Tajne projekty polskiej armii,, czyli, jak propaganda ratuje Ferajnę Tuska...

Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

...rzekło się Radziowi, że sojusz z USA to jakiś taki nie za bardzo... Że generalnie do niczego jest i dodatkowo nam zagraża.

Nie rzekło mu się, że bliżej mu do bezpieczeństwa gwarantowanego przez Putina, ale tego akurat mówić nie musiał, bo w tym przypadku czynami to udowadnia akurat.

Reakcja USA była nader dyplomatyczna, ale to dlatego, że oni mają dyplomatów z prawdziwego zdarzenia, a my... cóż... hhmmmm - jaki Radzio jest każdy widzi i słyszy, a kogo zatrudnia nie ma sensu komentować. Nazwisko Turowski mówi samo za siebie.

Cokolwiek i jakkolwiek - działania wybielające Ferajne rozkręcone są na maksa, co było zresztą do przewidzenia.

Od wczoraj propaganda staje na głowie, żeby uświadomić "mądry" polski naród, że sojusz z USA nie ucierpiał, a wręcz jest jeszcze mocniejszy. Kwestią czasu jest kiedy dowiemy się, że mocniejszy jest włąśnie dzięki temu, co Radzio opowiadał, a co wrogowie demokracji nagrali.

Wirtualna Platforma, dla jaj nazwyana Wirtualną Polską podała wczoraj informację, że oto nad naszym polskim niebiem latają amerykańskie myśliwce, co jest wyczerpującym dowodem na wielką przyjaźń Polski i z Ameryką. Nie doczytałem tam co prawda, że nadleciały one po słowach Sikorskiego, aby potwierdzić oddanie wobec Radzia, ale to już wyjaśni nam pewnie sam Radzio, chwaląc się sukcesem swojej duplomacji... przepraszam - dyplomacji.

Dziś - aby było zgodnie z nurtem - wp.pl informuje społęczeństwo o postępie technologicznym naszej sprofesjonalizowanej przez Klicha armii.

Rzecz w trzymanym w wielkiej tajemnicy projekcie, dzięi któremu nasze nowoczesne wojsko, będzie najnowocześniejszym wojskiem w galaktyce. Podobno po przeczytaniu tego artykułu, Putina nakazał wycofanie swoich wosjk znad ukraińskiej granicy.

W najbliższym czasie oczekiwać należy startu programu komicznego... przepraszam - kosmicznego, czym w osłupienie wprowadzimy wszystkich, z Chinami włącznie.

PZL przygotowuje podobno projekt najnowocześniejszego kadłuba samolotu bojowego "Polishfighter", który dzięki wsparciu WSI sprzedawany będzie wszystkim armiom świata bez faktury, co obniży koszt jednej sztuki do miliarda złotych polskich.

Zatem dajmy spokój aferom, których nie ma, bo jesteśmy oto świadkami epokowych zmian w technologii wojskowej, których motorem jest nasz rodzimy MON rodem ze wsi...

Myślę, że w ciągu tygodnia dowiemy się, że owe nagrania, to nie działania grupy przestępczej, tylko zamierzona realizacja strategii Ferajny Tuska, która to strategia zakłąda masowe wprowadzenie w błąd wszystkich wrogów naszych - obecnych i przyszłych.

Pod przykrywką "afery" i szumu z nią związanego, Polska wykona milowy krok w rozwoju gospodarczym, czym znienacka zaskoczy wszystkie mocarstwa z Moskwą i Berlinem na czele.

Maluczcy jestseśmy i dlatego nie mamy pojęcia o sprytnych planach przebiegłego Tuska pana i jego fahofcó.....

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:4)

Komentarze

Leonardy

 

po cóż to naszą zbroić armię

w najnowsze czołgi Leonardy

gdy rozstrzygną bój pancerny

wściekłe Niesiołowskie bardy

 

 

Już pewnie w głowie naszego Leonarda da Vinci,

czyli przewodniczącego sejmowej komisji obrony narodowej,

zaświtała genialna myśl, żeby te najnowsze czołgi Leopardy opylić

za przysłowiową złotówkę do jakiejś afrykańskiej bananowej republiki!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1429234