tzw upadku komuny, która jak się okazuje po latach, sama się obaliła, aby móc rządzić dzis niepodzielnie...

      

Vote up!
10
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#1449940

Romek nie sie zajmie swoja propozycja do Nisztora i...niecvh wreszcie zamknie dziób.

Vote up!
4
Vote down!
0

Skorpion48

#1449961